Nädala horoskoop 07.12-13.12.2020

50 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

07.12 – 13.12.2020

2020. aasta nädal nr 50

Inglite sõnumid aasta 50. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Trummipõrina saatel muutub miski jäädavalt


UUDISED

  • Jõuluüllatused

Inglid soovivad sel aastal teha meile mõned jõuluüllatused.

Millised need täpsemalt olema saavad? See selgub juba üsna pea.

Millal need ilmuvad? Seda meile ette ei öelda. St. need ilmuvad täpselt siis, kui inglid soovivad.

Seda aga inglid ütlevad küll, et mõned neist üllatustest ilmuvad ainult teatud ajaks ja mõned ilmuvad jäädavalt. St. osad neist üllatustest jäävadki minu kodulehele üles, kuid osad ilmuvad ainult teatud ajaperioodiks.

Kuidas kõigi üllatustega kiirelt kursis olla? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol Jälgi ehk Follow nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Minu Facebooki konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter/

  • Talvise pööripäeva kaugseanss 2020

Hetkel kestab meil talvise pööripäeva kaugseanss, mis sel aastal toimetab kolmes osas. Sealjuures toimuvad need osad hajutatud ajastusega. Miks? Sest need osad on sel korral energeetiliselt täiesti erineva sisuga. Täpsemalt – inglid nimetavad neid osi sel korral lausa pööristeks, sest tegu pidi olema justkui keeristormidega. Keeristormidega, millel on erinev sisu – seda nüanssi on nad meile korduvalt rõhutanud.

Mida need osad täpsemalt sisaldavad ja kuidas vastavaid sõnumeid tellida? Kogu lisainfo leiate alljärgnevatelt linkidelt.

Esimese osa kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2020/10/18/nadala-horoskoop-26-10-15-11-2020/

Teise osa kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2020/11/23/nadala-horoskoop-23-11-06-12-2020/

Kolmanda osa kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2020/12/03/nadala-horoskoop-14-12-27-12-2020/

  • Finants & Karjäär kaugseanss 2021 esimene poolaasta (jaanuar – juuni)

Ilmunud on juba ka üks uudne kaugseanss 2021 a. tarbeks. Täpsemalt käsitleb see kaugseanss aasta esimese poole finants & karjääri energiaid.

Mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub ja kuidas seda tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2020/11/06/2021-i-poolaasta-jaanuar-juuni-finants-karjaar/

  • Kuidas alati kursis olla kõigi kaugseanssidega, mis parasjagu toimetavad? Vt. ESILEHT. Esilehe lõpus on infosektor kaugseansside tarbeks. Sealt leiate ka nimekirja kaugseanssidest, mis parasjagu toimetavad.

Nädala kristall – Unakiit

Nädala värv – Roheline (kõik toonid)

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 50. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kahetsusel pole mõtet. Lase sellel minna. Nr 1

Inglite taro kaart – Teine õhukaart

Lillekaart – Sa oled armastusväärne. Kameelia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Hetkel toimetab meil talvise pööripäeva kaugseanss, kuid sel aastal töötab ta erinevates osades ja pausidega. Täpselt selline paus on meil ka nädalal nr 50, mistõttu saadavad inglid selleks nädalaks avalikke sõnumeid.

Mida toob meile nädal nr 50?

Esmalt kuulen ma siin trummipõrinat. St. selle nädala sündmuste taustaks on justkui läbivalt trummipõrin.

Aga miks see trumm põriseb?

Mille kohta ta meile signaali annab?

Mulle tundub, et sel korral polegi too trummipõrin signaaliks ehk see trumm ei põrise siin pildis teatud sündmuste kulmineerumise tõttu.

See trumm põrisebki konkreetselt tolle nädala sündmuste taustamuusikana. Ehk see trumm põrisebki terve nädala vältel ja tõenäoliselt ühtlase rütmiga.

Aga miks on meie nädalal selline taustamuusika? Kui tegu ei ole signaaliga, siis miks tuleb üldse see trumm meile taustaks põrisema?

Inglid ütlevad – selles nädalas kohtuvad minevik, olevik ja tulevik.

Ja nüüd läheb eriti huvitavaks – nad ütlevad, et selle nädala sündmustel on otsene seos nädala nr 35, 2017 sündmustega. 

Lausa nii otsene seos, et neil polegi vaja hakata meile nädala nr 50 sisu täpsemalt kirjeldama. Nad ütlevad, et nädala nr 35, 2017 sõnumitest leiamegi juba täpselt selle kirjelduse.

Vastava nädala sõnumite otselingi leiate alt – energeetiliste sildade loetelust.

Inglid jätkavad – see trumm tuleb nüüd taustaks põrisema seetõttu, et nädalal nr 35, 2017 põrises ta täpselt samamoodi. Ja see trumm tuleb nüüd taustaks põrisema ka seetõttu, et ta põrises täpselt samamoodi ka millalgi varem.

Milliseid varasemaid sündmusi inglid siin silmas peavad?

Inglid ütlevad – tegu on sündmustega, mis leidsid aset eelmisel sajandil. Täpsemalt aastal 1952.

Ja täpselt nii konkreetse ajalise viite nad meile praegu annavadki – märkasin juba 2021 a. sõnumeid kanaldades, et inglid hakkasid andma meile järjest konkreetsemaid ajalisi viiteid. Ja sääraseid viiteid hakkas 2021 aastahoroskoopide kanaldamisest alates tulema järjest rohkem.

Nii ka nüüd – siin antakse meile konkreetne suunaviit kätte.

Aga mis me selle suunaviidaga tegema peame?

Inglid ütlevad – tegema ei pea te sellega midagi. St. maise tegutsemise mõttes ei nõua see viit teilt midagi.

Inglid jätkavad – küll aga nõuab see suunaviit mõistmist.

Kuidas sellest juhisest aru saada?

Ma tõlgendan seda niipidi, et nädal nr 50 sisaldab selliseid sündmuseid, mis nõuavad analüüsimist. Just personaalset analüüsimist. Ja kui analüüsite, siis jõuate ka mõistmiseni.

Võib ka öelda niipidi, et selle nädala sündmused tahavad meile näidata kätte ühe tõe. Ja need sündmused just nimelt TAHAVAD seda tõde näidata.

Mida see tähendab?

See tähendabki seda, et meie ette ilmuvad nüüd tõenäoliselt väga konkreetsed suunaviidad. Ja kui me nende viitade järgi liigume, siis jõuame me ka tõeni.

Teisisõnu – meie ette tuuakse tõenäoliselt nii eredad juhised, et neid ei ole võimalik mitmeti tõlgendada. Ja kui me mööda vastavaid juhiseid edasi liigume, siis jõuame me ka tõeni.

Küsin veel inglitelt – milliste tõdedeni peame nüüd jõudma? Kas need on personaalsed tõed või on siis fookuses ka mõni kollektiivne tõde, milleni jõudmiseks saadate te meile nüüd eredad suunaviidad?

Inglid ütlevad – selle nädala energias sisaldub mõlemat. Seal on nii personaalset sisu kui ka kollektiivset sisu.

Kogu selle sisu eesmärk on aga üks.

Milline eesmärk sellel sisul on?

Inglid ütlevad – täpselt see eesmärk, millest rääkisime nädala nr 35, 2017 sõnumis. Ehk selle sisu eesmärk on mineviku energeetiline kustutamine.

Inglid täiendavad – täpselt see, mille kustutamisega tehti algust nädalal nr 35, 2017, kustubki nüüd jäädavalt. 

Ja inglid kordavad – see miski kustub nüüd nii personaalsetes piltides kui ka kollektiivses pildis.

Aga kuidas see kustumine toimub maisete sündmuste mõttes?

Inglid ütlevad – see miski kustub väga õhuliselt ja kergelt.

Ehk selles protsessis pole mitte midagi karta. Siin ei plahvata ega lahvata midagi ehk siin pildis ei ole ühtki pommi ega ka leeki.

See, mis nüüd toimub, toimub ära justkui lenneldes. 

Ja lendlemise märksõna kannab meid tollest sündmusest ka edasi.

Kuidas nii?

Inglid ütlevad – kui see miski on kustutatud, siis saab miskit muud tõusta õhku. Tegu on miski muuga, mis pole seni saanud lendu tõusta, sest too kustutatav miski on järjepidevalt tema mootoreid mürgitanud.

Täpselt nii ütlevad inglid – mootoreid mürgitanud.

St. täpselt sellist sõnastust soovivad nad siinkohal kasutada.

Saame sellest järeldada, et ükskõik, mis nüüd kustub ehk ükskõik, mis too kustuv aspekt on, see on olnud mürgitaja. St. tegu ei ole kindlasti positiivse nähtusega. 

Kas kõik asjaosalised on ka vastavat nähtust negatiivsena tajunud/ näinud/ käsitlenud?

Inglid ütlevad – ei. Leidub ka neid, kes ongi vastava nähtuse negatiivsuse osas lõpuni silma kinni pigistanud. Ehk kõnealuse kustuva aspekti osas leidub ka neid, kes ei taha lõpuni näha, et tegu on mürgitajaga.

Aga kui tegu on tõesti mürgitajaga, siis miks ei taha osad seda näha?

Inglid ütlevad – mõni mürk on ära värvitud nii hästi, et see näeb välja ehtsa kirsina. Tegelikult on aga tegu puhta arseeniga.

Jällegi – rõhutan, et täpselt sellist sõnastust soovivad inglid siinkohal kasutada.

Kuna inglid kasutasid siin väga täpseid ja kummalisi märksõnu, siis tasub kindlasti enda jaoks analüüsida ka just neid sõnu, mida nad siin äsja kasutasid. 

(Vahemärkus kaugseansis osalejatele – kui osalete talvise pööripäeva kaugseansis, siis soovitan siinkohal kindlasti üle lugeda tolle kaugseansi esimese osa (ehk esimese pöörise) sõnumid.)

Kokkuvõttes saab see nädal kindlasti olema väga huvitava sisuga. Sealjuures tuletan meelde, et minu poolt kanaldatud sõnumid ei ole väga range ajalise kestusega. Mida see tähendab? See tähendab seda, et neis sõnumites käsitlen ma alati energiaid. Energiaid aga kasti panna ei saa. St. energiatel pole kunagi täpseid maise aja piire. 

Mida see tähendab? See tähendab seda, et kui inglid meile siin mõnda energiat ja tema maiset väljundit kirjeldavad, siis lähebki vastav energia liikvele. Ehk vastavates sõnumites kirjeldatu hakkabki energias tööle ja energiast ka maisesse pilti tiksuma. Millal vastav energia aga igaühe personaalsesse pilti kohale tiksub, on erinev. 

Miks nii? Sest erinevate inimeste elud on energeetilises plaanis erinevates asupaikades. Ja see tähendab seda, et iga energeetilise sündmuse kirjeldus, mida te siin näete, jõuabki erinevate inimeste juurde kohale erineval ajal. 

Sealjuures võib ka loomulikult olla nii, et mõne juurde vastav energia kohale ei jõuagi. Miks nii? Sest minu poolt kanaldatud sõnumid ei kehti kindlasti kõigi inimeste jaoks. Miks nii? Sest poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid kõigi seitsme miljardi inimese tarbeks, kes siin planeedil Maa parasjagu toimetavad.

Lisan veel lõpetuseks, et kuna käesolevad sõnumid ilmuvad tunduvalt varem, siis hakkab tõenäoliselt ka ülalkirjeldatud energia toimetama juba enne nädala nr 50 maiset algust.

Kui loete läbi alljärgneva energeetiliste sildade loetelu, siis võite seal näha muuhulgas kuupäeva 01. detsember. Tõenäoliselt on ka kirjeldatud sündmuste puhul just see kuupäev kuidagi määrav. Ja siin mõtlen ma just kuupäeva 01.12.2020, kuigi inglid toovad all selle viite välja ilma aastanumbrita.

Aga mida see tähendab, kui inglid viitavad kuupäevadele ilma aastanumbrita?

Nad ei ole meile veel seda nüanssi pikemalt selgitanud, kuid analüüsides ja vaadeldes seniseid viiteid, mis on just säärasel kujul saadetud, on minule jäänud mulje, et sellised viited tähendavadki korraga mitmele aastale viitamist. Sealhulgas tundub, et sellisel kujul viidatakse alati ka käesolevale aastale. Ehk käesoleva aasta vastavale kuupäevale.

Seega – jälgige kindlasti, mis teie elus ja teie ümber 01. detsembril toimub.

Ja kindlasti analüüsige seda kõike koosmõjus nädala nr 35, 2017 sõnumitega. 

Täpsemalt analüüsige 01. detsembril toimuvat koosmõjus nende sündmustega, mida ise kogesite nädalal nr 35, 2017. 

Kes teeb oma unenägude kohta märkmeid või peab niisama oma elu kohta päevikut, sel on lugu lihtne – te saategi nüüd vastavatest sissekannetest üle lugeda, mida siis märkasite/ kogesite.

See pole aga kindlasti ainus võimalus.

Nimelt tundub mulle, et nädalal nr 35, 2017 pidi toimuma midagi piisavalt eredat, mis jääb inimesele meelde pikemaks ajaks.

Seetõttu olen ma kindel, et just selle õige info leiavad nüüd oma mälust üles kõik need, kellele kõnealused sõnumid mõeldud on. St. ka kõik need, kel otseselt märkmeid pole vastava nädala kohta.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Iirimaa

Norra (Inglid on meile ka varem saatnud asupaikade viiteid. Nii ka nüüd ehk sel korral viidatakse konkreetselt kahele riigile – Iirimaa ja Norra)

Kuupäev 01. detsember (ilma aastanumbrita)

Nädala nr 51, 2016 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2016/12/16/nadala-horoskoop-19-12-25-12-2016/)

Nädala nr 35, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/08/28/nadala-horoskoop-28-08-03-09-2017/)

Suhtehoroskoop 2016 IV kvartal tulemärkidele (otselink – https://evatenter.com/2016/09/30/suhtehoroskoop-2016-oktoober-detsember-tulemargid-horoskoop/)

Nädala nr 8, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/02/16/nadala-horoskoop-19-02-25-02-2018/)

Nädala nr 49, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/11/27/nadala-horoskoop-02-12-08-12-2019/)

Kuupäev 01.10.2020

Kuupäev 21.10.2016

Kuupäev 02.11.2017

Nädala nr 20, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/05/07/nadala-horoskoop-11-05-17-05-2020/)

Nädala nr 50 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Bicep – Glue”, “Blue Boy – Remember Me”, “Kygo – Firestone ft. Conrad Sewell”, “Thievery Corporation – Décollage (feat. LouLou Ghelichkhani)”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"