Nädala horoskoop 28.09-11.10.2020

nädal 40-41 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

28.09 – 11.10.2020

2020. aasta nädal nr 40-41

Inglite sõnumid aasta 40-41. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Eksitus viib sihile

UUDISED

1. Sel nädalal algab 2020 a. neljas kvartal. 

Neljandaks kvartaliks on juba kaugseansi sõnumid ilmunud, mis tähendab, et selle kvartali kaugseanss juba vaikselt tiksus meil mõnda aega taustal. Nüüd läheb see aga täie hooga tööle ja kui soovite sellega liituda, siis siit leiate selleks kogu lisainfo – https://evatenter.com/2020/08/18/2020-iv-kvartali-horoskoop-oktoober-november-detsember/

2. Eeloleval nädalal jätkan ma 2021 aastahoroskoopide valmistamist. Kordan ka siin üle, et ma valmistan neid aastahoroskoope ükshaaval ja erinevate ajavahemike tagant, mistõttu ilmuvadki erinevate tähemärkide aastahoroskoobid erineval ajal. Nii nagu eelmiste aastate puhul, saab ka sel korral iga tähemärk oma aastahoroskoobi, kuid tuletan ikka meelde, et minu poolt valmistatud horoskoobid ei ole astroloogilised horoskoobid. Need on siin kanaldatud inglisõnumid, mis ei oma tavapäraste horoskoopidega tegelikult üldse erilist sarnasust. Miks kasutan üldse terminit horoskoop? Ainus põhjus on tegelikkuses see, et antud termini abil on need sõnumid internetiavarustest paremini leitavad. Selle kõige tõttu soovitan ma ikka ja alati (minu horoskoopide puhul) lugeda läbi kõigi tähemärkide sõnumid.

Kuidas olla kiirelt kursis uute horoskoopide ilmumisega? Siinkohal on abistavaks jõuks Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu FB konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Nädala kristall – Merevaik

Nädala värv – Kollane ja oranž

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 40-41. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Mõni lill vajab rohkem vett ja mõni vähem. See ei tähenda, et ükski neist halb oleks. Nad on lihtsalt erinevad. Nr 140

Inglite taro kaart – Kümnes veekaart

Lillekaart – Sa oled tervendatud. Harilik saialill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kolme eelmise nädala tarbeks saatsid inglid sõnumeid vaid neile, kes soovisid sügisese pööripäeva energeetilises kaugseansis osaleda. Seetõttu ei tee ma siinkohal ka kokkuvõtet tollest horoskoobist. Need sõnumid said juba edastatud täpselt neile, kes selleks soovi avaldasid.

Mida toovad kaks eelolevat nädalat?

Esmalt näen ma siin tugevat rõhku perekondlikel suhetel ehk nende nädalate fookus on maisete teemade mõttes just seal.

Aga mis pidi see fookus avaldub?

Inglid ütlevad, et nüüd tervenevad perekondlikud suhted väga mitmete tahkude poolest. Sealjuures terveneb nii kollektiivne kui ka personaalne plaan.

Jah, kõlab kummaliselt, et räägitakse ka kollektiivsest plaanist, sest tegu on ju perekondlike teemadega. Võiks arvata, et siis on ka fookus ainult personaalsetel plaanidel. Nii see aga sel korral ei ole. Seda inglid meile kinnitavad. 

Ja nad rõhutavad veelkord – perekondlike suhete temaatika raames terveneb nüüd just kollektiivses plaanis midagi sellist, mis valgub sealt edasi muidugi ka personaalsetesse plaanidesse. St. muidugi ei jää personaalsed plaanid puutumata. Rõhk on aga kollektiivsel plaanil. Ja nad rõhutavad seda praegu väga tugevalt ja teravalt.

Aga mis seal kollektiivses plaanis täpsemalt toimuma hakkab? Või mis see on, mis seal nüüd terveneb? Mida saavad inglid meile veel selle protsessi kohta rääkida?

Inglid ütlevad – see, mis nüüd terveneb, on teie kõigi töö vili. Ehk see on kõigi inimeste ühise töö vili.

See tähendab, et kõik inimesed on selle nüansi tervenemise nimel tööd teinud.

Kas kõik on ka teadlikult selle nimel tööd teinud?

Inglid ütlevad – nagu ikka, on energeetiline töö midagi sellist, mida osad teevad teadlikult ja osad mitte-nii-väga-teadlikult. Tehtud aga saavad alati kõik sellised tööülesanded. Kuidas nii? Sest inglid suunavad alati sellist tööd. Ja kollektiivse plaani ülesannete puhul jõuab see suunamine alati ka kohale – ka siis, kui inimene teadlikult sellest aru ei saa.

Aga mida toob see tervenemine kaasa maises plaanis? Ehk mis nüüd toimuma hakkab just maises plaanis?

Inglid ütlevad – maises plaanis tõuseb nüüd miski vee alt välja ja midagi ilmub ka sügavast metsast.

Nad lisavad – seda protsessi võib ka kirjeldada nii, et miski jõuab nüüd valguse kätte. Ja võib ka öelda, et valgus jõuab ise nüüd kuhugi kohale.

Ehk kokkuvõttes võime sellest järeldada, et nüüd ilmub lagedale midagi sellist, mis on olnud kuskil sügaval ja pimedas peidus.

Aga küsime veel inglitelt, et kas tegu on loomuliku kulgemisega? Ehk kas too miski on looduslike reeglite järgi olnud seal peidukohas?

Inglid ütlevad – nii ja naa. Selles ajaperioodis tulevad valguse kätte sellised nüansid, mille kohta võib öelda mõlemat – ehk võib öelda, et need on olnud peidus looduslike reeglite tõttu ja võib ka öelda, et need on olnud peidus manipulatsioonide tõttu.

Aga kuidas saavad need mõlemad variandid korraga õiged olla?

Nad ütlevad – enamasti ei saagi, aga selle konkreetse kollektiivse tervenemise puhul, mis nüüd fookusesse kerkib, on lugu just täpselt nii.

Kuidas seda maises plaanis tõlgendada?

Mina tõlgendan seda selliselt, et too miski-mis-nüüd-lagedale-ilmub on sinna sügavale peitu läinud tõenäoliselt manipulatiivse tegevuse tõttu, kuid looduslike reeglite tõttu pole see varem saanud lagedale ilmuda. 

Nimelt tundub see miski olevat peidus olnud pigem pikka aega. Ja see looduslik külg tundub siin mänglevat just tolle ajalise poole küljes.

Allpool, energeetiliste sildade all, toovad inglid meile jälle välja ka terve rea aastanumbreid, mis ulatuvad kõik pigem kaugele minevikku. Seetõttu järeldan ma ka sellest, et too välja ilmuv nüanss ei ole miskit sellist, mis peideti ära lähiminevikus. See nüanss on olnud peidus pigem pikki aastakümneid.

Seetõttu tundubki mulle nii, et just looduslikud reeglid ei ole varem võimaldanud tolle “miski” välja ilmumist. Ehk looduslik pool on seda olukorda justkui sihilikult venitanud.

Sügavale ja pimedasse peitumise põhjus aga ei tundu üldse olevat looduslik. St. selle põhjuse küljes pole kuskil näha looduslikke reegleid.

Jah, see on imelik kooslus, kuid inglid ütlesidki ju meile, et enamasti ei saagi need kaks varianti korraga esineda. See aga tähendabki seda, et kõnealune kollektiivne tervendustöö on olnud midagi väga eriskummalist. Tõenäoliselt on selle tervendustöö raames esinenud veel igasuguseid aspekte, mis ei peaks justkui üldse koos esinema. Ehk siin on tõenäoliselt olnud palju sääraseid momente, mis ongi tervikuna äärmiselt ainulaadsed. Võib ka öelda, et need momendid on olnud ebaloogilised ja võib ka öelda, et tegu on momentidega, mis ei saagi ega peagi ühelgi muul juhul esinema.

Ja lõpetuseks ütlevad inglid veel midagi väga kummalist. Nimelt ütlevad nad, et kogu selle protsessi juures mängib väga olulist osa maine eksitus.

Kuidas me seda juhist tõlgendame?

Mulle tundub, et ühest küljest mängib see juhis end välja selliselt, et too miski ilmub lagedale just millegi sellise tõttu, mida me maises plaanis nimetame “eksituseks”.

Teisest küljest aga näib, et “eksituse” termin kuulub ka tervikuna tolle kollektiivse tervendustöö juurde. St. on väga tõenäoline, et kogu see kollektiivne töö ongi kulgenud mööda maisete eksituste rada.

Ehk kokkuvõttes võib ka öelda, et eelolevad nädalad näitavad meile taas, kuidas maised eksimused ei ole tegelikult alati eksimused. St. me näeme nüüd üht või ka mitut maiset tõendit selle kohta, et mõnikord on näiline eksimus hoopis samm õiges suunas.

Ja päris lõpetuseks tuleb inglitelt veel selline info – käesolevat horoskoopi võib ka käsitleda 2020 a. sügisese pööripäeva kaugseansi teise etapina. Mida see tähendab? Esiteks tähendab see seda, et teise etapi kaugseanss on sel korral täiesti tasuta ja avalikult kõigile kättesaadav. Seetõttu on too tekst kindlasti ka tunduvalt lühem kui minu kaugseansside puhul muidu näha saab. Ja teiseks tähendab see seda, et too tekst muutub teie jaoks kaugseansiks ainult ja tõesti AINULT siis, kui te ise seda soovite. Ehk ainult siis, kui te ise vastava soovi oma inglitele edastate ja muidugi ainult siis, kui te hakkate käesolevate sõnumitega kaasa töötama. Mida tähendab kaasa töötamine? Kindlasti tähendab see allolevate energeetiliste sildade analüüsimist. Kuidas neid analüüsida? Neid tuleb igaühel analüüsida enda elu järgi ehk too analüüs tulebki teha täpselt selliselt, nagu teie oskate. Siin ei ole üldises plaanis ühtki õiget või väära vastust. Teie analüüs on teie oma. Edasi tähendab see seda, et teil tasub kõnealuse ajaperioodi vältel lugeda vastavat kaugseansi teksti läbi mitu korda. Kindlasti lugege seda tolle ajaperioodi alguses ja lõpus. Ja tasub ka töötada kaasa ülalnimetatud värvi ja kristalliga.

Minule te sellest teatama ei pea, kas soovite käesolevat teksti enda jaoks kaugseansiks muundada või mitte. Need vestlused saab igaüks pidada oma inglitega.

Aga mida tähendab üldse sellises kaugseansis osalemine? Mida see annab?

Minu poolt korraldatud kaugseansis osalemine tähendab ühisesse tervendava energia ruumi astumist. Ehk see tähendab seda, et me kõik (st. kõik, kes on vastavas kaugseansis soovinud osaleda) töötame ühe konkreetse ajaperioodi sees sama infoga – sama tekstiga. Sama infoga töötamine tähendab seda, et me kõik suuname oma energia ühte kohta. Jah, ka selle info/ teksti põhjal kujuneb igal kaugseansil alati välja teatud teemafookus, kuid alati toimetab ka üldine fookus. Ja minu kaugseansside üldiseks fookuseks on alati (olenemata fookustest, mida annavad tekstid) inimese isikliku tunnetussüsteemi puhastamine. Ja tunnetussüsteemi puhastamise eesmärgiks on alati see, et inimene kuuleks oma isiklikku juhendust järjest paremini ja selgemini. Ehk kokkuvõttes on igal kaugseansil justkui kaks tasandit – teemafookuse tasand ja üldine tunnetussüsteemi puhastamise tasand. Need tasandid toimetavad üheaegselt ja nad toimetavadki tolles ühises energeetilises ruumis, mis iga kaugseansi puhul eraldiseisvalt tekib. Sealjuures on tegelikult kogu tehtav töö personaalsete mõjudega, kuigi tegu on kollektiivse kaugseansiga. Ja kogu tehtav töö on ka 100% konfidentsiaalne, sest te ei pea oma tööd mitte kunagi kellegagi (maises mõttes) jagama. Ka minule ei pea te kunagi teada andma sellest, kuhu too kaugseanss teid viis ja milliseid samme te tolle info põhjal oma elus tegite. Mulle ei pea kunagi keegi ka teada andma, kas ta soovib vastavat teksti kasutada ainult lugemismaterjalina või soovib ta osaleda kaugseansis. Kõik säärased vestlused saab igaüks pidada oma inglitega. Mina olen nendes kaugseanssides ainult kirjalike inglisõnumite vahendajaks. Kogu edasine energeetiline töö käib juba alati inglite juhendusel. Võib ka öelda nii, et inglid teevad meile vastava kaugseansi energeetilise ruumi valmis ja mina olen selles protsessis too isik, kes jagab võtmeid sinna ruumi pääsemiseks. Ja võtmeks ongi alati vastavaks kaugseansiks kanaldatud sõnumid.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kuupäev 14. detsember (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 14. jaanuar (ilma aastanumbrita)

Nädala nr 11, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/03/10/nadala-horoskoop-13-03-19-03-2017-horoskoop/)

Nädala nr 5, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/01/29/nadala-horoskoop-30-01-05-02-2017-horoskoop/)

Nädala nr 3, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/01/13/nadala-horoskoop-14-01-20-01-2019/)

Nädala nr 34, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/08/21/nadala-horoskoop-21-08-27-08-2017/)

Nädala nr 13, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/03/24/nadala-horoskoop-27-03-02-04-2017/)

Aastanumber 1987

Aastanumber 1986

Aastanumber 1985

Aastanumber 1984

Aastanumber 1938

Aastanumber 1945

Aastanumber 1975

Aastanumber 1922

Aastanumber 1932

Aastanumber 1942

Nädala nr 11, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/03/12/nadala-horoskoop-12-03-18-03-2018/)

Kuupäev 16.02.1999

Kuupäev 01. oktoober (ilma aastanumbrita)

Nädala nr 32-33, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/08/03/nadala-horoskoop-03-08-16-08-2020/)

Nädala nr 40-41 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Groove Armada – Superstylin”, “Fatboy Slim – Praise You”, “Fatboy Slim – Don’t Let The Man Get You Down” ja “Mary Mary – Shackles (Praise You)”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"