Hetkesõnum 29.10.2020

29.10.2020

HETKESÕNUM 29. OKTOOBER 2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädalate nr 1-2 horoskoopi, aastast 2020.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2019/12/28/nadala-horoskoop-30-1219-12-01-2020/

Ja nad ütlevad lisaks – aasta esimese nädala sõnumeid võite te alati vaadelda ka kui kokkuvõtet eeloleva aasta kohta.

Kuidas nii? Nagu oleme alati rõhutanud – meie sõnumid on mitmekihilised.

Kui loete nüüd uuesti läbi nädalate nr 1-2, 2020 horoskoobi, siis mida seal märkate?

Sealjuures on tehtud täheldused olulised vaid igaühe jaoks personaalselt.

Miks nii?

Inglid selgitavad – sest tegu on olnud ühe väga personaalse aastaga.

Aga miks võtavad nad tänases hetkesõnumis justkui aastat 2020 kokku? Meil on veel ju sellest aastast kaks kuud ees?

Inglid ütlevad – aasta viimased kaks kuud ei tule samasugused nagu need eelnevad kümme kuud. Võib ka öelda, et need viimased kaks kuud ei lähe lausa üldse kümne eelneva kuuga kokku. Ja võib ka öelda, et need viimased kaks kuud oleks justkui väljalõige mõnest muust aastast.

Täpselt selliseid sõnastusi soovivad nad praegu kasutada.

Mida nad selle kõige all mõtlevad?

Inglid ütlevad – kohe näete te seda ka ise, sest aasta 2020 eelviimane kuu on kohe algamas.

Ja tänase hetkesõnumi raames me teile midagi rohkemat öelda ei soovigi. Rõhutame vaid uuesti üle eilse sõnumi tuuma – olge nüüd väliste sündmuste osas vägagi paindlik.

Omalt poolt lisan veel lõpetuseks, et käesoleva hetkesõnumi energeetilises pildis näib miski muutuvat lausa nagu noaga lõigatult. Kuna inglid kõnelevad siin sõnumis konkreetselt aasta kahest viimasest kuust, siis saame sellest järeldada, et vastav noalõige saabubki ligikaudu lähima 72 tunni jooksul.

Käesoleva hetkesõnumi juurde soovivad nad märkida ka ühe energeetilise silla viite muusikamaailmast ja selleks on lugu “Scorpions – Wind Of Change”


Tuletan siin ka meelde, et hetkel toimetab meil talvise pööripäeva kaugseansi esimene peatükk, mida inglid nimetavad sel korral ka esimeseks pööriseks.

Mida see kaugseanss täpsemalt sisaldab, miks nimetavad inglid sel korral etappe hoopis pööristeks ja kuidas selle kaugseansiga liituda? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2020/10/18/nadala-horoskoop-26-10-15-11-2020/


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"