Nädala horoskoop 21.11-27.11.2016 #horoskoop

nädalahoroskoop nädal 47 2016

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

21.11 – 27.11.2016

2016. aasta nädal nr 47

Inglite sõnumid aasta 47. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

NÄDALA MÄRKSÕNA – esimesed sammud

Nädala kristallid – punane jaspis ja mäekristall

Nädala värv – valge

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2016. aasta 47. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kindel Jah. Number 62

Inglite taro kaart – üheksas õhukaart, mida mina nimetan muretsemise kaardiks (ingl.k Nine of Air)

Lillekaart – esimene samm. Hortensia.

Kaitseinglite kaart – uus algus. Number 0 (ingl. k A New Beginning)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal lasime lahti veel viimastest vana energia negatiivsetest tükikestest. See ei olnud paljude jaoks tõenäoliselt lihtne protseduur. Maises plaanis võis muuhulgas sellega kaasneda ka külmetushaiguste sümptomite esinemist. Nagu ütlesin eelmise nädala horoskoobis, tegu oli intensiivse seminar-praktikumi nädalaga. Kuigi see polnud lihtne, on nüüdseks juba paljudele kindlasti selge, miks see intensiivne energiapuhastus vajalik oli.

Eeloleval nädalal teeme oma esimesed reaalsed sammud täielikult uue energia mustrite järgi. Enam ei ole vanast negatiivsest energiast (mida võib käsitleda ka kurjuse energiana) globaalses plaanis mitte midagi alles. Me elamegi nüüd kogu oma olemusega uues ajastus.

Kuna see energia on meie kõigi jaoks uhiuus, kevad-värske ja suuremas osas tundmatu, siis on praegu veel võimalik, et osades meist tekitab see rõõmu asemel ärevust ja muretsemist. Seetõttu rõhutavadki inglid selle nädala sõnumi tuumana, et muretsemiseks ei ole vähimatki põhjust. Kõik on ülihästi, maailm areneb plaanipäraselt ja nüüd juba mitte enam rõõmu suunas, vaid juba konkreetselt rõõmu energias. Võime kirjeldada seda ka kui kõige positiivse energiat.

Tegelikult polegi olemas piisavalt täpseid sõnu, millega seda nähtust kirjeldada, mis praegu toimub. Inglid ütlevad, et sellest pole midagi, me ei peagi seda sõnadesse panema. Nüüd on käsil eelkõige tunnetamisel põhinev ajastu, mistõttu jääb sõnadest nii kui nii väheks, ükskõik kui palju neid ritta panna. Samuti tuleb mõista, et sõnad ei juhi meie elu. Tunded teevad seda.

Nagu öeldud, liigume eeloleval nädalal juba sajaprotsendiliselt uues rõõmustavas energias. Selleks pole enam midagi vaja teha, et see nii oleks. Kogu töö on juba tehtud. Seda nii individuaalses kui ka globaalses plaanis.

Nüüd jääbki üle vaid hakata avastama, mida see uus energia igaühe jaoks individuaalselt tähendab ja toob. Eeloleval nädalal teemegi oma esimesed sammud justkui uue inimesena, sest energeetiliselt me seda ka oleme. Mõnes mõttes osaliselt, mõnes mõttes tervikuna. Kuigi siinkohal tuleb taas juhtida tähelepanu sellele, et sõnadest jääb nüüd kindlasti väheks selleks, et kirjeldada seda, mis see uus ajastu on ja mismoodi me täpselt uuenenud oleme. Ütlengi vaid, et osaliselt oleme me nüüd tõepoolest justkui uuesti sündinud ja hakkame õppima selle uue ajastu reeglite järgi elamist täpselt samamoodi nagu me lapsena tegime oma esimesed sammud.

Mõnes mõttes on nüüd kõik uus, samas ei tasu karta, et majad meie ümber lagunevad või et planeet vajub kokku. Mitte midagi sellist ei juhtu, kuigi ühe maailma lõpp toimus tõesti ära, aga see kõik on aset leidnud energeetilises plaanis ja väga tasakesi, sammhaaval liikudes, samas mõnes mõttes ka kiirelt.

Uus ajastu võimaldabki muuhulgas meil kõigil teistmoodi ajas kulgemist. Me tõesti saamegi nüüd ajamasinad, kuid mitte sellised, millest on kaua kõnelenud erinevad ulmefilmid. Uue ajastu ajamasin seisneb selles, et kõik, mida me ette võtame oma Tõelisest Minast lähtudes, saavutab edu justkui inglitiivul. See tähendab seda, et kõik, kes nüüd võtavad end kokku ja jätavad vanad muretsemist täis maailmavaated maha, saavutavad edu.

Kuna kõik on praegu uus ja energeetilises plaanis oleme me nüüd vastsündinud, siis loomulikult ei eelda keegi, et me kohe sekundiga hoomame kõike seda, mis toimub ja oskamegi kohe kõiki oma uusi võimalusi kasutada. See kõik võtab aega. Nagu ütlesin ka enne, me hakkamegi nüüd tegema oma esimesi samme nagu tegime lapsena. Me võimegi kogu seda protsessi võtta kui uuesti laps olemist. Me peame vaatama kõike uue nurga alt ja värske pilguga, igal ajahetkel julgelt ja mänguliselt. Täpselt samamoodi nagu laps ei karda endale ka näiteks mulda või kriiti suhu toppida, peame me nüüd suhtuma uue maailma energiatesse. Me peame ette võtma ilma igasuguste hirmudeta avastamisretke. Ja me peame õppima usaldama oma tunnete ja oma inglite juhendust. Me peame usaldama, et kui tõesti miski on söögiks kõlbmatu, siis küllap me selle ka ära tunneme. See lihtsalt ei maitse meile, tekitab halba enesetunnet või sekkub meie söögiplaanidesse keegi, kes teab juba öelda, et kriit või muld ei kõlba söögiks.

Nagu olen rääkinud eelmiste nädalate horoskoopides, on uues energias liikudes kõige olulisem tunnetus ja oma Tõelise Mina julge väljendamine. Sel nädalal utsitavadki inglid meid tagant tegema esimesi samme millegi uue suunas, mida me oleme oma hinges soovinud juba pikalt teha, kuid pole siiani saanud selleks kas väliseid võimalusi (vahendeid) või pole jätkunud julgust.

Võtke nüüd üks selline südamesoov sahtlist välja, puhuge sellelt tolm ära ja hakake selle soovi elluärkamist oma mõtetes kujundama. Mõelge ja tunnetage neid samme, mida te tegema peate selleks, et teie soov saaks füüsilises maailmas täituda.

Kui teil oma soovi täitmiseks veel vahendid puuduvad, siis teadke, et sellele pole praegu tarvis keskenduda. Esialgu mõelge ja tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik. Mediteerige sellest soovist mõeldes.

Alates selle nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina. Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Ma ei ole seda varem kuskil kõvasti välja öelnud, kuid minu poolt tehtud loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju. Osad teist on seda kindlasti juba ka ise tajunud. Nüüd saabus siis see päev ka, kus inglid lausa käskisid mul seda välja öelda.

Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“. Seal saategi otsida välja selle inglikaardi, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks – ehk selleks nädalaks tuli välja inglikaart nr 62, sõnumiga “Kindel jah”.

Kui teil on see kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Käesoleva nädala inglikaardi foto on tehtud Keila-Joa kose juures. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti, pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja vaadelge lihtsalt seda fotot.

Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu. Vaadelge seda pilti ja mõelge oma südamesoovist ja sellest, kuidas see välja näeks juba teostununa. Milline teie elu siis oleks? Kas midagi oleks siis teisiti? Mis oleks teisiti? Kas teeksite midagi siis teisiti? Mida täpselt? Mõtisklege selliste praktiliste küsimuste üle.

Ja seejärel olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Selle nädala energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – Timbaland “Morning After Dark”, ft. Nelly Furtado & SoShy. Siinkohal on taaskord oluline terviklik energia, mida see lugu edastab, mitte niivõrd sõnad.

Lisamärge poliitilise olukorra ja sõdade kohta – energeetiliselt on nüüd käes see koht, kus kõik peaksid oma relvad maha panema, sõjaväed/ kaitseväed tuleks laiali saata ja igaüks peaks lihtsalt hakkama rõõmsalt oma elu elama. Rahu ei vaja kaitsmist. Armastus ei vaja kaitsmist. Rõõm ei vaja kaitsmist. Need nähtused lihtsalt on ja õitsevad väga edukalt ilma igasuguste relvadeta ja mundriteta. Universumis ei eksisteeri mitte ühtki küsimust, millele vastuseks oleks sõda. Universumis ei eksisteeri mitte ühtki probleemi, mille lahenduseks oleks sõda. Sõja kontseptsioon on energeetiliselt ammu aegunud ja see istub praegu ajaloo prügikastis. Seda pole uues ajastus enam olemas. Kui rääkida Eesti riigi plaanis lasteaedade, hariduse ja eakate hoolduse alarahastusest ja riigieelarve puudujääkidest, siis mis rahastaks seda kõike veel paremini kui praegu sõjaväele ja relvadele kulutatud raha ümberpaigutamine. TallinnaTV laialisaatmisest saadav raha oleks sellega võrreldes köömes. Inimrühmitused, mis on kogunenud selleks, et harjutada kollektiivset tapmist, plaaniga seda ka hiljem päriselus viljeleda, ei saa enam mitte kuskilt energeetilist abiväge. Selliseid asju uus ajastu enam ei vaja. Ega neid nähtuseid polnud ka enne vaja, kuid inimesed lihtsalt ei osanud enne teisiti. Kuid nüüd on meil energeetiliselt kõik olemas selleks, et paremini elada. Uue ajastu energiad tähendavad/ hõlmavad muuhulgas ka seda, et kõigi nende jaoks, kes ikka jätkuvalt rühivad edasi ainult egost lähtudes, muutub elu järjest raskemaks. Rääkides neist inimestest, kes töötavad sõjaväes ja kes ütlevad, et neile sõjavägi meeldib – nemad peaksid nüüd sügavamalt analüüsima, mis neile seal konkreetselt meeldib? Tõenäoliselt meeldib paljudele neist lihtsalt head teha erinevate humanitaarmissioonide läbi. Aga kas selleks on vaja inimrühmitust? Kas selleks on vaja organisatsiooni, mis on kogunenud eesmärgiga “vajadusel” teisi tappa? Heatahtlikuks tegutsemiseks ei ole üldse vaja rühmitust. Kuritegevus vajab ellujäämiseks grupeeringuid. Head saab väga edukalt teha ka üksi, mis ei tähenda muidugi seda, et ei tohiks kokku koguda mitmeid inimesi ja siis koos midagi head teha. Muidugi võib, kuid heategevusega tuleb alustada ikka iseendast. Igaühe peamine ja esimene humanitaarmissioon peaks olema oma isikliku elu korrastamine, eesmärgiga elada nii rõõmsalt ja õnnelikult kui vähegi igas hetkes oskad. Esmalt tuleb olla enda vastu hea, armastav ja austav ning seejärel laieneb see juba pooleldi iseenesest ka mujale. Siinkohal viitan uuesti oma artiklile “Soovitused igapäevaeluks”, milles olen pikemalt rääkinud egoismi ja iseendasse armastavalt suhtumise vahest – selle artikli leiate siit alalehelt – “Soovitused igapäevaeluks“.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 24.11.2016 – kaduneljapäev (neljapäev)

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

  • Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”);
  • Angel and Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine;
  • Gems Oracle Cards by Bianca Luna;
  • Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Kvartali horoskoobid (oktoober-detsember)

Soovitan Teil lisaks lugeda ka oma 2016. aasta viimase kvartali (oktoober-detsember) horoskoopi, et näha, mida inglid Teile selleks kvartaliks soovitavad. 4. kvartaliks on valmis ka suhtehoroskoobid kõigile sodiaagimärkidele. Kvartali horoskoobid (ja ka kõik muud minu tehtud tasuta horoskoobid) leiate alalehelt “Tasuta horoskoobid”.

2017. aasta horoskoobid

Valmis on juba ka 2017. aasta üldhoroskoobid ja ka mõned aasta erihoroskoobid. Kui soovite juba piiluda järgmise aasta energiatesse, siis saate seda mugavalt teha, valides paremal käel oleval menüüribal horoskoobi kategooria “Horoskoop 2017”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat, mis sisaldab hulganisti imesid!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"