Hetkesõnum 02. veebruar 2021

HETKESÕNUM 02. VEEBRUAR 2021

Tänane hetkesõnum on mitme nüansi poolest teistsugune – nimelt soovivad inglid avaldada selle sõnumi 01. veebruaril, kuid nad ütlevad, et see kehtib 02. veebruari kohta. Enne pole nad hetkesõnumitega nii teinud. Hetkesõnumid on alati omanud seda kuupäeva, mil nad avalduvad.

Miks soovivad inglid sel korral toimetada kuupäevadega teisiti? Seda nad praegu ei täpsusta. Nad ütlevad vaid, et nad soovivad praegu teha just täpselt sellise sammu.

Kuna meie (hetkel kehtiv) nädala inglisõnum räägib tantsust ja kuna tolle sõnumi pilt näitab meile sik-sak mustris liikuvat energiat, siis tundub mulle, et käesolev hetkesõnum viitab samuti sellele mustrile.

Mis on siin veel teistmoodi? Teistmoodi on ka käesoleva hetkesõnumi lõpp. Nimelt suunasid inglid mind selle sõnumi lõpus välja kuulutama üht sisetunde treenimise mängu, mis toimub läbi käesoleva sõnumi pildi. Ka sellist asja pole nad otseselt varem teinud.

Aga jätkame tänase hetkesõnumiga. Mida soovivad inglid meile selle sõnumi raames öelda?

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid esmalt üle lugema nädala nr 47 horoskoopi, aastast 2020.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2020/11/09/nadala-horoskoop-16-11-22-11-2020/

Ja nad ütlevad lisaks – lugege nüüd uuesti läbi ka 2021 a. suhtehoroskoop, mille leiate siit – https://evatenter.com/2020/12/18/suhtehoroskoop-2021-koigile-tahemarkidele/

Aga miks on vaja just neid sõnumeid nüüd üle lugeda?

Inglid ütlevad – sest kohe kukub maha üks mask. 

Ja nad lisavad – selle protsessi kohta võib ka öelda, et kukub üks mast. Ehk see protsess on sarnane purjeka masti murdumisega.

Ja nad lisavad veel – nagu võite juba viidatud sõnumitest järeldada, puudutab see olukord suhete valdkonda. Ja nagu samuti võite juba viidatud sõnumitest järeldada, on tegu olukorraga, milles ilmneb üks järjekordne tõde.

Ja nad lisavad veel – seda olukorda võib kirjeldada ka sõnadega – nüüd kukub üks valede mast ümber. Ehk tegu on mastiga, mis koosneski alati valedest.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et mis-iganes too purjekas oli, mida too mast (koos oma purjedega) aitas edasi liigutada, lakkab nüüd liikumast.

Maises mõttes võime öelda selle olukorra kohta ka nii – keegi või miski, mis on seni muudkui liikunud valede tõttu edasi, lakkab nüüd liikumast.

Ja selles olukorras lakkab nüüd liikumine just nimelt seetõttu, et miski murdub või kukub. Ehk miski murdub või kukub ja seetõttu tuleb tõde välja.

Kuna inglid tõid selle olukorra pildis väga tugevalt välja merenduse/ laeva sümboli, siis tundub mulle, et kõnealune olukord on ka maises mõttes kuidagi seotud merendusega/ laevadega.

Ja nüüd läheb olukord veelgi põnevamaks.

Nimelt soovivad inglid, et ma avalikustaksin jaanuari täiskuu kaugseansi sõnumitest 02. veebruari päevasõnumi.

Nimelt sisaldab too kaugseanss esmakordselt pikemaid päevasõnumeid. St. selliseid päevasõnumeid, mida ma polegi varem kunagi valmistanud.

Algselt avaldasid inglid tolle kaugseansi tasuta eelvaate raames 28. jaanuari päevasõnumi.

Nüüd aga soovivad nad, et ma lisaksin sinna avaliku eelvaate hulka ka 02. veebruari päevasõnumi.

Seega – jaanuari täiskuu kaugseansi lehelt leiate te nüüd ka 02. veebruari päevasõnumi.

Ja kui soovite lugeda tolle kaugseansi sõnumeid tervikuna, siis leiate täpselt samalt lehelt ka info, kuidas neid sõnumeid tellida.

Jaanuari täiskuu kaugseansi leht on siin – https://evatenter.com/2021/01/24/jaanuari-taiskuu-kaugseanss-2021/

Lisan veel omalt poolt lõpetuseks, et kui vaatate käesoleva hetkesõnumi fotot, siis leiate ka sealt ühe lisaviite sõnumi, mis kuulub samuti kokku käesoleva sõnumiga ehk mis täpsustab samuti kõnealust murdumise sündmust.

Aga kus see viide tollel fotol asub? Selle viiteni (ehk viidatud sõnumini) jõuate, kui leiate minu kodulehelt üles ühe sõnumi, millel on täpselt sama foto. Ehk siit tuleb nüüd esimest korda kõigile lugejatele üks põnev seiklusmäng – otsige üles täpselt sama fotoga sõnum ja oletegi leidnud endale veel ühe energeetilise silla viite, mis täpsustab kõnealuse sõnumi sisu.

Aga minu kodulehel on sõnumeid juba kuue aastanumbri jagu ehk neid on väga palju.

Kuidas õiget sõnumit üles leida?

Kasutage oma sisetunnet.

Mida olen ka varem öelnud? Oma sisetunde treenimisel on väga kasulik korraldada endale just nimelt sääraseid katseid, kus teil otseselt polegi võimalik ebaõnnestuda. Ehk katse ainus eesmärk ongi näha, kas te suudate oma sisetunde toel jõuda õige vastuseni.

Niisiis – kes soovib seda seiklusmängu kaasa teha, see peabki hakkama lihtsalt oma sisetunde toel minu kodulehel erinevate sõnumite vahel ringi liikuma, kuni ta leiab õige sõnumi.

Ebaõnnestumine pole võimalik, sest sellest katsest ei olene teie jaoks mitte midagi. Isegi kui te seda sõnumit ei leia, siis ei juhtu mitte midagi.

Küll aga on see katse üks põnev mäng, mille abil oma sisetunnet treenida.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida (ehk liikuda/ orienteeruda)? Selle kohta leiate ikka kogu info minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kindlasti leidub lugejate seas ka neid, kes teavad peast, milline too sõnum on, mis kasutab täpselt sama pilti. Need on lugejad, kes on minu sõnumitega kindlasti juba aastaid kaasa töötanud. Teile on inglitel lisasõnum – mõtisklege selle üle, miks teil too sõnum (koos vastava pildiga) nii eredalt meeles oli? Tõenäoliselt oli see teil nii eredalt meeles seetõttu, et teie elus toimus (tolle sõnumi “kehtivusajal”) midagi sellist, mis haakus vastava sõnumiga 100%. Mõtisklege tagasi tollele sündmusele. Miks? Inglid ütlevad – sest ka tolles sündmuses murdus midagi. Nüüd murdub teie jaoks miskit sellist, mis on vägagi otseses seoses tookordse murdumisega. Võib ka öelda niipidi, et tookord murdus tolle sama elemendi kaksik-versioon. (Sellest sõnastust soovivad inglid praegu kasutada.)


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Comments are closed.

Up ↑