Nädala horoskoop 29.07-11.08.2019

nädal 31 32 2019 horoskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

29.07 – 11.08.2019

2019. aasta nädal nr 31-32

Inglite sõnumid aasta 31 ja 32. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Iidsed haavad tervenevad ja saabub selgus

Nädala kristall – Roosa kvarts

Nädala värv – Kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.


UUDISED

Tuletan veelkord meelde, et nüüd ilmuvad tasulised lisasõnumid igakuiselt ja alati üks kuu ETTE. Pikka horoskoobiraamatut (pikemaks perioodiks) enam ei ilmu.

See tähendab, et hetkel saab veel viimaseid päevi tellida AUGUSTI kuuhoroskoopi – see on müügis kuni 31. juulini.

01. augustil ilmub juba septembri horoskoop.

Kogu lisainfo leiate kuuhoroskoopide kohta siit alalehelt – “Kuuhoroskoop (tasuline)”


2019. aasta 31-32. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – See olukord sisaldab küll okkaid, kuid nad ei torgi. Nr 127

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Kindel ei. Nr 61

Inglite taro kaart – Kolmas veekaart

Lillekaart – Tasakaalusta töö-, puhke- ja mänguaeg. Kollane roos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal hakkasid kohale jõudma erinevad taevased kingipakid. Täpsemalt ütlesid inglid, et need pakid on nüüd meie jaoks valmis, kuid nende saabumiseks peab igaüks ka vastavale sagedusele jõudma.

Kahe eeloleva nädala jooksul jätkub sarnane energia ehk endiselt jõuavad kohale kõnealused kingipakid. St. need tahavad endiselt kohale jõuda, kuid lugu on siin ikka sama – igaüks peab nüüd oma kingituse kättesaamiseks häälestuma vastavale sagedusele. Mis sagedusest käib jutt, saab igaüks juba täpsemalt üle lugeda eelmise nädala horoskooobist.

Aga mida soovivad inglid meile veel rääkida kahe eeloleva nädala kohta?

Nad ütlevad, et jah, personaalsel tasandil on nüüd tegu ajaperioodiga, mil meil tuleb tegeleda oma kingituste vastuvõtuga.

Kuna inimesi on palju, siis on ka mõistetav, et need kingitused ei jõua kõigile täpselt ühel ajamomendil kohale. Siin on nüüd tegu pikema perioodiga, mil taoline energia valitseb.

Üldine juhis on kingituste vastuvõtuks ikka sama – tegelege praegu oma lemmikhobidega nii palju kui võimalik ja otsige ka hobisid juurde. Ehk hoidke nüüd oma fookus teravalt ja sihikindlalt meeldivatel teemadel.

Inglid jätkavad – laiemal tasandil toimuvad praegu suured muudatused. Need on muudatused, mille jaoks on inimesed juba oma töö ära teinud, mistõttu ongi meie jaoks käes tööviljade nautimise aeg. Praegune etapp on kõik inglite kätes ja meil tõesti pole millegi pärast muretseda tarvis. Kõik saab tehtud – täpselt nii nagu vaja ja ka sellise ajastusega nagu vaja.

Aga mis see täpsemalt on, mis hetkel laiemas plaanis toimub? Mis protsessiga on tegu? Mida saavad inglid meile veel selle kohta rääkida?

Nad ütlevad, et laiemas plaanis on hetkel tegu iidsete haavade tervenemisega. Need on haavad, mis on väga kaua eksisteerinud meie kollektiivses energias ja ka meie füüsilisel planeedil. Need on haavad, mis on järjepidevalt taasloonud ka personaalseid haavu (läbi erinevate põlvkondade).

Kuna oleme nüüd pikalt tegelenud oma personaalsete haavade tervendamisega, saavad lõpuks terveneda ka teatud kollektiivsed haavad.

Kuidas nii?

Inglid on meile sageli rääkinud sellest, et ainus viis, kuidas üks inimene saab aidata tervendada tervikpilti, ongi läbi iseenda tervendamise. Ehk läbi isikliku tervenemise.

Kui suunad pilgu kollektiivile, jättes iseend täiesti tähelepanuta, ei tule muudatusi tegelikult kuskilt. Ei iseenda jaoks ega ka kollektiivi jaoks.

Armastus peab alati alguse saama iseendast.

Kogu maailm saab tegelikult alguse iseendast.

Kuidas nii?

Siin füüsilisel tasandil on korraga teoksil väga palju erinevaid detaile. Mitte ükski inimene ei saa oma ühe elu vältel tegeleda kõigi nende detailidega.

On täiesti normaalne, et ühe inimese fookus tegeleb ainult teatud hulgaga neist detailidest. See aga tähendabki, et too valitud hulk detaile moodustabki tolle inimese maailma. Ja see tähendab omakorda, et igaühe jaoks eksisteerib erinev maailm.

See on kõik täiesti normaalne. Elu ei saakski muul moel toimida.

Inimene peab tegema valikuid.

Ja seda ongi elu meile viimastel aastatel õpetanud.

Meile seati ette selliseid piiranguid, millest me varem ei osanud mõeldagi.

Läbi nende piirangute pidime liikuma edasi, kuigi see näis kohati täiesti võimatuna. Ja kohati tunduski, et me ei liigugi kuhugi.

Inglid ütlevad, et nad mõistavad, et see õppeprotsess oli meie jaoks keeruline. See oli aga hädavajalik – nii igaühe isikliku arengu jaoks kui ka kollektiivse arengu jaoks.

Tänu tollele õppeprotsessile olemegi nüüd jõudnud teatud kollektiivsete haavade tervenemiseni.

Mis haavadega on tegu? Kas inglid saavad meile ka sellest midagi rohkem rääkida?

Nad on meile varem rääkinud sellest, kuidas tervendasime oma kollektiivset vundamenti. Kas siin oli endiselt tegu vundamenti puudutavate töödega?

Nad ütlevad, et vundament sai meil juba varasemalt tervendatud. Hetkel paranevad haavad sellistes kohtades, mida võib nimetada kollektiivseks elektrisüsteemiks. Nad ütlevad, et seda nähtust võib ka nimetada kollektiivseks närvisüsteemiks. (Nagu ikka, pole meil tegelikult maisetest sõnadest ühtki head vastet võtta. Kasutame seetõttu tinglikult sääraseid termineid.)

Aga mis on nende haavade tervenemise tulemus?

Inglid ütlevad, et tänu kõnealuste kollektiivsete haavade tervenemisele, saavad suletud järjekordsed manipulaatorite tegevusmustrid. Ehk jälle sulgeme me hulganisti teeotsi (võib ka öelda labürinte), mida mööda erinevad manipulatsioonid kulgesid. Need teed sulguvad igaveseks.

See tähendab loomulikult taaskord tervislikumat ja terviklikumat elu – kõigile ja kõigele.

Inglid ütlevad – viimased aastad olid seetõttu väga rasked, et paljud inimesed suunati tegelema minevikuga. Nad on meile ka varasemalt selgitanud, et kui elada minevikus, siis sisuliselt jääbki elu toppama. Miks? Sest minevikus ole elu ega elamist. Kogu elu ja elamine toimub olevikus. Alati ja jäädavalt.

Tolle protsessi käigus aga suunati meid just nimelt minevikku, sest manipulatsioonide rajad, täpsemalt nende alged, asusid minevikus. Me pidime minevikus ringi tuhlama, olgugi, et see oli ebameeldiv ja raske. Tulemus, mille poole liikusime, oli lihtsalt seda kõike väärt.

Selle tõttu ongi inglid meile viimastel kuudel järjepidevalt korrutanud – see raske protsess sai läbi, misttõttu pole meil enam tarvis minevikus aega veeta.

Nüüd tuleb jälle pilk olevikku tuua ja selleks polegi paremat meetodit olemas kui hobidega tegelemine. Olevik on see koht, kus meid ootavad erinevad kingitused. Need kingitused, millest inglid juba eelmisel nädalal rääkisid ja kindlasti ka igasugused muud kingitused.

Kahe eeloleva nädala vältel ongi meil võimalik supelda erinevate kingituste keskel, kuid nagu juba öeldud – igaüks peab oma kingituste nägemiseks/ kogemiseks jõudma teatud sagedusele. Keegi teine teid sellele sagedusele tuua ei saa. Te peate tolle teekonna ise läbima, sest tegu on teie personaalse sagedusega ja muidugi ka teie personaalsete kingitustega.

Inglid ütlevad lõpetuseks – personaalsel tasandil heljuvad nüüd tõepoolest erinevad kingitused. Kahe eeloleva nädala peamiseks sisuks ongi nende kingituste keskel hõljumine ehk siin leiab aset peamiselt sujuv liikumine.

Küll aga toimub ühel hetkel lainetuse pöördumine või võib ka öelda mündi pöördumine. See nähe ei tähenda seda, et teie kingitused kaovad. Absoluutselt mitte. See nähe tähendab hoopis seda, et ühel momendil tunneme me lihtsalt kõik, kuidas need iidsed haavad sulguvad. See moment on tõenäoliselt paljude jaoks selgelt eristatav, sest nüüd saabub lõpp taolistele manipulatsioonidele, mis on tugevalt mõjutanud meie tunnetust. Seetõttu peaks see moment tekitama ka tugeva tundmuse, mis on paljude jaoks tajutav.

Inglid ütlevad, et kui see moment saabub, siis pole tarvis karta. Pigem suhtuge sellesse nähtusesse uudishimuga ja asuge ka koheselt uurima/ analüüsima, kas nüüd on teie tunnetuses midagi teistmoodi. Ehk koheselt kui see pöördumise moment ära käib, hakake maad uurima – mis on nüüd teisiti. Mis on teie jaoks teisiti? Mis on teid ümbritsevas keskkonnas teisiti? Tunnetage oma ümbrust ehk kompige oma ümbrust just nimelt tunnetusega.

Inglid ütlevad, et kui see moment on toimunud, siis peaksime me muuhulgas üsna kiirelt tundma enesekindluse tugevnemist.

Ja kui te hakkate juba põhjalikumalt oma ümbrust analüüsima, siis peaksite te ka hakkama erinevaid probleemseid olukordi selgemana tajuma. Ehk kõnealuste iidsete haavade tervenemine peaks nüüd tooma ka selguse – just eelkõige selliste nüansside osas, mis on viimastel aastatel olnud väga hägusad. Pilt peaks nüüd sellistes asjades oluliselt selginema.

See tähendab omakorda, et teile peaksid nüüd avanema uued ja selged edasiliikumise teed. Ja nagu öeldud – eelkõige ikka just taoliste olukordade osas, mis on viimastel aastatel olnud erilises tupikseisus/ pimeduses.

Energeetilise sillana viitavad inglid seekord jälle väga mitmetele aastanumbritele (toon need jälle välja täpselt sellises järjestuses nagu neid mulle edastati) – 2007, 1987, 1983, 1992, 1953, 2008 ja 2013.

Aastahoroskoopidest viidatakse Kaksikute ja Kaljukitse 2019 horoskoopidele. Lisaks ka Lõvi 2017 aastahoroskoobile. Ja viidatakse ka 2019 kinnisvara horoskoobile (üldine, kõigile tähemärkidele mõeldud aastahoroskoop, mille tegin kinnisvara temaatika kohta).

Nädala horoskoopidest saabub seekord samuti üsna mitmeid viiteid:

 • 2016 aastast viidatakse nädala nr 44 horoskoobile;
 • 2017 aastast viidatakse nädala nr 33 horoskoobile;
 • 2018 aastast viidatakse nädalate nr 15, 23-24 ja 34-36 horoskoopidele;
 • 2019 aastast viidatakse nädalate nr 8-9 ja 21-22 horoskoopidele.

Nagu ikka – teie jaoks moodustab energeetilise silla viite ainult selline viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub. Mind suunatakse kindlasti alati välja tooma rohkem viiteid kui ühe inimese jaoks resoneerub, sest minu horoskoopide lugejaid on palju. Seetõttu on ka mõistetav, et neid sildade viiteid saadetakse sageli üsna mitmeid.

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (2019 horoskoobiraamatuga, juulist edasi kuuhoroskoopidega jne), toovad inglid lisaviitena välja 2019 juuli üldiste sõnumite teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 maikuu üldiste sõnumite sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 31-32 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Rihanna – Take A Bow” ja “Linkin Park – Numb”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 01.08 – noorkuu
 • (07.07) – 02.08 – merkuuri retrograadi lõpp

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP
(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

NB! Kuni 31. juulini saab tellida augusti horoskoopi. 01. augustist tuleb müüki septembri horoskoop.

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

 • Üldised sõnumid
 • Suhted
 • Finants & karjäär
 • Kinnisvara
 • Sisetunde tuunimise juhised
 • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

NB! Kuni 31. juulini saab tellida augusti horoskoopi. 01. augustist tuleb müüki septembri horoskoop.

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"