Horoskoop 2021 – Veevalaja

horoskoop 2021 veevalaja

VEEVALAJA

(Sünniaeg 20.01 – 19.02)

Inglite sõnumid 2021. aastaks – kõigile Veevalajatele

MÄRKSÕNA – Mõisad põlevad

Aasta kristall – Mäekristall

Aasta värv – Punane

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”) – Jätka oma plaaniga hoolsalt. Nr 30

Inglite taro kaart – Kuues tulekaart

Lillekaart – Kannatlikkus. Roosbegoonia

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Eelmise aasta kohta ütlesid inglid teile, et teil tekib uus vaade elule.

Mida toob Veevalajatele aasta 2021?

Näib, et see toob teile ühe suure võidu.

See on võit, mida olete pidanud ootama väga kaua. 

Ja see on võit, mis tuginebki tollele uuele eluvaatele, mis teis 2020 a. tekkis.

Mulle tundub veel lisaks, et siin on tegu võiduga mingisuguse olukorra üle, mis oleks justkui kestnud isegi sajandeid.

Ja inglid ütlesidki kohe teie sõnumite märksõnaks – mõisad põlevad.

See märksõna öeldi mulle enne, kui ma hakkasin üldse teie sõnumit välja kirjutama. Seetõttu on kindel, et just see märksõna juhibki teie aasta sündmuseid.

Ja just selle märksõna tõttu näengi ma tolles võiduolukorras juuri, mis ulatuvad sajandite taha.

Eluvaldkondade mõttes näib see võit olevat seotud bürokraatiaga.

Seega on võimalik, et teie võit puudutab kuidagipidi mõnda reeglit, mis ongi siin maises maailmas juba sajandeid ühtviisi (või enamvähem ühtviisi) püsinud.

Kuna näidatakse võitu olukorra üle, mis ulatub sajandite taha, siis on too reegel järelikult olnud looduslikus plaanis kuritegelik. Ehk see on olnud energeetiliste reeglite järgi kuritegelik.

Kuna käesolevate sõnumite märksõna tuli inglite poolt esile väga kiirelt, selgelt ja konkreetselt, siis võib ka olla nii, et teie võiduga ongi kuidagipidi seotud mõni mõis. See seos ei pea üldse olema otsene. Ja on ka võimalik, et see võit on kuidagi lihtsalt seotud sõnaga “mõis”.

Aga millisel moel kajastub siin pildis põlemine või tuli?

Kas see osa märksõnast kajastub otseses mõttes või on see ka millegi sümbol?

Inglid ütlevad – see moment, mil see võit tuleb, toimub välkkiirelt. Jah, tervikuna on tegu protsessiga, mis on kestnud väga pikka aega, kuid tolle võidu realiseerumise moment saab olema välkkiire.

Lõpetuseks lisan, et mulle tundub, et käesolevad sõnumid ei kuulu ainult Veevalajatele.

Mida selle all mõtlen?

Mulle tundub, et siin sõnumis räägivad inglid ka protsessist, mis algab (või ka toimubki tervikuna ära) sel ajal kui valitseb Veevalaja tähemärk. Ehk need sõnumid näivad kehtivat üldises plaanis ka ajaperioodi jaoks, mis kestab ligikaudu jaanuari lõpust kuni veebruari lõpuni.

Kuidas nii saab olla? Kordan siin üle, et minu poolt kanaldatud sõnumid ei ole astroloogilised horoskoobid. Seetõttu olen alati öelnud, et teil tasub läbi lugeda kõik sõnumid – ka siis, kui kanaldan sõnumeid sääraselt, tähemärkide kaupa. Ja see ongi ka põhjus, miks ma enamasti ei kanalda sõnumeid tähemärkide kaupa. Kuna ma ei tee astroloogilisi horoskoope, siis ongi mul kõige mõistlikum kanaldada ainult üldiseid sõnumeid. Olen siiani aastahoroskoopide puhul talitanud teisiti seetõttu, et läbi sellise liigituse on need sõnumid internetiavarustest paremini leitavad.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Aga küsime inglitelt uuesti – kes seda siis tunneb? Nad rõhutavad veelkord – teie isiklikult tunnete seda, sest teie tunded on teie ainuomand. Mida see tähendab? See tähendab seda, et mitte keegi ei saa kunagi tunda täpselt sama, mis teie. Ja see tähendab ka seda, et oma tunnete mõistmine, tõlgendamine ja analüüsimine on igaühe personaalne töö.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Veevalaja tähemärgi esindajatele saadetakse 2021. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

Skorpion 2021 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/09/28/horoskoop-2021-skorpion/)

Kuupäev 14. jaanuar 2014

Juulikuu 1985 (ehk siin viitavad inglid tervele juulikuule aastast 1985)

Kuupäev 18. jaanuar 2019

Kuupäev 07.07.2017

Aastanumber 1994

Nädala nr 7, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/02/10/nadala-horoskoop-13-02-19-02-2017-horoskoop/)

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2021 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Veevalaja tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2021 energiat muusikamaailmast lugu – “Dua Lipa – New Rules”


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastahoroskoopide lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Milliseid horoskoope valmistan?

Minu poolt valmistatud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. tegu ei ole astroloogiliste horoskoopidega.

Mida see täpsemalt tähendab ja kuidas saavad üldse tekstid kedagi/ midagi tervendada?

Neil teemadel olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt …

Horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? 

Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Soovin kõigile võrratut 2021. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"