Nädala horoskoop 08.07-21.07.2019

nädal 28 29 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

08.07 – 21.07.2019

2019. aasta nädal nr 28-29

Inglite sõnumid aasta 28 & 29. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Tulised olukorrad saavad läbi

Nädala kristall – Karneool

Nädala värv – Punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.


UUDISED

Tuletan siinkohal uuesti meelde, et nüüd ilmuvad tasulised lisasõnumid igakuiselt ja alati üks kuu ETTE. Pikka horoskoobiraamatut (pikemaks perioodiks) enam ei ilmu.

See tähendab, et hetkel saate tellida AUGUSTI kuuhoroskoopi.

See on müügis kuni 31. juulini.

(Juuli horoskoobi müük sai juba juuni lõpuga läbi, sest nagu ütlesin ka ülal – nüüd saab tasulisi lisasõnumeid soetada alati vaid üks kuu ette. Taoline reegel kehtib seetõttu, et läbi nende lisasõnumite toimetab ka kollektiivne energeetiline kaugseanss. See tähendab, et kõik, kes soovivad neid lisasõnumeid ka kaugseansina kasutada, peavad olema õigeks ajaks “pardal”.)

Kogu lisainfo leiate kuuhoroskoopide kohta siit alalehelt – “Kuuhoroskoop (tasuline)”


2019. aasta 28-29. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kaua sa ootad? On aeg. Nr 36

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Liigu edasi. Ära lase praegu ühelgi segajal oma teekonda katkestada. Nr 108

Inglite taro kaart (seekord tuli välja 3 inglite taro kaarti) – Seitsmes õhukaart, veekaartide poiss ja maakaartide poiss

Lillekaart – Suhtle oma inglitega. Paradiisilinnulill (e. kuninglik strelitsia)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal muutusid teatud võimatud aspektid võimalikuks. Sealjuures ütlesid inglid, et nüüd muutub midagi sellist, mida vastavad isikud on iseenda jaoks võimatuks pidanud. Ehk muutuvad nüansid ei olnud otseselt miskit ebamaiset. Need olid lihtsalt asjaolud, mille esinemise tõenäosus tundus meile varasemalt üsna olematuna.

Kahe eeloleva nädala vältel leiab aset liikumine. See on liikumine, mis toimub vaikuses ja see on liikumine, mis viib meid taaskord väga suure sammu võrra edasi. Võib ka öelda, et see on liikumine, mis saabki toimuda vaid tänu vaikusele.

Aga mis vaikus see on, millest inglid siinkohal kõnelevad?

Esmalt ütlen, et eelolevate nädalate energias on tugev seos Lõvide tähemärgi 2019 aastahoroskoobiga. Ka seal näitasid inglid mulle erilist vaikust. Tundub, et seesama vaikus nüüd saabubki ehk nüüd tulevadki fookusesse teemad, mis on käesoleval aastal peaasjalikult Lõvide töölaual.

Lõvide aastahoroskoobi saab igaüks ise täpsemalt üle lugeda. Toon siin välja vaid asjaolu, et tolles horoskoobis suunasid inglid fookuse perekondlikele teemadele (sealhulgas perekondliku vara teemale). Täpsemalt ütlesid nad, et just Lõvid juhivad sel aastal perekondlike manipulatsioonide lahkumise protsessi. See protsess pidigi toimuma läbi eriskummalise vaikuse ja udu.

Inglid ütlesid juba ka seal horoskoobis, et too vaikus ei ole üldse halva iseloomuga. Tegu ei ole kindlasti vaakumilaadse seisundiga, kus miskit ei toimu.

Sel vaikusel on sõbralik ja soe toon. Ja seal sisaldub ka tegevust.

Nii on ka kahel eeloleval nädalal – siin esineb meil nüüd vägagi sõbraliku ja sooja alatooniga vaikus.

Ja nagu öeldud juba ülalpool – see vaikus ei esine niisama. See vaikus langeb maale seetõttu, et saaks toimuda üks konkreetne edasiliikumine.

Ja nad ütlevad, et kahe eeloleva nädala edasiliikumine seisneb eelkõige tuliste olukordade lõppemises.

Mida nad mõtlevad tuliste olukordade all?

Nad ütlevad, et nüüd saavad läbi erinevad pakilised sündmused ehk sündmused, milles sisaldusid pakilised detailid. St. sündmused, mis tekitasid sellist tunnet, et nende raames on vaja kiirelt leida teatud lahendusi. Samas näib, et neis olukordades polnud kiireid lahendusi kuskilt võtta. Ja see kõik tekitas kokku ühe kummalise kompoti, mis hoidis kõnealuseid olukordi järjepidevalt tulisena.

Ehk tegu polnud otseselt tulekahjudega, aga need olukorrad püsisid siiski järjepidevalt tulistena. St. need olukorrad tõesti nõudsidki lahendusi (erinevatel põhjustel) ja kuna lahendusi kuskilt ei ilmunud, siis püsis ka vastavates olukordades tuline temperatuur. Olenevalt olukorrast, võis selline tuline seisund kesta juba aastaid.

Inglid viitavad siinkohal aastanumbrile 1997, millest järeldan, et osadel juhtudel ongi kirjeldatud tuline olukord kestnud juba aastast 1997. Seda küll vist vaid mõningatel üksikutel juhtumitel (kuigi inglid ütlevad siinkohal, et neid juhtumeid polegi nii vähe kui võiks arvata). Enamiku puhul tundub siinkohal tegu olevat mõneaastaste perioodidega. Ehk igal juhul on need tulised olukorrad kestnud juba väga tüütult kaua.

See ongi too tulisus, mis nüüd saab läbi. 

Täpsemalt – ülalpool kirjeldatud vaikus tulebki seda tulisust nüüd lõpetama.

Mida saavad inglid meile kõnealuse protsessi kohta veel rääkida?

Nad ütlevad, et kõnealune vaikus saabub nüüd niikuinii. Selle takistamiseks ei saa keegi midagi teha.

Taoliste tuliste olukordade eluiga on nüüd lihtsalt läbi. Seda asjaolu kuidagi ümber lükata ei saa. 

Nad täpsustavad veelgi – tegu oli olukordadega, mis ajasid sisuliselt inimesi “hulluks”. Need olukorrad olid täis segadust ja lahendamatust. Jah, neid olukordi põhjustas ka too tagurpidi liikumine, millest inglid on meile siin sageli rääkinud, kuid peamine põhjus seisnes siiski pikaajalistes manipulatsioonides. Just need manipulatsioonid takistasid kõnealustes olukordades lahenduste ilmumist. Need manipulatsioonid takistasid meil lahenduste nägemist. Võib ka öelda, et seal polnudki midagi näha, sest kõik oligi sihilikult segi paisatud.

Inglid ütlevad – manipulatsioonid ongi alati segased ja mustad. Lisaks moodustavad nad alati rägastiku. Selline ongi manipulatsioonide muster. Muul moel ei saakski manipulatsioonid püsida. Manipulatsioonide püsimist tagabki just nimelt too rägastik. Rägastik tagab selle, et need valed ei joonistugi kunagi välja selgeks tõeks.

Tõde on nimelt alati selge ja puhas. Tõde moodustab energeetiliselt alati ka ilusaid kujundeid. Tõe puhul ei saa kunagi rääkida rägastikest. Selliseid asju pole tões olemas.

See on ka viis, kuidas teha vahet tõel ja valel. Kui te tunnetate paremini energiaid, siis te tajutegi alati tõe puhul selget kõla ja pilti. Tõde on alati rahulik. Tõde on alati meeldivalt soe. Vale on alati sogane ja sumbuva heliga, kui seal üldse mingit heli on. Vale on alati närviline. Vale on alati kas tuline või külm. Igal juhul tekitab ta ebameeldivat tunnet.

Mida saame seega kokkuvõttes tõdeda kahe eeloleva nädala kohta?

Nüüd saabub üks eriskummaline vaikus, mis jahutab maha tuliseid olukordi. Just see vaikus lülitab neis olukordades temperatuuri normide piiresse. Ehk just see vaikus loob nüüd selguse erinevates segastes olukordades. Ehk just see vaikus harutab nüüd lahti erinevad rägastikud. Need on rägastikud, millest kukuvad seejärel tõed välja.

Energeetilise sillana toovad inglid välja kaks aastahoroskoopi – Lõvi 2019 ja Neitsi 2019. Aastanumbritest tuuakse seekord välja järgnevad – 1998, 1999 ja 2017. (Ülalpool viidati juba ka aastale 1997, kuid siinkohal seda sillana miskipärast välja ei tooda.) Nädala horoskoopidest viidatakse seekord nädalate nr 17 ja 52, 2017 horoskoopidele ja nädala nr 11, 2018 horoskoobile.

Lisaks eelnevale, viitavad inglid esimest korda ka konkreetsetele kuupäevadele – 25. september ja 25. detsember. St. viidatakse ainult nendele kuupäevadele, ilma aasta viiteta.

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (2019 horoskoobiraamatuga, juulist edasi kuuhoroskoopidega jne), toovad inglid lisaviitena välja 2019 juulikuu kinnisvara teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 maikuu suhete sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 28-29 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “R.L. Burnside – Shuck Dub” ja “Santana – Smooth ft. Rob Thomas”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 07.07-02.08 – merkuuri retrograad
  • 17.07 – täiskuu

Täiskuu

Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Merkuuri retrograadi perioodid

Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – hetkel saab tellida augustikuu horoskoopi

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Sealjuures ilmuvad need sõnumid nüüd alati üks kuu ette ja alati on müügis vaid ühed sõnumid korraga. St. kui ilmuvad järgmised, siis läheb eelmiste müük lukku.

Toon näite – augusti sõnumeid saab osta juulis. Augusti alguses ilmuvad juba septembri sõnumid jne.

Seega saab nüüdsest igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"