Horoskoop 2021 – Kaksikud

horoskoop 2021 kaksikud

KAKSIKUD

(Sünniaeg 21.05 – 20.06)

Inglite sõnumid 2021. aastaks – kõigile Kaksikutele

MÄRKSÕNA – Kiirtee lõpp

Aasta kristall – Angeliit

Aasta värv – Roheline

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”) – Juhuslikke kohtumisi pole olemas. Kõik toimub põhjusega. Nr 81

Inglite taro kaart – Üheksas maakaart

Lillekaart – Tšakrate puhastus. Lootos

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Kaksikute jaoks saabub 2021. aastal sündmus, mida inglid nimetavad kiirtee lõpuks.

Mida nad selle all mõtlevad?

Inglid alustavad – nagu me rääkisime teile eelmisel aastal, on teie klammerdumine mineviku külge põhjustanud teile juba väga ulatuslikke kahjustusi. 

Ja siinkohal räägivad nemad energeetilistest kahjustustest.

Millisel kujul esinevad need kahjustused maises plaanis? See väljund on kindlasti erinev, sest ka ühe tähemärgi siseselt on inimesed siiski täiesti erinevate eludega.

Igal juhul öeldi teile juba eelmisel aastal, et teie mitmeaastane mineviku küljes ketramine on jõudnud nii kaugele, et teie energias enam mõistliku lahenduseni jõudmist näha pole. 

Kuigi olukorra lahenemise võti on ikka ja alati olnud teie käes. 

Nad kordasid teie eelmise aasta sõnumites üle ka juba 2019 a. sõnumites öeldu ehk selle, et võtmeks on olevikku astumine, mida saabki igaüks teha ainult iseseisvalt.

Ehk see juba kirjutati lahti, et mitte keegi teie klammerdumise teekonnal ees ei seisa. Need kahjustused, mis teil tolle teguviisi tõttu esinevad, on üleni iseseisvalt loodud kahjustused.

Inglid jätkavad – see sündmus, mida me nimetame kiirtee lõpuks, tulebki nüüd kõnealust klammerdumist lõpetama.

Ehk see “kiirtee”, mida nad praegu silmas peavad, on see ülimalt kahjulik ketramise keeristorm, mida olete juba aastaid enda jaoks ringi lennutanud. 

Kuna inglid nimetavad seda nähtust kiirteeks, siis saame sellest järeldada, et teie ketramine ehk teie torm ongi võtnud muudkui järjest pöörasemaid tuure.

Nad ütlesid juba eelmisel aastal ka seda, et te olete tollele mineviku sündmusele, mille küljes te ripute, leiutanud ka ise nüansse juurde. Miks? Selleks, et ikka oleks järjest rohkem sisu, mille külge klammerduda.

Ja nad lisasid veel, et tolle olukorra raames on teil juba kaks kaotust olnud. Ja kui jätkate samal moel edasi, siis pidavat tulema ka kolmas kaotus.

Seega oli juba siis näha, et mõistlikku lõppu sellele olukorrale ei paistagi tulevat.

Kuidas on lugu 2021. aastaga? Kas teil lastakse edasi pööritada?

2021 a. pilt on Kaksikute jaoks väga konkreetne – selle olukorra lõpp nüüd saabub.

Ja see saabub eelkõige seetõttu, et maailma üldised energiad ei toeta enam säärast mürgi ketramist.

Nimelt muutub säärane olukord ühel hetkel mürgiks ka teiste jaoks.

Sealt edasi tähendab see seda, et tolle olukorra lahendamine muutub juba ka üldiste energiate ülesandeks.

Ja mida see edasi tähendab?

See tähendab seda, et taolised olukorrad võivad lõppeda ka väga drastiliselt.

Inglid selgitavad – vastavad inimesed (st. kõnealuse olukorra ketrajad) on juba nende olukordade lõpetamiseks saanud väga-väga-väga suurel hulgal teavitusi. Kuidas nii? Kui tegu on sellise olukorraga, siis suunavad inglid inimest ikka väga pikalt olukorda ise lõpetama. 

Ehk antud juhul on nendele isikutele saadetud väga suurel hulgal märguandeid, et nad astuksid sealt minevikust välja ja tuleksid oleviku radadele. 

Need märguanded on nende juurde kohale sadanud mitmete aastate vältel.

Teinud ei ole nad aga endiselt mitte midagi.

Seda näitas juba ka Kaksikute eelmise aasta pilt.

Te ei astu kõnealusest olukorrast ise välja.

Ja selle kõige tõttu tulebki nüüd maailma üldine energia seda ketramist lõpetama. 

Siin pole enam lihtsalt midagi muud teha.

Kui siin on lugejaks keegi, kes on mõne sellise Kaksiku ketramist pidanud juba aastaid kõrvalt vaatama ja on üritanud teda pikalt aidata, siis teadke – jah, selle olukorra lõpp ei pruugi nüüd tulla kõige meeldivam, kuid siin polnud inglitel enam mitte ühtki muud valikut.

See olukord tuli lihtsalt ära lõpetada.

Nii vastava isiku (st. tolle ketraja) enda jaoks kui ka teiste inimeste hüvanguks.

Ja uskuge – neile ketrajatele on tõepoolest saadetud terve hunnik märguandeid, juhiseid, vihjeid, otseseid palveid jne.

See lahendus, mis nüüd tuleb, on tõesti viimane variant. Siin polnud enam võimalik midagi muud teha.

Nagu ka Kaksikute eelmise aasta sõnumis, saan ma ka siin ainsa helge poolena nentida ainult seda, et kõigile Kaksikute tähemärgi esindajatele see sõnum kindlasti ei kehti. Miks? Sest poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigile inimestele siin maailmas. Ma ei väsi seda kordamast ka siin – tähemärkide kaupa kanaldatud sõnumite juures. Miks? Sest ka ühe tähemärgi esindajaid on siin maailmas väga palju ja nad kõik elavad erinevaid elusid.

Seega – kõigile see sõnum õnneks ei kehti. Ja siin ma tõesti ütlen – õnneks – sest see pilt on siin päris kehv.

Loomulikult on üldjuhul helgeks asjaoluks ka tõdemus, et taoline emotsionaalselt rusuv teekond saab inimese jaoks läbi, kuid nagu inglid juba ütlesid – too lõpp saab olema üsna drastiline. Seega ei näe ma kahjuks ka tolles lõpus otseselt midagi helget. See asi lihtsalt saab läbi ja ongi lool punkt peal. Ehk pilt näitabki lihtsalt selle olukorra lõppu ja kogu lugu.

Inglid on meile juba paljudes teiste tähemärkide aastasõnumites öelnud, et neid sõnumeid võib ka vaadelda kui kuuhoroskoope. Täpsemalt ütlevad nad, et iga tähemärgi sõnumit võib ka vaadelda kui üldist sõnumit, mis kehtib vastava ajaperioodi tarbeks, mil valitseb vastav tähemärk.

Kui ma vaatlengi nüüd käesolevat sõnumit üldises mõttes, siis tekib siia seos Neitsi tähemärgi 2021 sõnumiga.

Ja täpsemalt tekib siia seos 2021 a. maikuu kuuvarjutusega.

See kuuvarjutus toimub 26. mail ja mulle tundub, et enamvähem sellel ajal toimubki üldiste sündmuste mõttes midagi sellist, mida võib samuti kirjeldada märksõnaga – kiirtee lõpp.

Üldiste sõnumite mõttes tähendab see kõik seega seda, et enamvähem tolle kuuvarjutuse ajal lõppeb midagi väga rusuvat.

St. see miski on kindlasti olnud pikka aega emotsionaalselt rusuv. Ja see miski lõppeb tõenäoliselt loodusliku sekkumisega, sest nagu inglid ütlevad – tollele olukorrale teeb lõpu just üldine energia.

Ehk loodusliku elemendi poolest tekib siin ka seos Kaljukitse 2021 sõnumiga.

Jah, peab nentima, et see lõpp võib muuhulgas sisaldada väga järsult mõjuvaid detaile, kuid nagu inglid ütlevad – see lõpp on ainuvõimalik lahendus antud olukorrale. St. ükskõik, mis siin nüüd lõppeb – meil tuleb teada, et tolles olukorras ei olnud enam muud valikut.

Kuna siin oli kohe näha seost Neitsi tähemärgi 2021 sõnumiga, siis lisan veel seda, et too lõpp saab olema midagi haruldast. Just sellele märksõnale rõhusid inglid Neitsi tähemärgi sõnumis.

Ehk see lõpp ei ole kindlasti tavapärane/ igapäevane. Siin mängivadki tõenäoliselt looduslikud jõud kokku ühe stsenaariumi, mis mitte iialgi ei saakski korduda. 

Mida tahan sellega öelda?

Ma tahan öelda seda, et selle stsenaariumi pärast ei ole kindlasti tarvis hakata kartma, et taoline asi võib juhtuda uuesti. See ei juhtu enam mitte kunagi samal kujul uuesti.

Need asjaolud, mis siin pildis kokku langevad, langevad kokku ainult ühel eesmärgil ja ainult üheks korraks. Ja eesmärgiks ongi mingisuguse väga rõhuva olukorra lõpetamine, millel on väga sügavad juured.

Lõpetuseks näen ma veel sellist asja, et nendel sündmustel on maises plaanis mingisugune seos raamatukogudega.

Ehk võib ka öelda, et käesoleva sõnumi puhul mängivad kõige olulisemat rolli kaks märksõna – kiirtee ja raamatukogu.

Jah, kõlab kummaliselt, kuid inglisõnumitega ongi lugu selline. Neis võibki juttu tulla igasugustest nüanssidest. Sealjuures kõnelevad inglid mõnikord asjadest otse ja mõnikord sümbolite kaudu.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Aga küsime inglitelt uuesti – kes seda siis tunneb? Nad rõhutavad veelkord – teie isiklikult tunnete seda, sest teie tunded on teie ainuomand. Mida see tähendab? See tähendab seda, et mitte keegi ei saa kunagi tunda täpselt sama, mis teie. Ja see tähendab ka seda, et oma tunnete mõistmine, tõlgendamine ja analüüsimine on igaühe personaalne töö.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Kaksikutele saadetakse 2021. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

Kaksikute 2020 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/09/05/horoskoop-2020-kaksikud/)

2009 märts (st. viidatakse tervele märtsikuule aastast 2009)

Kuupäev 11. oktoober 1999

Kuupäev 23. veebruar (ilma aastanumbrita)

Nädala nr 33, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/08/13/nadala-horoskoop-14-08-20-08-2017/)

Nädala nr 49, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/12/01/nadala-horoskoop-04-12-10-12-2017/)

Aastanumber 1987

Aastanumber 1995

Aastanumber 2013

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2021 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Kaksikute tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2021 energiat muusikamaailmast lugu – “Moby – Why Does My Heart Feel So Bad?” ja “Moby – Porcelain”


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastahoroskoopide lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Milliseid horoskoope valmistan?

Minu poolt valmistatud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. tegu ei ole astroloogiliste horoskoopidega.

Mida see täpsemalt tähendab ja kuidas saavad üldse tekstid kedagi/ midagi tervendada?

Neil teemadel olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt …

Horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? 

Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Soovin kõigile võrratut 2021. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"