Nädala horoskoop 10.06-16.06.2019

Nädal 24 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

10.06 – 16.06.2019

2019. aasta nädal nr 24

Inglite sõnumid aasta 24. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Me jõuame koju

Nädala kristall – Sinine hauliit

Nädala värv – Türkiissinine ja roosa

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.


UUDISED

Nüüd saate soetada juulikuu tasulisi lisasõnumeid ehk JUULI kuuhoroskoopi!

Kuuhoroskoop sisaldab järgnevaid teemasektoreid (ehk teemahoroskoope) – üldised sõnumid, suhted, finants & karjäär, kinnisvara ja sisetunde tuunimise juhised. Lisaks on teemasektorite lõpus ka päevasõnumite sektor, mis sisaldab iga päeva juhiseks üht minu inglikaartidest.

Alates 03. juunist hakkasid nimelt tasulised lisasõnumid ilmuma igakuiselt – st. pikemat horoskoobiraamatut enam ei tule. 

See tähendab, et nüüd saate soetada minu poolt kanaldatud teemasõnumeid igaks kuuks eraldiseisvalt. (Nagu ikka, käib minupoolsete tasuliste horoskoopidega kaasas kollektiivne kaugseanss.)

Ehk siit tuli väga hea uuendus neile, kes ei soovi pikemalt sõnumeid ette lugeda/ teada. Nüüd on igaühel võimalik otsustada, millise kuu puhul ta soovib kollektiivses kaugseansis osaleda ja/või lisasõnumeid (teemasõnumeid) lugeda.

Kuuhoroskoobi (kuu lisasõnumite) hind on 7 eur.

Need lisasõnumid on kanaldatud endiselt üldises mõttes kõigile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad – st. tähemärke (tähemärkide põhist sõnumite lahterdamist) ma seal ei kasuta. Ja rõhutan ka ikka uuesti üle, et tegu ei ole personaalse horoskoobiga. Minult personaalseid horoskoope tellida ei saa.

Kuuhoroskoopide lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)


2019. aasta 24. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Lahendus plingib praegu otse Sinu selja taga. Nr 123

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Su sisetunne on õige. Järgi seda. Nr 26

Inglite taro kaart – Kuues tulekaart

Lillekaart – Uus idee. Metsik õunapuu

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal suunasid inglid meid kohustuste pagasit kergemaks tegema. Eelkõige ülesannete delegeerimise näol. Nad ütlesid, et õhus on soovide täitumise energia ja kui meil on soov sellest osa saada, siis tuleb teha oma energiat kergemaks. Lisaks ütlesid nad, et nüüd täitub kollektiivsel tasandil ka üks iidne soov ehk soov, mida soovisid juba meie esivanemad.

Eeloleval nädalal jätkub sarnane energia ehk siin on endiselt õhus soovide täitumise temaatika.

Nüüd aga energia kiireneb ja seal pole enam ka kohustuste raskust näha.

See tähendab, et me tegimegi eelmisel nädalal tublilt tööd oma kohustuste pagasi kergendamiseks ja see võimaldab nüüd omakorda energia kiirenemist.

Aga kuhu see energia kiireneb? Mis tolle kiirenduse eesmärgiks on?

Inglid ütlevad, et siin on fookuses ikka tolle uue lävepaku ületamine, millest nad juba põgusalt kõnelesid ka eelmisel nädalal. See on see lävepakk, mida soovisidki ületada juba meie esivanemad. Ehk see on see iidne soov, mille olemust me ei pruugi enam mõistusega hoomata, kuid meie hing teab väga hästi, miks ja mis nüüd saabub. Meie hingedes on too soov alati edasi elanud, läbi kõigi põlvkondade.

Ja nagu ka eelmisel nädalal, kirjeldavad inglid selle lävepaku ületamist ka nüüd “kojujõudmisena”.

Tundubki, et eelmisel nädalal me valmistusime peaasjalikult tolle lävepaku ületamiseks. Võimalik, et osad ka juba ületasid selle, sest inglid ütlesid meile ka siis, et osade puhul need kohustused vähenesid niisama (ilma teadlike pingutusteta).

See kõik on ka arusaadav, sest inimesi on palju ja me oleme kõik oma eludega erinevates kohtades. Too lävepakk on aga miskit sellist, mida me ületame nüüd kõik. See tähendabki, et meie jaoks valitseb säärane energia nüüd seni kuni kõik hingega inimesed on sellest lävepakust üle tulnud.

Kui kaua too protsess kokku võiks kesta? Seda meile hetkel ette ei öelda.

Küll aga on näha, et eelolevas nädalas toimub tõepoolest tohutu energia kiirenemine.

Aga mida see maisete sündmuste mõttes tähendab? Vaatame, mida inglid meile nüüd saavad lisaks rääkida. Nagu ikka, avaldavad nad meile järjest lisainfot. Eriti selliste sündmuse puhul, mis mitmeid nädalaid (või ka pikemalt) kestavad. Meile ei räägita kunagi kogu lugu ette ära, sest ühest küljest oleks selliselt väga igav elada ja teisest küljest on alati olemas palju nüansse, mida me lihtsalt ette ei mõistaks. 

Elu kulgeb alati sammhaaval. Sealjuures ei oleks me näiteks 10 aastat tagasi absoluutselt mõistnud (osaliselt või tervikuna) samme, mida teeme täna. Need oleksid tundunud hirmutavana või lihtsalt võimatuna vms. Kuna praegu on meil tegu väga kiirelt muutuva ajaperioodiga (energeetiliselt ja loomulikult ka maisete sündmuste mõttes, sest need kujunevadki valitseva energia järgi), siis ongi lugu selline, et me ei mõistaks mõnikord ette ka neid samme, mida teeme paari nädala pärast. Seetõttu ei saa inglid meile sageli asju ette rääkida.

Küsimegi nüüd, mida nad saavad meile eeloleva nädala maisete sündmuste kohta öelda.

Nad ütlevad, et eeloleval nädalal hakkab sadama häid uudiseid ja uusi ideid. Neid peaks nüüd laekuma nii ustest kui akendest.

Kuna nad nimetavad kõnealuse lävepaku ületamise protsessi kojujõudmiseks, siis võime ka eeldada, et need uudised puudutavadki paljude jaoks koduga seonduvaid küsimusi.

Aga kindlasti ka turvatunde küsimust üldises plaanis.

Kuidas nii? Kui me vaatleme “kodu” mõistet tunnete poolelt, siis tähendabki see mõiste peamiselt turvatunnet.

See tähendab, et käesolevad maised sündmused toovad ja loovad meile senisest tugevamat turvatunnet. Ükskõik, mis praegu maises mõttes toimub, tervendab meie energias just turvatunde temaatikat.

Viimaste aastate sündmused, mis on toimunud energeetilises mõttes tagurpidi (sellest teemast on inglid meile sageli kõnelenud), on nimelt röövinud meilt ka hulganisti turvatunnet. Kuna kõik pöörati niivõrd segi, hakkas maailm tunduma meile ebaturvaline. See efekt toimetas meie tunnetes isegi siis kui me hingega saime aru, et kõik toimuv on vajalik ja hea eesmärgiga. Turvatunne sai ikka kannatada, sest meid ümbritses pidevalt nii palju teisi inimesi, kes läksid rohkemal või vähemal määral toimuva kaosega kaasa. Ehk meid ümbritses pidevalt hulk inimesi, kes tundsid pidevalt turvatunde vähenemist.

Miks mõjutas meid see ümbritsev inimeste hulk?

Inglid selgitavad – uuele ajastule üleminek on sisaldanud tunnetuse teravnemist. Seda absoluutselt kõigi inimeste puhul. Ja see on tegelikult hea asi, sest varasemalt keerati meie maailm tuksi just tunnete tuimestamisega. Inimese jaoks on aga tema tunnetus eluks hädavajalik, sest tunnetus ongi meile siia ilma kaasa antud maiseks navigatsioonisüsteemiks.

Toome näite – mis juhtub kui lennuki navigatsioonisüsteem lakkab töötamast? Juhtuda võib igasuguseid erinevaid asju, eksole? Igal juhul ei saa see lennuk enam 100% turvaliselt liigelda.

Sama on toimunud ka inimestega – meie tunnetussüsteem oli väga pikka aega tuimestatud (erinevate manipulatsioonide poolt…sel teemal on inglid sageli kõnelenud).

See oli lausa nii pikka aega tuimestatud, et nüüd, kus meie tunnetussüsteem on lülitatud jälle tööle, tundub hoopis sedapidi elu kummaline ja raske.

Viimaste aastate töö ongi nimelt seisnenud peamiselt tunnetuse puhastamises. Ja seda tegelikult uus ajastu tähendabki – see on ajastu, milles me elame jälle puhta tunnetussüsteemiga ehk sellise tunnetusega, mis toimib 100%-liselt.

Kuna meie süsteem aga oli niivõrd kaua kehvasti toimiv, siis tundubki alguses hirmutav see kui me tunneme nüüd rohkem.

Ja seetõttu ongi läinud aega (ja läheb tõenäoliselt veel ka edaspidi aega) selleks, et me tunneksime end nüüd sellist – õiget – pidi elades hästi.

Muuhulgas harjume me ka sellega ära, et me tunneme nüüd teiste inimeste tundeid. See asjaolu ei pea üldse olema häiriv. See on häiriv vaid ajutiselt, sest me veel ei oska täielikult mõista, mida tähendab 100%-liselt toimiv tunnetussüsteem.

Nagu inglid on meile ka varem öelnud – energias on kõik uue ajastu muudatused nüüdseks tehtud. Maine plaan aga tuleb järk-järgult kaasa.

Maine plaan ei saanud (tervikuna) energeetilise poolega üheaegselt muutuda, sest need plaanid on erinevad. 

Inglid on meile alati õpetanud – kõik muudatused toimuvad siin maailmas selliselt, et energia muutub esimesena. Sealt kanduvad muudatused edasi füüsilisse plaani. Teisiti ei ole lihtsalt võimalik, sest meie maailm ei tööta teistpidi. Kui inimene tahab muudatusi ellu viia, muutes ainult füüsilist plaani, siis need muudatused ei jää mitte kunagi püsima. Ehk kui energia pool jätta täiesti muutmata, siis ei saa kunagi ka füüsiline plaan päriselt muutuda. Ajutisi muudatusi saab ikka kuidagi läbi viia, kuid need on pigem ärritavat laadi, sest inimese energeetiline muster loob ikka samu asjaolusid, mida ta lõi ka enne.

Aga räägime veel turvatundest.

Mida tähendab tervislik ja terviklik turvatunne?

Inglid ütlevad, et inimese jaoks on terve maailm turvaline. See tähendabki, et kui tema turvatunne on terviklik, siis ta tunnebki end igal pool turvaliselt. Sealjuures on turvatunne loodud olema terviklik lihtsalt niisama ehk selleks ei pea joonduma teatud välised (füüsilise maailma) asjaolud.

Kui turvatundes on aga haavad sees, siis võibki tekkida igal pool hirm. Hirm tekib vastavalt sellele, missuguste haavadega on parasjagu tegu. Ehk hirm tekib sellistes kohtades, mida manipulatsioonid on “koolitanud” kartma. Ehk võib ka öelda, et iga säärane haav tähistab üht “koolitust”.

Niisiis, mis toimub kokkuvõttes eeloleval nädalal?

Eeloleval nädalal jõuame me koju ehk meie turvatunne saab jälle suure sammu võrra terviklikumaks. Osade puhul saab ta ka täiesti terviklikuks…see kõik oleneb nüüd inimesest ja sellest, kus tema parasjagu oma eluga on.

Kuidas meie turvatunne nüüd terviklikumaks saab? Sel nädalal terveneb meie turvatunne läbi heade uudiste ja uute ideede. Ja neid nähtuseid leidub nüüd küll iga nurga taga.

Kuna sel nädalal tundub maiset tegutsemist olevat üsna palju, siis on ka arusaadav, miks inglid meile nüüd üsna palju energeetilisi sildu saadavad. Nagu ikka – sillaks on teie jaoks personaalselt vaid see viide, mis teid kõnetab. Kui mõni sild ei kõneta üldse, siis ongi lugu selline, et see sild pole teile mõeldud. See sild on järelikult viiteks kellelegi teisele.

Niisiis, energeetilise sillana toovad inglid esmalt välja kaks aastahoroskoopi – Kaalud 2019 ja Skorpion 2019.

Nädala horoskoopidest viidatakse järgnevatele:

 • Nädal nr 20, 2017
 • Nädal nr 21-22, 2017
 • Nädal nr 38, 2017
 • Nädal nr 29-30, 2018
 • Nädal nr 50, 2018
 • Nädal nr 1, 2019

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (2019 I poolaasta horoskoobiraamatuga (jaanuar-juuni), juulist edasi kuuhoroskoopidega jne), toovad inglid lisaviitena välja 2019 juuni finants & karjääri teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 maikuu suhete sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 24 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Miriam Makeba – Pata Pata”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

 • Üldised sõnumid
 • Suhted
 • Finants & karjäär
 • Kinnisvara
 • Sisetunde tuunimise juhised
 • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"