Finants- ja karjäärihoroskoop 2017 – veemärgid #horoskoop

finants karjäärihoroskoop 2017 veemärgid

Finants- ja karjäärihoroskoop 2017

VEEMÄRGID

Vähk, Skorpion, Kalad

Käesolev erihoroskoop käsitleb finants- ja karjääri valdkonda ehk maakeeli raha ja töö teemat. Selle horoskoobi raames saadavad inglid Teile 2017. aastaks sõnumeid ja nõuandeid selleks, et saaksite parendada oma elus finants- ja karjäärivaldkonda. Käesoleva horoskoobi raames toon välja ka kristalli ja värvi, mis aitavad Teil 2017. aastal nimetatud valdkonna osas esinevaid energiaid võimalikult tõhusalt rakendada.

Inglite sõnumid karjääri- ja finantsvaldkonna kohta – kõigile veemärkidele

MÄRKSÕNA – varjatud võimalused

Finantside ja karjääri edendamisel aitavad Teid 2017. aastal järgnevalt väljatoodud kristall ja värv:

Kristall – punane tiigrisilm

Värv – punakaspruun

Kristalli puhul juhin taaskord tähelepanu sellele, et kristall on välja toodud eelkõige nende jaoks, kes tunnevad, et kristallid nendega suhtlevad. Seega kui olete kristallisõber, siis teadke, et just ülalnimetatud kristalli abil mediteerides saate Te 2017. aastal finantside ja karjääriga seonduvates küsimustes kõige hõlpsamalt vastuseid. Selle kristalli kaasaskandmine aitab Teie elus nimetatud valdkonnal üleüldiselt edeneda ja sujuvamalt kulgeda.

Ülaltoodud värvi energiat kasutage loovalt. Seda on muidugi kõige lihtsam kasutada näiteks riietuses, mida kannate töö ja rahaga seotud oluliste toimingute ja asjaajamiste käigus, kuid saate seda värvi kindlasti kasutada oma hüvanguks ka paljudel muudel viisidel. Laske siinkohal oma loomingulisusel lennelda ja kasutage ülalnimetatud värvi energiat täpselt nii, kuidas Teie sisetunne Teid juhatab.

Kaartide sõnum

Eva Tenter’i inglikaart – Aeg kokkuvõtete tegemiseks. Mida oled õppinud? Number 48

Inglite taro kaart – neljas veekaart (ingl. k Four of Water)

Nende kaartide ühine sõnum on järgmine:

2017. aastal tundub Teile töö ja raha valdkonna osas, et saabunud on justkui seisak. Tunnete igavust ja rahulolematust ega oska nende tunnetega midagi peale hakata. Need tunded võivad olla tekkinud juba ka varem kui 2017. aastal.

Inglid ütlevad Teile nüüd, et tõstke kasvõi korraks see igavus ja rahulolematus kõrvale ja suunake oma pilk hoopis võimaluste poole. Teie elus ei ole ega tule seisakut, isegi kui kohati võib nii tunduda. Tegelikult ei seisa elu üldse kunagi paigal. Elu on pidevas muutumises ja arenemises ning seda olenemata vanusest või Teid ümbritsevatest hetkeoludest.

Teil tulebki nüüd oma elus finantse ja karjääri puudutavat olukorda mõistlikult analüüsida selleks, et näeksite, millised võimalused Teie ette on ritta laotud selle aja jooksul kui vaatasite ainult maha. Inglid on kogu aeg tööd teinud selleks, et Teie elu areneks soodsas suunas ja ka Teie olete tegelikult kogu aeg arenenud. Seisakutunne on lihtsalt tekitanud sellise illusiooni justkui Teie areng oleks peatunud.

On ka võimalik, et olete juba hakanud lausa mõtlema, et Teie ellu ei tulegi enam kunagi midagi head. Ka see on loomulikult ainult illusioon ega peegelda kuidagi tegelikku olukorda või veel vähem kogu Teie tulevikku.

Seoses hetkeolukorra analüüsiga soovitavad inglid Teil vaadata ka tagasi. Osade jaoks, kes seda sõnumit loevad, rõhutavad inglid, et mõtisklege kindlasti selle üle, mis toimus Teie elus 10 aastat tagasi.

Teie elus on ka varem olnud sellist perioodi, kus olete näiliselt tundnud seisakut. Mõelge nüüd ajas tagasi ja vaadake, mida head sellest olukorrast tookord sündis? Tõenäoliselt tegite ka tookord pärast seisakut läbi väga järsu hüppe paremuse suunas.

Inglid ütlevad, et praegu on Teil käsil sarnane situatsioon.

Kõigi jaoks ei ole muidugi kõnealune olukord 10. aasta taguses ajas. Teie jaoks võib see periood, mida soovitatakse vaadata, asuda ka kaugemal (või lähemal), kuid igal juhul peitub nüüd kõigi veemärkide jaoks kuskil minevikus aset leidnud sarnases olukorras üks oluline sõnum. See on sõnum, mis aitab Teil 2017. aastal oma elus edendada töö ja raha valdkonda. Küllap igaüks teab juba ise täpsemalt, millist perioodi inglid just tema jaoks silmas peavad. Ja piisava mõtiskluse korral saate Te kindlasti ka aru, mis see sõnum on, millele Teie tähelepanu praegu suunatakse.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Soovitused minu kanaldatud horoskoopide veelgi lõbusamaks ja tõhusamaks kasutamiseks

  • Lisaks oma päikesemärgi horoskoobi lugemisele võite lugeda ka oma kuumärgi ja tõusumärgi horoskoopi, sest ka sealt võite leida väärtuslikku juhendust. Oma astroloogilise kuumärgi ja tõusumärgi saate teada oma astroloogilisest sünnikaardist. Sünnikaardi (või kuumärgi/ tõusumärgi) kalkulaatoreid leiate internetiavarustest erinevatest allikatest.
  • Lisaks finants- ja karjääri erihoroskoopidele on 2017. aasta horoskoopidest juba üleval ka üldised horoskoobid ja kinnisvara erihoroskoobid.
  • Iganädalaseks juhenduseks postitan ma igal nädalalõpul uue nädala horoskoope.
  • Igapäevaseks juhenduseks olete teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte, mis on veebipõhised ehk igal ajal teie jaoks olemas. Neid kaarte on väga mugav ka nutitelefonis või tahvelarvutis kasutada. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on muuhulgas ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile veemärkidele edukat 2017. aastat!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"