Hetkesõnum 31. oktoober 2020

31.okt.2020

HETKESÕNUM 31. OKTOOBER 2020

Tänane hetkesõnum on teistsugune.

Nimelt ütlevad inglid meile, et hetkesõnumitega lähevad nad nüüd puhkusele kuni jaanuarini.

St. hetkesõnumeid enam selle aastanumbri sees ei ilmu.

Ja see omakorda tähendab seda, et 2020 a. lõpp kujuneb meil peaasjalikult kaugseansside ajaperioodiks. Jah, ilmuvad veel ka mõned avalikud nädala sõnumid, kuid peamiselt on aasta viimased kaks kuud pühendatud kaugseanssidele.

Miks nii? 

Inglid selgitavad – sest te sisenete nüüd ühte väga maagilisse ajaperioodi, kus on sisuliselt kõik võimalik. Selleks, et saaksime teid selles ajaperioodis kõige tõhusamalt suunata, kasutamegi me nüüd peamiselt kaugseansi formaati.

Aga miks on kaugseansi formaat suunamiseks tõhusam? 

Inglid selgitavad – sest kaugseansi puhul ei ole sõnumid avalikud. See tähendab, et kaugseansi sõnumite puhul avaldab igaüks isiklikult oma tahet vastava seansiga liitumiseks. Ja see tähendab omakorda, et neis sõnumites saame me minna teatud teemadega ja energiatega rohkem süvitsi. Avalikes sõnumites ei saa iialgi edastada samasugust energiat ja samasugust suunamist, sest avalikke sõnumeid võivad alati lugema tulla ka kõik need, kellel ei ole üldse huvi energiaseanssides osalemiseks.

Millised kaugseansid hetkel täpsemalt toimetavad?

Kogu lisainfo leiate minu kodulehe esilehelt – Vt. “ESILEHT”

Mis on üldse need energeetilised (kollektiivsed) kaugseansid ja kuidas saavad tekstid tervendada?

Ka selle info leiate minu kodulehe esilehelt.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"