Nädala horoskoop 03.06-09.06.2019

nädal 23 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

03.06 – 09.06.2019

2019. aasta nädal nr 23

Inglite sõnumid aasta 23. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kui palju kaalub Sinu kohustuste pagas?

Nädala kristall – Jadeiit

Nädala värv – Punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.


UUDISED

  • Veel viimaseid tunde (kuni 02. juunini) on võimalik osta 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamatut. Kogu lisainfo leiate selle raamatu kohta siit alalehelt -> “Horoskoop 2019 (tasuline)”
  • Alates 03. juunist hakkavad tasulised lisasõnumid ilmuma igakuiselt – st. pikemat horoskoobiraamatut enam ei tule. Nüüd saab osta minu poolt kanaldatud teemasõnumeid igaks kuuks eraldiseisvalt. (Nagu ikka, käib minupoolsete tasuliste horoskoopidega kaasas kollektiivne kaugseanss.)

Ehk siit tuleb väga hea uuendus neile, kes ei soovi pikemalt sõnumeid ette lugeda/ teada. Nüüd on igaühel võimalik otsustada, millise kuu puhul ta soovib kollektiivses kaugseansis osaleda ja/või lisasõnumeid (teemasõnumeid) lugeda.

Kuuhoroskoobi (kuu lisasõnumite) hind on 7 eur.

Millised teemasõnumid hakkavad kuuhoroskoobis ilmuma?

Selles osas jätkub sarnane rütm, mida olete juba harjunud nägema minu horoskoobiraamatutes.

Muutub nüüd vaid see, et ma hakkan uuesti kinnisvara sõnumeid kanaldama. (2019 esimese poolaasta raamatus ma selle teema kohta sõnumeid ei kanaldanud. Seal olid aga tervisliku kehakaalu juhised, mida ma enam edaspidi kuuhoroskoopides ei kanalda.)

Ehk igakuised lisasõnumid sisaldavad nüüd (lisaks üldistele sõnumitele) järgmiseid teemasid – suhted, finants & karjäär, kinnisvara, sisetunde tuunimise juhised. Ja kõige lõpust leiate ka harjumuspärase päevasõnumite sektori.

Need lisasõnumid on kanaldatud endiselt üldises mõttes kõigile – st. tähemärke (tähemärkide põhist sõnumite lahterdamist) ma seal ei kasuta. Ja rõhutan ka ikka uuesti üle, et tegu ei ole personaalse horoskoobiga. Minult personaalseid horoskoope tellida ei saa.

Kuuhoroskoopide lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)


2019. aasta 23. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Tee midagi sellist, mida varem pole teinud. Nr 63

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis. Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Õige abistaja on lähedalt võtta. Kutsu ta appi. Nr 86

Inglite taro kaart – Üheksas veekaart

Lillekaart – Pea kinni oma lubadusest. Roosa liilia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kahe eelmise nädala jooksul said ringid täis. Need ringid koosnesid erinevatest torkivatest teemadest. Meie ülesandeks oli nende ringide kokku pakkimine ja ära viskamine. Inglid ütlesid, et tegu on (kooli) lõpetamise tseremoonia laadsete toimingutega.

Eeloleval nädalal muutub meie kohustuste pagas kergemaks.

Mõnel juhul muutub see iseenesest kergemaks – tõenäoliselt selle sama tseremoonia tõttu ehk selle tõttu, et viskasite äsja minema ühe suure torkivate teemade kera/ ringi.

Mõnel juhul aga ütlevad inglid, et nüüd tuleb teil aktiivselt tegeleda oma kohustuste pagasi kergemaks muutmisega. Seda eelkõige ülesannete delegeerimise näol.

Aga mis selle kõige mõte on?

Miks peame oma kohustuste pagasit kergemaks muutma?

Inglid ütlevad, et eeloleval nädalal heljub ringi soovide täitumise energia.

Meile on määratud sellest osa saada, aga kui inimene keskendub liialt oma kohustustele, siis läheb see energia temast tõenäoliselt mööda.

Selle tõttu suunavadki inglid nüüd fookuse konkreetselt igaühe personaalsele kohustuste pagasile.

Vaadelge seda kogumikku ja tunnetage selle raskust. Kui muidu võib olla keerukam erinevate nähtuste energiate tajumine, siis isiklike kohustuste kogumiku raskuse tajumine enamasti keerukas pole. Seda raskust teab ja tunnetab tõenäoliselt igaüks.

Kohustused on tõepoolest rasked. Seda eriti juhul kui nende juures pole absoluutselt mitte ühtki kübet rõõmu.

Saame ju nimelt eristada selliseid kohustusi, millega siiski kaasneb ka rõõmu ja selliseid kohustusi, milles rõõm üleni puudub.

Olenevalt detailidest, millest teie isiklik kohustuste koorem koosneb, otsigegi nüüd üles just need kohustused, milles pole üldse rõõmu. Ja vähendage selliseid kohustusi nüüd sihipäraselt. Kasvõi ainult selleks nädalaks. 

Delegeerige need kohustused kellelegi teisele, kui võimalik. Kuna inglid konkreetselt viitavad siinkohal abistajatele, kes on kuskil teie läheduses, siis järeldan ma sellest, et tegu on nüüd enamjaolt sääraste kohustustega, mida annab delegeerida.

Ja loomulikult tasub mõni asi lihtsalt jätta tegemata…alati leidub ju ka selliseid kohustusi, mille teostusega annab nädala oodata küll.

See on otseloomulikult igaühe isiklik otsus, mis ta nüüd oma kohustustega peale hakkab. Igal juhul on inglite soovitus selline, et eelolevaks nädalaks tasub oma elupagas muuta nii kergeks kui võimalik.

Nad ütlevad ka, et eriti värskendav oleks nüüd ära jätta/ edasi lükata/ delegeerida mõni selline kohustus, mida te pole kunagi varem ära jätnud/ edasi lükanud/ delegeerinud. Võib-olla lausa midagi sellist, mille puhul te olete varem arvanud, et sellest kohustusest küll üle ega ümber ei saa. 

See tooks kaasa eriti värskendava energiavoo, sest siis te loote oma ellu midagi täiesti uudset. Uudsuse aspektil on omaette kergust andev toon juures. Kui need kaks asja ühendada (kohustusest vabanemine ja uudsus), siis kergendate te oma elupagasit lausa mitmekordselt.

Aga räägime veel neist soovidest, mis nüüd täituda tahavad ja mille energia meid eeloleval nädalal ümbritseb? Mis sorti soovidega on tegu?

Inglid ütlevad, et neis soovides sisaldub nüüd lausa midagi iidset.

Ehk siin on isiklikus plaanis kindlasti tegu soovidega, mida oleme ise ammu soovinud, aga näib, et sellega lugu ei lõppe.

Nimelt näib, et meid ümbritseb nüüd ka teatud iidsete soovide võrgustik. Ja seda pigem kollektiivsete soovide poolelt.

Eelolevas nädalas sisaldub soovide täitumine ka tollest aspektist.

Mida see täpsemalt tähendab?

See tähendab seda, et nüüd täituvad soovid, mida soovisid meie esivanemad. Ühiselt ja kogu hingest. 

Need on soovid, mis varem ei saanud täituda. Just nimelt kollektiivsete energiate tõttu, mis nüüdseks on muutunud.

Ma ei oska praegu kõnealust juhist täpsemalt tõlgendada. Mulle näib, et siin räägitakse millestki üsna spetsiifilisest, millest ma ei pruugigi mõistusega aru saada. See võib olla lausa midagi sellist, mida me tänapäeval üldse enam ei mõistagi…mitte keegi meist. Vähemalt mitte mõistuse poolelt. Hingega me aga mõistame kindlasti kõike ja tollest vaatepunktist oskangi ma praegu öelda, et tegu on karmaringi täitumisega. See ring oli väga pikk ja käänuline, aga ta saab nüüd täis.

Küsin inglitelt, kas tegu polegi siis sama ringiga, mis sai juba kahe eelmise nädala jooksul täis?

Nad ütlevad, et need juba täitunud ringid asusid tänapäevas ja need olid pigem isiklike teemade ringid. Selles osas on kõnealused ringid erinevad (need, mis juba täitusid versus see ring, mis nüüd täitub).

Aga neil ringidel on siiski ka ühisosa olemas. Nimelt moodustasid äsja täitunud isiklikud ringid tolle iidse kollektiivse ringi lõpp-etapi. Ehk kõik need teravaid teemasid täis kerad, mida me just aktiivselt minema viskasime, viisidki tolle iidse ringi lõpetamiseni.

Mis saab edasi kui too iidne ring saab täis?

Inglid ütlevad, et energeetilises mõttes keerame me jälle ette uue lehekülje. Seda peamiselt kollektiivses plaanis. 

Tavaliselt te ütlete, et isikliku plaaniga saabki kollektiivset plaani muuta? Kas nüüd siis isiklikud plaanid ei muutugi?

Inglid ütlevad, et muutuvad muidugi.

Me äsja läbisimegi etapi, milles muutsimegi isiklikke plaane. Tänu sellele protseduurile saabki nüüd meie kollektiivne plaan jälle suure sammu võrra terveneda.

Energeetilises mõttes läheb nüüd õhk puhtamaks ja värskemaks.

Inglid lisavad veel, et nüüd on käes selline ajahetk, kus meile avaneb justkui järjekordne uus uks. 

Seekord aga ei pea keegi otsustama, kas ta läheb sellest uksest sisse või mitte.

Seekord on tegu kollektiivse uksega ehk lävepakuga, mille me ületame kõik koos.

Kas me kõik ka tahame seda lävepakku ületada?

Inglid ütlevad, et seda lävepakku tahtsidki ületada juba meie esivanemad. See soov on meis kõigis alati edasi elanud, läbi erinevate põlvkondade. Ja see on tõesti soov, mida soovib kogu hingest iga hingega olend.

Nagu öeldud juba ka varem – mõistusega ei pruugi me seda soovi hoomata. Küll aga tunneb ja teab selle soovi olemust meie hing. Igaühe hing eraldiseisvalt ja meie kollektiivne hing samuti.

Aga millega on siiski tegu? Kuhu me läheme/ kuhu me jõuame?

Inglid ütlevad, et me jõuame koju.

Nad ütlevad, et “kojujõudmine” on praegu ainus termin, mida me oskame selle nähtusega seostada. Meil ei ole tolleks nähtuseks hetkel paremat terminit kuskilt võtta.

Ja täpselt seda nad soovivadki ainsa asjana praegu meile öelda. Milliseid maiseid sündmuseid too energeetiline liikumine kaasa toob ja mis sealt edasi saab, näeme me juba ise reaalajas.

Energeetilise sillana toovad inglid välja kolm aastanumbrit – 2008, 1865 ja 2013.

Nädala horoskoopidest viitavad nad nädalate nr 19-20, 2019 horoskoobile ja nädalate nr 47-48, 2018 horoskoobile.

Neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga (ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht Horoskoop 2019 (tasuline)), toovad inglid lisaviitena välja 2019 juunikuu üldiste sõnumite teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 maikuu finants & karjääri sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud aastate sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 23 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Lady Gaga – Poker Face”, “Lady Gaga – Bad Romance”, “Miley Cyrus – Wrecking Ball” ja “Camila Cabello – Havana ft Young Thug”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 03.06 – noorkuu

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

NB! Alates 03. juunist saab soetada JUULI horoskoopi.

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Esmalt ütlen, et müügis on alati ainult järgmise kuu horoskoop ja kui ilmub uus horoskoop, siis läheb eelmise müük lukku.

St. alates 03. juunist tuleb müüki JUULIKUU lisasõnumitega kuuhoroskoop. See on müügis kuni juuni lõpuni. Juuli algusest tuleb müüki augusti kuuhoroskoop jne jne.

NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Kuuhoroskoobi lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"