Nädala horoskoop 19.02-25.02.2018

nädal 8 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

19.02 – 25.02.2018

2018. aasta nädal nr 8

Inglite sõnumid aasta 8. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Lihtsad lahendused

Nädala kristall – Unakiit

Nädala värv – Roheline (kõik toonid)

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 8. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Eilne päev ongi loodud närtsima. Selle üle ei ole tarvis kurvastada. Sinu jõud asub tänases päevas. Nr 118

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Kümnes maakaart

Lillekaart 1 – Lase viha vabaks. Lõvilõug

Lillekaart 2 – Lihtsusta oma elu. Karikakar

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal kõnelesid inglid vabadusest ja sellest, milline on vabaduse termini sisu tegelikult ehk looduslikult. Eelmises nädalas sisaldus ka noote minevikust, mis pididki meid just nimelt vabaduseni suunama.

Eeloleval nädalal tulevad fookusesse lihtsad lahendused. Täpsemalt näib, et mingisugused sündmused või probleemsed kohad minevikust lahenevad nüüd järsku ülilihtsatel viisidel.

Kaarte vaadates tunduks justkui esmapilgul, et tulemas on jälle üks emotsionaalses plaanis raske nädal, kuid kuulates inglite sõnumit täpsemalt, peab tõdema hoopis vastupidist. Nimelt tundubki kõike koosmõjus vaadates/ tunnetades, et too viide emotsionaalsele raskusele, ongi siin ainult selleks, et näidata meile, mis nüüd lahenema hakkab.

Üks lillekaartidest tuli välja täpselt sama, mis eelmisel nädalal ja ka sõber unakiit on meil kristallimaailmast kohal. Unakiidi kohta ma rääkisin juba mõni nädal tagasi, et tema ilmutab end tavaliselt siis kui fookusesse tuleb mõni iidsetest probleemkohtadest. Ehk siis kui me peame nädala jooksul tegelema mitte ainult personaalsete küsimustega, vaid ka kollektiivsete probleemidega, mille alge asub kuskil väga ammuses ajas.

Too korduv lillekaart viitab sellele, et eeloleval nädalal laheneva küsimuse kohta anti meile juba eelmisel nädalal märku. Tõsi, siis võis too märguanne veel tunduda ainult ärritav. Ehk ta ei näidanud veel siis üldse välja, et ta peatselt lahenema hakkab. Miks? Kui loeme uuesti läbi eelmise nädala sõnumid, siis näeme, et inglid rõhutasidki seal, et tolles nädalas võib sisalduda midagi ärritavat, kuid meil ei tasu selle tõttu muretseda – need ärritavad nüansid tuuakse meie ette selleks, et viia meid vabaduseni.

Eelmise nädala sõnumid kulgesid kummalises taktis, mille kohta ütlesin ka siis, et see tundub omakorda olevat juhis – ehk juhis selle kohta, et ka tolle nädala sündmused hakkavad kulgema kummalises/ ebatavalises taktis. Vaadeldes nüüd eelolevat nädalat ja tema energeetilist sisu, näib mulle, et see mineviku ümberpöördumise moment (ehk moment, mil ilmub eelviidatud ülilihtne lahendus), võib aset leida enamvähem kahe nädala vahetumise paiku.

Kui vaatlen seda olukorda pildina, siis näidatakse mulle maha kukkunud münti, mis jääb enne ühele küljele maandumist keerlema. Tolle mündi üheks küljeks ongi siis too negatiivse varjundiga sündmus/ olukord/ detail/ sõlmpunkt minevikust ja teiseks küljeks on too ülilihtne lahendus. Eelmisel nädalal toimuski ära tolle mündi põrandale kukkumine, mille tagajärjel ta hakkas keerlema. Tolle keerlemise tõttu ütlesidki inglid eelmise nädala kohta, et seal on vaid noote minevikust.

Mäletatavasti oli üle-eelmine nädal täielikult minevikuhõnguline, kuid eelmine nädal oli juba vägagi teistmoodi. Nüüd näib mulle, et need “noodid” olidki need momendid, kus münt keerutas meie ette neid mälestusi minevikust. Ehk kogu see mineviku krempel oli juba varem kokku koondatud ja nüüd ta vaid vilksatas, keerlemise tõttu, meie taju eest teatud intervalliga läbi.

Lisaks tundub mulle, et tolle spetsiifilise krempli koondamisega tegelesime me tõenäoliselt peaasjalikult nendel nädalatel, mil ilmutaski end nädala kristallina unakiit – nädal nr 5, 2018, nädal nr 35, 2017 ja nädal nr 51, 2016. Kui nädala nr 5, 2018 horoskoobis tuli unakiit välja, siis ma juba rõhutasin ka seda, et selle kristalli ilmumine pole üldse mitte tavapärane nähtus. Ja kui me nüüd vaatame, kuidas energia mängles nende eelviidatud kolme nädala vältel (ehk kui loeme üle vastavad horoskoobid), siis ilmneb sealt tõepoolest ühine nimetaja, milleks on energeetiline raskus. Need olid kõik horoskoobid, mida ma kirjutasin/ kanaldasin väga pikalt. St. nende valmimine oli pikk protsess, mis vältas mitu päeva ehk inglid edastasid mulle mitme päeva jooksul neid sõnumeid, mis pidid neisse horoskoopidesse lõpuks jõudma.

Kuigi need kirjatükid on tavapärasest pikemad, on nad muidugi lühendatud versioon sellest, mida mulle räägiti, sest vastasel juhul oleks need kirjutised raamatute mahuga. See tähendabki, et seal on kirjas kontsentraat kõigest sellest, millele inglid neil nädalatel tähelepanu juhtisid. Kuna nad nüüd räägivadki mineviku kokku koondamisest, siis järeldangi ma sellest, et neil nädalatel oligi meie kollektiivseks tööks koostada justkui kontsentreeritud aruandeid või analüüse selle kohta, mis minevikus toimus.

Need aruanded lükatigi lõpuks kokku selle mündi ühele küljele, millest inglid äsja kõnelesid. Ehk see üks külg koosnebki neist aruannetest. Need on aruanded, mis sisaldavad nii personaalseid sõlmpunkte kui ka kollektiivseid ja iidse päritoluga sõlmpunkte. Ehk seal ongi justkui kontsentraat sellest pimedusest, mida inglid lahkasid eelmisel nädalal.

Mida see kõik tähendab? See tähendabki omakorda seda, et me pidime juba eelmisel nädalal nägema/ märkama/ tajuma/ hoomama ka vilksatusi tollest lihtsast lahendusest, mis end nüüd ilmutab. Kuidas ta end ilmutab? Inglid ütlevad, et tolles ilmutamises polegi enam midagi kummalist järel – see münt lihtsalt maandub valguse ehk lahenduse küljele. Kuidas saame olla kindlad, et ta just tollele küljele maandub? Inglid ütlevad, et pimedus on raskem, mistõttu ta jääb ka alla. Eriti kindlalt jääb ta nüüd alla, sest seal küljel on ju kogu pimeduse kontsentraat.

Küsime uuesti, mida see tähendab? See tähendab, et seal teisel poolel peab olema valguse kontsentraat. Inglid annavadki meile nüüd viimaste aastate sündmuste selgituseks järgmise infokillu – kogu see pimeduse koondamise protsess toimus alati mündi kahel küljel. Iga kord kui kontsentreerisime, filtreerisime, analüüsisime pimedust, muutus teisel küljel sisalduv valgus järjest erksamaks.

Nüüd maandubki too münt valguse küljel ja me hakkame ka maisete meeltega nägema/ tõdema/ kompama kõike seda, mida me sinna küljele koondanud oleme. Osaliselt võib tunduda justkui tolle valguse külje sisu oleks koostatud juhuslikult, sest selle koondamise ajal keskendusime me ju teisele küljele. Inglid siiski kinnitavad, et kõik, mis seal on, on sinna lisatud 100% sihilikult.

Huvitav on see, et kuigi ülal sai juba mainitud mitut horoskoopi, mis töötavad eeloleva nädala horoskoobiga koos, ei toimi need horoskoobid energeetiliste sildadena. Ja seda rõhutavad inglid praegu eriti teravalt – need pole sillad!

Energeetiliste sildadena toovad inglid sel nädalal hoopis välja 2018 aastahoroskoobi Kalade tähtkujule (ehk see on nüüd sama sild, millele viidati ka eelmisel nädalal) ja nädala horoskoobi, mis on pühendatud nädalale nr 25, 2017.

Lisaks – need lugejad, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga (ehk selle raamatuga, millest kõneleb see alaleht “Horoskoop 2018 (tasuline)”) – teil soovitan eeloleva nädala sõnumitega koosmõjus lugeda ka 2018 a. septembrikuu üldiste sõnumite sektorit.

Nädala nr 8 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Crazy Frog – Axel F”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 8. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Eilne päev ongi loodud närtsima. Selle üle ei ole tarvis kurvastada. Sinu jõud asub tänases päevas. Nr 118

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Täna tervitab Sind lahendus. Nr 106

(Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”)

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
  • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.

PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Lisasin nimelt äsja juurde 44 uhiuut inglikaarti. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid ehk lugemist on väga palju.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit. Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Veel mõned tunnid (ehk kuni 16. veebruari südaööni) kehtib sellel raamatul soodushind. St. soodushind kehtib siis kui saadate oma tellimuse hiljemalt täna (16.02) südaööks teele.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan?

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol nuppu “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"