Nädala horoskoop 17.06-30.06.2019

nädal 25 26 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

Suvise pööripäeva (kollektiivne) kaugseanss

17.06 – 30.06.2019

2019. aasta nädal nr 25-26

Inglite sõnumid aasta 25-26. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Tõde juhatab meid sihtkohta

Eelmisel nädalal ületasime me energeetiliselt ühe iidse lävepaku. Iidse selles mõttes, et see oli juba ammu meie esivanemate poolt valmis unistatud ehk selle lävepaku ületamise alged olid juba ammu loodud. Inimkond ei saanud sealt siiski varem üle minna, sest erinevad manipulatsioonid takistasid seda protsessi.

Inglid ütlesid meile, et tolle lävepaku ületamisega kaasneb ka turvatunde tervenemine ja nad nimetasid seda protsessi ka kojujõudmiseks.

Mida toovad kaks eelolevat nädalat?

… … … … … … … … … … … … …

Kahe eeloleva nädala sees leiab muuhulgas aset suvine pööripäev. Ja nagu inglid vihjasid juba ka kevadise pööripäeva horoskoobi puhul – pööripäevade horoskoopide kaudu hakkab edaspidi alati toimetama kollektiivne kaugseanss.

Selgitan – kuna pööripäevad on väga tugeva energeetilise laenguga ajamomendid, siis ei kujunda inglid enam pööripäevade sõnumeid ainult lugemismaterjaliks. Neis sõnumites hakkab nüüd alati sisalduma kollektiivse (energeetilise) kaugseansi energia. Ja seetõttu ma neid horoskoope enam avalikult üles ei riputa, vaid siin saabki nüüd igaüks otsustada, kas ta soovib sellest kaugseansist osa võtta või mitte.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad.

Kahe eeloleva nädala horoskoop ongi seega pööripäeva horoskoop ehk seekordne horoskoop ongi täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivadki just suvise pööripäeva kaugseansil osaleda. Seetõttu on ka too horoskoop seekord tasuline – hinnaks on 5 eurot. Täpsustan veelkord – see tähendab seda, et seekordne horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, mistõttu ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Antud hind sisaldab seega lühikese e-raamatu (ehk pdf faili) kujul kahe eeloleva nädala horoskoopi. Nädala horoskoobi ülesehitus on ikka selline nagu ta on olnud ka varem, lihtsalt inglite sõnum on seekord pikem (fail/ horoskoop on kokku 9 lk). Ja nagu öeldud – vastava teksti kaudu toimetatakse meie energias kollektiivse kaugseansiga.

Ja nagu välja toodud juba ka ülalpool (ning käesoleva horoskoobi pildil) – selle kahenädalase ajaperioodi märksõnaks on – tõde juhatab meid sihtkohta.

Täpsustan veelgi – nädala horoskoobid ei jää edaspidi tasulisena ilmuma.

Selline korraldus esineb tulevikus uuesti ainult pööripäevade puhul, sest need on väga tugeva energiaga ajamomendid.

Niisiis, kordame – kahe eeloleva nädala horoskoop on tasuline,

sest selles sisaldub suvise pööripäeva (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle hinnaks on 5 eurot.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – suvise pööripäeva – nädala horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

(Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Ja nagu öeldud ka ülalpool, see – suvise pööripäeva – horoskoop on mahuga 9 lk.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida 16. juunist kuni 30. juunini.

(NB! 23-24. juuni ma horoskoope välja ei saada. Viibin arvutist eemal. Kõik, kes neil päevil tellimuse saadavad, saavad horoskoobi kätte 25. juuni õhtul.)

Kuna tegu on konkreetse ajaperioodi tarbeks mõeldud energeetilise seansiga, siis saabki seda ka tellida ainult vastava ajaperioodi jooksul ehk ajaperioodi jooksul, milles sisaldub suvine pööripäev.

NB! Kordan igaks juhuks taaskord üle, et see, mida saate tellida, pole personaalne horoskoop. See on üldine horoskoop nagu minu nädala horoskoobid ikka on. Tasuline on nädala horoskoop seekord seetõttu, et läbi selle horoskoobi toimetab sel korral kollektiivne energeetiline kaugseanss. Täpsemalt kaugseanss, mis on pühendatud suvise pööripäeva energiate võimalikult tõhusale rakendamisele.

Kuidas toimib kollektiivne energeetiline kaugseanss ehk kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sellest olen pikemalt kõnelenud oma kodulehe esilehel.

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"