Nädala horoskoop 18.12-24.12.2017

nädala horoskoop 51 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

18.12 – 24.12.2017

2017. aasta nädal nr 51

Inglite sõnumid aasta 51. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kuidas lõpetad pildi?

17-24. detsember on 2018 a. horoskoobiraamat saadaval päkapikuhinnaga (12.50 eur)

Lisainfo leiate siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)

Nädala kristall – Punane tiigrisilm

Nädala värv – Kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 51. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Ohu lähedus on mõnikord pelgalt illusioon. Number 95

Inglite taro kaart – Üheksas maakaart (ingl. k Nine of Earth)

Lillekaart 1 – Ühtsus. Hibiskus

Lillekaart 2 – Vii fookus oma peamisele eesmärgile. Kipslill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal tuli igaühel kokku panna oma isiklik eluliini pusle. Inglid ütlesid, et kõnealuse pusle tükid on meile juba varasemalt kätte antud. Nüüd saabus aeg need õigesti kokku asetada. Mis oli selle tegevuse eesmärk? Eesmärgiks oli ühe otsetee avastamine, mis viib igaüht jälle suure sammu võrra lähemale sellele elule, mis on päriselt tema oma. Ehk eesmärgiks oli ka sisuliselt hingeosakeste kojutoomine, mis pidi toimuma läbi ühe spetsiifilise ukse.

Kui eelmisel nädalal panime selle pusle kokku, siis nüüd, eeloleval nädalal, näeme me seda tervikpilti, mis sealt vastu vaatab. Ja siin on taaskord mängus ka üks “aga” – inglid ütlevad, et sealt pildilt on jupp puudu…st. puudu pole mitte üks pusletükk, vaid tervikpildi tükk. See on tükk, mis tuleb nüüd igaühel ise maalida.

Aga kuidas me teame, mida sinna maalida? Inglid ütlevad, et te võite selle pildi lõpetada täpselt nii nagu teie süda soovib. Ehk see on teie isiklik otsus, kuidas see pilt lõpetada.

Mulle näib, et tegu on ühe pikema karmatsükli täitumisega, mille kohta meile ongi antud juhiseid ca viimase poolaasta vältel. Kuna ka 2017 a. viimase kvartali horoskoop räägib konkreetselt karma külaskäigust, siis näibki mulle, et sel nädalal kõlab selle konkreetse vaatemängu lõppakord. Näitemängu viimasele vaatusele viitasid inglid juba ka mitmeid nädalaid tagasi, kuid tundub, et siin ongi tegu taaskord ühe mitmetahulise protsessiga – ehk me kogesime justkui näidendit (või ka mitmeid näidendeid) ühe suurema (laiaplaanilisema) näidendi sees.

Veelgi enam – mulle näib, et eeloleva nädala vältel häälestume me ka juba järgmise aasta lainele. Riputasin eile üles 2018 a. esimese kvartali horoskoobi, millest saab juba ka lugeda esimese kvartali peamist energeetilist ülesannet. Selleks on nimelt ego ja südame teekonna spetsiifika eristamise õppimine. Inglid ütlesid esimese kvartali kohta, et seal sisaldub uuenduslik energialaine, millel on olemas jõud viia meid tööalaselt (ehk töövaldkonna raames tervikuna) sinna, kuhu meie süda soovib minna. Kuid selle jõu rakendamiseks on olemas ka üks eeltingimus.

Eeltingimusena peame me ise (ehk isiklikult ehk iseenda jaoks) selgeks õppima, kuidas eristada südame ja ego häält. (Esimese kvartali horoskoopi saate tervikuna lugeda siit – https://evatenter.com/2017/12/14/2018-i-kvartali-horoskoop-jaanuar-veebruar-marts-finants-karjaar-koik-tahemargid/)

Sellest ajast kui sain inglitelt märguande asendada personaalsete seansside pakkumine kollektiivsete seanssidega, näibki mulle, et minu põhiliseks ülesandeks on nüüd edastada õpetusi selle kohta, kuidas igaüks saab oma sisetunde kanali tuunida taaskord puhtaks. Puhtaks selles mõttes, et puhas on meie sisetunde kanal siis kui me sünnime. Puhas selles mõttes, et ta on manipulatsioonidest vaba ja töötab täie võimsusega. Mida aga tähendab täie võimsusega töötav sisetunde kanal? See tähendabki sisuliselt seda nähtust, mida enamik nimetab praegu “selgeltnägemiseks” ehk seda nähtust, mida paljud peavad praegu  ebatavaliseks või haruldaseks.

Tegelikkuses on “selgeltnägija” puhul tegu lihtsalt inimesega, kes on oma sisetunde kanali kas rookinud manipulatsioonidest puhtaks või on suutnud oma elu vältel neid manipulatsioone kuidagi eemal hoida. Igal juhul on tegu inimesega, kelle sisemine juhendus töötabki nii nagu ta peab meil kõigil sünnipäraselt töötama. Siin pole erandeid – kui sa oled inimene, siis sulle on ettenähtud hea elu siin maises dimensioonis ning selle hea elu tagabki see kui sa kuulad ja järgid oma isiklikku juhendust. Ja just nimelt oma isiklikku juhendust, mitte naabri, ema või emalehmalellepoja oma. Terminit “hea elu” võib siinkohal käsitleda rõõmustava eluna ehk eluna, mida sa tahad elada. Ehk eluna, milles puudub “ellujäämise” aspekt.

Inglid ütlevadki nüüd – see pilt, mille peate eeloleval nädalal lõpuni maalima, tasubki maalida lõpuni selliselt, et seal sisalduks elu, mida te isiklikult soovite elada. Mis see tähendab? See tähendab taaskord seda meeldetuletust, et kui teie naaber unistab uuest lumepuhurist või teie õde uuest disainköögist, ei tähenda see seda, et ka teie peaksite hakkama samast asjast unistama. Teil on õigus kujundada oma elu selliselt nagu teie soovite. Teil on õigus valida oma ellu sellised füüsilised elemendid, mis teile meeldivad. Teil on õigus suhelda nende inimestega, kellega teil on meeldiv suhelda. Te ei pea taluma halba kohtlemist. Te ei pea taluma nugade selga loopimist. Te ei pea taluma olukordi, milles tunnete end äärmiselt kehvasti. Te ei pea tegema tööd, mis ei paku teile kübetki rõõmu.

Ja siit tulebki paljudel kindlasti taaskord esile too vana (ja kahjuks väga populaarne) küsimus – kas see pole mitte egoism kui ma elan oma elu nii nagu ma ise soovin? Just sellele küsimusele vastabki 2018 a. esimese kvartali horoskoop, mille otselingi leiate ka tiba ülalpoolt. Ja just see vastus, koos kõigi tunnetuslike nüanssidega, ongi vaja nüüd endale selgeks õppida. Selgeks õppida selles mõttes, et kui see küsimus tekitab teile segadust, siis on aeg see asi endale selgeks mõtiskleda. Mõtiskleda mõistmise eesmärgiga ehk mõtiskleda seni kuni settib kohale mõistmine.

Mida on inglid meile korduvalt õpetanud mõistmise kohta? Nad on alati öelnud, et mõistmist ei saa keegi teine teile pähe toppida. Mõistmine tekib inimeses läbi loomuliku kulgemise protsessi.

Sel nädalal ongi teil tarvis astuda oma isiklikule loomuliku kulgemise protsessile. Kui kaugele te seal jõuate, polegi niivõrd oluline. Oluline on vaid see, et te asuksite nüüd mõtisklema selle üle, mis on vahet egohäälel ja südamehäälel.

Inglid ütlevad vihjeks, et egohääl teeb muusikat, mis tekitab hirmu, viha, kurbust, süütunnet, masendust, igavust, segadust (jne). Südamehääl teeb muusikat, mis loob selgust (mõtteselgust, tegude selgust), rõõmu, hingerahu, elutahet (jne).

Ja selle mõtisklemise taustal maalige ka lõpuni oma isiklik pilt.

Eeloleval nädalal on energeetilisi seoseid 2018 a. esimese kvartali (jaanuar-märts) horoskoobiga (nagu kõnelesin ka ülalpool) ning ka 2018 a. kaksikute tähemärgi aastahoroskoobiga.

Lisaks tuletan muidugi ka meelde, et 2018 a. kohta on juba võimalik lugeda ka ulatuslikku lisamaterjali. Nimelt kirjutasin/ kanaldasin ma 2018 a. tarbeks ka ühe pika ja põhjaliku inglisõnumite raamatu, mille peamine eesmärk ongi toosama, mida mainisin ka ülal – edastada õpetusi selle kohta, kuidas igaüks saab oma sisetunde kanali tuunida taaskord puhtaks. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Vastava lisainfo leiate alalehelt: “Horoskoop 2018 (tasuline)”.

Nädala nr 51 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Steppenwolf – Born to be Wild”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

UUTELE LUGEJATELE

Kuna kohe-kohe on meil taaskord lõppemas üks aastaring, siis tähendab see (horoskoopide temaatika raames) seda, et väga lühikese perioodi vältel tekib siia juurde suur hulk lugejaid. Seetõttu otsustasin lisada oma nädala horoskoopide juurde (aastalõpu perioodiks) eraldiseisva infojupikesena väikese selgituse-täpsustuse selle kohta, mida uued lugejad minu kodulehelt leida võivad. Ehk ma tegin lühikokkuvõtte järgnevast- millest inglid siin kõnelevad ja mis on need inglite sõnumeid edastavad horoskoobid, mida ma kanaldan/ kirjutan.

Alustan täpsustusest, et minu kodulehelt ei leia te traditsioonilises mõttes horoskoope. Need on siin inglisõnumeid sisaldavad kirjatükid, mitte astroloogilised horoskoobid või tavapärases mõttes ennustused. Inglid kõnelevad siin energiatest, mis meie elus vastavatel ajaperioodidel valitsevaks kujunevad ning jagavad õpetusi selle kohta, kuidas elada, mitte kuidas “ellu jääda”.

Juhin ka tähelepanu ka asjaolule, et need on siin pigem järjejutu laadsed kirjatükid, mistõttu ei pruugi te vaid üht konkreetset jupikest lugedes mõista, millest siin kõneletakse. Seetõttu soovitangi alati uutel lugejatel tutvuda kindlasti ka varasemate perioodide horoskoopidega ja seetõttu rõhutan ka siin igal sammul, et neid kirjatükke kutsun ma vaid tinglikult “horoskoopideks”. Miks kasutan horoskoobi mõistet ja osaliselt ka astroloogiliste tähemärkide mõisteid? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide (aastahoroskoopide) üldinfo postitusest. Kuidas minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? See info on tervikuna kirjas minu kodulehe esilehel. Lisan veel, et ka mõistet “inglid” kasutan ma vaid tinglikult. Kes või mis on minu käsitluses “inglid”, seda saate lugeda alalehelt KKK ehk Korduvalt Küsitud Küsimused.

Kuna minu poolt kanaldatud inglisõnumite põhiliseks sisuks on kujunenud uue ajastu energiate ja seaduspärasuste kirjeldamine, siis lisan siia ka ühe väga kokkuvõtliku uue ajastu selgituse, mille inglid andsid meile 2017 a. 47. nädala horoskoobis. Mulle endale see selgitus väga meeldis ja minu hinnangul võtabki see väga hästi kokku uue ajastu tuuma. Seega siit see selgitus tuleb: “Uus ajastu on nüüd puhtakujuliselt ainult nende päralt, kes mõistavad, mis on sisetunne. Ehk see ajastu on nende päralt, kes mõistavad oma sisetunde olulisust ja loomulikkust, mitte ei pea seda millekski ebamaiseks. Ebamaine on hoopis see kui inimene ei hooma absoluutselt seda, et ta on looduse osa. Ebamaine on see kui inimene arvab, et oma isikliku sisetunde kuulamine ja järgimine on ohtlik. Ebamaine nähtus on vägivald. Ebamaine nähtus on sõda. Ebamaine nähtus on manipulatsioon. Aga miks sellised nähtused maises plaanis üldse kajastuvad kui need on ebamaised? Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma neid manipulatsioone. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma seda, et sisetunne on midagi ebamaiset. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma erinevaid manipulatsioone, millele on osavalt kleebitud külge silt “usk”.”

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 51. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Ohu lähedus on mõnikord pelgalt illusioon. Number 95

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 03.12 – 23.12 – merkuuri retrograad (jätkub ja sel nädalal ka lõpeb)
 • 18.12 – noorkuu
 • 21.12 – talvine pööripäev (ehk talve algus)

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Pööripäevad
Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen tervikuna aasta energiat. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. See raamat on juba valmis ja täiesti tellitav. Selle hinnaks on 25 eur ning saadaval on ta e-raamatu formaadis. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.
 • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päeva inglisõnumid minu poolt kanaldatud põhjalikku 2018. aasta horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka osta. Raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.) Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUS! – 2018 põhjalik inglisõnumite raamat (tasuline)

2018. aastaks valmistasin ma ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid ehk lugemist on väga palju.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud.

Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt – “Horoskoop 2018 (tasuline)”

17-24. detsember on 2018 a. horoskoobiraamatul päkapikuhind (12.50 eur)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat ja muidugi ka ilusat jõuluaega!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"