Nädala horoskoop 01.07-07.07.2019

nädal 27 horoskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

01.07 – 07.07.2019

2019. aasta nädal nr 27

Inglite sõnumid aasta 27. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Võimatu muutub võimalikuks

Nädala kristall – Türkiis

Nädala värv – Tumesinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.


UUDISED

Tasulised lisasõnumid (teemahoroskoobid) ilmuvad nüüdsest ainult ühe kuu kaupa ja alati üks kuu ette.

Sellega seoses palun kõigil teemahoroskoopide huvilistel tähelepanu pöörata asjaolule, et

JUULI kuuhoroskoopi saab veel soetada ainult paar päeva (30. juunini).

Juba esmaspäevast (01. juulist) ilmub AUGUSTI kuuhoroskoop.

Mis neis tasulistes lisasõnumites täpsemalt sisaldub ja kuidas tellida?

Selle kohta leiate kogu lisainfo alalehelt – “Kuuhoroskoop (tasuline)”


2019. aasta 27. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Ära lase pead norgu. Nr 32

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Mõni lill vajab rohkem vett ja mõni vähem. See ei tähenda, et ükski neist halb oleks. Nad on lihtsalt erinevad. Nr 140

Inglite taro kaart – Kaheksas maakaart

Lillekaart – Vii fookus oma peamisele eesmärgile. Kipslill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmise nädala horoskoobi kaudu saatsid inglid sõnumeid vaid neile, kes soovisid pööripäeva energeetilises kaugseansis osaleda. Seetõttu ei tee ma siinkohal ka kokkuvõtet tollest horoskoobist. Need sõnumid said juba edastatud täpselt neile, kes selleks soovi avaldasid.

Eeloleval nädalal muutub võimatu võimalikuks.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Kas inimene saab nüüd hakata näiteks linnu kombel lendama?

Nad ütlevad – ei, päris selliseid muudatusi nad silmas ei pea.

Küll aga muutub nüüd tõepoolest midagi sellist, mida olete varem võimatuks pidanud.

Inglid täpsustavad – siin ajalises raamistikus muutuvad nüüd säärased asjaolud, mida vastavad isikud (kes neist asjaoludest osa saavad) on varem võimatuks pidanud. St. enamjaolt on tegu selliste asjaolude muutumisega, mida vastav isik on iseenda jaoks võimatuks pidanud. Ehk tegu ei pea olema otseselt millegi eriskummalisega või “ebamaisega”.

Aga kuidas need asjaolud muutuvad?

Inglid ütlevad, et siin mängivadki nüüd peaosa igasugused erinevad detailid, mis on teie kasuks juba aastaid töötanud/ paika loksunud/ muutunud. Ehk tegu ongi nende detailidega, mis on juba üsna ammusest ajast kuskil taustal toimetanud.

Inglid on meile sageli rääkinud tollest tagurpidi läbitud teekonnast, mille pidime läbima tagurpidi teatud kindlatel põhjustel. Just sellesama tagurpidise teekonna tõttu ei ole me varem neid detaile ega nende muutumisi ka märganud, kuigi osad neist detailidest on muutunud lausa meie nina all. 

Me pole saanud varem neid muudatusi märgata seetõttu, et me oleme olnud niivõrd hõivatud igasuguste probleemide lahendamisega. St. tegu ongi olnud nende probleemidega, mis tõusetusid just tagurpidi liikumise tõttu. Ehk tegu on probleemidega, mis ärritasid meid viimastel aastatel niivõrd rohkelt, et me lihtsalt enam muid asjaolusid ei märganudki.

Inglid lisavad kiirelt juurde – me ei pidanudki kõnealuse teekonna jooksul neid asjaolusid märkama. Siin pole nüüd tegu ühe järjekordse õppetunniga, mille tõttu me peaks iseendale peapesu tegema, sest me pole teinud asju õigesti. Absoluutselt mitte. 

Inglid jätkavad – need muutunud detailid võisid küll meie nina all olla, kuid too tagurpidine teekond hõlmas muuhulgas seda, et me enam oma nina alla ei näinudki. Ja ei pidanudki nägema. Me pidimegi olema hõivatud igasuguste vähem ja rohkem absurdsete probleemidega, mida too tagurpidi liikumine pidigi tekitama.

Mida on inglid meile korduvalt ja korduvalt tolle teekonna kohta öelnud – kõik on läinud nii nagu see on pidanud minema. Ükski samm ei ole toimunud asjata ja ükski samm ei ole tegelikult toimunud ka niisama meie ärritamise eesmärgil.

Sellel teekonnal on olnud terviklik eesmärk ja me oleme alati õiges suunas liikunud. 

Jah, me oleme viimastel aastatel tõepoolest pidanud tegema ka selliseid samme, mis on meile tundunud täiesti rappa minemisena, kuid inglid kinnitavad, et nii pole see olnud. Me pole tegelikult ühelgi ajahetkel viibinud rabas. Me oleme alati viibinud kindlalt õigel rajal.

Ja selle õige raja osaks ongi olnud asjaolu, et me kõiki taustal toimuvaid muudatusi ei näe. Lisaks sellele, et me pole saanud näha ka neid asjaolusid, mis meie nina all on koguaeg pidevas muutumises olnud.

Taustal toimetanud muudatuste kohta võib ka öelda, et midagi me ju nägime ka, kuid meil ei lastud näha teatud asju. Need olid väga spetsiifilised nüansid, mida me ei tohtinud tollel rajal liikudes näha.

Me ei ole tohtinud neid asju tänaseni näha, kuid nüüd ongi taustal valmis küpsenud üks konkreetne tulemus, mis tahab end näidata. Ja näitama ta end nüüd tulebki.

Selleks tulemuseks ongi midagi sellist, mida te olete varem võimatuks pidanud.

Täpsustame veelkord, et te olete tõenäoliselt seda saabuvat tulemust iseenda jaoks võimatuks pidanud.

See, mis saabub, ei ole midagi ebamaiset. See on tõenäoliselt nähe, mida olete teiste puhul (või vähemalt teatud teiste isikute puhul) alati ka võimalikuks pidanud. Mingil konkreetsel põhjusel aga pole te seda nähet just iseenda puhul võimalikuks pidanud.

Aga miks see võimatu nähe võimalikuks saab?

Seetõttu, et olete seda oma ellu soovinud.

Inglid ütlevad, et siin pole midagi karta. Võimalikuks muutuvad nüüd vaid sellised nähtused, mida olete ise oma ellu soovinud. Mitte keegi ei tule teile juhuslikke asju peale suruma. Kõik, mis saabub, on ka olnud teie poolt soovitud.

Aga mis need saabuvad nähtused täpsemalt on? Mida saaksid inglid meile veel nende sündmustega seoses öelda?

Nad ütlevad, et väga paljude jaoks on siinkohal olulise tähtusega märksõna “õpingud”.

Ja nad ka koheselt lisavad – seda märksõna tasub nüüd vaadelda väga laias tähenduses. Osade jaoks tuleb see otseses mõttes fookusesse, aga osade jaoks on too märksõna nüüd kaudse tähendusega. Igal juhul peaks saabuvate sündmuste puhul olulist rolli mängima just nimelt õpingud. Veelgi täpsemalt – õpingud, mis on toimunud millalgi minevikus. Ehk siin ei tule nüüd fookusesse tänasel päeval kestvad õpingud.

Kuna inglid mainivad energeetiliste sildade sektoris 2019 juulikuu sõnumeid (st. tasulisi lisasõnumeid), siis tuletan ka siin veelkord meelde – JUULI sõnumeid saate veel soetada ainult mõne päeva vältel (täpsemalt kuni 30. juunini). Juba esmaspäevast, 01. juulist, tulevad müüki augustikuu lisasõnumid. Ja nii hakkabki nüüdsest tasuliste lisasõnumitega olema – need ilmuvad alati ühe kuu kaupa ja üks kuu ette. See on vajalik selleks, et kõik kollektiivses kaugseansis osalejad jõuaksid õigeks ajaks “pardale”. Nimelt toimetab alati läbi nende lisasõnumite ka kollektiivne energeetiline kaugseanss. Kogu lisainfo leiate tasuliste kuuhoroskoopide kohta alalehelt – “Kuuhoroskoop (tasuline)”

Energeetilise sillana toovad inglid esmalt välja järgmised aastanumbrid (ja just sellises järjestuses nagu ma nad siia kirja panen…nende aastanumbrite järjestus on seekord jällegi kummaline, mistõttu usun, et selles järjestuses peitub ka omakorda kellelegi lisaviide) – 2013, 1984, 2008, 1974, 1992.

Nädala horoskoopidest viitavad nad seekord järgmistele 2018 a. horoskoopidele – nädalad nr 27-28, 31 ja 49.

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (2019 horoskoobiraamatuga, juulist edasi kuuhoroskoopidega jne), toovad inglid lisaviitena välja 2019 juulikuu kinnisvara teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 maikuu kinnisvara sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 27 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Katy Perry – Dark Horse ft Juicy J”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 02.07 – noorkuu
  • 07.07-02.08 – merkuuri retrograad

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid

Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

NB! JUULI kuuhoroskoopi saab tellida veel viimaseid päevi – kuni 30. juunini.

01. juulist tuleb müüki AUGUSTI kuuhoroskoop.

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

NB! JUULI kuuhoroskoopi saab tellida veel viimaseid päevi – kuni 30. juunini.

01. juulist tuleb müüki AUGUSTI kuuhoroskoop.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"