Nädala horoskoop 22.07-28.07.2019

nädal 30 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

22.08 – 28.08.2019

2019. aasta nädal nr 30

Inglite sõnumid aasta 30. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Taevased kingipakid on valmis. Kas need jõuavad ka kohale?


UUDISED

Tuletan siinkohal uuesti meelde, et nüüd ilmuvad tasulised lisasõnumid igakuiselt ja alati üks kuu ETTE. Pikka horoskoobiraamatut (pikemaks perioodiks) enam ei ilmu.

See tähendab, et hetkel saate tellida AUGUSTI kuuhoroskoopi.

See on müügis kuni 31. juulini.

Augusti alguses ilmub juba septembri horoskoop.

(Juuli horoskoobi müük sai juba juuni lõpuga läbi, sest nagu ütlesin ka ülal – nüüd saab tasulisi lisasõnumeid soetada alati vaid üks kuu ette. Taoline reegel kehtib seetõttu, et läbi nende lisasõnumite toimetab ka kollektiivne energeetiline kaugseanss. See tähendab, et kõik, kes soovivad neid lisasõnumeid ka kaugseansina kasutada, peavad olema õigeks ajaks “pardal”.)

Kogu lisainfo leiate kuuhoroskoopide kohta siit alalehelt – “Kuuhoroskoop (tasuline)


Nädala kristall – Karneool

Nädala värv – Sinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 30. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Ära karda õppida midagi uut. Õppeprotsess ei pea toimuma nelja seina vahel ja kellegi teise poolt loodud reeglite järgi. Sul olekski praegu kasulik õppida midagi uut, kasutades sealjuures ka uudset õppimise tehnikat (mis sobib just Sulle). Nr 113

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Jälgi, mis loodusel Sulle öelda on. Nr 34

Inglite taro kaart – Üheksas õhukaart

Lillekaart – Võta aega iseendale. Tulp

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kahe eelmise nädala vältel said läbi erinevad tulised olukorrad. Need lõppesid vaikuse saatel. 

See oli vaikus, mis harutas lahti valede rägastikke ja jahutaski seeläbi erinevaid tuliseid olukordi.

Eeloleval nädalal hakkavad paistma ja saabuma erinevad kingitused. Need kingitused kukkusidki välja neist valede rägastikest, mida äsja lahti harutasime. 

Võib ka öelda, et need kingitused tähendavad ja tähistavad erinevaid tõdesid. 

Kuidas nii? 

Inglid ütlesid meile, et kõnealustest rägastikest kukuvad välja tõed. Need on tõed, mis ongi seal rägastikes justkui vangis olnud. Erinevad valede keerised ja pöörised on neid tõdesid pikalt kinni hoidnud. 

Kuidas nii? 

Mida ütlesid inglid valede kohta? Nad ütlesid, et manipulaatorid kujundavadki alati valedest rägastikke. Seda seetõttu, et tõed ei saa siis sealt välja kukkuda. Ehk manipulaatorid keerutavadki alati valed selliselt kokku, et tõde ei saaks enam kuskilt välja paista. Eelistatult mitte kunagi. Manipulaatoritel on alati eesmärgiks valede abil ohvri vangistamine. Jah, need vangikongid ei pruugi olla silmaga nähtavad ja käega katsutavad, kuid vangikongid on need nähtused siiski. Ohver istub selliste skeemide sees alati justkui pantvangina. Pantvangina, kellel polegi kunagi erilist lootust vabaneda. Vabanemise lootust pole, sest väljapressitav lunaraha ongi tollesama ohvri energia.

Kuidas need nähtused inimesi vangistavad? Kui manipulaatoril õnnestub oma ohvri ümber kokku punuda üks korralik valede võrgustik, siis see ohver jääbki kinni justkui ämblikuvõrku. Nähtamatusse ämblikuvõrku. Selle võrgu abil kurnab manipulaator ohvri energiat. Samuti silmale nähtamatul viisil.

Sellised võrgud nüüd äsja lahti punutigi. Need tuli just nimelt lahti punuda, sest lõhkuda neid ei saanud ega ka tohtinud. Inglid ütlevad, et lõhkumine on samuti manipulaatorite pärusmaa. Kui me oleksime läinud neid võrke lõhkuma, siis oleks nad osanud seda protsessi takistama tulla. Kuna me aga lähenesime teistmoodi, saime me ka neist võrkudest vabaks.

Mida tähendab see uutmoodi vabadus, mis meile nüüd vastu vaatab?

Inglid ütlevad, et too uutmoodi vabadus toob meile nüüd palju kingitusi. Need on kingitused, mis saavad alguse tõdedest ehk need on üleni helged kingitused ja need on ka tingimusteta kingitused. St. nende kingituste taga ei peitu kellegi halbu kavatsusi ja meil on tõepoolest üleni turvaline neid kinke nüüd ka vastu võtta.

Aga miks nad meile sellist juttu räägivad?

Kas pole loogiline, et kui kink saabub, siis igaüks võtabki ju ta vastu?

Nad ütlevad, et kuna kõnealused kingitused saabuvad uutmoodi vabaduse taustal ja need ka sisaldavad uutmoodi vabadust, siis ei pruugi just igaüks oma kinki koheselt vastu võtma tõtata. See kink võib lihtsalt esmapilgul (ja esmasel tunnetamisel) näida võõras ja mõnel juhul ka ohtlik. Ohtlikkus tähendab siinkohal erinevate inimeste jaoks erinevaid asju, kuid täpselt nii nad ütlevad – mõnel juhul võivad need kingitused tunduda ka ohtlikud.

Igal juhul aga tulevad need võõristavad tunded praegu pinnale ainult olukorra uudsuse tõttu. Tegelikku ohtu neis kingitustes ei sisaldu. Seda inglid meile kinnitavad.

Nad lisavad ka kiirelt, et igaüks saab nüüd kätte ainult oma isiklikke kingitusi. Ehk kingitusi, mis on mõeldud just talle. Siinkohal ei käi jutt kellegi võõraste asjadest. Igaüheni jõuavad nüüd vaid need kingipakid, mis ongi adresseeritud just talle. Seetõttu ütlevad inglid ka rangelt – võtke nüüd oma kingitused vastu. Jah, need ongi tõenäoliselt teie jaoks uudsed asjaolud ja nähtused, mis seal pakkides sisalduvad, kuid te olete tegelikult ise nende pakkide sisu kujundanud. Te kujundasite need sisud läbi erinevate unistuste ja tunnetuste.

Mida saavad inglid meile veel öelda nende kingipakkide sisu kohta? Kas on võimalik veel midagi täpsustada?

Nad ütlevad, et mõne jaoks tähendab tolle kingipaki saabumine seda, et ta peab midagi uut selgeks õppima. See võib ka olla põhjus, miks too pakk näib ohtlik. Neile inimestele võib tunduda, et nad on kas liiga vanad juba millegi uue õppimiseks või on nad lihtsalt tõrksad uute teadmiste/ oskuste omandamise suhtes. Inglid ütlevad, et ärge kartke – seda, mida teil nüüd selgeks tuleb õppida, tasub ka õppida. Ja see pole kindlasti midagi sellist, mida peate õppima teiste poolt määratud tingimuste järgi. Te võite oma õppeprotsessi kujundada täpselt selliseks, mis sobib just teile. Asju saab õppida erinevatel moodustel. Kui tavapärane õppimine teid hirmutab, siis polegi teil tarvis tollele olukorrale selle mätta otsast läheneda. Leiutage oma mätas ja lähenege saabuvale olukorrale hoopis teisiti.

Küsime inglitelt, kuidas teha nii, et need kingid nüüd ka hõlpsalt meieni jõuaks? Ehk kuidas teha nii, et meie energiasüsteem nende saabumisele vastu ei tõrguks?

Nad ütlevad, et tegelege sel nädalal kõikvõimalike meeldivate nähtustega.

St. võtke oma hobid välja, lugege läbi mõni uus raamat või vaadake mõnda uut filmi.

Viibige looduses, nautige suveilma, külastage mõnda uut paika.

Valmistage oma lemmikroogasid või külastage kohta, kus pakutakse teie lemmikroogasid.

Tehke ükskõik mida … peamine on praegu see, et teie päevakava oleks teie jaoks võimalikult meeldiv.

Nagu ikka, tuletavad inglid meelde, et see, mis meeldib ühele, ei pruugi absoluutselt meeldida teisele. St. koostage nüüd oma päevakava ikka isiklikest eelistustest lähtuvalt. Ärge järgige teiste eelistusi kui need teile ei meeldi. Tehke seda, mis on teie jaoks meelepärane.

Mida see kõik meile annab?

Inglid ütlevad, et kõnealuste kingituste vastuvõtuks tulebki olla konkreetselt vastuvõtlik kõigele heale. Kui te tegelete oma lemmikhobidega, siis te astutegi taolisele sagedusele, kus te olete automaatselt vastuvõtlik ka kõigele muule heale.

Kui te aga tegelete kurtmise ja muretsemisega, siis viibite te sagedusel, mis toodab juurde just nimelt neid nähtuseid ehk veelgi rohkem kurtmist ja muretsemist sisaldavaid nähtuseid. Sealt sageduselt te oma kingitusi ei näe. Ja seal sagedusel viibides te ka oma kingitusi kätte ei saa.

Huvitav, kas pole? Tegu on kingipakkidega, mille sisu on tegelikult teie enda loodud, aga kätte te oma kinki igalt poolt ei saa.

Inglid ütlevad – jah, nii see on. Too sisu on teil ka loodud eelpool kirjeldatud meeldival sagedusel viibides, ükskõik kui palju te siis ka oma elu jooksul olete tollel sagedusel aega veetnud. Mõni rohkem, mõni vähem. Igal juhul on nende kingipakkide sisu valminud just kõnealustel sagedustel. Seetõttu peate nüüd ka oma sageduse vastavaks timmima kui soovite oma kingitusi kätte saada.

Energeetilise sillana viitavad inglid esmalt Lõvi tähemärgi 2019 aastahoroskoobile ehk see viide on sama, mis eelmises horoskoobis.

Nädala horoskoopidest viitavad nad seekord ainult ühele horoskoobile – nädal nr 13, 2017.

Ülejäänud sillad seisnevad seekord kõik aastanumbrite viidetes (mida on sel korral ka üsna palju) – 1973, 1984, 1994, 2004, 2014, 1997, 2013. Ja ka seekord on oluline miskipärast just nende aastanumbrite järjestus – inglid ütlesid need numbrid just sellises järjestuses nagu ma nad siia kirja panin. St. kellegi jaoks võib tolles järjestuses peituda omakorda lisasild ehk lisaviide mõne minevikusündmuse juurde.

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (2019 horoskoobiraamatuga, juulist edasi kuuhoroskoopidega jne), toovad inglid lisaviitena välja 2019 mai finants & karjääri teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 veebruari suhete sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 30 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Baauer – Harlem Shake” ja “Ylvis – The Fox (What Does The Fox Say?)”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 07.07 – 02.08 – kestab merkuuri retrograad
  • 25.07 – kaduneljapäev

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Merkuuri retrograadi perioodid

Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – hetkel saab tellida augustikuu horoskoopi

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"