Nädala horoskoop 29.01-04.02.2018

nädal 5 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

29.01 – 04.02.2018

2018. aasta nädal nr 5

Inglite sõnumid aasta 5. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Õppetund lõpeb eksamiga

Nädala kristall – Unakiit

Nädala värv – Roheline (kõik toonid)

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 5. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Looduse looming on alati kaunis. Sina oled ka osa looduse loomingust. Nr 131

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Kuues tulekaart

Lillekaart – Sa oled tervendatud. Harilik saialill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Esmalt selgitan, miks ilmub käesolev horoskoop alles esmaspäeval, mitte harjumuspäraselt reedel. Põhjus seisneb selles, et iga kord ei soovi need sõnumid vanal nädalal kirja pandud saada. Ehk sel nädalal, mis pole veel läbi ehk sel nädalal, mille kohta juba kirjapandud sõnumid pole veel oma energiaid lõpuni välja mänginud. Selle tõttu on mul ka kodulehel kirjas, et “enamasti” postitan ma nädala horoskoope reedeti, kuid ma ei saa sellest kujundada reeglit. Miks? Sest inglid ei tööta selliste reeglitega ja ka energiad ei tööta selliste reeglitega. Iga asi toimub omal ajal ja just siis kui vaja. Selle nädala sõnumid soovisid nüüd samuti paberile (ekraanile) ritta minna alles siis kui eelmise nädala energiad olid end täielikult välja mänginud.

Tavapäraselt räägin ma energeetilistest sildadest horoskoopide lõpus, kuid sel nädalal ma alustan sellega, sest siin on nüüd üks väga oluline moment jälle end maisesse plaani kajastamas.

Nimelt tuli selle nädala kristallina välja unakiit. See kristall on varem ilmutanud end minu horoskoopides täpselt kolmel korral. Esimene kord oli 2016 a. IV kvartali suhtehoroskoobis, mis oli pühendatud tulemärkidele (jäär, lõvi, ambur). Teine kord oli 2016 a. 51. nädala horoskoobis (ajaperiood 19-25. detsember 2016). Ja kolmas kord oli 2017 a. 35. nädala horoskoobis (ajaperiood 28.08-03.09.2017). Kõiki neid horoskoope ühendab muuhulgas ka see detail, et nad kõik valmisid väga pikalt. St. ma hakkasin neid kirjutama mitu päeva varem kui nende ilmumispäev on. Ja põhjus oligi kõigi puhul sama – need sõnumid ei tahtnud varem ilmuda. Tolle viimase viite puhul ehk 2017 a. 35. nädala horoskoobi puhul oli kirjutamise protsess ajaliselt täpselt samasugune nagu nüüd – ma asusin seda horoskoopi kirjutama tegelikult juba neljapäeval, kuid see ei soovinud valmis saada enne esmaspäeva. Seetõttu tunnengi, et eelolevas (ehk tegelikult juba alanud) nädalas on väga olulisi seoseid just 2017 a. 35. nädalaga.

See oli nädal, mil kohtusid minevik, olevik ja tulevik. Inglid nimetasid tookord seda kohtumist “kokkupuuteks” ja ütlesid ka väga rangelt, et “kokkupõrge” see kindlasti pole. Tegelikult ei pidavat sobima selle momendi kirjeldamiseks ka sõna “kokkupuude”, kuid maises plaanis ei pidavat meil hetkel selle kirjeldamiseks paremat vastet leiduma. Seetõttu jäid nad tookord just selle sõna juurde – ehk tegu oli mineviku, oleviku ja tuleviku kokkupuutega. Te saate tolle nädala horoskoobist ise kõik üle lugeda, mida nad täpselt veel ütlesid. Kõige olulisem oli seal aga see info, et see kokkupuute moment tõi tervendust. See tõi tervenduse teatud sündmustesse minevikust ja see tervendus saabus läbi mõistmise. Ehk see moment tõi kohale mõistmise teatud minevikusündmuste toimumise põhjuste kohta.

Sarnane olemus oli ka neil teistel ajaperioodidel, mil meid tuli kristallide maailmast juhendama unakiit. Seega võimegi eeloleval nädalal läbivalt meeles pidada, et mis iganes nüüd ka juhtub – selles juhtumises sisaldub väga oluline tervendav mõju.

Enne kui jätkan eeloleva nädala kirjeldamist uute kaartide ja info põhjal, mis on nüüd esile kerkinud lisaks ülalmainitud energeetilistele sildadele, meenutame ka korraks, mis toimus eelmisel nädalal. Miks? Sest nagu ikka, minu horoskoopide puhul, siin on tegu pigem järjejutu laadsete kirjatükkidega. Miks? Sest ka elu on järjejutt.

Eelmisel nädalal jätkus meil õppetund, mis tuli fookusesse üle-eelmisel nädalal. See oli õppetund, mille märksõnadeks võib pidada tõdede integreerimist ja abstraktset pilti, milles sisaldusid vihjed. Mis tõdedega oli tegu? Inglid ütlesid, et need on tõed, mille kuulutab tõeks teie enda sisetunne. Ja öeldi ka, et kogu selle protsessi läbimine toob õnne.

Eeloleval nädalal toimub kogu selle tervik-protsessi osas eksam. Ehk selle protsessi osas, mis on teie elus aset leidnud viimase kahe nädala jooksul. Samas, tuleb lisada, et laiemas plaanis on muidugi tegu pikemalt kestnud protsessiga. Pigem võibki seda olukorda vaadelda selliselt, et viimase kahe nädala sündmused on olnud kontsentraat millestki, mis tuleb nüüd selgeks saada.

Inglid jätkavad teemal eksam. Milline see eksam meil nüüd siis olema saab? Nad ütlevad, et sellel eksamil puuduvad reeglid. Siin puuduvad ka küsimused, millele peaks vastuseid teadma. Aga mis eksam see selline on siis? Inglid ütlevad, et selle eksami põhisisuks on oma tõelise loomuse leidmine. Selle leiab nüüd igaüks, kes on tegelenud oma sisetunde analüüsimisega ja ka üleüldiselt oma sisetunde maailma tundmaõppimisega.

Aga kuidas me selle tõelise loomuse leiame? Ja miks nimetate te seda leidmist eksamiks?

Inglid selgitavad, et see tõeline loomus saab nüüd ise esile kerkida, sest me oleme lasknud valedel ära langeda. Nimelt ongi viimase kahe nädala fokusseeritud sisuks olnud valede paljastamine ja paljastumine. Need on olnud valed, mis on takistanud meie loomulikku kulgemist. Mõned neist valedest on baasvaled, mis on takistanud meie kollektiivset loomulikku kulgemist juba väga pikka aega. Ja mõned neist valedest on ka olnud detailsed valed, mis takistasid teatud nüansside osas edasiliikumist. Igal juhul on kõik need valed nüüd ära langenud, mis pidid langema selleks, et meie tõeline loomus saaks välja paista.

Kui te loete üle 2017 a. 35. nädala horoskoopi (mida ma kindlasti soovitan teha), siis näete, et ka seal oli väga oluline roll just millegi äralangemisel. Kui inglid räägivad äralangemisest, siis see tähendab tavaliselt seda, et nad rõhutavad ekstra-tugevalt, et tegu ei ole millegi äravõtmisega või kõrvaldamisega. Ehk tegu ei ole sunnitud protsessiga. Tegu on protsessiga, milles sisaldub loomulik kulgemine.

Mida inglid koguaeg korrutavad (minu poolt kanaldatud horoskoopides) seoses loomuliku kulgemisega? Loomulikult õppimise olemust. Nad korrutavad järjepidevalt, et inimene õpib ainult läbi mõistmise tekke. Mõistmine aga saab inimeses tekkida ainult läbi loomuliku kulgemise. Ehk selleks, et inimene õpiks midagi enda jaoks selgeks, peab ta läbima teatud protsessi, mis on omane ainult talle. Seda protsessi ei saa keegi tagant sundida ja seda protsessi ei saa tehislikult lühemaks kruttida.

Igaüks õpib temale olulisi asju just täpselt siis kui tema elu jõuab nii kaugele, et tal on ühest küljest vaja vastavaid nüansse selgeks saada ja teisest küljest on kogunenud eeldused vastavate nüansside mõistmiseks. Mida tähendab see, et on kogunenud eeldused? See tähendab seda, et inimene on ise läbinud teatud sündmuste ja kogemuste jada ning on nüüd nende tulemusel valmis mõistma. Mõistma mida? Eks ikka täpselt seda, mida sellel inimesel on parasjagu vajalik mõista. Mõista milleks? Mõista selleks, et tema elu saaks ka edasi kulgeda mööda loomuliku kulgemise rada.

Eeloleval nädalal näibki esile kerkivat üks sündmus, milles sisaldubki ka too eksam, millest inglid eelnevalt kõnelesid. Nad ütlevad uuesti, et selles eksamis ei ole küsimusi, millele peaks vastuseid teadma ja seal ei ole ka kindlaid reegleid.

Algul ei saanud ka mina aru, mida nad sellega mõtlevad, et reegleid ega küsimusi pole. Nüüd aga, olles kirja pannud ka tolle ülejäänud teksti, muutub see pilt juba selgemaks.

(Teen siinkohal väikse vahemärke – kirjeldasin 2017 a. horoskoopide kokkuvõtte postituses ka seda protsessi, kuidas ma kirjutan/ kanaldan neid horoskoope. Kui te pole seda veel lugenud, siis tasub nüüd kindlasti pilk sinna suunata. Selle protsessi kirjeldus võib ka teil aidata oma sisetunde kanalilt saabuvaid juhiseid mõista. Parempoolselt menüüribalt leiate selle postituseni jõudmiseks ka otselingi. Lisaks kopeerisin selle protsessi kirjelduse ka alalehele “Minust”.)

Nimelt tundub mulle, et see küsimus, mille too eksam justkui tõstatab, on selline küsimus, millele saame me leida vastuse läbi loomingulise lähenemise. Seda tähendabki tõenäoliselt juhis “seal puuduvad küsimused, millele vastust peaks teadma”. Ehk tegu pole vastusega, mida me saaksime ette teada. Sellest omakorda järeldan ma, et me ei ole sellist olukorda nähtavasti varem üldse kogenud, mis nüüd esile kerkib. Selle tõttu puudub nähtavasti tolles olukorras ka kindel käitumisviis, mille abil tollele olukorrale reageerida.

Mulle näib, et see ongi just tolles situatsioonis väga oluline nüanss – see fakt, et me ei oska sellele koheselt reageerida ehk see fakt, et me peame oma loomingulisuse baasi nüüd tööle lülitama selleks, et oskaks selle olukorraga üldse midagi peale hakata.

Jah, siin näibki olevat väga oluline rõhk just loomingulisel lähenemisel. Kui olete lugenud varasemaid nädala horoskoope, siis mõistate te tõenäoliselt juba ka ise, miks see nii on. Nimelt inglid kirjeldavad ju meile uut ajastut järjepidevalt julge isikupära väljendamise ajastuna. Ehk selle ajastu peamine sisu ongi too nüanss, et inimesi suunatakse oma isikupära julgelt väljendama. Mida see omakorda tähendab? See tähendab seda, et meile luuakse järjepidevalt ka maises plaanis tugisüsteemi, mis võimaldab meil oma isikupära väljendamist. See ongi nüüd tolle uuele ajastule ümberlülitumise protsessi kollektiivne pool.

Mis aga on olnud peamine raskuspunkt selles kõiges? Mina näen peamise keerulise elemendina just seda asjaolu, et inimesed on olnud nii pikalt mahasurutud, et meie loominguline alge pole saanudki (tõenäoliselt) väga pikki sajandeid loomulikult kulgeda ja areneda. Mida see tähendab? See tähendab seda, et väga paljud inimesed tõenäoliselt ei mõistagi enam oma loomingulisust. Väga paljud arvavad tõenäoliselt, et loominguline saab olla ainult teatud kunstitegevus. Tegelikult aga on inimese elu tervikuna loodud olema loominguline. Ja seda igaühe jaoks, mitte mõne väljavalitud persooni jaoks. Veelgi enam – elu ei saagi enne loomulikult (ehk looduslikult) kulgeda kui inimene ei mõista oma isiklikku loomingut ehk kui inimene ei märka/ tea/ hooma seda, milline on tema isikliku loomingu väljund.

Mulle tundubki, et viimaste aastate sisuks ongi olnud eelkõige nende piirangute kadumine, mis on pärssinud loomingut. Ehk loomingut just sellises võtmes nagu see olema peaks. Ehk sellises võtmes, mis jaatab loomingulist lähenemist absoluutselt kõiges.

Mis eriti kummaline, näib, et need imelikud piirangud, mis on meile just viimastel aastatel seatud, ongi seatud selle põhjusega, et esile saaks kerkida loomingulisus. Ehk teistpidi vaadates – need piirangud, mis on viimastel aastatel tekkinud, polegi justkui piirangud. Need on olnud justkui kontrollpunktid, mis suunavad inimesi erinevaid olukordi teisiti vaatlema. Jah, väga paljude nüansside osas on tekkinud selline mulje, et maailm on läinud hulluks. Seda on kindlasti tajunud paljud. Seesama “hullus” aga ongi just üks säärastest piirangutest, mis polegi tegelikult piirang. Ehk need nüansid on justkui hoopis hüppelauad, mis on olnud maskeeritud piiranguteks. Ja tundub, et seda meile nüüd järjest enam näitama ka asutakse. Ehk nüüd on nähtavasti käes aeg nende maskeeringute kadumiseks, mis omakorda tähendab seda, et paljud inimesed võivad ühel hetkel justkui enda jaoks avastada, et nad on oma eluga hoopis mujal kui nad seda seni arvasid. St. avastus seisneb selles, et te mõistategi järsku, kuidas üks piirang on olnud teie jaoks hoopis hüppelaud.

Ülal ma juba kõnelesin sellest, millised horoskoobid loovad meile sel nädalal peamisi energeetilisi sildu. Lisan siia veel, et kes on asunud 2018. aasta energiatega kaasa töötama tolle horoskoobiraamatu abil, mille ma käesolevaks aastaks kirjutasin/ kanaldasin (selle raamatu kohta leiate kogu lisainfo siit alalehelt – “Horoskoop 2018 (tasuline)“) – teil soovitan ma lugeda eeloleva nädala energiate raames läbi ka aprillikuu finants & karjääri teema sõnumid. Loomulikult lugege läbi ka kõik veebruarikuu sõnumid, sest meil algab käesoleval nädalal juba veebruar. Ja muidugi on ka selle nädala lõpus väga hea aeg jaanuarikuu sõnumite ülevaatuseks ja analüüsiks, sest nüüd on teil ju kõik jaanuari sündmused teada (mis teie elus toimusid). See omakorda tähendab, et neid sündmuseid tasub vaadelda ka tolles raamatus sisalduvate juhiste taustal. Ikka selleks, et järjest paremini mõista, kuidas inglid just teiega kõnelevad. Nagu rõhutan siin igal sammul – teie sisetunde kanali juhised on teile ainuomased. Neid ei saa keegi teine teile asendama tulla. Teised inimesed (ja mina sealhulgas) saavad teile omapoolsete kanaldatud sõnumitega ette anda vaid teatava raamistiku, mis loob võimalused isikliku tunnetuse tundmaõppimiseks. Kuid selleks need sõnumid ka jäävad – raamistikuks.

Teie isiklike sõnumite detailine sisu tuleb teil ikka ise lahti analüüsida. Miks see nii on? Küsin vastu – mida inglid igal sammul rõhutavad? Teie elu on teie omand. See on omand, mida ei saa keegi kunagi võõrandada. Mitte ühegi okupatsiooni ega direktiiviga. Ja kõik looduslikud reeglid, mis meid ümbritsevad, kinnitavadki just sedasama tõde – teie elu on teie oma ehk teie omand. Mida see omakorda tähendab? See tähendab omakorda seda, et omandiga kaasnevad ka kohustused, lisaks õigustele. Aga milline on inimese kohustus? Inglid ütlevad, et meie peamiseks kohustuseks ongi mõista, et me peame elama oma elu, mitte teiste oma. See hõlmab ka kohustust oma isiklikku tunnetussüsteemi analüüsida ja temalt saadavaid juhendusi rakendada. Kuniks inimene jääb seda kohustust kellegi teise kanda lükkama, jääb tema elu ka mingit pidi lonkama. Miks? Sest teisiti polegi võimalik.

Ka eeloleval nädalal saabuva eksami-momendi vältel on väga oluline just neid tõdesid meeles pidada.

Nädala nr 5 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Mr Oizo – Flat beat” & “The Chemical Brothers – Do It Again”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 5. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Looduse looming on alati kaunis. Sina oled ka osa looduse loomingust. Nr 131

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Mõne sihtpunktini jõuab sama ajaga … olenemata sõiduvahendist. Nr 119

(Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”)

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 31.01 – täiskuu

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.
  • PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Lisasin nimelt äsja juurde 44 uhiuut inglikaarti. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid ehk lugemist on väga palju.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit. Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"