Horoskoop 2021 – Sõnn

horoskoop 2021 sõnn

SÕNN

(Sünniaeg 21.04 – 20.05)

Inglite sõnumid 2021. aastaks – kõigile Sõnnidele

MÄRKSÕNA – Muster on valmis

Aasta kristall – Karneool

Aasta värv – Sinine (kõik sinised toonid)

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”) – Pool võitu on mõnikord ka võit. Jäta see, mis vajab jätmist ja rõõmusta seekord pooliku võidu üle. Nr 21

Inglite taro kaart – Ratas (õnneratas/ saatuseratas). Nr 10

Lillekaart – Kaaslaste surve. Priimula

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Sõnnide 2020 a. sõnumis ütlesid inglid, et te olete juba aastaid otsinud lahendust ühele probleemile. Seda probleemi kirjeldasid inglid terminiga “draamapilv”.

Ja nad ka ütlesid, et 2019 a. olite te järjekordselt vaadanud tõtt tolle probleemiga ning tolle aasta sündmuse järgselt olite te ka võtnud inglite 2019 a. juhistest õppust. Vähemalt osad Sõnnid olid. Nimelt ütlesid nad teile juba siis, et teil tuleb hakata sellele probleemile lahendust otsima iseendast. St. väljas seda lahendust pole.

Seega 2020. aastaks seisite te justkui taolises asupaigas, võib ka öelda platvormil, millest edasi te olite juba valmis kõike mõistma. St. tolle probleemiga seotud asjaolusid mõistma. Mõistma ja ka oma eluga edasi liikuma.

Ehk te olite aru saanud, et tolle probleemi lahendus peab tõepoolest sisalduma teis endas.

Aga siis tuli teil järsku ette paus.

Ehk 2020. aastal pidigi antud olukorra raames tekkima paus.

Inglid ütlesid teile 2020 a. sõnumis, et muretsemiseks pole põhjust. Teil tuli varuda veel vaid pisut kannatust ning siis pidi juba ka saabuma teie kauaoodatud lahendus.

Ja nad ka täpsustasid, et see lahendus nõuab teilt ühe konkreetse otsuse tegemist. Seda otsust te aga veel teha ei saa, sest paika pole veel liikunud teatavad detailid, mis esinevad taustal.

Ja edasine kirjeldus, mida inglid teie 2020 a. sõnumis edastasid, puudutaski juba 2020 a. sündmuseid laiemalt. Seda näeme me tänase seisuga, kuidas täpselt selline kirjeldus meil maises maailmas toimetaski.

Inglid nimetasid seda protsessi ka doomino klotside kukkumiseks.

Ehk ka siin – Sõnni sõnumis – ütlevad inglid konkreetselt, et minu poolt kanaldatud sõnumid ei ole kunagi ühetasandilised. Isegi kui ma kanaldan sõnumeid tähemärkide kaupa, võib igaüks leida juhendust/ abi/ nõu iga tähemärgi sõnumist.

Lisaks on nad meile nüüd juba mitu 2021 a. sõnumit järjest öelnud, et tegelikult saab neid tähemärgi-lahterdusega sõnumeid vaadelda ka kuuhoroskoopidena. Täpsemalt saab neid vaadelda selle ajaperioodi sõnumitena, mil valitseb vastav tähemärk.

Millest soovivad inglid kõneleda edasi?

Nad suunavad mind siia kopeerima eelmise (2020) aasta Sõnnide sõnumist üht lõiku, sest nad ütlevad, et see on väga oluline, et kõik käesoleva sõnumi lugejad töötleksid praegu läbi just tolle info. See hõlmab muidugi ka Sõnne, kuid nagu ütlesin – igaüks neist aastasõnumitest on tegelikult mõeldud ka teistele, mitte ainult ühe tähemärgi esindajatele. Miks? Sest ma ei valmista astroloogilisi horoskoope. Need on siin alati kanaldatud inglisõnumid, millel pole astroloogiliste horoskoopidega tegelikult eriti miskit ühist. Nii terminit “horoskoop” kui ka neid tähemärkide nimetusi kasutan ma siin ainult tinglikult. Ja seda just seetõttu, et need sõnumid oleksid internetiavarustest hõlpsamini leitavad – kõigi nende jaoks, kellele need sõnumid mõeldud on.

Niisiis, lõik, mille inglid paluvad mul siia kopeerida Sõnni 2020 sõnumist, on järgmine:

“Nad ütlevad, et enne kui saate jõuda oma lahenduseni, on teil vaja näha teatud inimeste ja olukordade tõelist palet. Ja nad ka täpsustavad – teid on ümbritsenud erinevad hundid lambanahas, nii inimeste kui ka teatud olukordade näol. Need hundid peavad end teile paljastama. Ja kui see protsess toimub ära, siis näete te ka teatud mustrit. Ja see muster omakorda viib teid kiirelt õige otsuseni.

Ehk siin on tegu ühe sündmuste jadaga, mis lihtsalt peab saama omas tempos kulgeda. Seda pole võimalik kuidagi tagant kiirustada.

Aga miks on selline protsess üldse teie ellu tulnud?

Inglid ütlevad, et siin on tegu iidsete sõlmpunktidega, mida me peame nii individuaalselt kui ka kollektiivselt lahti harutama. Ehk laiemas plaanis on siin tegu ühe säärase protsessiga, mis kuulub tolle ajastute vahetumise teema juurde, millest inglid on sageli kõnelenud. See on protsess, mille peame läbi tegema selleks, et saaksime edaspidi elada juba palju ladusamat ja rõõmsamat elu. St. see protsess pole meie eludesse tulnud selleks, et meid kiusata. Selle protsessi eesmärk on üdini hea.

Ja see on ka põhjus, miks te pole viimastel aastatel leidnud kõnealusele probleemile välist lahendust. Selle olukorra lahenduse saate te esile kutsuda vaid läbi iidsete meetodite, mis asuvad teie sisemaailmas.

Inglid lisavad – väliselt näib kogu kõnealune protsess teile tõenäoliselt täieliku kaosena. Kui aga vaatate olukorda läbi sisemise peegli, siis märkate seal rahu ja korrastatust. Seetõttu on ka inglid teid pidevalt suunanud sissepoole vaatama. Seal peituvad praegu kõik vastused ning seal peitub ka rahu, mille toel saab kõnealuse protsessi üsna valutult läbi teha.”

Tervikteksti saab igaüks ise üle lugeda siit – https://evatenter.com/2019/09/04/horoskoop-2020-sonn/

Oleme nüüd palju kokku võtnud juhiseid, mida inglid on teile juba saatnud. Ja oleme ka kuulanud inglite selgitusi selle kohta, et need sõnumid kehtivad tegelikult ka paljude teiste jaoks, mitte ainult ühe tähemärgi jaoks.

Aga mida toob Sõnnide jaoks 2021 aasta? 

Näib, et kõnealune muster saabki nüüd valmis.

Inglid ütlesid teile juba ka eelmise aasta sõnumis, et osade Sõnnide jaoks valmib too muster lausa  juba 2020 a. teises pooles. 

Osad aga pidid jääma oma mustri valmimist pikemaks ajaks ootama.

Tundub, et siin – 2021 – aastanumbris saab kõigi Sõnnide jaoks kõnealune muster valmis.

Ja nagu inglid samuti teile juba ütlesid – kui muster on valminud, siis viib ta teid juba ka kiirelt õige otsuseni.

Kui ma praegu seda olukorda pildina vaatan, siis tundubki mulle nii, et vähemalt osadel juhtudel on lugu selline, et too otsus vormistubki täiesti samaaegselt tolle mustri valmimisega. Ehk need kaks momenti toimuvadki justkui koos.

Kui me vaatlemegi seda kõike kui kirjalikku protsessi, siis on pilt selline, et mustri valmimise protsessi punkt on ka ühtaegu otsuse esimeseks täheks.

Täpselt nii üheaegselt peakski see otsus vormistatud saama.

Ja huvitaval kombel tundubki (vähemalt) osade jaoks olevat see protsess seotud kirjalike tekstidega.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada Sõnni 2021 sõnumi.

Nagu oleme juba näinud mitmest viimasest aastahoroskoobist, mida olen viimastel päevadel valmistanud, selgitavadki inglid meile neis mitmeid nüansse. Ehk väga palju saadetakse praegu selgitusi. Peaasjalikult selgitavad nad meile seda, kuidas minu poolt kanaldatud sõnumeid kasutada saab. Ehk nad selgitavad väga palju seda, kuidas need sõnumid töötavad alati mitmekihiliselt ehk neid saabki alati vaadelda väga mitmest küljest.

Ma usun, et see tähendab ka 2021 a. üldiste sündmuste mõttes seda, et me saamegi nüüd palju selgitusi. Sealhulgas ilmuvad justkui maa alt välja ka selgitused väga ammustele sündmustele.

Ja nagu inglid on juba korduvalt vihjanud – läbi erinevate tähemärkide sõnumite, mis hetkeseisuga on valminud – see protsess algab juba 2020. aastal.

Mida see kõik tähendab? See tähendab seda, et nüüd saame me teada tõe väga paljude nüansside kohta. Nüansside ja kindlasti ka laiemate plaanide kohta. 

Sealhulgas ilmub tõde kindlasti ka sääraste olukordade/ sündmuste/ valede osas, mille puhul keegi enam tõde näha ei lootnudki. Ja mitte ainult – mulle tundub, et neis sündmustes võibki olla rõhk just säärastel tõdedel. Ehk tõdedel, mida keegi enam näha ei lootnudki, sest vastavatest nüanssidest/ sündmustest on möödas juba niivõrd pikk aeg.

Huvitav on siin pildis veel see, et need tõed ei tule sealt maa alt välja loogilisi teid pidi. St. nende tõdede ilmumise protsess sisaldab tõenäoliselt väga palju ebaloogilisi samme. Ja ma näen selles pildis ka kuskilt üle hüppamist. Just sellisest kohast üle hüppamist, millest tavaliselt ei ole võimalik üle hüpata. Ehk need ebaloogilised sammud loovadki nüüd tõenäoliselt mitmeid uusi radu, mis kulgevadki sealt, kust maises mõttes polegi justkui võimalik kulgeda. Kuna ma näen konkreetselt kuskilt üle hüppamist, siis mulle tundub, et need uued rajad ongi sellise ülesehitusega, et nendel kulgemine tähendab erinevate loogiliste sammude vahele jätmist. Ehk kokkuvõttes on need uued rajad ebaloogilise ülesehituse ja sisuga ning ka need sammud, mis vastavaid radu loovad, on ebaloogilise ülesehituse ja sisuga.

(Teen siia vahemärke, et kui loete seda sõnumit veel 2020 a. sees, siis on teil veel võimalik osaleda ka 2020 a. neljanda kvartali (okt-dets) kollektiivses kaugseansis. Nagu ikka, toimub see kaugseanss läbi kirjaliku teksti ehk läbi neljanda kvartali sõnumite teksti. Sealjuures otsustab igaüks ise, kas ta soovib neid sõnumeid tellida lihtsalt lugemiseks või soovib ta ka osaleda energeetilises kaugseansis. Selle kaugseansi sõnumite fookuses on just nimelt uue silla ehitamine läbi armastuse ehk ka see kaugseanss ehitabki juba tõenäoliselt neidsamu uusi radu, millest inglid siin kõnelevad. Neljanda kvartali kaugseansi sõnumid ilmusid tavapärasest tunduvalt varem – juba augusti keskpaigas -, mistõttu ongi vastav energia meil järelikult juba sellest ajast õhus olnud. Kordan siin ka üle, et minu (ja inglite) poolt korraldatud kollektiivsete kaugseansside sõnumid on müügis ainult vastavate kaugseansside toimumise ajal. Ehk hiljem neid enam soetada ei saa. Tolle kaugseansi kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2020/08/18/2020-iv-kvartali-horoskoop-oktoober-november-detsember/)

Aga mida tähendab tõe ilmumine? Mida see annab, kui vastavast nüansist/ sündmusest on möödas väga pikk aeg?

See annab vabaduse.

Tõde sisaldab alati vabadust.

Ja tõde annab alati vabaduse.

Kõigile asjaosalistele.

Ja taoliste ammuste sündmuste ehk väga pikalt eksisteerinud valede puhul annab tõde vabaduse ka kollektiivses plaanis. Ehk taolised tõed lisavad vabadust ka kollektiivsesse plaani ehk kollektiivsesse energiasüsteemi.

Mis väärtus on vabadusel?

Vabadus on hindamatu.

Ükskõik, missugune hulk rahalist väärtust meil siin planeedil kokku eksisteerib (erinevate ametkondade hinnangul) – vabaduse väärtus kaalub kogu selle hulga üle.

Vabadus on kõige alus.

See on kogu elu alus. Nii personaalses kui ka kollektiivses mõttes.

Aga mis kasu on isikul A sellest, kui kuskil – temast kaugel – ilmneb isiku W jaoks mingisugune tõde, mis on peidus olnud juba pikki aastakümneid?

Inglid ütlevad – see kasu on samuti hindamatu väärtusega. Ja see kasu on alati vägagi reaalne. Kuidas nii?

Iga säärane tõde puhastab kollektiivset energiasüsteemi. Ehk iga säärase tõe ilmnemise järgselt saavad vabamalt hingata väga paljud inimesed. Jah, nad ei pruugigi maises mõttes kunagi teada saada, miks nad järsku saavad vabamalt hingata, aga tunnetusega saaksid nad selle põhjuse teada küll. 

Ja siin lõppeb ka Sõnnide sõnumi järgne selgitav sõnum.

Jah, inglite sõnumid on sel korral – ehk 2021 aasta tarbeks – väga kummalise ülesehitusega, aga ju meil siis tulebki ka üks väga kummalise ülesehitusega ajaperiood.

Nagu kordan ikka ja jälle – minu poolt kanaldatud inglisõnumite puhul ei ole mitte ükski nüanss asjata või tühine. Tähelepanu tasub siin pöörata kõigele. Ehk oma isiklike analüüside teostamisel võite te siin leida abi/ nõu/ juhendust igast detailist.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Aga küsime inglitelt uuesti – kes seda siis tunneb? Nad rõhutavad veelkord – teie isiklikult tunnete seda, sest teie tunded on teie ainuomand. Mida see tähendab? See tähendab seda, et mitte keegi ei saa kunagi tunda täpselt sama, mis teie. Ja see tähendab ka seda, et oma tunnete mõistmine, tõlgendamine ja analüüsimine on igaühe personaalne töö.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Sõnnidele saadetakse 2021. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

Kuupäev 17.06.2009

Kuupäev 25. oktoober (ilma aastata)

Juunikuu 2003 (inglid viitavad siin tervele juunikuule aastast 2003)

Kuupäev 16.01.2016

Kuupäev 09.05.2019

Skorpion 2020 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/08/16/horoskoop-2020-skorpion/)

Nädalate nr 37-40, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/09/04/nadala-horoskoop-10-09-07-10-2018/)

Nädala nr 4, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/01/19/nadala-horoskoop-21-01-27-01-2019/)

Nädalate nr 20-21, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/05/14/nadala-horoskoop-14-05-27-05-2018/)

Nädala nr 36, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/09/01/nadala-horoskoop-04-09-10-09-2017/)

Nädala nr 24, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/06/09/nadala-horoskoop-12-06-18-06-2017/)

Kuupäev 26. märts 2012

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2021 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Sõnni tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2021 energiat muusikamaailmast lugu – “Natasha Bedingfield – Unwritten”, “The Black Eyed Peas – Where Is The Love?” ja “twenty one pilots: Stressed Out”.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastahoroskoopide lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Milliseid horoskoope valmistan?

Minu poolt valmistatud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. tegu ei ole astroloogiliste horoskoopidega.

Mida see täpsemalt tähendab ja kuidas saavad üldse tekstid kedagi/ midagi tervendada?

Neil teemadel olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt …

Horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? 

Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Soovin kõigile võrratut 2021. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"