Nädala horoskoop 11.05-17.05.2020

nädal 20 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

11.05 – 17.05.2020

2020. aasta nädal nr 20

Inglite sõnumid aasta 20. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Ülekanded


UUDISED – tasulistest kaugseanssidest

Kordan ka siin veel üle, et tasulisi kuuhoroskoope enam endisel kujul ei ilmu. Nende kaudu toimetanud kaugseanss lõppes ära märtsikuuga.

Mis tuleb kuuhoroskoopide asemele? Seda infot mul endiselt ei ole, sest inglid ei ole veel sel teemal uut infot saatnud. See tähendab omakorda, et nende asemel ei ole praegu mitte midagi.

Küll aga toimetavad edasi pööripäevade kaugseansid. Äsja lõppes kevadise pööripäeva kaugseanss, mis vältas sel korral väga pikalt ja kolmes etapis.

Kuna see kaugseanss oli sel korral niivõrd pika toimega, siis mulle tundubki, et käesolevast kummalisest ajaperioodist läbi kõndimine (mida me praegu teeme) võibki toimuda pööripäevade energia toel. St. see võibki olla põhjuseks, miks ühtki muud kaugseanssi praegu ei ilmu. Neid lihtsalt ei saagi ilmuda, sest praegu kannab meid edasi just pööripäevade energia, mis ongi siis nähtavasti hetkel justkui kokku seotud. Mida see tähendab? See tähendabki seda, et pööripäevad hoiavad praegu justkui käest kinni ehk minu poolt kanaldatud kaugseansside mõttes kestabki praegu ühe pööripäeva kaugseanss enamvähem või täpselt nii kaua kuni algab järgmine.

Seetõttu saangi juba ka öelda, et kohe-kohe hakkab toimetama suvise pööripäeva kaugseanss koos oma energiatega. Tõenäoliselt ilmub see eeloleva nädala lõpuks või ülejärgmise alguseks.


Nädala kristall – Malahhiit

Nädala värv – Roheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 20. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Mõne sihtpunktini jõuab sama ajaga … olenemata sõiduvahendist. Nr 119 

Inglite taro kaart – Kolmas maakaart

Lillekaart – Sinu soovid on täitumas. Lillhernes

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kolme eelmise nädala vältel õppisime soovimist ehk täpsemalt õppisime, kuidas soovida oma kõrgema hüvanguga kooskõlas olevaid soove. Kogu säärane õppetöö toimetas läbi ühismeditatsiooni.

Mida toob meile nädal nr 20?

Esimese asjana näen ma rütmi muutumist. Ehk üldiste energiate rütm muutub sel nädalal.

Aga milline see uus rütm on? Või mida see uus rütm sisaldab?

Inglid ütlevad, et see uus rütm toob endaga kaasa erinevaid ülekandeid.

Küsime – millistest ülekannetest käib jutt? Sõna “ülekanne” võib ju tähendada erinevaid asju.

Inglid ütlevad, et maises mõttes võivadki fookusesse ilmuda kõik need erinevat sorti ülekanded.

Energiate mõttes saame me aga juurde jõudu. Ehk meile justkui kantakse nüüd jõudu üle kuskilt taevastest sfääridest.

Ja inglid koheselt ka täpsustavad – seda jõudu mitte ainult ei kanta üle, vaid tegu on uue jõuga, mis tuleb asendama neid vanu nähtuseid, mida me olime seni harjunud “jõuks” pidama.

Ehk sisuliselt saame me endale nüüd uue ja uudse elujõu.

Milline see uus elujõud on?

Inglid ütlevad – see on jõud, mis on kooskõlas kõigi loomuliku ehk loodusliku kulgemise reeglitega.

Mulle tundub, et siin tuleb meil (muuhulgas) taas fookusesse teema – mis on julgus. Ehk meile näidatakse jälle, kuidas julgus ei ole hirmu vastand. Ja meile näidatakse jälle, kuidas bravuur ja äkilisus ei kuulu tõelise jõu juurde. 

Ehk me peaksime nüüd täitsa maisete sündmuste mõttes nägema ka tõendeid antud teema kohta. Mida see tähendab? See võib tähendada näiteks seda, et me näeme nüüd mõningate nähtuste/ struktuuride murdumist, mida olime seni pidanud väga tugevaks. Ehk me arvasime seni, et just neis kohtades peitub suur jõud. Nüüd me aga näeme, et need struktuurid on olnud hoopis nõrgad. Täpsustan ka, et inglid soovivad siinkohal kasutada just terminit “struktuurid”.

Kuna inglid ütlevad, et tegu on struktuuridega, mida olime (tõenäoliselt juba pikka aega) harjunud pidama tugevaks, aga nüüd paljastuvad neis kohtades just nõrkused, siis tundub mulle veel, et need nõrkused paljastuvad ilma välise mõjutuseta. 

Täpsustan – siin pildil ei ilmu suurt tuult, mis paiskab mõne tugevana tundunud elemendi ümber. Kui ilmuks suur tuul ehk kui suur tuul kukutaks kõnealuse elemendi, siis arvaksime me ju endiselt, et ju see element oli ikkagi tugev. Lihtsalt ilmus tugevam vastujõud.

Selline aga see pilt ei näi. St. siin ei ilmu tugevamat vastujõudu, vaid lihtsalt tuleb nõrkus välja. Too nõrkus lihtsalt paljastub kuidagipidi. Ehk paljastub mingisuguse struktuuri nõrkus, mis on alati ühtviisi olemas olnud. St. too nõrkus on alati samas paigas ja ühel moel olemas olnud.

Ehk tegu on olukorraga, mille vaatleja(d) on lihtsalt uskunud valet. Ja vale ongi seisnenud kõnealuse struktuuri tugevuses.

Paremini ma seda olukorda/ pilti sõnadesse seada praegu ei oska. Kuna need on alati energeetilised pildid, mida ma sõnadega kirjeldan, siis ongi tihtilugu nii, et ega meil neid õigeid sõnu ei pruugigi olla, mille abil vastavat pilti peensusteni kirjeldada. Seetõttu jääb ka too kirjeldus praegu selliseks nagu ta välja tuli.

Kokkuvõttes võime seega eeloleva nädala kohta nentida, et inglid kannavad meile nüüd üle suure koguse looduslikku elujõudu. 

See protsess toimetab üldistes energiates ehk väga üldises mõttes saab see protsess toimuma kogu maailmas. 

Kuidas see üldine pilt end väljendab personaalsel tasandil? Need stsenaariumid saavad kindlasti olema erinevate inimeste jaoks erineva sisuga. Ehk maised väljundid saavad kindlasti olema erinevad. Küll aga võib öelda, et kõigis väljundites peaks olulist rolli mängima märksõna “ülekanne”. 

Ja kõige lõpetuseks võib veel nentida, et nende ülekannete taustal paljastuvad ka teatud struktuuride nõrkused. Kohati võivad need nõrkused välja tulla kõnealuste ülekannete tõttu. Ja kohati võivad need nõrkused ilmneda iseenesest ehk maises plaanis polegi vastavates olukordades tõe paljastajaid olemas. Need tõed ilmuvad lihtsalt ise välja.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 7, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/02/07/nadala-horoskoop-10-02-16-02-2020/

Nädala nr 34, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/08/16/nadala-horoskoop-19-08-25-08-2019/

Nädala nr 51, 2018 lisasõnumite horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/12/19/pooripaeva-erihoroskoop-e-nadal-51-2018-lisasonumid/)

Nädala nr 20, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/05/12/nadala-horoskoop-15-05-21-05-2017/

Nädala nr 50, 2016 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2016/12/09/nadala-horoskoop-12-12-18-12-2016/

Nädala nr 20-21, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/05/14/nadala-horoskoop-14-05-27-05-2018/

Nädala nr 20 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Spragga Benz – Differ”, “Blue Boy – Remember Me”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal on abiks Facebook. Kui vajutate minu FB kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Minu FB konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"