Meditatsiooni videod

Kuna inglid rõhutavad igal sammul, et kõige parem abivahend (elu korrastamiseks üleüldiselt, sisetunde tuunimiseks, igasuguste rõõmustavate nähtuste/ kogemuste ligitõmbamiseks) on meditatsioon, siis otsustasingi nüüd valmistada mediteerimise abivahenditeks ka mõningad videod.

Ülalpool nähtav lennuvideo on esimene säärane nende meditatsiooni videote seerias, mida plaanin valmistada.

Kuidas seda videot mediteerimisel kasutada?

Juhis on samalaadne tolle juhisega, mille postitasin juba ammu inglikaartide kohta – ehk juhis, kuidas neid kasutada mediteerimise abivahenditena. Selle juhise leiate igast nädala horoskoobist.

See tähendab, et juhisena pole vaja midagi eriskummalist teha. Lülitage lihtsalt video tööle ja jälgige mööduvaid pilvi. Samal ajal üritage kas üldse mõtted välja lülitada (nii palju kui see võimalik on) või mõtisklege millestki rõõmustavast, mida soovite oma ellu luua.

Kui lülitate video tööle, siis märkate, et jätsin seal alles originaalse heli, mis lennukis ikka taustaks on – st. kuulete sisuliselt lendamise müra. Kuna mulle isiklikult see sahina heli just meeldib, siis panin ka video üles koos häälega. Kui teile aga see ei meeldi, siis saate videol heli kinni keerata (helitugevuse nupust).

Tehnilist infot – filmisin selle 2017. aastal, pilvede all näete möödumas Hispaaniat.