Nädala horoskoop 20.03-26.03.2017 #horoskoop

nädala horoskoop nädal 12 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

20.03 – 26.03.2017

2017. aasta nädal nr 12

Inglite sõnumid aasta 12. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Korras vundament toob ellu värvid tagasi

Nädala kristall – Opaal

Nädala värv – Helesinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 12. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Lenda kõrgemalt… Number 37

Inglite taro kaart 1 – Veekaartide äss (ingl. k Ace of Water)

Inglite taro kaart 2 – Üheksas veekaart (ingl. k Nine of Water)

Lillekaart 1 – Esimene samm. Hortensia

Lillekaart 2 – Tšakrate puhastamine. Lootos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal suunati meid loovate lahenduste leidmise poole läbi kiire liikumise ja tegutsemise protsessi. Eelmiste nädalate energia on olnud üldse peaasjalikult tulisele ja äkilisele edasiliikumisele keskenduv.

Eeloleval nädalal pöördub energia tunduvalt meeldivamaks. Võib isegi öelda, et nüüd algav energiavoog on mesine – tal on tervendav mõju ja temas liikumine toimub sujuvalt. Tegutsemised jätkuvad, kuid mitte enam rohmakalt. Kui nüüd tuleb ette takistusi, siis lahenevad need tõenäoliselt suures osas peaaegu iseenesest.

Eluvaldkondade plaanis on eeloleval nädalal endiselt fookuses töö ja raha teema. Õhus on lahendused – kõige tarbeks, mis teie elus pole viimastel aastatel hästi sujunud. Ja nagu öeldud, puudutavad need lahendused enamiku jaoks töö ja raha valdkonda. Osade jaoks toob see lahenduste voog muuhulgas ka uue kodu, kuid seda kindlasti mitte sunnitud kolimise näol. Need uudised puudutavad praegu eelkõige neid, kes on endale kodu otsinud.

Eeloleva nädala energias sisalduv viide kodule tähistab ka energeetilise vundamendi paika nihkumist, mis omakorda toobki kaasa lahendusi kõigis neis aspektides, millest koosneb inimese energeetiline vundament. See viide võib tähistada ka mõne haiguse imepärast tervenemist, mis tulenebki antud juhul asjaolust, et teie elu vundament sai korda.

Igal juhul toob eelolev nädal kaasa vähemalt ühe unistuse täitumise või võitu sisaldava olukorra esinemise. Tegu on ühe sügavalt südamelähedase unistusega ehk see ongi tõenäoliselt seotud teie elu energeetilise vundamendiga. Nagu ka maja ehituse puhul, algab tegelikult kogu elu ehitus energeetilisest vundamendist. Kui vundamendis on praod sees, siis käristavad need katki ka ülalpool asetsevad kihid. Kui ulatuslikku remonti vajava maja puhul ei piisa ainult ühe osa parandusest selleks, et maja tervikuna korda saada, siis elu energeetilise vundamendi puhul on asjad natuke teistmoodi. Kui te tegelete oma vundamendi tervendamisega, siis kaasub sellega automaatselt ka paljude ülalpool asetsevate elukihtide tervenemine. Ja kõik need aspektid, mis ise automaatselt ei tervene, muutuvad pärast vundamendi tervendamist üsna hõlpsalt tervendatavateks.

Seetõttu ongi inglid juba pikemat aega tegelenud meie elu vundamendiga, millest nad on ka varem juttu teinud. Nagu nad ongi ka varem juba maininud – vundamendi remont ongi see tuumpõhjus, miks elu on viimastel aastatel nii palju logisenud ja rappunud (nii individuaalsel kui ka globaalsel tasandil). Õnneks oleme me jõudnud selle remondiga teekonna lõppu ja nüüd ongi igaühe personaalne ülesanne anda oma elule üks kaunis lõpp-viimistlus. See viimistlus võib olla täpselt nii värviline ja sädelev kui ise soovite. Võib-olla üritasite seda teha juba varem, kuid see ei õnnestunud. Teadke, et see polnud teie süü, et viimistlustööd tookord ei õnnestunud. Siis polnud lihtsalt veel käes aeg kaunistamiseks. Nüüd aga on, seega – asuge rõõmsalt tööle.

Minu inglikaart, koostoimes lillekaartidega, ütleb, et unistage ja planeerige nüüd suuremalt. Laske julgelt lahti kõigest, mis teid enam ei rõõmusta ja tehke uus plaan selle kohta, mis rõõmustab. Kui unistus tundub algul liiga suur või lausa hirmutav, siis tasub alustada esimesele sammule keskendumisest ja liikuda sealt punktist järk-järgult edasi. Kõike ei peagi elus saavutama ühe päevaga või ühe sammuga. Kogu teie elu on teekond, mis koosneb miljarditest detailidest. Teie südamelähedastel unistustel on samuti lubatud koosneda mitmest osast. Detailirohkus pole kunagi Universumi või inglite eitav vastus teie soovile. See on lihtsalt elu loomuliku kulgemise osa.

Tõenäoliselt on paljud inimesed lasknud ennast elus liiga tihti heidutada sellest, et teised inimesed pressivad oma tahtmist neile peale. Inglid ütlevad, et nüüd on energeetiliselt seatud sellistele pahatahtlikele tegudele peale püsiv takistus. See tähendab seda, et meil kõigil on nüüd tunduvalt lihtsam elada oma elu rahuliku rõõmuga ehk tegutseda sellisel viisil, mis on kooskõlas meie kõrgema hüvanguga. Inimese isikliku kõrgema hüvangu teed ei ole enam võimalik kellelgi takistada.

(Kinnitan siinkohal taaskord, et inimese kõrgema hüvangu teekond ei ole egoismiga kuidagi seotud. Kes soovib üle lugeda, mis vahe on egoismil ja iseendasse armastavalt suhtumisel, leiab selle info minu artiklist “Soovitused igapäevaeluks”. Eelnimetatud artikli leiate siit – Soovitused igapäevaeluks.)

Nädala nr 12 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Frank Sinatra – My Way” ja ka “Panjabi MC – Mundian To Bach Ke”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 12. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 37, sõnumiga “Lenda kõrgemalt…”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 20.03 – kevadine pööripäev (ehk kevade algus)
 • 23.03 – kaduneljapäev

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Pööripäevad
Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu asetseb.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"