Nädala horoskoop 12.08-18.08.2019

nädal 33 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

12.08 – 18.08.2019

2019. aasta nädal nr 33

Inglite sõnumid aasta 33. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kohustused puhastuvad ja meile ulatatakse võti

Nädala kristall – Merevaik

Nädala värv – Sinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.


UUDISED

(1) KUUHOROSKOOBID (tasulised)

Tuletan veelkord meelde, et nüüd ilmuvad tasulised lisasõnumid igakuiselt ja alati üks kuu ETTE. Pikka horoskoobiraamatut (pikemaks perioodiks) enam ei ilmu.

See tähendab, et hetkel saab tellida SEPTEMBRI kuuhoroskoopi – see on müügis kuni 31. augustini.

Kogu lisainfo leiate kuuhoroskoopide kohta siit alalehelt – “Kuuhoroskoop (tasuline)”

(2) 2020 aastahoroskoobid

Lähinädalate jooksul valmistan 2020. aastaks lühihoroskoobid kõigile tähemärkidele.

Need saavad ülesehituselt olema ikka samalaadsed nagu ka varem. Ma riputan neid siia, oma kodulehele, üles täpselt sellise kiirusega nagu ma neid valmistan. St. kõigi tähemärkide horoskoobid ei ilmu korraga üles, vaid need hakkavad ilmuma ükshaaval.

Kui soovite koheselt teada saada kui olen mõne uue horoskoobi üles riputanud, siis tasub teil kasutada näiteks Facebooki abi. Kui vajutate minu Facebooki kontol Follow ehk Jälgi nuppu, siis saate alati teavituse igast uuest horoskoobist, mida postitan.

Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaservast.


2019. aasta 33. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kui lähivaade viib ummikusse, pöördu kaugvaate poole. Nr 99

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Tee kodus suurpuhastus. Nr 65

Inglite taro kaart – Üheksas õhukaart

Lillekaart – Puhastumine. Valge roos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kahe eelmise nädala jooksul oli valitseva energia sisuks kollektiivsete haavade paranemine.

Millised haavad paranesid?

Inglid ütlesid, et tegu on iidsete haavadega ja et kõnealuse protsessi tulemusel avanevad meile järjekordselt uued rajad, mis võimaldavad ka selgemat edasiliikumist.

Eeloleval nädalal puhastuvad kohustused. Just täpselt sellist sõnastust inglid siinkohal kasutavad.

Ehk eeloleva nädala sisuks on erinevate kohustuslike aspektide puhastumine. Loomulikult käib siin jutt eelkõige energeetilisest puhastumisest, kuid nagu ikka – energeetilised protsessid toovad alati kaasa muudatusi füüsilises maailmas.

Küsimegi inglitelt, milliseid muudatusi just too puhastustöö kaasa toob? Ehk kuidas need kohustused meil nüüd ikkagi täpsemalt puhastuma hakkavad?

Esmalt ütlevad inglid, et siin tulevad peaasjalikult (ehk enamiku jaoks) fookusesse töövaldkonda ja õpinguid puudutavad kohustused. Ja osade jaoks sisaldab see energia koduste teemade puhastumist. Tõenäoliselt eelkõige nende jaoks, kelle puhul kodu ja töö on omavahel tugevalt seotud (näiteks isikud, kes töötavad kodus). Ja näiteks ka nende jaoks, kes hetkel ei tööta.

Just eelnimetatud teemade raames hakkavad nüüd meie eludes puhastuma kohustuslikud aspektid.

Kuidas need kohustused puhastuma hakkavad?

Inglid ütlevad, et see energia hakkabki otseselt toimetama nüüd nii, et ta kõrvaldabki inimeste eludest selliseid kohustusi, mis on juba ammu olnud vastavate isikute jaoks ülemäära koormavad. St. tegu on kohustustega, mis ei ole nende isikute kõrgema hüvanguga absoluutselt kooskõlas. Ometi on need isikud aga pidanud vastavaid kohustusi taluma ja näib ka, et see talumine on kestnud üsna kaua.

Miks see nii on? Miks need kohustused on end ilmutanud kui neid tegelikult polegi kõrgema hüvangu reeglite järgi vaja?

Nad ütlevad, et siin on jälle fookuses säärased asjaolud, mis tekkisid tolle tagurpidise teekonna tõttu. See teekond suunas meid muuhulgas erinevate talumiste radadele ehk see teekond tegi meile kohustusi juurde. Ja just pigem sääraseid kohustusi, mida võib nimetada isegi absurdseks. Nagu oleme rääkinud juba ka varem – see tagurpidi kulgenud teekond moonutaski igasuguseid erinevaid nähtuseid. Ja kuna see teekond on nüüd läbi, siis peavad ka kõik säärased moonutused meie eludest kaduma.

Ka siin – eelolevas nädalas – kaovadki sellised nüansid, millel pole meie eludes enam kohta, sest need kuulusid ainult tolle konkreetse teekonna juurde.

Kui soovite analüüsida, missugused kohustused teie elust nüüd kaduda võivad, siis otsige oma elust just sääraseid kohustusi, mida te kirjeldaksite sõnadega – ebaloogiline, absurdne, ebaaus, ebaõiglane jne. Lisaks saab kindla juhisena öelda, et tegu peab olema kohustustega, mis on teie ellu ilmunud just viimaste aastate vältel.

Need on kohustused, mis ongi olnud äärmiselt ebaloogilised, kuid samas pole te neist seni ka lahti öelda saanud. Ehk mingil põhjusel oletegi pidanud neid nüansse järjepidevalt taluma.

Põhjused on kindlasti erinevate inimeste jaoks erinevad, kuid olukorra sisu on sama – eksisteerinud on mingisugune täiesti ebaloogiline olukord, mis on endaga kaasa toonud ühe (või ka mitu) ebaloogilise kohustuse. St. ebaloogiline on olukord tervikuna, ebaloogiline on ka too kohustus ja ebaloogiline on ka asjaolu, et te pole saanud sellest kohustusest siiani lahti.

Kui kaugele minevikku kõnealused kohustused ulatuvad?

Inglid ütlevad, et siin on nüüd fookuses nüansid, mis tekkisid ajaperioodi 2010-2017 vältel.

Ka nädalal nr 23, 2019 (03-09. juuni) rääkisid inglid kohustuste pagasist, kuid tookord suunasid nad meid sihipäraselt kohustusi vähendama. Ehk me pidime siis ise konkreetselt oma kohustuste pagasid kõrvale asetama. Kasvõi ainult tolleks nädalaks.

Eeloleval nädalal on tegu teistsuguse protsessiga.

Nüüd justkui kammitakse meie kohustusi minema.

Tegu on energeetilise kammiga, mis harutab lahti need sõlmpunktid, mis on viimastel aastatel toiminud ebaloogiliselt. Ehk see kamm lükkabki tagurpidised olukorrad taaskord sirgeks ja otseks.

Kui ma vaatlen seda olukorda pildina, siis ma näen suurt valget sulge, millega meie energiat puhastatakse. Sellega tõmmatakse nüüd üle meie energia nii palju kordi kui vaja selleks, et olukord normaliseeruks.

Inglid ütlevad, et laiemas plaanis võib ka eeloleva nädala sündmuseid vaadelda nende taevaste kingituste saabumisena, millest nad juba kahes viimases nädala horoskoobis kõnelesid. Nad ütlesid ka seal, et need kingitused saabuvad erinevate inimeste jaoks erinevatel aegadel.

Küsin veel inglitelt lõpetuseks, mis on eeloleva nädala puhastustöö tulemus? Kas see viib meid mõne konkreetsema sihtpunktini?

Nad ütlevad, et tolle töö tulemusel ulatatakse meile võti. Üks uus võti, mis avab ühe uue ukse.

Sealt edasi saamegi juba ise astuda järgmisesse etappi, sest nüüd on ju võti meie käes. St. igaühe käes on nüüd tema personaalne võti. Ja see tähendabki omakorda, et igaüks saab nüüd endale sobival ajal avada järgmise ukse.

Mida see maises mõttes tähendab?

Inglid ütlevad, et need, kelle puhul tuleb fookusesse kodu temaatika, võivadki sel nädalal leida endale uue kodu. Mõned võivadki saada koheselt kätte ka oma uue kodu võtme, kuid mõnel juhul hüppab nüüd kuskilt esile just see õige objekt, mis kujunebki peatselt uueks koduks. See on aga muidugi ainult üks näide.

Kõnealune võti on aga energeetilises mõttes nüüd kõigi jaoks olemas. Ja see ulatatakse teile pärast eeloleva nädala puhastusprotsessi läbimist. See omakorda tähendab, et nüüd on igaühe jaoks olemas ka uus tasand, kuhu edasi minna.

Mida see personaalselt teie jaoks tähendab, näete kindlasti juba üsna pea. Kes soovib aga kõnealust olukorda enda jaoks (juba ette) põhjalikumalt analüüsida, saab kasutada abivahendina näiteks allolevat energeetiliste sildade loetelu.

(Mis on energeetiline sild? Sellest kirjutasin pikemalt näiteks 2019 aastahoroskoopides – iga tähemärgi aastahoroskoobis sisaldub ka vastav kirjeldus. Täpsemalt leiate selle sektorist, mille pealkiri on “Uutele lugejatele”.)

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad aastanumbrid (taaskord toon nad välja täpselt sellises järjestuses nagu neid öeldi…on võimalik, et ka see järjestus on kellegi jaoks lisaviide) – 2017, 1979, 1985, 2003, 2014, 1972, 2010.

Aastahoroskoopidest viidatakse Kaljukitse 2019 horoskoobile.

Nädala horoskoopidest viidatakse järgnevatele horoskoopidele (ja seekord toon ma ka need horoskoobid välja täpselt sellises järjestuses nagu neid öeldi…tavaliselt olen ma neid siia kronoloogilises järjestuses kirja pannud, kuid seekord mitte):

 • Nädal nr 34-36, 2018
 • nr 23, 2019
 • nr 24, 2019
 • nr 14-15, 2019
 • nr 30, 2019
 • nr 25-26, 2019
 • nr 19, 2017

VEEL ÜKS VIHJE – Nagu võime märgata, on nii aastanumbrite kui ka nädala horoskoopide viiteid seekord seitse. Proovige näiteks neid viiteid omavahel kõrvutada – st. asetage kohakuti need aastanumbrid ja teemad, millest viidatud nädala horoskoobid kõnelesid. Ehk vaadake iga nädala horoskoobi puhul just märksõna ning vaadelge, kuidas see märksõna haakub teie elus tolle aastanumbriga, mis vastava teemaga kohakuti satub. Kas sealt kujuneb välja mõni muster?

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (2019 horoskoobiraamatuga, juulist edasi kuuhoroskoopidega jne), toovad inglid lisaviitena välja 2019 augusti finants & karjääri teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 mai üldiste sõnumite sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 33 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “N.E.R.D, Rihanna – Lemon (Drake Remix – Audio) ft. Drake”, “MHD – AFRO TRAP Part.7 (La Puissance)” ja “Stromae – Alors On Danse”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

12-13.08 – tähesadu (perseiidid)
15.08 – täiskuu

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP
(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – Septembri kuuhoroskoop

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

 • Üldised sõnumid
 • Suhted
 • Finants & karjäär
 • Kinnisvara
 • Sisetunde tuunimise juhised
 • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"