Nädala horoskoop 07.11-13.11.2016 #horoskoop

nädalahoroskoop nädal 45

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

07.11 – 13.11.2016

2016. aasta nädal nr 45

Inglite sõnumid aasta 45. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

Nädala märksõna – enesekehtestamine

Nädala värv – kollane

Nädala kristall – tsitriin

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2016. aasta 45. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Tee midagi sellist, mida varem pole teinud. Number 63

Kaitseinglite taro kaart – seitsmes tegevusekaart (ingl.k Seven of Action)

Lillekaart – Uued algused. Eerikalehine banksia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Esmalt ütlevad inglid, et eeloleva nädala sõnumi esimene osa on taaskord peaasjalikult mõeldud kõigile neile, kel on elus mitu aastat järjest kestnud rasked ajad (väga raske energiaga ajad). Ehk lisamärkena toon jälle välja, et kui see kirjeldus kehtib Teie kohta ja Te pole eelmise kolme nädala horoskoope veel lugenud, siis kindlasti tehke seda (nädal 42, 43, 44).

Neis horoskoopides sisalduvad sõnumid on väga tugevalt seotud. Kui olete kristallisõber, siis olete kindlasti ka märganud, et juba mitmendat nädalat järjest tuleb nädala kristallina välja tsitriin. Ma segan enne iga horoskoobi tegemist kaarte väga hoolikalt, seega võib kindel olla, et tsitriin tõesti on üks võtmekristall nende energiatega toimetulekuks, mis meid praegu ümbritsevad. Samuti võib kindel olla, et nende nädalate energiad on tugevas omavahelises seoses.

Sõnum eelolevaks nädalaks eelkõige kõigile neile, keda ülal kirjeldasin, on järgmine – nende seotud horoskoopide seeria algas nädalaga 42 (17-23 oktoober). Mõelge nüüd tagasi sellele, mis toimus Teie elus sel nädalal.

Inglid kirjeldasid tookord nädalat 42 kui tuhast tõusmise nädalat. Ja nüüd võin tagasivaates selgelt veel lisaks öelda, et 23. oktoobril 2016 algaski see uus ajastu, millest on aastaid räägitud. Mina nimetan seda Tõelise Mina julge väljendamise ajastuks. Nädalal 42 toimus Teie elus pöördepunkt, mille positiivseid reaalseid (ehk nö füüsilises maailmas väljenduvaid) tulemusi näeme nüüd eeloleval nädalal. Seega olge valmis kõike head lahkelt oma ellu lubama. See hea on olnud Teie jaoks ootel juba pikka aega. Osad teist kindlasti juba aimavad, millega on just personaalselt Teie jaoks tegu.

Raske aeg sai läbi 42. nädalal ja nüüd, 45. nädalal, hakkame nägema juba laiemalt, mida see uus ajastu meie jaoks tähendab ja toob. Ta näitab meile end järjest värvikamalt. Sel nädalal peaksime ikka juba väga erksavärviliselt nägema just seda kõige positiivsemat külge, mis uue ajastuga kaasneb.

Sealjuures näeb igaüks just seda, mida uus ajastu personaalselt tema jaoks toob.

Üldine sõnum, mis on juba mõeldud laiemalt kõigile (sealhulgas muidugi ka kõigile neile, kelle jaoks kehtis käesoleva sõnumi esimene osa) – sel nädalal tegeleme me enesekehtestamisega. Täpsemalt, me õpime, mis on eluterve enesekehtestamine.

Enesekehtestamine ei tähenda teiste ründamist või teistesse hoolimatut suhtumist. Enesekehtestamine on üks kõige olulisematest oskustest, mida peab õppima kui on soov elada rõõmus ja rahus. Suurepärane lühiartikkel enesekehtestamise kohta, on leitav Vikipeediast. Soovitan kõigil see läbi lugeda. Artikli leiate siit – https://et.wikipedia.org/wiki/Enesekehtestamine

Eeloleval nädalal tuuakse meie ellu olukordi, kus peamegi demonstreerima (eelkõige iseendale), kas oskame end elutervelt kehtestada. Minu inglikaart ütleb lisaks, et tuleb teha midagi, mida varem pole teinud. Seega tuuakse igaühe ellu tõenäoliselt just nimelt see olukord, kus just sellel isikul on varasemalt olnud kõige keerulisem endale kindlaks jääda. Teie ülesanne ongi nüüd sellises olukorras käituda vastupidiselt sellele, mida olete varem teinud.

Näide – Teile helistab tolmuimejate telefonimüüja. Varem olete lubanud sellisel kõnel oma aega raisata, kuigi Te juba teate eos, et Te midagi osta ei soovi. Võimalik, et oletegi lasknud taolisel müüjal lausa oma koju tolmuimejaid näitama tulla ja seejärel jaganud veel tuttavate kontakte selleks, et temast lahti saada. Kogu selle sündmuste jada jooksul olete aga tundnud ennast äärmiselt ebamugavalt, ahistatult ja allasurutult, samas pole Te ahistajale ikka julgenud öelda resoluutselt “ei”. Olete talunud olukorda ja kuidagi “viisakalt” üritanud sellest pika jantimise järel välja pugeda.

Selles näites väljatoodud käitumisviis oli sisuliselt enesekehtestamise vastand. Ka tolle tolmuimejate müüja poolne käitumine on enesekehtestamise vastand…igaks juhuks selgitan kui olete varem pidanud just sellist agressiivsust enesekehtestamiseks. See ei ole seda mitte.

Kui nüüd eeloleval nädalal peaks aset leidma just selline olukord, mida kirjeldasin eeltoodud näites, siis on Teie ülesanne öelda juba tolle müüja kõne peale näiteks: “Tänan pakkumast, kuid ma ei soovi midagi osta.” Võite seejärel ka lihtsalt kõne katkestada, sest Teie poolt on selgelt välja öeldud Teie seisukoht ja on üsna ilmne, et see telefoni teises otsas istuv isik naljalt Teie seisukoha tõttu kõnet ise viisakalt ära ei lõpeta.

Kui soovite, võite jääda kuulama veel üht või kaht lauset, mida too isik Teile vastuseks ütleb, kuid antud konkreetse näite puhul ei oleks isegi see vajalik, sest selge ju on, et telefonimüüjatel on kästud raiuda oma müügisõnumit viimsepäevani.

Oluline on taolises situatsioonis mitte ärrituda selle kõne tõttu, sest eks neid müügikõnesid ikka aeg-ajalt kuskilt tuleb. Teie ei pea laskma sellistel asjadel oma rahutunnet rikkuda. Öelge lihtsalt oma seisukoht rahulikult välja ja lõpetage kõne.

See oli nüüd näide olukorra kohta, kus Te sooviksite öelda “ei”, kuid ei julge. See on enesekehtestamisel ainult üks tahk. Veelgi olulisem on hakata “jah” ütlema sellistele asjadele/ nähtustele/ olukordadele, mida Te oma ellu südamest soovite, kuid pole võib-olla siiani julgenud tahtagi.

Inglid lisavad veel, et taoliste olukordade (ütlete “jah”, kuigi sooviksite öelda “ei” või vastupidi) puhul tuleb enesekehtestamise oskuse lõplikuks tervendamiseks analüüsida ka oma sisemist konflikti. Ehk tuleb analüüsida, millest see tuleneb, et Te ei julge öelda “ei” seal, kus soovite ja vastupidi. Kas Te arvate, et olete halb inimene kui Te ei söö kõike, mida Teile ette pannakse? Võib-olla öeldi Teile sellist asja lapsepõlves.

Nüüd ongi käes aeg ausalt iseendasse vaatamiseks ja selliste küsimuste analüüsimiseks. Kui Teile tõesti öeldi lapsepõlves, et Te olete halb kui ei söö kõike, mida Teile ette pannakse, siis teadke, et valesti käitus selles stsenaariumis see inimene, kes Teile nii ütles, mitte Teie.

Elu on valikuid täis ja me peame oskama neid teha. Me peame oskama ja julgema valida ning me peame seda kõike tegema lähtudes just nimelt oma isiklikust sisetundest. See on absoluutne eeltingimus rõõmsale ja positiivsele elule.

Kui me aga teeme valikuid kellegi ammuse manipulatsiooni (või ka niisama rumaluse) tõttu, siis peaks ju olema üsna selge, et elu ei saagi sellise valemi järgi elades rõõmus olla. Sellisel juhul me ju ei elagi üldse oma isiklikku elu.

Kui me ei tee ise oma elus valikuid, siis me elame ju hoopis kellegi teise elu. Kui oleme lasknud oma energiasse imbuda mitmete inimeste manipulatsioonil, siis elame me lausa mitmete teiste inimeste kombineeritud elu.

Aga see ei ole ju terviklik ega tervislik elamine. Ja seetõttu on puudulik ka kogutulemus, mida me oma elu füüsilises väljenduses näeme. Seetõttu tundubki pidevalt, et elus on midagi valesti ja kõik kisub vaatamata püüdlustele kiiva.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida mina jälgin ja oma horoskoopide raames välja toon (ehk täiskuu, noorkuu, tähesajud, kaduneljapäev, merkuuri retrograad, pööripäevad).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Gems Oracle Cards by Bianca Luna; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Kvartali horoskoobid (oktoober-detsember)

Lugege ka oma 2016. aasta viimase kvartali (oktoober-detsember) horoskoopi, et näha, mida inglid Teile selleks kvartaliks soovitavad. 4. kvartaliks on valmis ka suhtehoroskoobid kõigile sodiaagimärkidele. Kvartali horoskoobid (ja ka kõik muud minu tehtud tasuta horoskoobid) leiate alalehelt “Tasuta horoskoobid”.

2017. aasta horoskoobid

Valmis on juba ka 2017. aasta üldhoroskoobid ja ka mõned aasta erihoroskoobid. Kui soovite juba piiluda järgmise aasta energiatesse, siis saate seda mugavalt teha, valides paremal käel oleval menüüribal horoskoobi kategooria “Horoskoop 2017”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"