2020 IV kvartali horoskoop (Oktoober, November, Detsember)

2020 IV kvartal horoskoop

Oktoober – Detsember 2020 kaugseanss 

Inglite sõnumid 2020. aasta IV kvartaliks (oktoober – detsember) 

MÄRKSÕNA – Armastus ehitab uue silla

Nagu inglid ütlesid meile juba nädalate nr 27-29, 2020 horoskoobis, hakkavad edaspidi tasulised (kollektiivsed) kaugseansid ilmuma erinevateks ajaperioodideks.

Kordan ka siin veel üle, et selle aasta märtsis lõppesid meil ära igakuised kaugseansid, mis olid toimetanud samasuguse ülesehituse ja intervalliga juba üsna pikalt. Kui need lõppesid, siis nende asemele ei tulnudki koheselt midagi. Inglid soovisidki mõneks ajaks jätkata vaid pööripäevade kaugseanssidega (ehk kaugseanssidega, mis toimuvad neli korda aastas ja mis rakendavad just pööripäevade energiat).

Nüüd aga on meil inglitelt uus info olemas ja on selge, et regulaarseid kaugseansse enam ei ilmugi.

St. nüüd ilmuvadki need kaugseansid erinevateks ajaperioodideks ja ka erinevate ajavahemikega. Sealjuures võib ka esineda ajaperioode, mil ei toimugi ühtki kaugseanssi.

Ehk kui soovite osaleda minu poolt korraldatud kaugseanssides, siis tasub järjepidevalt hoida minu kodulehel silm peal. Neid uutmoodi kaugseansse võib ilmuda ka lühikese aja jooksul mitmeid ehk nüüd võivad hakata toimetama üheaegselt ka mitmed erinevad seansid. Seda kõike juhendavad ikka inglid ehk mina ei mõtle neid seansse endiselt välja. Ja mina ka ei mõtle välja neid ajaperioode, kui pikalt üks seanss kestab jne.

Esimene säärane uutmoodi kaugseanss on meil juba ka ilmunud – see oli kolmandaks kvartaliks.

Seega, siit tuleb teine uutmoodi kaugseanss. 

Ja sel korral on see määratud kehtima 2020 a. neljanda kvartali vältel – see tähendab kuid oktoobrist detsembrini.

Kordan ka üle, et kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda. 

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on ka too horoskoop tasuline – hinnaks on 15 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Kes soovib, võib muidugi osta selle horoskoobi ka niisama lugemiseks, sest minule te seda täpsustama ega põhjendama ei pea, kas soovite kaugseansis osaleda või mitte. Seda otsustab igaüks ise ja need otsused hakkavad ka ise teie energias tööle.

(Kuidas saavad tekstid tervendada ehk kuidas toimib energeetiline kaugseanss läbi tekstide? Sellest olen pikemalt kõnelenud oma kodulehe esilehel.)

Jätkame sisulise infoga neljanda kvartali sõnumite kohta.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES KVARTALI HOROSKOOBIS?

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 15 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 29 lk.

Sellest 15 lk on üldised sõnumid ehk esimesed 15 lk sisaldavad samasuguse ülesehitusega horoskoopi, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. 

Ja need on kanaldatud kolme kuu peale ühiselt. St. ma ei ole kanaldanud sõnumeid kuude kaupa, vaid siit leiate sõnumid, mis kehtivad selle kolmekuise perioodi kohta tervikuna.

Edasi tuleb päevasõnumite sektor, mis on samuti mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Ja edasi tulevad lisasõnumid, mis on sel korral kanaldatud märkide – tuli, maa, õhk ja vesi – kaupa. 

Kordame üle, millised tähemärgid kuuluvad millise elemendi alla:

Tulemärgid on Jäär, Lõvi, Ambur

Maamärgid on Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Õhumärgid on Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Veemärgid on Vähk, Skorpion, Kalad

Nende lisasõnumite kanaldamisel kasutasin samuti tavapäraseid kaarte, mida ma ikka kasutan. Ja igale märgile on inglid saatnud veel ka lisanduvaid energeetiliste sildade viiteid.

Kui pikk on iga märgi sõnum siin horoskoobis? Selle näete ära sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

Kui tavaliselt on minu kaugseansi sõnumite nö tasuta eelvaateks foto koos märksõnaga (+ sisukord), siis sel korral avalikustan ma ka lisasõnumite märksõnad. Nimelt olen ka iga märgi sõnumi puhul välja toonud eraldiseisva märksõna. 

Ja need märksõnad on käesolevas horoskoobis alljärgnevad:

TULEMÄRGID – Iseseisva elu alustamine

MAAMÄRGID – Lõpetamine

ÕHUMÄRGID – Konflikt ehitab uue silla

VEEMÄRGID – Tervendav trajektoor

Lisaks soovivad inglid avalikustada ka sellise nüansi, et kõnealused sõnumid ehk kõnealune kaugseanss on mõeldud sel korral eelkõige sellistele inimestele, kelle elus on olnud probleeme koduse turvatundega – nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes.

Loomulikult võivad tellida ja lugeda neid sõnumeid ka need, kellel pole sellist probleemi olnud, kuid inglid soovivad siin siiski selle asjaolu välja tuua, et sel korral keskenduvad sõnumid just eelpool kirjeldatud probleemile.

Täpselt nii palju soovivad nad käesolevate sõnumite kohta avalikustada.

Niisiis, kordame – 2020 a. neljanda kvartali (oktoober – detsember) horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 15 eurot 10 eurot.

NB! Alates 05. detsembrist on neljanda kvartali horoskoobil soodushind – 10 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2020 a. IV kvartali horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 29 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – neljanda kvartali – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

(Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Ja nagu öeldud ka ülalpool, kõnealune horoskoop on mahuga 29 lk. Koos horoskoobiga saadan teile ka pangakonto andmed, kuhu selle eest tasuda.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida

18. augustist kuni 31. detsembrini

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

4 thoughts on “2020 IV kvartali horoskoop (Oktoober, November, Detsember)

Comments are closed.