Nädala horoskoop 12.10-25.10.2020

nädal 42-43 2020 horoskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

12.10 – 25.10.2020

2020. aasta nädal nr 42-43

Inglite sõnumid aasta 42-43. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kolm kruvi kinni ja täiskäik edasi

UUDISED

(1) 2021 aastahoroskoobid

Kõigi tähemärkide 2021 aastahoroskoobid on valminud. 

Need leiate siit – https://evatenter.com/category/aastahoroskoobid/horoskoop-2021/

(2) IV kvartali (okt-dets) kaugseanss

Äsja algas meil täie hooga 2020 a. neljanda kvartali kaugseanss, mis oli juba vaikselt augusti keskpaigast taustal tiksunud. See kaugseanss valmis nimelt sel korral täpselt nii palju varem ja seda põhjusega.

Nagu oleme juba näinud, ei kulge sel aastal mitte miski tavapärases rütmis. Nii ka minu (ja inglite) poolt korraldatud kaugseansid. Oleme juba mitmete kaugseanssidega näinud, kuidas need on sel aastal toimetanud küll erinevates etappides ja ka kummalisemate ajastustega. 

Täpselt nii on lugu ka neljanda kvartali kaugseansiga. Olen seda juba öelnud, kuid kordan ka siin üle, et see kaugseanss algas sel korral taustal tiksudes seetõttu, et just siis (kui see kaugseanss ilmus) algasidki neljandaks kvartaliks energeetilised ettevalmistused.

Olles nüüd valmis kirjutanud/ kanaldanud kõik tähemärkide 2021 a. sõnumid, on mul pilt veelgi selgem neljanda kvartali kaugseansi eesmärgi osas.

Nimelt on 2021 a. sõnumeid lugedes selgelt näha, kuidas me loomegi 2020 a. neljandas kvartalis ühe uudse silla, mis viib meie maised sündmused tõenäoliselt hoopis teistsugusesse kohta, kui me loogiliselt arvaks. See kehtib nii personaalsete kui ka kollektiivsete sündmuste puhul.

Ja selle silla loome me just enda armastusega ehk puhta armastuse energiaga. (IV kvartali kaugseansi sõnumite märksõnaks on – Armastus ehitab uue silla.)

St. 2020 a. neljas kvartal on väga oluline 2021 a. sündmuste loomeprotsessi mõttes. Ehk see, mida me siin ajajärgus teeme, loobki justkui meie järgmist aastat.

Ja seetõttu soovitan ka kindlasti kõigil lugejatel selle kaugseansiga liituda. St. neil lugejatel, kelle jaoks minu poolt kanaldatud sõnumid resoneeruvad.

Kordan ikka ka selle üle, et loomulikult ei pruugi need sõnumid resoneeruda päris kõigi inimeste jaoks. Kuidas nii? Sest poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi inimeste jaoks siin maailmas. Meid on siin ligikaudu seitse miljardit, mistõttu on ka loomulik, et erinevad inimesed saavad oma juhiseid läbi erinevate nõustajate.

Mida sisaldab neljanda kvartali kaugseanss täpsemalt? Kuidas seda tellida? 

Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2020/08/18/2020-iv-kvartali-horoskoop-oktoober-november-detsember/


Nädala kristall – Karneool

Nädala värv – Sinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 42-43. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kõik on hästi. Nr 33

Inglite taro kaart – Tulekaartide rüütel

Lillekaart – Perekondlik harmoonia. Krüsanteem

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Mida toovad kaks eelolevat nädalat?

Need toovad meie maisesse maailma ühe väga spetsiifilise hirmude tühistamise protsessi.

Ja nüüd hakatakse tõepoolest teatud hirme “tühistama”.

St. inglid soovivad siinkohal kasutada just terminit “tühistamine”. Ehk jutt ei käi kustutamisest, vaid nüüd toimub konkreetselt tühistamine.

Kui ma vaatlen nende nädalate energiat/ energiaid pildina, siis näengi ma esmalt üht suurt silti, millel on üks sõna – “Cancel” (ehk “Tühista”). Ja täpsemalt on sellel sildil ka ümar ristiga kujutis, mida kasutataksegi arvutimaailmas tühistamise/ cancel nupu tähisena.

Nii see silt, sõna kui ka kujutis on tollel pildil väga eredad. St. nad on väga silmatorkavad ja konkreetsed.

Kui vaatleme nendeks nädalateks välja tulnud kaarte, siis näeme sealt lisaks, et inglid on meile saatnud ühe väga konkreetse sõnumina teavituse – kõik on hästi. See tähendab, et ükskõik, mis nüüd ka tuleb, on meil endiselt kõik hästi.

Lisaks tulevad kaartide põhjal välja järgnevad märksõnad, mis joonistuvad siin samuti välja väga eredalt ja konkreetselt – perekondlikud suhted ja äkiliselt toimuvad sündmused.

Kuidas kajastub kogu see protsess maises maailmas?

Kui vaatame kollektiivset maiset pilti, siis on üks üsna loogiline kajastumise viis see, et nüüd tühistatakse jälle mingisugune hulk üritusi ära.

Personaalses pildis aga näen ma hoopis sellist asja, et nüüd liigub fookus koduga seotud remonditöödele.

Ja siin näen ma just selliseid remonditöid, mida tuleb teha seetõttu, et mõni ese on läinud rikki/ katki.

Tõenäoliselt lähevadki need esemed just nüüd katki ja sellisel juhul ongi tegu esemetega, mida tuleb koheselt parandama või asendama hakata. Ehk need on järelikult väga vajalikud esemed.

Ühe huvitava juhisena ütlevad inglid siinkohal, et nende esemete nimetuses või nende brändi nimetuses sisaldub täht “F”.

Ja mulle tundub, et vähemalt osade puhul lähevad nüüd rikki wc potid.

Jällegi – väga imelik info, mis esile kerkib, kuid täpselt selline pilt minu ette tuleb.

Kuna inglid rõhutavad meile läbi kaartide koheselt, et kõik on hästi, siis saame sellest ka järeldada, et need rikkiminemised põhjustavad ka muret.

Inglid aga kordavadki koheselt – muretsemiseks ei ole siin põhjust.

Ja nad ka lisavad – nende esemete parandamise või asendamise protsess kujuneb teile palju hõlpsamaks kui loogiliselt arvate. Kuna need tööd on praegu vaja ära teha energeetilistel põhjustel, siis lükkavad ka inglid kogu parandustööd omalt poolt tagant. Ehk nad hoolitsevad selle eest, et kõik vajalik saaks kiirelt tehtud. Nagu öeldud – siin tulevad fookusesse just sellised probleemid, mida tuleb lahendada kiirelt.

Mul on selline tunne, et vähemalt osade esemete puhul on tegu ka rikkiminekutega, mis on endast juba varem märku andnud. Ehk te olete juba mõnda aega kasutanudki vastavat eset kuidagi poolikult – st. vastav ese on juba mõnda aega töötanud kuidagi poolikult.

See pole aga kõigi esemete puhul nii, mille parandamine nüüd fookusesse kerkib. Osad neist esemetest lähevad ka rikki täiesti ootamatult.

Igal juhul on inglite sõnum sama – ärge muretsege. Kõik saab korda.

Mulle tundub veel, et põhiline mureallikas on siin rahaline külg. 

Seetõttu lisavad inglid veel ka sellise info – üsna peatselt lisandub teie ellu ka rahalist küllust. Jah, te ei tea seda veel tõenäoliselt sel momendil kui vastav ese rikki läheb, kuid seetõttu me ütlemegi – ärge muretsege. Me aitame teid selles remonditöös igakülgselt. Uskuge ja usaldage seda protsessi – kõik saab korda.

Inglid jätkavad selgitust – need maised sündmused, mis nüüd esile kerkivad, on vastava energiatöö kinnitamise sammud. Kuna te näete juba kindlasti ka ise, et sel aastal töötavad inimesed kollektiivselt ja globaalselt sarnaste olukordadega, siis saate te sellest ka teha täiesti loogilise ja õige järelduse – siin töötab nüüd üks protsess, mis on vaja ära teha kollektiivsel tasandil. Jah, selle protsessi nimel on väga paljud juba aastaid tööd teinud, kuid lõpuks pidi saabuma ka aeg, mil kõik inimesed teevad ära oma osa. Selle aasta sündmused lükkavadki inimesi tegudele – just sääraste nüansside osas, mida tuleb ära teha kõnealuse kollektiivse energiatöö kinnitamiseks. Ehk nüansside osas, mis kinnistavadki tolle energiatöö meie maisesse maailma.

Missugune energiatöö see on?

Inglid on sellest meile juba aastaid rääkinud, mistõttu leiate selle kohta infot sisuliselt igast horoskoobist, mida olen kanaldanud. Kogu töö, mida olen horoskoopide formaadis teinud, on endiselt minu kodulehel alles ja igaühele lugemiseks olemas.

Käesoleva sõnumi raames soovivad inglid aga öelda nii – see konkreetne töölõik, mis teil nüüd ees seisab, pühib siit maailmast ära teatud hirmud. Ja nagu juba ütlesime – see “tühistab” need hirmud.

Aga kuidas on erinevate esemete parandamine seotud tühistamise nähtusega?

Siinkohal näidatakse mulle ristpea kruvi ja sedasama cancel nupu tähist, millest rääkisime ülal.

Märkate nende kahe asja vahel sarnasust?

Inglid räägivad meile siin söögi alla ja söögi peale energeetilistest sildadest.

Täpselt nii ongi lugu ka siin – fookusesse ilmuvate remonditööde ja vastavate hirmude tühistamise protsessi vahel on olemas energeetilised sillad.

Ja kui me räägime suurema hulga sündmuste tühistamisest, siis tähendab see seda, et suur hulk inimesi vajutabki enamvähem üheaegselt seda cancel nupu tähist.

Ehk selles pildis on seos tühistamise terminiga otsene. St. nii energeetiline kui ka maine tegevus (mis kinnitab vastavat energiatööd) kulgevad läbi sama termini.

Lisan ka seda, et kogu protsess, mis meil praegu maailmas heljub, paistab järjest koguvat kiirust. 

Täpsemalt puhub praegu energeetilises plaanis üks tugev tuul. See on tuul, mis kogub järjest kiirust ja jõudu juurde. Ja see on tuul, mis puhub täpselt nii kaua, kuni teatud nüansid on siin maises maailmas tühistatud.

Milliste nüanssidega on tegu? Tegu ongi nüanssidega, mis on sisendanud inimestesse hirmu. Ja tegu on nüanssidega, mis on ehitanud siin maailmas erinevaid hirmude struktuure.

Kuna inglid ütlesid käesoleva sõnumi märksõnaks jälle väga konkreetse sõnastuse, mis öeldi mulle enne nende sõnumite pikemat kanaldamist, siis saame sellest veel järeldada, et kahe eeloleva nädala jooksul tühistuvad kolm üksust.

Kuna ka minu inglikaart (mis välja tuli) korrutab numbrit 3, siis mängib järelikult just number 3 siin ajaperioodis olulist osa.

See number võib teile end ilmutada erineval moel ja see võib ka teie parandustöödes kajastuda erineval moel. 

Kui see aga ilmub, siis pöörake talle kindlasti tähelepanu. 

Mida selle all mõtlen? Ma mõtlen seda, et numbrite 3, 33 või ka 333 kaudu võib teile nüüd saabuda ka see abi, millest inglid ülal kõnelesid.

Aga millised on need “üksused”, mis nüüd tühistuvad? Ja inglid soovivad siinkohal jällegi konkreetselt kasutada terminit – üksused.

Inglid ütlevad – mõnel juhul on nendel üksustel näod, nimed ja isikukoodid. Mõnel juhul on need üksused esemete kujuga. Ja mõnel juhul tühistub nüüd eraklik ajaperiood. Ehk tühistub üks(ind)us.

Aga mida tähendab märksõna teine pool ehk mida mõtlevad praegu inglid termini all “täiskäik edasi”?

Inglid selgitavad – kui need kolm üksust on tühistatud, siis saab miski teie elus liikuda täiskäigul edasi. Ja see miski on juba midagi väga tervislikku ja terviklikku.

Ehk üldjoontes saab väga kiirelt hakata taastuma tervis, kui need kolm hirme tekitanud üksust on tühistatud.

Kokkuvõttes võibki seega nentida, et nüüd polegi midagi muud teha kui – kolm kruvi kinni ja täiskäik edasi!

Energeetilise silla juhiseid on sel korral jälle üsna mitmeid. Seda kindlasti seetõttu, et eelolevate nädalate sündmused tunduvad olevat väga kirjud. Ja kindlasti ka seetõttu, et käesolevad sõnumid on järelikult mõeldud väga paljudele inimestele.

Tuletan aga ikka meelde, et teie jaoks moodustab silla juhise see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub. St. kõik sillad pole kindlasti ühe isiku jaoks mõeldud. Seega – tunnetage, tunnetage ja veelkord tunnetage, missugused detailid on siin mõeldud teie jaoks ja missugused mitte.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Vähi 2021 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/10/06/horoskoop-2021-vahk/)

Lõvi 2021 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/10/07/horoskoop-2021-lovi/)

Kuupäev 19.08.2020

Kuupäev 17. märts (ilma aastanumbrita)

Aastanumber 1997

1996 märts (ehk inglid viitavad siin tervikuna 1996 a. märtsikuule)

Kuupäev 30. november (ilma aastanumbrita)

Prantsusmaa (nagu oleme näinud ka mõnel korral varem, viitavad inglid aeg-ajalt ka mõnele asukohale)

Kuupäev 23. oktoober (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 25. oktoober (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 30. aprill (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 27. oktoober (ilma aastanumbrita)

Täht “F” (ehk siin kordavad nad jälle üle selle tähe-juhise, mida nad mainisid ka ülalpool)

Nädala nr 7, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/02/10/nadala-horoskoop-13-02-19-02-2017-horoskoop/)

Nädal nr 51, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/12/16/nadala-horoskoop-17-12-23-12-2018/)

Nädal nr 17, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/04/21/nadala-horoskoop-24-04-30-04-2017/)

Nädal nr 15, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/04/09/nadala-horoskoop-09-04-15-04-2018/)

Nädal nr 41, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/10/05/nadala-horoskoop-09-10-15-10-2017/)

Nädala nr 42-43 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Rihanna – Umbrella (Skeler Remix) (Ember Island Cover)”, “Daft Punk – Around the World”, “Daft Punk – One More Time” ja “Amy Winehouse – Back To Black”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"