Nädala horoskoop 05.02-11.02.2018

nädal 6 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

05.02 – 11.02.2018

2018. aasta nädal nr 6

Inglite sõnumid aasta 6. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Mida said selgeks?

Nädala kristall – Krüsopraas

Nädala värv – Roheline (kõik toonid)

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 6. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Enesekindlust ei saa teiste inimeste pealt õppida. Sinu enesekindlus on Sinu oma. Seda saad luua ainult Sina ise. Nr 134

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Kaheksas maakaart

Lillekaart – Ühtsus. Hibiskus

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal tuli meid kristallide maailmast juhendama unakiit, mis on minu horoskoopide raames üks väga eriline sõnumitooja. Ja eelmisel nädalal tõigi ta endaga kaasa ühe väga erilise (võib ka öelda eriskummalise) eksami. Inglid ütlesid, et sellel eksamil pole kindlaid reegleid ja sellel eksamil pole ka küsimusi, millele peaks vastuseid teadma. Nad täpsustasid veel, et selle eksami põhisisuks on igaühe jaoks tema isikliku tõelise loomuse leidmine.

Olles nüüd ka ise selle energeetilise eksami momendi läbi elanud, tundub mulle, et tõenäoliselt oli paljude jaoks tolle sündmuse peamine maine väljund mingisuguste hirmude ilmnemine. Tõenäoliselt ilmnesid need hirmud pealtnäha täiesti tühjast kohast, nad tulid mitmekesi koos (ehk mitmed erinevad hirmud ilmutasid end järsku ja korraga) ja see kogemus võis tervikuna mõjuda väga intensiivselt. St. võis lausa tekkida selline tunne, et need hirmud matavad teid enda alla ära. Eriti kummaliseks tegi tolle olukorra see fakt, et see kõik toimus päise päeva ajal ja füüsiliste meeltega kombatavat ohuallikat teie ümber tegelikkuses ei olnud. Kes on kogenud sellist nähtust, mida arstid nimetavad paanikahooks, võis leida selles sündmuses sarnaseid elemente. Tegu aga ei olnud paanikahooga.

Mis sündmus see siis energeetiliselt oli? Nagu oleme harjunud nägema/ kogema ka erinevate maisete eksamite puhul – õpetajad selgitavad eksami detaile hiljem. Eriti kehtib see konksuga küsimuste kohta. Mitte keegi ei selgita kunagi enne eksami toimumist, miks ja missugust laadi konksuga küsimusi sealt leida võib. Tolle energeetilise eksami puhul oli tegu samasuguse olukorraga. Inglid ütlesid enne eksami toimumist meile juhenduseks vaid mõned märksõnad. Samas on nad meid koolitanud juba väga pikalt just selle eesmärgiga, et me oskaksime hiljem ka taolist eksamit sooritada. Ehk sellest otsast töötab ka inglite õpetusmeetod samalaadseid radu pidi nagu oleme kogenud füüsilise maailma õpingute puhul.

Aga mis sündmus see siis oli, mida me eksamina kogesime? Inglid ütlevad, et see oli moment, millega nad demonstreerisid meile energeetiliste manipulaatorite tööd ja selle töö tagamaid. Energeetilised manipulatsioonid toimivadki nii, et nende esilekerkmiseks polegi tarvis ühtki välist (ehk füüsilist) ärritajat. Need manipulatsioonid töötavad lülitite kaudu, mis asuvad meie tunnetusssüsteemis. Need lülitid on sinna tekitatud enamjaolt lapsepõlves. Ja ka see osa protsessist pole juhuslik. Nimelt on ju tunduvalt keerukam üles leida probleemset sõlmpunkti, mille tekkelugu inimene enam hästi ei mäleta või ei mäleta üldse. See ei tähenda aga sugugi seda, et tolles sõlmpunktis ei sisalduks väga tugevatoimeline haigusetekitaja. Mina nimetan selliseid haigusetekitajaid ka energeetiliseks mürgiks, sest just selline tolle nähtuse iseloom ongi – see on mürk, mis tapab elu. Ehk see on mürk, mis muudab elu ellujäämise maratoniks. Ja see mürk sisaldubki just nimelt sellistes sõlmpunktides, millest mitmed avanesid kõnealuse eksami käigus. See kogemus oligi niivõrd intensiivne seetõttu, et seal langes korraga eest mitme mürgi maskeering. See asjaolu, et meie tunnetussüsteem tabas väga järsku tolle langemise ära, tekitas ka sellise kummalise emotsionaalse ilmingu nagu kirjeldasin ülalpool. Ehk need mürgid ilmusid teatud hetkedeks väga selgelt meie ette, tuues endaga kaasa just neid emotsioone, mis neisse on sisse kodeeritud ja seejärel nad ka kadusid tundmatutesse kaugustesse. Inglid kinnitavad, et neist kaugustest need konkreetsed mürgid enam tagasi tulla ei saa.

Nagu ütlesin ka ennist, unakiit on minu hinnangul tõepoolest väga eriline sõnumitooja. Tema üks omadustest ongi see nüanss, et ta tegeleb nii kollektiivsete kui ka personaalsete sõlmpunktidega. See lisas tollele eksamilaadsele kogemusele samuti omalt poolt kangust juurde. Seal avaldusid mitte ainult personaalsed hirmud, vaid ka kollektiivsed hirmud. Ehk tegu polnud ainult personaalse energeetilise mürgi äralangemisega, vaid me tegime kõik koos ka läbi ühe väga sügavatoimelise protseduuri, mis puhastas kollektiivsest energiasüsteemist ära erinevat kollektiivset mürki.

Eeloleval nädalal elame me seega juba jälle hulganisti puhtamas energeetilises keskkonnas. Mida tähendab energeetiline puhtus? See tähendab seda, et erinevaid hirme luurab meie ümber jälle tunduvalt vähem. Mida see omakorda tähendab? See tähendab seda, et igakülgne rõõm ja hingerahu on meile jälle suure sammu võrra lähemal.

Ja see tähendab omakorda seda, et me peaksime hakkama järjest enam märkama uusi teid, mis viivad meid uutlaadi mõtlemiseni ja sealt edasi kindlasti ka uutlaadi tegudeni. Inglid täpsustavad, et eeloleval nädalal on erilises fookuses just sellised teed, mis on koguaeg olemas olnud. Ehk eeloleval nädalal pole tarvis neid uusi teid kaugelt otsima tõtata. Aga kuidas saavad vanad teed olla ühtaegu uued? Inglid ütlevad, et siin on nüüd fookuses sellised teed, mida me pole manipulatsioonide tõttu varem märganud. Me võime olla sõitnud mööda neid teid sadu või isegi tuhandeid kordi, kuid nüüd märkame me seal miskit uut. Osade jaoks ongi nüüd sihiks just too uus nüanss, mida te seal vanal teel märkate. Osade jaoks aga viib see nüanss veel omakorda ühte järgmisesse sihtpunkti.

Igal juhul jõuavad nüüd kõik, kellel vastav südamesoov on, millegi uueni, mis muudab elu avaramaks. Avaramaks tunnetuslikul tasandil ja avaramaks ka füüsilisel tasandil ehk too nüanss peaks nüüd kaasa tooma ka midagi uut füüsilise maailma (e. käegakatsutava maailma) mõttes.

Küsin veel inglitelt, mida nad mõtlevad avarama elu all? Nad ütlevad, et see on elu, milles on rohkem hingamist.

Energeetiliste sildadena tuli seekord välja 3 horoskoopi, samuti nädala kristalli põhjal. Nimelt on ka krüsopraas ilmutanud end varem täpselt kolmel korral – nädala nr 2 horoskoobis, 2018 ja 2018 aastahoroskoopides, mis on pühendatud lõvi ja sõnni tähtkujudele. Seetõttu soovitangi just need horoskoobid üle lugeda, koostoimes eeloleva nädala horoskoobiga. Neis võib sisalduda vihjeid või juhiseid, mis saavad teid abistada just eeloleval nädalal.

Nädala nr 6 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Swedish House Mafia – Don’t You Worry Child ft. John Martin”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 6. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Enesekindlust ei saa teiste inimeste pealt õppida. Sinu enesekindlus on Sinu oma. Seda saad luua ainult Sina ise. Nr 134

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Kuhu su jalajäljed viivad? Kas oled sellega rahul? Nr 92

(Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”)

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
 • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 08.02 – kaduneljapäev

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.
 • PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Lisasin nimelt äsja juurde 44 uhiuut inglikaarti. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid ehk lugemist on väga palju.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit. Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"