Jõulusõnum 2020 (8)

jõulusõnum 8

Jõulusõnum 2020 – osa 8

Inglite sõnumid aasta 2020 jõuluperioodiks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Ilmub liim

Kristall – Roheline fluoriit

Värv – Roosa

Eva Tenter’i inglikaart – Kogu valgus, mida Sa vajad, on Sinus eneses olemas. Nr 128

Inglite taro kaart – Kaheksas tulekaart

Lillekaart – Tšakrate puhastus. Lootos


UUDISED

  • 2021 a. I poolaasta finants & karjäär sõnumid – veel homseni (20. detsembrini) on võimalik soetada 2021 a. esimese poolaasta finants & karjääri sõnumeid soodushinnaga ehk päkapikuhinnaga. Mida need sõnumid täpsemalt sisaldavad? Milline on päkapikuhind? Kuidas neid sõnumeid tellida? Vt. lisainfot siit – https://evatenter.com/2020/11/06/2021-i-poolaasta-jaanuar-juuni-finants-karjaar/
  • Erisõnum Facebooki jälgijatele – inglid saatsid 14. detsembril esimese erisõnumi, mis oli suunatud Facebooki jälgijatele ehk konkreetselt neile lugejatele, kes on vajutanud minu Facebooki kontol sinna “Follow” ehk “Jälgi” nupule.

Selles sõnumis ütlesid nad, et täpselt samasuguse suunamisega sõnumi soovivad nad saata ka 30. detsembril.

Seega – kui soovite samuti olla nende seas, kellele inglid nüüd konkreetselt oma sõnumi suunavad, siis jõuate te veel järgnevate päevade jooksul minu Facebooki kontol seda Jälgi ehk Follow nuppu vajutada. Minu Facebooki konto leiate ikka siit – https://www.facebook.com/evatenter/

Selgitan, et tegu saab olema ikka üldise sõnumiga ehk too sõnum saab olema suunatud kõigile nendele isikutele korraga – st. tegu ei ole otseselt personaalsete sõnumitega, sest personaalset nõustamist mina ei paku – kuid läbi sellise suunatud sõnumi võivad osad lugejad saada siiski ka väheke personaalsemaid juhiseid.


Käesolev sõnum on nende jõuluüllatuste reas juba kaheteistkümnes, mida inglid meile sel aastal saadavad.

Ja jõulusõnumi märksõna alla koondunud lugudest on see kaheksas.

(Uutele lugejatele – alalehelt “Tasuta horoskoobid” leiate kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen valmistanud. Viimaste postituste seas on ka nimetatud jõulusõnumid.)

Kui palju jõuluüllatusi veel ilmub? Kas jõulusõnumi märksõna all ilmub veel sõnumeid või lõpeb see järjejutt siin? Seda inglid meile ette ei ütle.

Jätkame seega kaheksanda jõulusõnumiga.

Millest soovivad inglid kõneleda kaheksanda sõnumi raames?

Inglid alustavad – miski liimub nüüd kokku.

Mis see miski on?

Inglid jätkavad – see miski on teile peavalu põhjustanud juba väga pikka aega.

Tegu on olnud peavaluga, millele te pole kunagi lahendust leidnud, kuigi olete lahendusi otsinud.

Te olete neid lahendusi otsinud maa alt ja maa pealt. Te olete neid lahendusi otsinud õhust ja veest. Te olete neid lahendusi otsinud kübermaailmast ja te olete neid lahendusi otsinud füüsilisest maailmast. 

Lahendust pole aga kuskilt leidunud.

Jah, mõned probleemid ongi lahendamatud.

See probleem aga ei kuulu sääraste probleemide hulka.

Inglid kinnitavad – tegu on probleemiga, millele on lahendus olemas.

Aga miks pole me seda lahendust kuskilt leidnud?

Inglid ütlevad – sest too klaas oli ees.

St. ees oli too klaas, mis äsja jäätus. Ehk ees oli too klaas, mida me saime hiljuti näha just nimelt jäätumise tõttu.

Sellest teemast rääkisid inglid meile eelmistes jõulusõnumites pikemalt.

Inglid jätkavad – nüüd on see klaas kadunud.

See klaas on kadunud ja seetõttu saab nüüd ka üks teatud lahendus end ise kokku liimida.

Kuidas see kadus?

See jäätumine, millest me rääkinud oleme, pole olnud tavaline jäätumine.

Selle jäätumise raames keerutati temperatuuriga täpselt nii palju ja nii mitu korda, kuni too klaas läks puruks.

Kuna see klaas on purunenud, saab paraneda ka teie peavalu.

See peavalu, millele te väga pikka aega lahendust ei leidnud.

Kuidas seda inglite sõnumit tõlgendada? Mida võiks see maises mõttes tähendada?

Mulle tundub, et vähemalt osade jaoks tähendab käesolev sõnum ka otseselt peavalu kadumist.

Ehk osad, kellel on olnud pikka aega kummalisi peavalusid, peaksid nüüd märkama nende valude kadumist.

Sealjuures peaksid need peavalud kaduma järsku ja niisama. 

Ehk siin ei ole tegu olukorraga, kus vastavad isikud avastavad uue ravimeetodi vms. Tegu on just nimelt olukordadega, milles need peavalud lihtsalt kaovad ära.

Mida võib see sõnum veel tähendada?

Kõige üldisemas mõttes tähendab see kindlasti mingisuguste probleemsete asjaolude kadumist, mis on väga pikka aega inimesi vaevanud.

Sealjuures leiabki aset täpselt sama muster ehk need probleemsed asjaolud kaovad justkui iseenesest ära. See kadumine toimub kindlasti järsku ja pealtnäha toimubki kõik ilma väliste asjaolude muutumiseta.

St. vastavate probleemide osas ei muutu väliselt justkui mitte miski. Ja see tekitab ka mulje, et probleem lahenes tühjast kohast.

Tegelikult on muidugi lugu teistsugune ehk need lahendused saavad tegelikult ilmuda seetõttu, et äsja kadus meie kollektiivsest energiast üks väga suur kate.

Mida võib see sõnum veel tähendada?

Kuna inglid rõhutavad liimi märksõna, siis ma usun, et see tähendab ka seda, et liim hakkab nüüd ka päriselt mängima neis sündmustes olulist osa. Tõenäoliselt on liimi osaks märguande andmine. Ehk te võite näiteks lähipäevil märgata, kuidas miskit imelikku liimub kokku. St. tegu on kindlasti ebatavalise liimumisega.

Siiani on jõulusõnumite märksõna alla koondunud lood olnud “kehtivad” jõuluajaks tervikuna. Ehk inglid on öelnud meile, et need kehtivad täpselt selle ajaperioodi tarbeks, mida iga inimene isiklikult tähistab jõuluajana.

Selle – kaheksanda – osa puhul on mul aga tunne, et siin räägitakse konkreetselt sündmustest, mis algavad täna ja kulmineeruvad pööripäeval ehk 21. detsembril.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Jõulusõnum 2020 – osa 7 (otselink – https://evatenter.com/2020/12/14/joulusonum-2020-7/)

Nädalate nr 20-21, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/05/14/nadala-horoskoop-14-05-27-05-2018/)

Aastanumber 2013

Kuupäev 13.05.2013

Kuupäev 18.02.2015

Kuupäev 19.02.2016

Aastanumber 2017

Aastanumber 1347

Aastanumber 1493

Nädalate nr 1-2, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/12/28/nadala-horoskoop-30-1219-12-01-2020/)

Käesoleva sõnumi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “All Saints – Pure Shores”, “Lily Allen – LDN” ja “Bicep – Glue”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Milliseid sõnumeid leiate minu kodulehelt ja kuidas siin erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile kauneid jõule!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"