Nädala horoskoop 12.02-18.02.2018

nädal 7 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

12.02 – 18.02.2018

2018. aasta nädal nr 7

Inglite sõnumid aasta 7. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Mis on vabadus?

Nädala kristall – Punane jaspis

Nädala värv – Kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 7. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sa oled ilus täpselt sellisena nagu Sa oled. Ära lase kellelgi end muuta. Nr 11

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline) Uudis – Hiina uue aasta alguse puhul on eelnimetatud raamat 09-16. veebruarini saadaval soodushinnaga 15 eur.

Inglite taro kaart – Kuues veekaart

Lillekaart – Lase viha vabaks. Lõvilõug

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal juhatasid inglid meid avarama eluni. Nad ütlesid täpsustuseks, et avaram elu on elu, milles on rohkem hingamist. See teekond kulges mööda selgituste rada ehk täpselt nii nagu võisite märgata eelmise nädala sõnumite ülesehitusest, pühendasid inglid enamiku sellest ajast möödunu selgitamisele. Tõenäoliselt võisite ka füüsilise maailma mõttes kogeda eelmisel nädalal samalaadset liikumist ehk edasiliikumine toimus varasemate sündmuste selgituste saatel. Neid selgitusi võisite te muidugi saada läbi füüsiliste kanalite (läbi erinevate inimeste, infoallikate jne), kuid mulle tundub, et suurem osa neist selgitustest settis kohale taaskord läbi mõistmise protsessi. St. teil lihtsalt tekkis järsku arusaamine mõne sündmuse või asjaolu osas, mis oli teie jaoks varasemalt tundunud hägune ehk te ei saanud aru, miks pidite sellist asja kogema.

Eelolevas nädalas sisaldub samuti veel mineviku hõngu, kuid nüüd on need noodid minevikust sinna asetatud selleks, et viia meid vabaduseni. Täpsemalt – need on seal selleks, et viia igaüht tema personaalse vabaduseni.

Inglid soovivadki seekord nädala sõnumite peamise sisuna kõneleda teemal – mis on vabadus. Alustuseks ütlevad nad seda, mida nad siin ikka korrutavad – ka see on mõiste, millega on nii palju manipuleeritud, et selle tegelik sisu on inimeste jaoks olnud juba pikka aega kadunud.

Milles seisneb probleemi tuum? Inglid ütlevad, et ühest küljest on probleemi tuum nendes manipulatsioonides, mis on läbi viidud raha ja külluse mõistega. Ja teisest küljest on probleemi tuum vabaduse mõiste vastandamises vangistuse mõistele. Täpsemalt – me oleme harjunud mõtlema vangistusest kui vabaduse vastandist.

Aga mis on siis päriselt vabaduse vastand?

Inglid ütlevad, et vabaduse vastand on pimedus, mitte vangistus. Ja nad ka täpsustavad koheselt, et siinkohal on tegu vaimset sorti pimedusega ehk olukorraga, milles inimene lülitab ise lambi välja ja keeldub kangekaelselt seda uuesti sisse lülitamast, kuigi lüliti on tema jaoks igal eluhetkel mugavas käeulatuses.

St. tegu pole loodusliku pimeduse olukorraga, mis kuulub elu loomuliku kulgemise juurde. Tegu on üdini tehisliku nähtusega, mis on loodud muidugi taaskord erinevate manipulatsioonide rakendamise kaudu.

Kuidas see nähtus täpsemalt on loodud? Inglid selgitavad, et peamiseks võtmeks on siinkohal jälle hirm. Läbi hirmu suunatakse inimest seda personaalset lampi välja lülitama. Inimesele luuakse mulje, et valgus (ehk vabadus) on hoopis tema vaenlane. See mulje luuakse järjepideva energeetilise mürgi tilgutamisega. Seda tilgutatakse kõigisse neisse eluvaldkondadesse, mida inimene on harjunud lahtriteks eraldama. Kui igas lahtris on lõpuks piisaval hulgal mürki sees, lülitabki inimene ise tolle lambi välja, sest “päriselu” näib nii kole, et igasugune pimedus on selle kõrval meeldiv. Ja tõesti see mõneks ajaks ongi kindlasti meeldivam kui too “päriselu” pilt, kuid see ei jää nii igavesti. Tolle energeetilise mürgi puhul on nimelt tegu mürgiga, mis ka lahtub iseenesest ära. Eriti kiirelt lahtub ta siis kui inimene enam selle mürgi poole ei vaata. Mis tähendabki tegelikult seda, et tolle lambi võiks juba üsna peatselt jälle sisse lülitada, sest avanev pilt poleks enam kole. Aga inimene ei tea seda ja hirmude tõttu ei tööta ka enam tema tunnetussüsteem, mis seda tõde koheselt kinnitaks. Ja nii jääbki too lamp kustunuks.

Mida on inglid meile juba hirmude kohta õpetanud? Seda, et hirmu vastand pole mitte julgus, vaid armastus. Eelkõige armastus iseenda ja oma elu suhtes, sest kui inimene ei armasta iseend, ei armasta ta tegelikult ka midagi muud. Miks? Sest kuni pole armastust iseenda vastu, pole ka tõelist mõistmist selle kohta, mis on armastus.

Sellest saame me omakorda järeldada, et kuniks pole armastust iseenda vastu, ei saa ka eksisteerida tõeline vabadus. Tõeline vabadus (nagu ka armastus) peab nimelt alati algama personaalsest tasandist. Täpsemalt – see peab alati algama teie energeetilisest tasandist. Kui teie energia ei sisalda vabadust, siis ei ole teil võimalik seda luua ka maisesse tasandisse. Ükskõik kui palju üritate, kõik need katsed lähevad luhta, sest energia loob välist. Väline ei saa luua energiat.

Looming algab alati energiast. See seaduspärasus kehtib loomingu iga väljundi kohta, mitte ainult mõne kunstiteose valmistamise protsessi kohta. Kogu teie elu on teie isiklik looming. Kõik nüansid selles on teie looming ja ka tervikpilt on teie looming.

Ja kollektiivne tasand jääb alati lähtuma personaalsest tasandist ehk kollektiivne tasand tekib selle tulemusel, mida loovad need elemendid, mis kuuluvad sinna kollektiivi.

Inglid on minu horoskoopides uut ajastut nimetanud alati isikupära julge väljendamise ajastuks. Nad on ka öelnud juba, et igaüks hakkab nüüd järjest tugevama signaaliga endale ligi tõmbama seda osa maisest maailmast, mida ta ise energeetiliselt välja saadab. Nüüd soovivad nad täpsustada, et too väljuv signaal ongi teie isikliku loomingu esmane tasand. See signaal tuleb lülitada nüüd absoluutse personaalsuse lainele selleks, et teie elu oleks sujuv ja meeldiv.

Miks on inimeste maine elu olnud nii pikka aega tasakaalust väljas? Inglid soovivad siinkohal üle korrata ka selle nüansi – inimese elu läheb täiesti kindlalt tasakaalust välja siis kui ta annab suurema kaalu teiste inimeste arvamustele ehk peab enda arvamust (koosmõjus isikliku sisetundega) vähem oluliseks. Kui elu on tasakaalust väljas, siis tähendab see seda, et ka too väljuv signaal on tasakaalust väljas.

Kuidas tasakaalu taastada? Inglid ütlevad, et siinkohal on õige ainult üks lahenduskäik – tuleb taastada tolle signaali tasakaal. Aga miks nii paljud inimesed ei saa oma elu tasakaalu? Sest nad ei tegelegi kunagi selle signaaliga. Tegeletakse ainult maise väljundi tasakaalutusega. See aga ei lahenda probleemi. See võib ainult (parimal juhul) mõneks hetkeks luua mulje justkui tasakaal oleks taastatud, kuid enamasti ei loo selline lähenemine isegi taolist muljet.

Miks? Sest maises plaanis on niivõrd palju erinevaid tegureid, mida inimene peaks muutma selleks, et tekitada tasakaalu. Kuna üheks teguriks on ka teised inimesed ja nende käitumine, siis polegi mitte kuidagi mõeldav see, et tasakaalu oleks võimalik maisest poolest alustades taastada.

Aga kuidas taastada tasakaal tolles signaalis? Inglid ütlevad, et ka siin on õige ainult üks lähenemine – seda tuleb teha läbi armastuse…täpsemalt läbi armastuse, mille autoriks olete teie ise ning mida suunate iseendale.

Eeloleval nädalal tulevadki kõik säärased nüansid fookusesse. Inglid rõhutavad veelkord – need tulevad nüüd fookusesse selleks, et viia igaüht tema personaalse vabaduseni. Ehk need nüansid ei kerki teie ette selleks, et teid niisama ärritada. Veelgi enam – eeloleva nädala energial on juures üks selline põnev element, mis tähistab mineviku ümberpöördumist. St. mulle tundub, et nüüd kerkibki just nimelt minevikust esile midagi sellist, mis tuleb teie jaoks miskit heastama. Ehk too esilekerkimise moment võib küll algul tunduda ärritav, kuid selle eesmärk on tegelikult hoopis teid pimedusest välja tuua. Kuna me just äsja õppisime, et pimeduse vastand ongi vabadus, siis saamegi sellest järeldada, et too moment viib vabaduseni.

Inglid jätkavad – nad ütlevad, et nemad tegelikult soovitaksidki inimestel võtta sihiks valguse ja valguse käes viibimise, mitte termini “vabadus”. Miks? Sest tolles terminis sisaldub eitamine. Vabadus tähendab ju vabadust millestki ehk vabaduse eelduseks on mingisuguste detailide puudumine. See aga tähendab omakorda, et kui inimene mõtleb vabaks saamisest ja vabadusest, siis ta automaatselt mõtleb millegi puudumisest. Kui aga keskenduda puudusele, loob ka teie energia puudust. See tähendab, et teie loomingus (ehk teie signaalis) jääbki miski koguaeg puudulikuks. Selleks, et luua tervist ja terviklikkust, tuleb keskenduda tervisele ja terviklikkusele. Inglid seda terviklikkust sõnas “vabadus” ei näe. Küll aga on sõnas “valgus” olemas terviklikkus.

Siit tuleb muidugi kohe paljudele mõttesse “valgustatuse” termin, mida on juba ka liigselt lörtsitud. Kuidas? Väga paljud on hakanud sellise termini abil end jälle kellestki või millestki kõrgemaks või madalamaks pidama. See aga on egoismi väljund. Selgitus selle kohta, mis on vahet egoismil ja iseendasse armastusega suhtumisel, sisaldub 2018 a. esimese kvartali horoskoobis. Täpsemalt – nende kahe termini vahel vahet tegemine ongi inglite sõnul meie esimese kvartali ülesandeks.

Mida võib nüüd selle kõige kokkuvõtteks tõdeda? Tõenäoliselt seda, et tulemas on üks väga nüansirohke nädal ehk nädal, milles sisaldub vihjetena/ viidetena väga palju erinevaid elemente. Nende kõigi eesmärk on aga üks – viia meid personaalse vabaduseni, sest ilma selleta ei saa ka olemas olla tõelist kollektiivset vabadust. Ehk omakorda võib öelda, et nende eesmärk on viia meid valguseni, sest inglid soovitasid meil äsja hakata kasutama hoopis terminit “valgus”.

Kuigi tundus, et selle nädala sõnumid on juba läbi, pole see siiski veel nii – inglid soovivad nüüd veel kinnitada ka seda, et too “valguseni” minek ei tähenda seda, et me kõik sureme sel nädalal ära. Miks nad seda täpsustavad? Seetõttu, et meid on manipuleeritud uskuma, et kui me näeme tunneli lõpus valgust, siis ootab meid surm. Ka see manipulatsioon on osaliselt põhjus, miks inimesed ei julge oma isiklikku lampi sisse lülitada. Meid on koolitatud selliselt valgust kartma.

Selle nädala sõnumid on minu jaoks üldse kulgenud kuidagi kummalises taktis. Neid sõnumeid kirjutades/ kanaldades on mulle mitu korda tundunud, et nüüd on selleks korraks sõnumid läbi, kuid siis tulevad inglid jälle mõne uue mõtteseigaga esile. See pole päris tavapärane takt, milles nad neid sõnumeid edastavad. Seetõttu järeldan eeloleva nädala sündmuste kohta ka seda, et ka need võivad hakata toimuma ebatavalises taktis. Täpsemalt – tundub, et esile võib kerkida mõni teema, mille puhul olete olnud veendunud, et see on teie jaoks juba lõpetatud. Nüüd aga tuuakse sinna hoopis mingisugune uus pööre sisse.

Energeetiliste sildadena toon sel nädalal välja kaks horoskoopi – 2018 aastahoroskoop Kalade tähtkujule ja nädala horoskoop nr 51, 2016 (jah, siin on aastanumber õige, see on 2016. aastast pärinev horoskoop). Kalade aastahoroskoop tundub olevat nüüd kuidagi eriti aktuaalne, sest just seal räägivad inglid samuti mineviku ümberpöördumisest.

Nädala nr 7 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “SNAP! – The Power”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 7. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Sa oled ilus täpselt sellisena nagu Sa oled. Ära lase kellelgi end muuta. Nr 11

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Mitte kuskile ei ole kiiret. Võta aega otsuse tegemiseks. Nr 2

(Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”)

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
  • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 15.02 – noorkuu
  • 16.02 – Hiina uusaasta (ehk koera aasta algus)

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.

PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Lisasin nimelt äsja juurde 44 uhiuut inglikaarti. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid ehk lugemist on väga palju.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit. Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

UUDIS – Hiina uusaasta puhul on 09-16. veebruarini eelnimetatud raamatul soodushind 15 eur.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"