Horoskoop 2020 – Kaksikud

horoskoop 2020 kaksikud

KAKSIKUD

(Sünniaeg 21.05 – 20.06)

Inglite sõnumid 2020. aastaks – kõigile Kaksikutele

MÄRKSÕNA – Kolm etappi ja kaks kaotust

Aasta kristall – Angeliit ja sodaliit (teie aastat tulid juhendama kaks kristalli)

Aasta värv – Kollane

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Juhuslikke kohtumisi pole olemas. Kõik toimub põhjusega. Nr 81

Inglite taro kaart – Üheksas õhukaart

Lillekaart – Tee oma mõtted helgemaks ja kergemaks. Oranž liilia

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel aastal ütlesid teile inglid, et te peate kogu oma olemusega olevikku kolima. See pidigi olema lahendus teie probleemile. Probleemile, mis on teid rõhunud juba aastaid.

Nimelt olete te olnud juba mitu viimast aastat mingisuguste mineviku olukordade küüsis, millest teil kuidagi ei õnnestu lahti lasta. Tegu pidi olema enamjaolt suhteid puudutavate olukordadega.

Inglid ütlesid teile juba eelmisel aastal üsna rangelt – tolles olukorras peitub lahendus ainult teie kätes. Ehk mitte keegi teine teid kõnealuse olukorra küljes kinni ei hoia. Te ise hoiate sealt kinni ja mitte ainult. Nad ütlesid ka, et te muudkui kaevute tolle probleemi sees järjest sügavamale. St. te otsite muudkui järgnevaid mineviku kihte, millest kinni haarata.

Olukord oli juba eelmisel aastal üsna hall. Mis on saanud 2020. aasta alguseks ja mida toob teile aasta 2020 tervikuna?

Kahjuks näib, et Kaksikud ei ole endiselt suutnud kõnealusest probleemist lahti lasta. Ja näib ka, et too kaevetöö, mida te mineviku kihtides teinud olete, on teid viinud nüüdseks ka juba järgmise pettumuseni.

Ehk te mitte ainult ei kuulanud oma ingleid eelmisel aastal, vaid te läksite justkui kõnealuse probleemiga täiesti absurdsete sihtideni välja. Ja saite ka seetõttu uue pettumuse osaliseks.

Inglid rääkisid juba eelmisel aastal, kuidas teie mineviku-rännakud on viinud teid lausa selleni, et te kahetsete telefoni ja auto leiutist kui sellist. Juba see näitas, et te ei liigu oma eluga enam üldse oleviku radadel. 

Mida te siis nüüd veel teinud olete, et see olukord teie jaoks veel kahjulikumaks on muutunud?

Inglid ütlevad, et osad Kaksikud on nüüd lausa juba hakanud ise minevikule uusi nüansse külge pookima. Ikka selleks, et seal oleks rohkem sellist, mida kahetseda. Ehk ikka selleks, et seal oleks rohkem sisu, mille külge klammerduda. Näib, et siinkohal on tegu teie personaalse minevikuga. St. just enda elus toimunud sündmustele olete te nüüd hakanud asju juurde mõtlema. 

Võiks ju arvata, et see on hea kui inimene lisab oma ellu midagi uudset. Nende nüansside puhul aga, millest siin jutt käib, pole küll näha midagi head. Pigem tundub, et te olete nüüd kõnealuseid probleemseid olukordi enda jaoks veel hullemaks mõelnud.

Teie sõnumite puhul tõesti inglid juba peaaegu ohkavad. Ja ma pean ka nentima, et nii muserdavat energiat pole ma seni ühegi teise tähemärgi horoskoobis näinud. Ei selle aasta ega ka eelnevate puhul.

Lohutust leiame siinkohal vaid asjaolust, et kõigi Kaksikute jaoks need sõnumid kindlasti ei kehti. Kuidas nii? Poleks mõeldav, et kõik ühe tähemärgi esindajad on oma eludega täpselt ühes kohas. Ja nagu ma ikka kordan – pole ka mõeldav, et läbi ühe nõustaja saadetakse sõnumeid päris kõigile inimestele siin maailmas.

Niisiis, jätkame Kaksikute sõnumitega.

Küsime inglitelt siiski, mida nad teile 2020. aastaks soovitavad. Ehk küsime – kas ja mida nad nüüd teile soovitavad selleks, et saaksite kõnealusest olukorrast ka väljuda?

Inglid ütlevad, et need Kaksikud, kellele kõnealused sõnumid mõeldud on, peavadki nüüd lihtsalt oma lugulaulu nii kaugele ketrama, et neil endil sellest kõrini saaks.

St. näib, et teie puhul ongi olukord selline, et te ei tule sellest minevikus ketramisest enne välja kui see teid täielikult ära tüütab.

Jah, olukorra lahenemise võti on endiselt teie käes. Ehk kehtib sama juhis, mis eelmisel aastal – astuge lihtsalt oma olemusega (sh mõtetega) olevikku ja te oletegi sellest olukorrast väljas.

AGA nüüdseks on ilmselge, et te ei kuula seda juhist. Te ei astu oleviku poole ühtki sammu. Te tuuseldate ikka kangekaelselt minevikus.

Ja nii jääbki, kuni teil viskab see protsess lihtsalt üle. Vähemalt selle pildi põhjal, mis hetkel paistab, on küll nii.

Inglid ütlevad teile lõpetuseks, et see, mis teie elus 2020. aastal toimuma hakkab, on kõnealuse protsessi kolmas etapp. Kaks kaotust on teil juba seljataga. Kui te jätkate täpselt samas rütmis, siis tuleb ka kolmas kaotus. Te saaksite seda väga hõlpsalt vältida kui tuleksite elama olevikku ehk kui kasutaksite võtit, mis on täies ulatuses teie käes.

Kordan veel ka lõpetuseks üle, et kõigi Kaksikute jaoks need juhised kindlasti ei kehti. Mina edastan alati seda, mida mul palutakse edastada. Ja teie töö on alati tunnetada, kas antud sõnumites sisaldub teie jaoks midagi resoneeruvat või mitte.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole ka kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Teie isiklikult tunnete seda, mitte teie ema, vend või sugulane. Teie ema, venna ja sugulase jaoks võib resoneeruda hoopis mõni teine viide, mis jällegi teid ei pruugi üldse kõnetada.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Kaksikutele saadetakse 2020. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

 • Sõnni 2020 aastahoroskoop (kuna ka teile tuleb järgnevalt üsna pikk nimekiri aastanumbreid juhiseks, siis on teie puhul kindlasti side olemas Sõnni aastahoroskoobiga. Teistele tähemärkidele pole nimelt nii pikki aastanumbrite ridu juhiseks saadetud.)
 • Aastanumber 1965
 • Aastanumber 1948
 • Aastanumber 2011
 • Aastanumber 2010
 • Aastanumber 2009
 • Aastanumber 1981
 • Aastanumber 1972
 • Aastanumber 1971
 • Aastanumber 2005
 • Aastanumber 2006
 • Aastanumber 1942
 • Aastanumber 2015
 • Aastanumber 2016
 • Nädala nr 21-22, 2019 horoskoop
 • Nädala nr 27, 2017 horoskoop
 • Nädala nr 35, 2017 horoskoop
 • 2017 IV kvartali horoskoop
 • Jäära 2019 aastahoroskoop
 • Sõnni 2019 aastahoroskoop

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (alates 2019 juulikuust ilmuvad tasulised lisasõnumid igakuiselt – vt alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”), toovad inglid lisasildadena välja 2018 maikuu üldiste sõnumite sektori juhised ja 2019 juuni tervisliku kehakaalu teemasektori juhised.

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2020 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Kaksikute tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2020 energiat muusikamaailmast lugu – “Marju Länik – Ikka jälle” ja “Elina Hokkanen – Code One – Vikerkaar”

UUTELE LUGEJATELE

Kuna minu kodulehele lisandub järjepidevalt uusi lugejaid ja kuna uusi lugejaid lisandub eriti palju just aastavahetuse perioodil, mil tutvutakse möödunud aasta ja uue aasta horoskoopidega, lisan siia alljärgnevalt ka mõned pikemad selgitused selle kohta, mis on energeetiline sild ja mismoodi töötavad lisaviited, mis tuuakse välja neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega.

Niisiis, mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Ja mida tähendavad lisaviited neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega?

2018 a. algusest on inglid toonud välja (siiani nädala horoskoopides) ka lisaviiteid neile, kes töötavad kaasa minu poolt kanaldatud inglisõnumite raamatutega. Säärased raamatud ilmusid 2018 a. tarbeks ja 2019 esimese poolaasta tarbeks. Alates 2019 juulikuust hakkasid tasulised lisasõnumid ilmuma igakuiselt (ikka e-raamatu kujul). Tegu on sõnumitega, läbi mille toimetavad inglid ka kollektiivse kaugseansiga. Seetõttu on tegu tekstidega, milles sisalduvaid sõnumeid ma kunagi oma kodulehele üles ei postita. NB! Kuna tegu pole tavapäraste raamatutega, kehtib nende levitamisel ka teistmoodi reeglistik. Sellega seoses läheb alati lukku eelmise raamatu müük kui ilmub järgmine raamat. Sama reegel kehtib edasi ka kuuhoroskoopide puhul. St. ühtki varasema perioodi raamatut enam soetada pole võimalik. Tasuliste lisasõnumite kohta leiate kogu lisainfo alalehelt – Kuuhoroskoop (tasuline)

Aga miks ma toon üldse välja selliseid viiteid?

Seetõttu, et minu poolt kanaldatud horoskoopides ei kõnele inglid alati kõigest otse. Tihtilugu edastatakse sõnumeid läbi vihjete ja sümbolite. Sealjuures võivad ja peavadki need sümbolid tähendama erinevate inimeste jaoks erinevaid asju.

Mida need täpselt tähendavad? Täpse tähenduse tuvastamine ongi alati igaühe personaalne ülesanne. Täpsustan – siin võidakse välja tuua üldisemaid juhendusi, mis puudutavad üldisemaid teemasid ehk siit võite leida juhiseid selle kohta, mis meie maailmas üleüldiselt parasjagu teoksil on (energeetilises mõttes). Samal ajal võidakse edastada just nimelt läbi taoliste lisaviidete ka juhiseid, mis abistavad inimesi nende personaalsel teekonnal.

Nagu olen tihti ka rõhutanud – need analüüsid, mida mina teen, põhinevadki minu kogemustel ja tundmustel. See ei tähenda, et teie ei saaks samast inglisõnumist teha hoopis teisi järeldusi, mis kehtivad teie jaoks. Täpsustan veelgi – kui kanaldan neid inglisõnumeid, siis tuuakse minuni teatud elemente infoga või piltidega. See kirjatükk, mis siia tervikuna valmib, sisaldab juba ka teatavat minupoolset analüüsi. Muudmoodi polegi mul võimalik neid sõnumeid edastada, sest nende edastajaks olen maises plaanis mina ehk mina tervikuna, koos oma nägemuste, kogemuste ja tundmustega. See tähendabki kokkuvõttes seda, et kui võtate mõne sõnumi elementideks lahti, võite te leida sealt enda tarbeks ka teistlaadi juhiseid kui mina kirjeldasin.

Pikemaid kirjeldusi kanaldatud ehk tervendava horoskoobi olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Sealt leiate ka kirjelduse selle kohta, kuidas saavad tekstid üldse tervendada.

ei.ole.astroloogiline.horoskoop

Astroloogilistest tähemärkidest – ma kasutan siin aastahoroskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Kasutan nende tähemärkide nimetusi ja ka nimetust “horoskoop” vaid seetõttu, et need terminid on inimestele tuttavad, mis tähendab omakorda, et neid kirjatükke on ka lihtsam internetiavarustest üles leida. (PS! Tähemärke olen kasutanud ainult aastahoroskoopide puhul. Kõik muud horoskoobid, mida ma valmistan (nädala horoskoobid, tasulised kuuhoroskoobid jne), on kanaldatud üldises plaanis kõigile ehk sealt te tähemärkide kaupa lahterdamist ei leia.)

Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinjuures on abiks näiteks Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate te alati FB siseselt teavituse kui olen postitanud mõne uue horoskoobi. Minu Facebooki konto lingi leiate kodulehe ülaservast.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP
(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan ma igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. 

NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

NB! Ka tasuline kuuhoroskoop EI OLE astroloogiline horoskoop. See tähendab, et ka seal ei lahterda ma sõnumeid tähemärkide kaupa. Nagu ütlesin juba ülalpool – tähemärke kasutan ma oma töös AINULT nende lühikeste aastahoroskoopide puhul, mida te praegu lugesite.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

 • Üldised sõnumid
 • Suhted
 • Finants & karjäär
 • Kinnisvara
 • Sisetunde tuunimise juhised
 • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

Soovin kõigile võrratut 2020. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Horoskoop 2020 – Kaksikud

Comments are closed.