Finants- ja karjäärihoroskoop 2017 – maamärgid #horoskoop

finants karjäärihoroskoop 2017 maamärgid

Finants- ja karjäärihoroskoop 2017

MAAMÄRGID

Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Käesolev erihoroskoop käsitleb finants- ja karjääri valdkonda ehk maakeeli raha ja töö teemat. Selle horoskoobi raames saadavad inglid Teile 2017. aastaks sõnumeid ja nõuandeid selleks, et saaksite parendada oma elus finants- ja karjäärivaldkonda. Käesoleva horoskoobi raames toon välja ka kristalli ja värvi, mis aitavad Teil 2017. aastal nimetatud valdkonna osas esinevaid energiaid võimalikult tõhusalt rakendada.

Inglite sõnumid karjääri- ja finantsvaldkonna kohta – kõigile maamärkidele

MÄRKSÕNA – enesekindlus

Finantside ja karjääri edendamisel aitavad Teid 2017. aastal järgnevalt väljatoodud kristall ja värv:

Kristall – sodaliit

Värv – tumesinine ja valge (koos või eraldi kasutatuna)

Kristalli puhul juhin taaskord tähelepanu sellele, et kristall on välja toodud eelkõige nende jaoks, kes tunnevad, et kristallid nendega suhtlevad. Seega kui olete kristallisõber, siis teadke, et just ülalnimetatud kristalli abil mediteerides saate Te 2017. aastal finantside ja karjääriga seonduvates küsimustes kõige hõlpsamalt vastuseid. Selle kristalli kaasaskandmine aitab Teie elus nimetatud valdkonnal üleüldiselt edeneda ja sujuvamalt kulgeda.

Ülaltoodud värvi energiat kasutage loovalt. Seda on muidugi kõige lihtsam kasutada näiteks riietuses, mida kannate töö ja rahaga seotud oluliste toimingute ja asjaajamiste käigus, kuid saate seda värvi kindlasti kasutada oma hüvanguks ka paljudel muudel viisidel. Laske siinkohal oma loomingulisusel lennelda ja kasutage ülalnimetatud värvi energiat täpselt nii, kuidas Teie sisetunne Teid juhatab.

Kaartide sõnum

Eva Tenter’i inglikaart – Raske olukorra lõpp juba paistab. Number 41

Inglite taro kaart – õhukaartide kuningas (ingl. k King of Air)

Nende kaartide ühine sõnum on järgmine:

2017. aastal on töö ja raha valdkonnas Teie jaoks suurimaks takistuseks enesekindluse puudujäägid. See on peamine teema, mille arendamisega peate tegelema kui soovite, et Teie elus hakkaksid tööd ja raha puudutavad küsimused sujuvalt kulgema.

Oma enesekindlust saate turgutada erinevatel viisidel. Loomulikult on võimalik kasutada mitmete teraapiate abi, kuid igaühe jaoks ei pruugi see vajalik olla. Võtke esmalt enda jaoks see aeg, et vaadata oma enesekindluse küsimusele tõsiselt ja ausalt otsa ning analüüsige, mida Teie hingel tarvis on selleks, et tervislik enesekindlus saaks taastuda.

Kui me sünnime siia ilma, siis on meie enesekindlusega kõik täiesti korras. Aegamööda hakkavad erinevad välised faktorid (negatiivsed inimesed, massimeedia, erinevate hirmude õpetajad) seda söövitama ja halvimal juhul võibki lõpuks enesekindlus surmapiiril olla kui me ei oska temaga enne seda piiri midagi ette võtta. Kuid see ei tähenda, et elu ongi läbi ja et enesekindlus ongi jäädavalt lörris. Isegi sealt surmapiirilt on tegelikult võimalik enesekindlust tagasi tuua.

2017. aastal ongi Teie esmane ülesanne teha iseenda jaoks üks üdini aus enesekindluse inventuur. Seda muidugi juhul kui Teil on soov oma elus töö ja raha valdkonda parendada.

Mõtisklege ja analüüsige, mida Teie enesekindlus vajab selleks, et taas tugevaks muutuda. Kas ta soovib näiteks, et hakkaksite iseenda vastu leebem olema? Võib-olla ta soovib, et rõõmustaksite rohkem. Võib-olla hoopis, et nutaksite endast mõned vanad haavad lõplikult välja. Ja on ka muidugi võimalik, et olekski mõistlik mõne teraapia poole pilk suunata, kuid see peab olema Teie isiklik otsus ja südamesoov. Ärge sellist asja kellelegi teisele otsustamiseks andke. Selleks, et saaks toimuda tervenemine, peab see soov tulema Teie südamest.

Muuhulgas leiaksite Te kindlasti suurt abi meditatsioonist. Kui olete kristallisõber, mediteerige kindlasti  sodaliidi abil, mis on Teie 2017. aasta kristall töö ja raha osas. Kuid see pole otseselt vajalik. Võite ka mediteerida niisama vaikuses või siis proovida meditatsiooni läbi mõne lemmiktegevuse.

Neile, kelle jaoks on mediteerimine veel võõras, olengi alati soovitanud just eelkõige läbi mõne lemmiktegevuse mediteerimist. Selle teema kohta saate pikemalt lugeda minu artiklist Soovitused igapäevaeluks, alapunktist 3 “Kuidas alustada oma elu rõõmsamaks elamist?”. Nimetatud artikli leiate siit alalehelt “Soovitused igapäevaeluks”.

Minu inglikaart ütleb veel lisasõnumina, et lahendus ei ole kaugel. Lähedal asuv lahendus võib siinkohal tähendada erinevaid asju – Teil võib näiteks olla juba kodus riiulis olemas raamat, milles sisaldub just täpselt see õpetus või julgustav sõna, mis taastab Teie enesekindluse. Raamatute näidet jätkates, võib selle kaardi sõnum Teie jaoks tähendada ka seda, et just Teie jaoks parim raamat asub juba praegu Teile lähimas raamatukogus või raamatupoes. Lahenduse lähedus võib ka üleüldiselt tähendada seda, et olete juba suurema osa tööst ära teinud ning nüüd on jäänud veel teha ainult üks väike samm selleks, et Teie enesekindlus saaks jälle rõõsalt ja rõõmsalt edasi toimida.

Igal juhul on kindel, et 2017. aastal leiate Te viisi oma enesekindluse tervisele turgutamiseks kui Te vaid seda soovite ja sellega tegelete.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Soovitused minu kanaldatud horoskoopide veelgi lõbusamaks ja tõhusamaks kasutamiseks

  • Lisaks oma päikesemärgi horoskoobi lugemisele võite lugeda ka oma kuumärgi ja tõusumärgi horoskoopi, sest ka sealt võite leida väärtuslikku juhendust. Oma astroloogilise kuumärgi ja tõusumärgi saate teada oma astroloogilisest sünnikaardist. Sünnikaardi (või kuumärgi/ tõusumärgi) kalkulaatoreid leiate internetiavarustest erinevatest allikatest.
  • Lisaks finants- ja karjääri erihoroskoopidele on 2017. aasta horoskoopidest juba üleval ka üldised horoskoobid ja kinnisvara erihoroskoobid.
  • Iganädalaseks juhenduseks postitan ma igal nädalalõpul uue nädala horoskoope.
  • Igapäevaseks juhenduseks olete teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte, mis on veebipõhised ehk igal ajal teie jaoks olemas. Neid kaarte on väga mugav ka nutitelefonis või tahvelarvutis kasutada. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on muuhulgas ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile maamärkidele edukat 2017. aastat!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"