Nädala horoskoop 03.04-09.04.2017

nädal 14 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

03.04 – 09.04.2017

2017. aasta nädal nr 14

Inglite sõnumid aasta 14. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Uus algus finantsides

Nädala kristall – Dumortieriit

Nädala värv – Helesinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 14. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sinu elus paistab Päike. Aeg rõõmustamiseks! Number 5

Inglite taro kaart – Kuues veekaart (ingl. k Six of Water) ja tulekaartide kuninganna (ingl. k Queen of Fire)

Lillekaart – Finantside tervendamine. Kollane liilia

Kaitseinglite kaart – Uus algus. Number 0

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmise nädala energia tõi meie ellu ühe väga rafineeritud ajastusega pöörde. Meid ümbritses küll positiivne energia, kuid see oli ühtlasi ka äkiline ja seetõttu võis ka mõjuda väsitavalt.

Eeloleval nädalal on samuti veel oodata midagi positiivselt äkilist. Nädala kaartide põhjal võib öelda, et enamiku jaoks puudutab see rahavaldkonda.

Inglid on juba pikemat aega tegelenud intensiivselt meie rahavaldkonna tervendamisega. Seda nii individuaalsel kui ka globaalsel tasandil. Eelolev nädal tõotabki tuua sellest aspektist taaskord midagi murrangulisemat. See tähendab, et eelkõige võib oodata rahalise sissetuleku kasvu. Täpsustan – sissetulek võib traditsioonilisel meetodil suureneda, kuid osade jaoks võib nüüd raha tulla ka sellistest allikatest, kust seda oodata ei oskaks. Selles osas tasub praegu olla võimalikult avatud meeltega – st. ärge mõelge ega oodake raha teatud kindlatest kohtadest, vaid pigem lausa mõtisklege sihilikult erinevate uute ja ebatavaliste lahenduste üle, mis võiksid teie ellu tuua materiaalset kindlust.

Inglite taro kaardid viitavad sellele, et taoline murrangulisem finantsolukorra paranemine ootab nüüd ees eelkõige neid, kes on tegelenud oma lapsepõlves alguse saanud valukohtade tervendamisega. Uus algus finantsides, millest kõneleb ka kaitseinglite kaart, on hetkel algamas just eelkõige sellisele kirjeldusele vastavate isikute jaoks. Teil on nüüd tõesti käes aeg kogu südamest rõõmustada, sest inglid toovad teile kohe palju taevaseid kingitusi.

Kuigi tõeline kingitus on juba tervenemine ise, on siiski ka materiaalsed asjad/ esemed antud meile siia maailma meie elu rõõmsamaks tegemise eesmärgil. Seetõttu ütlevad inglid, et kontrollige nüüd üle, kas teil on ikka kapis ruumi uute esemete jaoks. Midagi uut on sinna koheselt lisandumas. Üle tasub vaadata tegelikult kogu oma eluruumi/ elukorralduse mahutavus, sest kõik need kingitused ei pruugi mahtuda kappi, mis meile nüüd kätte ulatatakse.

Juba eelmise nädala horoskoobis ütlesid inglid, et nüüd on õige aeg kõigest sellisest vabanemiseks, mis enam rõõmu ei paku. Kui te selle ülesandega veel pole tegelenud, siis nüüd tasuks sellele kindlasti tähelepanu pöörata. Mainin ka ära, et inglid tavapäraselt nii konkreetselt füüsilistele esemetele tähelepanu ei vii, seetõttu võime eeldada, et tulemas on tõesti suurem hulk uusi asju, mis aitavad meil elu parendada/ mugavamaks teha.

Inglid juhivad tähelepanu sellele, et tervislik eluviis sisaldab terviklikkust igast aspektist – sealhulgas finantside poolelt. Raha ei tohi karta. Rahaline küllus on tervisliku elu täiesti tavapärane osa. Nagu inglid on ka varem rääkinud, on rahaline küllus (kõige muu seas) meile kõigile tegelikult sünnipäraselt tagatud. See pole kõigi eludesse lihtsalt seni kohale jõudnud, sest finantside süsteemis on olnud suured energeetilised segajad vahel. Need ongi need kuritegelikud manipulaatorid, kellest/ millest inglid tihti räägivad. Maailmas pole kunagi olnud küllust vähe. Näilise puuduse tegelikuks põhjuseks on alati olnud kuritegelik manipulatsioon.

Lisamärkena ütlen, et kuna minu horoskoobid räägivad energiate liikumistest, siis ei pruugi nad kattuda kalendrinädalaga minutilise täpsusega. See tähendab, et kõnealune energia võib meie eludes toimetada juba ka pisut varem või hiljem. Ja kindlasti ei saa öelda, et see info kehtiks kõigile. Nagu korrutan ikka ja jälle oma kodulehel, on igale nõiale/ tervendajale/ sensitiivile ette nähtud teatud hulk inimesi, keda just tema saab aidata. Seetõttu ei saagi olla mõeldav, et minu horoskoopides sisalduv juhendus kehtiks kogu planeet Maa elanikkonna jaoks.

Nädala nr 14 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Abba – Chiquitita”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 14. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 5, sõnumiga “Sinu elus paistab Päike. Aeg rõõmustamiseks!”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
 • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 09.04 – 03.05 – Merkuuri retrograad

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel & Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Lisan algava nädala jooksul 2017. aasta II kvartali horoskoobid.
 • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"