Nädala horoskoop 14.05-27.05.2018

nädal.20.21.horoskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

14.05 – 27.05.2018

2018. aasta nädal nr 20 ja 21

UUENDUS AL. KÄESOLEVAST NÄDALA HOROSKOOBIST:

Edaspidi ilmuvad minu poolt kanaldatud inglisõnumid täpselt sellise ajastusega nagu inglid soovivad. Mis see tähendab? See tähendab, et nädala horoskoopi otseselt enam ei pruugi tulla, kuid muidugi võib kah. Ehk ma kanaldan nüüd neid sõnumeid täpselt selliseks ajaperioodiks nagu inglid parasjagu ette annavad.

Miks see nii on? Olen sellest juba kõnelenud ka mitmes viimases horoskoobis, et mulle on tundunud juba mõnda aega, et inglid ei soovi enam varsti kindlalt paikapandud perioodideks sõnumeid saata. Ja näib, et nüüd ongi see aeg käes, mil pean muutma traditsioonilisi nädala horoskoope.

Seega – nüüdsest näete iga ilmuva horoskoobi algusest, millisele ajaperioodile see täpsemalt on pühendatud. Võib ka juhtuda, et nad ei annagi ühtki perioodi ette teada. Sellisel juhul lähtume lihtsalt teadmisest, et need juhised kehtivad sinnamaani, kuni ilmub uus sõnum. Juhul kui nad kindlat perioodi üldse ette ei maini, kirjutangi vastava horoskoobi algusesse, et see kehtib kuni järgmise sõnumi ilmumiseni.

Käesoleva horoskoobi puhul ütlesid nad, et soovivad edastada seekord sõnumi kahenädalaseks perioodiks.

Kuna inglisõnumite puhul kehtib muidugi alati ka tõsiasi, et ega neid energiate kirjeldusi päris kasti toppida ei kannata, siis tuleb ikka ja jälle nentida, et nende kehtivus võib ka ületada seda ajaperioodi, millest nad esmalt räägivad. Ja nende kehtivus võib veel ka uuesti esineda kunagi tulevikus. Selles osas on inglid meid juba palju treeninud läbi viidete, mida nad nimetavad energeetilisteks sildadeks.

Ma lisan neid sõnumeid jätkuvalt kategooriate lahtris “nädala horoskoobi” kategooriasse, sest ma ei usu, et ühegi edaspidise sõnumi kehtivusaeg jääb lühemaks kui nädal. Toimetan samamoodi ka nende sõnumitega, mida võidakse meile edastada ilma perioodi teateta. (Siin pean ma silmas seda kategooriate menüüd, mille leiate minu kodulehe paremast servast.)

Alalehelt “Tasuta horoskoobid” on ikka jätkuvalt kõige lihtsam jälgida, millised horoskoobid on ilmunud sellest ajast kui te viimati mu lehel neid lugemas käisite. Sellele alalehele ilmuvad nimelt kõik minu horoskoobid ikka kronoloogilises järjestuses.

Kellel on soovi kindlaks perioodiks juhiseid saada, sel on ikka jätkuvalt võimalik soetada endale 2018 a. horoskoobi e-raamat, mille kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”. Sellest raamatust leiate juhiseid käesoleva aasta iga kuu kohta. Lisaks mainin, et olen iga kuu kohta kanaldanud mitte ainult üldiseid juhiseid, vaid ka temaatilisi juhiseid. Nagu olen ka juba varem vihjanud, tundub, et see raamat jääb ainulaadseks teoseks. St. edaspidi ma tõenäoliselt nii pikaks perioodiks sõnumeid ette ei kanalda. Seega – kui teile meeldivad minu poolt kanaldatud inglisõnumid, tasub kindlasti mõelda ka selle raamatu soetamise peale.

Inglite sõnumid aasta 20 & 21. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Minevik koputab uksele. Kaasas on tal kingitus

Nädala kristall – Roosa kvarts

Nädala värv – Heleroosa

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 20 & 21 nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sul on käesoleva olukorra suhtes õigus. Ära lase end ümber veenda. Nr 109

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Teine õhukaart ja viies maakaart

Lillekaart – Kaaslaste surve. Priimula

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmises horoskoobis kõnelesid inglid sellest, et me astusime sisse ühest väga erilisest uksest. See oli uks, mis viis meid uudsete tunnustega tuppa. Selles toas olid olemas kõik tööriistad ja materjalid selleks, et saaksime ehitada endale oma isikliku õhulise elu. Inglid ütlesid, et need elemendid, mis seal toas sisalduvad, on igaühe jaoks küll esmalt uudsed, mis võib ka põhjustada teatavat võõristamise efekti, kuid need on siiski igaühele spetsiaalselt ettenähtud omandid. Selles ruumis ei ole mitte ühtki võõrelementi sees. Seal ei ole võõrast võimu ja seal ei ole võõrast omandit. Kõik, mis seal on, kuulub just sellele inimesele, kes vastavasse ruumi on sisenenud.

Eelolevatel nädalatel koputab selle ruumi uksele miski (või keegi), mis pärineb minevikust. Kuigi see nüanss on pärit minevikust, pole sellel enam ühtki manipulatsiooni elementi küljes. Inglid kinnitavad, et teie jaoks on täiesti turvaline nüüd tolle koputuse peale ka uks avada.

Miks? Esmalt tasub uks avada juba seetõttu, et teil on vaja hakata nüüd koguma endale väliseid tõendeid selle kohta, et miski teie isiklikus maailmas on grandioosselt muutunud. Teiseks põhjuseks on aga asjaolu, et tollel “miskil” on kaasas kingitus. See on kingitus, mis on mõeldud vägagi konkreetselt just teile. See on kingitus, mis toob teile palju rõõmu. See on kingitus, mis vastab teie isikliku õhulise elu tunnusmärkidele. 

Selle kingituse puhul pole üldse tarvis karta sidet minevikuga, kuigi see näiliselt on seal olemas. Inglid kinnitavad, et kõnealune mineviku side ei saa teile kuidagipidi halba teha. Nimelt ei saa teie uue ruumi uksele enam mitte ükski manipulaator koputada. Ei saa ka enam teie uue ruumi uksest sisse ükski varjatud manipulatsiooni sisaldav ese. See turvateenus on teile nüüd tagatud igakülgselt. 

Siiski on siin muidugi üks “aga”. Ja selleks “aga’ks” on ikka jätkuvalt too nõue, et kui te soovite liikuda oma isiklikul rajal, siis tuleb teil järgida oma isiklikku sisetunnet. Igas otsuses ja igas sammus. Sellele reeglile mööndust teha ei tohi. Niipea kui asute tegutsema oma isikliku sisetunde vastu, kaob ka energeetiline turvateenus.

Miks see nii on? Inglid ütlevad, et selline nüanss oli neil vaja kehtestada selleks, et me lõpuks tõepoolest jõuaksime oma õhuliste eludeni.

Nad rääkisid ka eelmises horoskoobis sellest, et meil tuleb nüüd tõepoolest lõpuks rakendada oma maises elus kõike seda, mida oleme viimastel aastatel õppinud. Need teadmised ja tundmused pole meieni toodud ainult seetõttu, et meil oleks aeg-ajalt millegi meeldivama peale võimalik mõelda. Kõik, mida nad on meile õpetanud, tahab saada rakendatud siia füüsilisse dimensiooni. Selleks, et see tõesti nii ka saaks minna, peame me muutuma julgemaks.

Mida on inglid meile varasemalt julguse kohta rääkinud? Nad on öelnud, et hirmu vastand ei ole julgus. Hirmu vastand on armastus. Täpsemalt armastus iseenda vastu. See tähendab, et tegelikult pole energeetiliselt tarvis üldse kasutada terminit “julgus”, kuid nad siiski mõnikord teevad seda. Eeskätt seetõttu, et inimene on harjunud seda terminit kuulma ja teatud asjadega seostama. Tegelikkuses ehk energeetilises plaanis, on lugu selline, et ainus, mida inimene vajab, on tingimusteta armastus iseenda vastu. Ehk ainus eeltingimus, mida tuleb täita selleks, et jõuda oma õhulise eluni, on säärane – tuleb olla iseenda vastu salliv ja lugupidav ehk tuleb lõpetada oma isiklikule teekonnale kaigaste loopimine.

Aga mis see siis nüüd tähendab? Varem on inglid ikka rääkinud sellest, kuidas teised loobivad meie teekonnale kaikaid. Jah, nii see on. Kuid nüüd on see ajajärk läbi. Nüüd on ainsateks takistusteks, mida võite kohata, sellised takistused, mida olete ise enda ette loopinud.

Miks me peaks iseendale kaikaid kodaratesse loopima? Inglid ütlevad, et see on protsess, mida me võime jätkuvalt teha harjumusest.

Nagu nad on ka varem meile õpetanud – manipulaatorite tegutsemismuster on hõlmanud suures osas seda, et meie eludesse on visatud kaikaid sisse seni, kuni me oleme nende kaigaste olemasoluga harjunud. Edaspidi polegi olnud vajalik midagi sinna väliselt loopida. Inimene on siis juba ise dresseeritud teatud kohtadest mööda astuma ja teatud kohtadest mööda vaatama. Ja kui parasjagu ei vaatagi õigest kohast mööda, siis töötab “koolitus” sedapidi, et inimene asetab ise enda ette kaikad…sinna, kuhu varem loopisid neid manipulaatorid.

Siit tulebki nüüd uuesti mängu ainus ja kõige vajalikum õpetus edasiliikumiseks – tuleb kuulata ja järgida ainult oma isiklikku sisetunnet. See on niivõrd oluline just nimelt seetõttu, et meil on vaja hakata nüüd nendesse “teatud kohtadesse” uuesti vaatama ja astuma, millest meid on sajandeid koolitatud mööda liikuma. Just neis asupaikades leidub elu. Just neis asupaikades leidub õhulisus. Just need on need põhilised asupaigad, kus sisalduvad meilt varastatud energia, tervis ja muud nüansid.

Selleks aga, et inimene hakkaks uuesti neisse kohtadesse vaatama, millest teda on dresseeritud mööda kulgema, tulebki kuulata isiklikku sisetunnet. Teiste juhised ja nõuanded võivad teid jätkuvalt valedele radadele juhatada. See ei pruugi isegi pahatahtlikkusest nii olla. Teised on lihtsalt läbinud samasuguse “koolituse”, mis on ka neid valedele radadele juhatanud. Lisaks ei tea te (ega peagi teadma), kuhu on oma isikliku arengu teekonnal jõudnud need, kes teid parasjagu ümbritsevad. Kõige säärase tõttu ongi praegu äärmiselt oluline, et te kuulaksite ja järgiksite igal sammul ainult oma isiklikku taevast juhendust.

Küsin inglitelt veel – millised omadused sellel kingitusel on, mida minevik meile nüüd kohale toob? Nad ütlevad, et mõne jaoks võib see kingitus seisneda idees ja mõne jaoks võib see olla kohe päris käega katsutavas formaadis. Ehk näib, et siin pole taaskord võimalik väga palju detailidesse laskuda, sest need detailid on erinevate isikute jaoks vägagi erineva iseloomuga. Selge on aga see, et kõnealune kingitus tasub oma ellu sisse lubada. 

Kuna sel aastal on juba minu erinevates horoskoopides tulnud välja ka taoline nüanss, et 2018. aastal pöördub osade jaoks minevik justkui ümber, siis viitan siinkohal ka Kalade 2018 aastahoroskoobile. Seal rääkisid inglid konkreetselt just sellisest temaatikast. Tundub, et vähemalt osade jaoks võibki too ümberpöörd toimuda just nüüd lähinädalatel. Ja tundub ka, et too kingitus mängib selles ümberpöördumise momendis suurt rolli.

Rõhutan veelkord sama, mis juba sai öeldud ülalpool – see kingitus võib ka seisneda idees! Ehk teil võib tekkida uus idee, mis pöörab ringi midagi minevikust. Kui teie kingiks ongi idee, siis tähendab too juhis tõenäoliselt ka seda, et tolle idee tekkimise algatajaks on midagi, mis pärineb teie minevikust. Näiteks võib see tähendada mõne lapsepõlvega seotud asupaiga külastamist, mille järgselt too idee tekib. Samas ei pea see minevik ka nii kaugelt terendama. Võib-olla tekib uus idee hoopis seosest, mille avastate mõne aasta taguste sündmustega jne. Igal juhul tasub praegu kõiki uusi ideid avatud meeltega analüüsida. Võib-olla ei ilmnegi too kingituse moment sealt koheselt. Võib-olla tunnete kingituse laadse elemendi ära alles analüüsimise järgselt.

Rõhutan ka selle uuesti üle, et igaühe jaoks on tema kink midagi väga erilist. See ei tähenda aga seda, et too kink peaks olema ülieriline kõigi inimeste jaoks. Ehk siin võib taaskord fookusesse tulla midagi sellist, mis on pealtnäha täiesti tavaline, kuid tollele kingi saajale on olukord kuidagipidi äärmiselt eriline. St. need tunnusmärgid kattuvad jällegi selle toa kirjeldusega, millest inglid kõnelesid eelmises horoskoobis. Mäletatavasti ütlesid nad ka siis, et selles toas avaneb vaatlejale uudne vaatepilt. Samas, rõhutasid nad ka siis, et too vaatepilt ei pea olema kõigi jaoks uudne. See on täiesti kindlalt uudne vaid vastava vaatleja jaoks. 

Inglid lisavad ka, et nad ei paku seda lisaselgitust siia selleks, et vähendada kellegi jaoks tema kingituse väärtust. Aboluutselt mitte! Need lisaselgitused antakse meile vaid selleks, et me ei kardaks, et meid tabab ühtäkki mõni väga tulnukalik olukord. See rada, mida mööda me oma elu õhuliseks saame muuta, on tavapärases mõttes absoluutselt maine. St. me ei pea leiutama nendeks muudatusteks super-uudseid meetodeid. Kõik, mida meil vaja on, on meile juba õpetatud. Lisaks, rõhutavad nad, et ka kõik vajaminevad elemendid on meie jaoks nüüd maises plaanis ettevalmistatud.

Nüüd tuleb vaid kuulata oma isiklikku sisetunnet ja astuda edasi!

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja nädala horoskoobid nr 18 ja 36, 2017 ning nr 14, 2018. Neile, kes töötavad kaas 2018 a. horoskoobiraamatuga (ehk raamatuga, millest kõneleb see alaleht “Horoskoop 2018 (tasuline)” – teil soovitavad inglid seekord lugeda läbi juhised, mis on välja toodud veebruarikuu suhete sektoris ja novembrikuu finants & karjääri sektoris. Taaskord on lugu selline, et nad soovitavad neid juhiseid vaadelda just nimelt koostoimes, mitte eraldi.

Nädala nr 20 & 21 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Dennis Lloyd – Nevermind”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 20 & 21 nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Sul on käesoleva olukorra suhtes õigus. Ära lase end ümber veenda. Nr 109

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Tee ümberpöörd ja vaata, mis jäi maha. Nr 39

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine? 

Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
  • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 15.05 – noorkuu

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.

KVARTAL Tegin kuni 2018 a. esimese kvartalini ka kvartali horoskoope. Neid enam ei ilmu. Ilmuma jäävad nädala horoskoobid (alates nädalast nr 20, 2018 ilmuvad need küll veidi muudetud kujul, kuid ma nimetan neid siiski ka edaspidi nädala horoskoopideks).

KUU Igakuiste ja ka teemapõhiste juhiste soovijatel on võimalus osta 2018 a. horoskoobiraamat, mille kohta leiate kogu lisainfo siit alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”. Selles raamatus sisalduvad iga kuu tarbeks muuhulgas suhete ja finants&karjääri juhised.

PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid (suhted, finants&karjäär, kinnisvara jm) ehk lugemist on väga palju. Lisaks töötab see raamat ka kollektiivse kaugseansina ehk tegu pole pelgalt lugemisvaraga. Kollektiivne kaugseanss toimib läbi tolle raamatu nende jaoks, kes töötavad läbi terve aasta raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega kaasa.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? 

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan?

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol nuppu “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"