Nädala horoskoop 17.08-06.09.2020

nädal 34-36 2020 horoskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

17.08 – 06.09.2020

2020. aasta nädal nr 34-36

Inglite sõnumid aasta 34-36. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kommunikatsioon minevikust kannab koju


UUDISED

1) Lähipäevil ilmub 2020 a. neljanda kvartali kaugseanss. Ehk kaugseanss, mis kestab kolm kuud – oktoober – detsember.

Täiendus 18.08 – neljanda kvartali kaugseanss on ilmunud. Selle kohta leiate kogu lisainfo siit postitusest – https://evatenter.com/2020/08/18/2020-iv-kvartali-horoskoop-oktoober-november-detsember/

2) Hetkel on veel võimalik liituda kolmanda kvartali kaugseansiga (juuli – september). Kogu lisainfo leiate selle kaugseansi kohta siit – https://evatenter.com/2020/07/03/2020-iii-kvartali-horoskoop-juuli-august-september/

3) 2021 aastahoroskoobid – annan ka juba teada, et ma hakkan 2021 a. horoskoope valmistama tõenäoliselt augustikuu lõpus. Nagu ikka, valmistan ma ühe aastahorskoobi igale tähemärgile. Ja ma kanaldan/ kirjutan neid ühekaupa, mis tähendab, et need hakkavad augusti lõpust ükshaaval ja erinevate ajavahemike tagant ilmuma. Kui soovite olla iga uue horoskoobi ilmumisega koheselt kursis, siis saate selleks kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu FB konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.


Nädala kristall – Akvamariin

Nädala värv – Türkiissinine/ roheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 34-36 nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Ohu lähedus on mõnikord pelgalt illusioon. Nr 95

Inglite taro kaart – Tulekaartide kuningas

Lillekaart – Võta aega iseendale. Tulp

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmistel nädalatel on meie üldises energias ringi heljunud laine, mis sisaldab erinevaid ootamatuid kingitusi.

Mida toovad meile kolm eelolevat nädalat?

Inglid ütlevad esmalt, et nüüd kerkib fookusesse kommunikatsioon. Aga nagu inglisõnumite puhul ikka, ei mõelda siin tavapärast igapäevast suhtlemist.

Nimelt ütlevad inglid, et nüüd jõuab teieni teatud kommunikatsioon minevikust.

Kuidas seda mõista?

Esmane ehk kõige lihtsam tõlgendus on selline, et nüüd võivad kohale jõuda mingisugused kirjad/ teated/ sõnumid, mis on teile juba tegelikult saadetud üsna ammu, kuid mis pole siiani kohale jõudnud. 

Tegu võib ka olla minevikus toimunud sündmustega, mille kohta saate sõnumi/ teate alles nüüd. Ehk võib ka olla niipidi, et vastavat sõnumit polegi varem üritatud teile saata, kuid sõnumi sisu puudutab minevikku.

Need pole aga kindlasti ainukesed variandid, mis nüüd toimuda saavad.

Ja inglid täpsustavadki – osadel juhtudel kerkib nüüd fookusesse ajas rändamine. Ja see põhjustab ka teatud kommunikatsiooni ilmumise, mis oleks justkui toimunud minevikus, kuid tegelikult toimub see nüüd. Ja nagu juba öeldud – need juhtumid sisaldavad ajas rändamise elemente. See tähendab antud juhul seda, et see “nüüd”, mil too suhtlus aset leiab, tundub miskipärast vastavatele asjaosalistele minevikuna.

Ehk ajas rändamine leiabki siin aset eelkõige tunnetuse tasandil.

Võib-olla olete juba viimastel nädalatel kogenud momente, mil teil tekib tunne, nagu oleksite astunud kuhugi aastatetagusesse aega. Sealjuures on tegu just momentidega – st. tegu ei ole pikkade tundidega, mil te viibite tunnetuslikult kuskil mujal. Ei, tegu on just nimelt hetkedega, mis tekitavad sellist tunnet, nagu asuksite minevikus.

Inglid ütlevad – viimastel nädalatel on sääraseid momente kindlasti üksjagu esinenud. Ja seda seetõttu, et toimunud on ettevalmistused. 

Ettevalmistused just selleks – eelolevatel nädalatel saabuvaks – mineviku visiidiks. 

Inglid jätkavad – need momendid võivad olla esinenud ka teie unenägudes. Ja on täiesti võimalik, et te olete külastanud ka selliseid aegu minevikust, kus teid praegusel füüsilisel kujul veel ei eksisteerinud. See tähendab omakorda seda, et need momendid on tundunud kindlasti väga kummalistena ja need on tekitanud võib-olla ka segaduse tunnet, sest oma praeguse füüsilise olemusega ei tunne te neid aegu, mida külastasite.

Aga miks see kommunikatsioon minevikust üldse nüüd ilmub?

Inglid ütlevad – tegu on taaskord protsessiga, mis viib meid koju.

Kodu terminit rõhutasid nad ka eelmises nädala horoskoobis. Ja nad on sellest terminist kõnelenud meile ka varem.

Mida mõtlevad nad eelolevate nädalate raames selle termini all?

Inglid ütlevad – te peate jõudma vabaduseni. Ehk te peate jõudma selleni, et teie energia on puhas igasugustest kurnajatest.

Just selline puhastusprotsess ongi toimetanud juba pikka aega.

Sel aastal toimuvad aga selle protsessi raames teatud suuremate ringide lõpetamised ehk siin ajaperioodis toimuvadki mitmed kojujõudmised. Mitmed selles mõttes, et nüüd jõuate te koju erinevate teemade mõttes. Ja mitmed ka selles mõttes, et väga paljud inimesed saavadki sel aastal oma energiad erinevatest kurnajatest lõplikult puhtaks.

See aga tähendabki edaspidi juba hoopis teistsugust elamist ja ellusuhtumist. Igaüks loob oma elu detailid muidugi ise, kuid üldjoontes tähendab puhta energiani jõudmine seda, et teie elu muutub kvaliteetseks. 

Kvaliteetseks eelkõige selles mõttes, et puhta energiaga inimene tunneb oma väärtust, mis tähendab seda, et selline inimene tunneb iseennast. 

Kui inimene aga tunneb iseennast ja oma väärtust, siis hakkab ka tema elu kujunema üleni väärtuslikuks. 

Kuidas nii? Kui teie energia on puhas, siis hakkab teie elu kulgema loomuliku kulgemise reeglite järgi. Ehk looduslike reeglite järgi. 

Inglid rõhutavad – kõik looduslik aga ongi kvaliteetne.

Nad jätkavad – kõik haigused ja hädad sisaldavad manipulatsiooni. St. ükski häda, sõda ega haigus pole tekkinud siia maailma looduslike reeglite tõttu. Loodus ei loo sõda. Loodus ei loo häda. Loodus ei loo haigust.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et säärased nähtused pole maise elu paratamatud osad, kuigi neid on selleks juba sajandeid peetud.

Inglid ütlevad – ja see ongi üks järjekordne manipulatsioon, mis neid nähtuseid puudutab.

Ja sinna suunda me kõik praegu liigumegi ehk meie füüsiline maailm liigub tervikuna sellisesse suunda – looduslikku suunda ehk kvaliteetse elu suunda.

Aga mida mõtlevad inglid selle all, et kommunikatsioon minevikust kannab meid nüüd koju? Mida saavad inglid meile veel selle nüansi kohta rääkida?

Inglid ütlevad, et kõnealune kommunikatsioon toimib justkui paadina või laevana. Ja seetõttu ütlevadki nad, et too kommunikatsioon kannab meid nüüd koju.

Aga mida see tähendab?

Nad ütlevad, et selle kommunikatsiooni toel või võib ka öelda – tiivul – viiakse teid ühte kindlasse asupaika. Ja siinkohal tundub tõesti, et meid “viiakse” sinna. Ehk too kommunikatsioon viib iseenesest meid juba kuhugi.

Mõnel juhul on tegu energeetilise asupaigaga – energeetiliste asupaikade teemal oleme me rääkinud juba ka varasemalt.

Ja mõnel juhul on see muidugi ka täiesti füüsiline asupaik, kuhu vastavat asjaosalist nüüd suunatakse. Kuigi siin pole vist enam vaja kasutada isegi suunamise terminit, sest tegu on nüüd tõepoolest “viimisega”. Ehk too kommunikatsioon sisaldab juba väga konkreetset liigutust, mille tagajärjel inimene ongi koheselt teatud uues asupaigas. Kui tegu oleks suunamisega, siis võiks ka esineda juhtumeid, kus vastav asjaosaline ei jõua sinna õigesse sihtkohta kohale. 

Nüüd aga ei esine selliseid variante. Nüüd viiakse meid konkreetselt sinna, kuhu vaja.

Ehk too kommunikatsioon viib iga asjaosalise täpselt sinna, kuhu vaja.

Kuna inglid ütlevad, et lugu on seekord täpselt niipidi – ehk meid viiakse konkreetsetesse asupaikadesse – siis saame sellest ka järeldada, et mõned sõnumid/ teated sisaldavadki nüüd kutseid. Ja kui tegu on kutsega, siis sisaldab tõenäoliselt see kutse ka transporti ehk nüüd ilmuvad suurema tõenäosusega fookusesse just sellised kutsed, mis hõlmavad juba korraldatud transporti. 

Kuna inglid toovad meile sel korral välja ainult kaks energeetilise silla viidet, siis järeldan ma sellest, et eelolevate nädalate raames polegi midagi vaja pikalt analüüsida – see kommunikatsioon, mis nüüd saabuma peab, ka saabub. Ja nagu juba arutletud – see kommunikatsioon viibki juba ise iga asjaosalise õigesse asupaika kohale. 

Ehk neis nädalates ei ole võimalik ühtki sammu valesti teha või mõnest õigest sammust ilma jääda, sest meid nüüd viiakse justkui käekõrval õigesse sihtpunkti kohale.

Kordan muidugi ikka üle, et minu poolt kanaldatud sõnumid ei ole kindlasti mõeldud päris kõigi inimeste jaoks siin füüsilises maailmas. Miks? Sest meid on siin ligikaudu seitse miljardit. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid kõigile seitsmele miljardile. Seetõttu kordan ikka ja jälle – kui te ei tunne neis sõnumites resonantsi, siis polegi need tõenäoliselt teile mõeldud. Minu poolt kanaldatud sõnumitega on alati lugu selline – need, kelle jaoks need ON mõeldud, tunnevad ka ise siin resonantsi. Ehk need inimesed tunnetavad siin teatud kõla ja kõnetamist. Ja just nimelt “tunnetavad”. St. siin on meil käsil tunnetuse teekond, mida toetab mõistus. Ehk siin on meil alati tunnetus seatud esikohale ja mõistus on abistavaks jõuks.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Tervisliku kehakaalu erihoroskoop maamärkidele – suvi 2017 (otselink – https://evatenter.com/2017/05/03/horoskoop-tervislik-kehakaal-suvi-2017-maamargid-sonn-neitsi-kaljukits/)

Nädala nr 6-7, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/02/03/nadala-horoskoop-04-02-17-02-2019/)

Nädala nr 34-36 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “The Attic – In Your Eyes”, “Nelly Furtado – No Hay Igual ft. Residente Calle 13”, “fun. – We Are Young (feat. Janelle Monáe)” ja “Hurts – Wonderful Life”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"