Nädala horoskoop 07.09-27.09.2020

nädal 37-39 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

Sügisese pööripäeva (kollektiivne) kaugseanss

07.09 – 27.09.2020

2020. aasta nädal nr 37-39

Inglite sõnumid aasta 37-39. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Tormi lõpp

Eelmistel nädalatel kerkis fookusesse kommunikatsioon minevikust. Ja see ilmus selleks, et kanda meid koju.

Mida toovad kolm eelolevat nädalat?

…. ….. ….. ……. …….. ……. ….. …… …… …. …. ….

Kolme eeloleva nädala sees leiab aset sügisene pööripäev (22. septembril).

Ja nagu nägime juba mitmete varasemate pööripäevade puhul – nüüd toimetab alati läbi pööripäevade horoskoopide ka kollektiivne kaugseanss.

(Kuna septembris toimetab endiselt (ja viimast kuud) ka kolmanda kvartali kaugseanss, siis saame sellest kokkuvõttes järeldada, et september ongi meil peaasjalikult energeetilise kaugseansi kuu. (Kolmanda kvartali kaugseansi kohta leiate kogu lisainfo siit postitusest – https://evatenter.com/2020/07/03/2020-iii-kvartali-horoskoop-juuli-august-september/))

Selgitan – kuna pööripäevad on väga tugeva energeetilise laenguga ajamomendid, siis ei kujunda inglid enam pööripäevade sõnumeid ainult lugemismaterjaliks. Neis sõnumites sisaldub edaspidi alati kollektiivse (energeetilise) kaugseansi energia. 

Ja seetõttu ma neid horoskoope enam avalikult üles ei riputa, vaid siin saabki nüüd igaüks otsustada, kas ta soovib sellest kaugseansist osa võtta või mitte.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad.

Kolme eeloleva nädala horoskoop ongi seega pööripäeva horoskoop ehk seekordne horoskoop ongi täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivadki just sügisese pööripäeva kaugseansil osaleda. 

Seetõttu on ka too horoskoop seekord tasuline – hinnaks on 7 eurot. 

Täpsustan veelkord – see tähendab seda, et seekordne horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, mistõttu ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Antud hind sisaldab seega lühikese e-raamatu (ehk pdf faili) kujul kolme eeloleva nädala horoskoopi. 

Nädala horoskoobi ülesehitus on ikka selline nagu ta on olnud ka varem, lihtsalt inglite sõnum on seekord pikem (fail/ horoskoop on kokku 11 lk). Ja nagu öeldud – vastava teksti kaudu toimetatakse meie energias kollektiivse kaugseansiga.

Ja nagu välja toodud juba ka ülalpool (ning käesoleva horoskoobi pildil) – selle kolmenädalase ajaperioodi märksõnaks on – tormi lõpp.

Täpsustan veelgi – nädala horoskoobid ei jää edaspidi tasulisena ilmuma.

Selline korraldus esineb tulevikus uuesti ainult pööripäevade puhul, sest need on väga tugeva energiaga ajamomendid.

.

Niisiis, kordame – kolme eeloleva nädala horoskoop on tasuline, sest selles sisaldub sügisese pööripäeva (kollektiivne) energeetiline kaugseanss. 

Selle hinnaks on 7 eurot.

.

NB! See sügisese pööripäeva kaugseanss sisaldab ainult üldiseid sõnumeid. Tähemärkide sõnumeid ega päevasõnumeid siin ei sisaldu. Miks? Sest need kanaldasin ma juba kolmanda kvartali sõnumites. Seega – kui soovite tähemärkide sõnumeid ja/ või päevasõnumeid lugeda, siis selleks otstarbeks saate tellida kolmanda kvartali horoskoobi, mille kohta leiate kogu lisainfo eraldiseisvast postitusest – https://evatenter.com/2020/07/03/2020-iii-kvartali-horoskoop-juuli-august-september/

Selgitan ka, et pööripäeva sõnumid ja kolmanda kvartali sõnumid on erinevad. St. need on kanaldatud eraldiseisvalt ja kaugseansside mõttes on tegu eraldi seanssidega. Kolmanda kvartali kaugseansis rakendame me üleüldiselt kolmandas kvartalis esinevaid energiaid. Pööripäeva kaugseansiga me aga võtame konkreetselt ette pööripäeva (ehk tolle ühe päeva) energia ja lasemel sel joondada oma energiat. Kuna pööripäev on väga tugeva energeetilise laenguga päev (mina võrdleksin seda ka äikese energiaga), siis tasub sellest päevast ammutada jõudu eraldiseisvalt ja seetõttu korraldavadki inglid läbi minu eraldiseisvaid kaugseansse just pööripäevadeks. Ehk pööripäevade kaugseansid toimuvad alati – ükskõik, milline muu kaugseanss samal ajal ka toimetab. Ja kui ongi samaks ajaks toimetamas ka mõni muu kaugseanss, siis tähendab see lugejate jaoks vaid seda, et teil ongi võimalik vastaval ajaperioodil osaleda mitmes kaugseansis korraga. Või teha valik nende kaugseansside vahel – ehk igaüks võib loomulikult valida neist ühe, milles osaleda. Mina kunagi kellelegi ühtki kaugseanssi peale suruma ei hakka. Neis osalemine on alati igaühe sügavalt isiklik valik, mis tasub alati teha vastavalt oma sisetundele.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – sügisese pööripäeva – nädala horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

(Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Ja nagu öeldud ka ülalpool,

see – sügisese pööripäeva – horoskoop on mahuga 11 lk.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida 

05. septembrist kuni 27. septembrini

Kuna tegu on konkreetse ajaperioodi tarbeks mõeldud energeetilise seansiga, siis saabki seda ka tellida ainult vastava ajaperioodi jooksul ehk ajaperioodi jooksul, milles sisaldub sügisene pööripäev.

Kuidas toimib kollektiivne energeetiline kaugseanss ehk kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sellest olen pikemalt kõnelenud oma kodulehe esilehel.

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 07.09-27.09.2020

Comments are closed.