Nädala horoskoop 27.03-02.04.2017

nädala horoskoop nädal 13 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

27.03 – 02.04.2017

2017. aasta nädal nr 13

Inglite sõnumid aasta 13. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Korras vundament toob kingitusi

Nädala kristall – Türkiis

Nädala värv – Kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 13. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Lase minna kõigel sellel, mis Sind enam ei rõõmusta. Number 70

Inglite taro kaart – Kuues maakaart (ingl. k Six of Earth)

Lillekaart – Sa oled tervendatud. Saialill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal kinnitasid inglid meile, et meie elu energeetiline vundament on nüüd tervendatud. Seda nii individuaalsel kui ka globaalsel tasandil. Paljud tunnetasid ja kogesid oma elus kindlasti juba ka vundamendi tervenemisega kaasnevaid nähtuseid – võisite leida näiteks uue töö, kodu või toimus teie elus midagi muud sarnast. Võisite ka lihtsalt tunda, et ellu tekkis justkui rohkem värve ja erinevad lahendused tulid teile lähemale.

Eelmise nädala energia oli mesiselt sujuv ja igati positiivne. Eeloleval nädalal positiivsus jätkub, kuid nüüd lisanduvad sujuvasse voogu ka äkilised pöörded. Kevadine pööripäev oli juba küll eelmisel nädalal ära, kuid huvitaval kombel on hoopis eeloleval nädalal pöördelisuse tempel küljes.

Karta pole siiski midagi, sest kõik, mis nüüd pöördub, teeb seda hea eesmärgi ja põhjusega. Inglid tulevad meile nüüd appi taaskord nähtavamal/ kargemal/ konkreetsemal viisil. Kõik, mis pole enam meie individuaalse ja ka globaalse hüvanguga kooskõlas, kaob nüüd suure tõenäosusega pigem äkiliselt kui tasapisi hajudes.

Nagu inglid on juba eelmise aasta sügisest saati rääkinud, elame me nüüd uues ajastus, kus kehtivad uued reeglid. Reeglite põhisisu seisneb selles, et kuritegelik manipulatsioon leiab oma lõpu. Igaühel on õigus rahulikule, rõõmsale ja külluslikule elule ning just see meieni nüüd ka tuuakse – osaliselt järk-järgult ja osaliselt äkiliste pöörete kaudu. See protsess ei toimu üheselt mõistetavalt ja kindla struktuuri järgi, mistõttu ei anta meile ka ühelgi ajahetkel väga põhjalikke selgitusi toimuva kohta. Meile muudkui kinnitatakse vaid, et kõik on hästi ja kõik kulgeb plaanipäraselt.

Eelolev nädal toobki mingisuguse suurema äkilise pöörde, mida paljud meist oleks osanud oodata pigem pööripäeva või täiskuu ajal, kuid see tuleb hoopis nüüd.

Lisaks ütlevad inglid, et eeloleval nädalal tuuakse meile kohale taaskord osa neist kingitustest, mis uue ajastuga kaasnevad. Vägagi suure tõenäosusega jõuab nüüd kohale midagi materiaalset, mitte ainult tunnetega hoomatavat. Kuna viimasel ajal on olnud inglite põhifookus töö ja raha sektori tervendamisel, siis võimegi oodata praegu kingitusi ikka peaasjalikult just neis valdkondades.

Kuna energia viitab praegu pigem äkilistele sündmustele, siis võime eeldada, et saabub midagi sellist, mida oodata ei oskaks. Kingituse sisu võib muidugi olla ka etteaimatav, kuid ta võib kohale jõuda ootamatul viisil. Inglid ütlevad veel, et kõik need kingitused, mis nüüd tulevad, on mitmekihilised. See tähendab, et nende taga peitub veel midagi head, lisaks sellele heale, mida neis esmajoones tuvastame. Need on nagu üllatusmunad, kus hea on juba ümbritsev šokolaad, kuid kui selle ära sööd, siis leiad sealt seest veel ühe kingituse. Huvitaval kombel ütlevad inglid, et uues ajastus hakkavadki taevased kingitused sellise osaliselt varjatud struktuuriga olema. Nii suunatakse meid nüüd nende asjadeni/ inimesteni/ sündmusteni/ kogemusteni, milleni me muidu ei jõuaks, sest meie energias on ego roll veel liiga tugev – st. kui osa poleks varjatud, siis me teeks teistsuguse valiku ja tulemuseks oleks paigalseis.

Tuleb, mis tuleb, põnev tõotab see nädal olla igal juhul. Pildina näidatakse mulle eeloleva nädala kohta välgunoolt. See tähendab antud hetkel minu jaoks äärmiselt rafineeritud äkilisust. Need sündmused, mis nüüd arenevad, on justkui filigraanse ajastuse ja vormiga. Siin ei saagi justkui rääkida enam niisama täpsusest või äkilisusest. Need sündmused ületavad neid termineid igast aspektist.

Samas kinnitavad inglid endiselt, et hirmu pole tarvis tunda. Säilitage positiivne meelestatus/ ootus ja laske neil sündmustel kulgeda omasoodu. Muidugi ega meil selles osas suurt valikut pole kah. Täpselt samuti nagu välgunool teeb oma tööd oma graafiku ja tahtmise järgi, toimuvad ka nüüd sündmused täpselt nii nagu nad toimuma on määratud.

Nädala nr 13 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Baauer – Harlem Shake”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 13. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 70, sõnumiga “Lase minna kõigel sellel, mis Sind enam ei rõõmusta.”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
 • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 28.03 – noorkuu (teisipäev)

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"