Aprilli noorkuu kaugseanss

aprilli noorkuu kaugseanss

Kaugseanss – aprilli noorkuu (12.04.2021)

Inglite sõnumid 2021 a. aprilli noorkuu perioodiks

12.04-10.05.2021

MÄRKSÕNA – Külluse kõla saabumine

Käesolevad sõnumid on aprilli noorkuu sõnumid.

Ja täpsemalt toimub läbi nende sõnumite aprilli noorkuu kaugseanss.

Nimelt soovivad inglid nüüd korraldada kaugseansse just kuu energia rakendamiseks. St. me teeme nüüd tööd taevas asuva kuu energiaga, mitte enam kalendrikuu energiaga.

Esimesed säärased kaugseansid on juba ka ilmunud, kuid need olid täiskuu kaugseansid.

Seega on käesolev kaugseanss esimene noorkuu energiat rakendav kaugseanss.

Ja täpsemalt kestab kõnealune kaugseanss ajaperioodil 12.04-10.05.2021.

St. see seanss kestab aprilli noorkuust kuni mai noorkuuni (mai noorkuu on 11.05.2021 – seega alates 11.05.2021 kehtib juba mai noorkuu energia, mis tähendab ka uue noorkuu kaugeansi ilmumist – kui inglid nii soovivad).

Kuna minu kaugseansid ei tähenda kunagi ainult sõnumite edastamist, vaid need ongi ka energeetilised seansid, siis läbime me tolle kaugseansi raames muidugi ka ühe spetsiifilise energeetilise teekonna.

Kordan ka üle, et kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda.

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on ka too horoskoop tasuline – hinnaks on 10 eurot.

Täpsustan veel – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

PS! Samuti ei ole teil tarvis minule põhjendada oma tellimissoovi. Ehk kui te soovite mõnda kaugseanssi tellida, siis piisab sellest, kui saadate mulle e-maili (allpool näidatud e-maili aadressil), milles ütletegi lihtsalt, millist kaugseanssi soovite parasjagu tellida. Ehk te ei pea minule kirjeldama, kuidas minu sõnumid on teie jaoks resoneerunud jne. Muidugi võite soovi korral sellist infot mulle edastada, kuid see ei ole kaugseansi tellimise eeltingimuseks.

Jätkame sisulise infoga 2021 a. aprilli noorkuu kaugseansi sõnumite kohta.

.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

Juhin veelkord tähelepanu asjaolule, et aprilli noorkuu sõnumite hinnaks on 10 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 26 lk.

Sellest 14 lk on üldised sõnumid ehk esimesed 14 lk sisaldavad samasuguse ülesehitusega horoskoopi, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. 

Edasi tuleb päevasõnumite sektor, mis on samuti mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Ja edasi tulevad lisasõnumid, mis on sel korral kanaldatud märkide – tuli, maa, õhk ja vesi – kaupa. 

Kordame üle, millised tähemärgid kuuluvad millise elemendi alla:

Tulemärgid on Jäär, Lõvi, Ambur

Maamärgid on Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Õhumärgid on Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Veemärgid on Vähk, Skorpion, Kalad

Kui pikk on iga märgi sõnum siin horoskoobis? Selle näete ära sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

.

Mida soovivad inglid sel korral avalikustada käesoleva kaugseansi nö tasuta eelvaatena?

Seekord soovisid nad, et ma avalikustaksin selle kaugseansi üldiste sõnumite energeetilised sillad (sh muusikalised energeetilised sillad). (Tähemärkide lisasõnumite märksõnu nad sel korral avalikustada ei soovinud.)

Seega siin need on (sõnumite viidete juures te siin otselinke ei näe, kuid kaugseansi tekstis on iga sõnumi viite puhul olemas ka vastava sõnumi juurde viiv otselink):

“Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (ma toon need jälle välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid viitasid):

Jõulusõnum 2020 osa 7

Nädala nr 6, 2021 lisasõnum 2

Kinnisvara erihoroskoop 2021

Nädala nr 1, 2021 sõnum

Kuupäev 09. aprill 1966

Kuupäev 14. aprill (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 12. aprill 1990

Kuupäev 08. oktoober 2010

Kuupäev 09. aprill 2013

Aastanumber 1984

Aastanumber 1945

Kuupäev 18. juuli 1985

Kuupäev 19. aprill 2013

Nädalate nr 43-44, 2018 sõnum

Noorkuu erisõnum 11.02.2021

Nädala nr 52, 2018 sõnum

Kuupäev 14. august 2012

Aprilli noorkuu energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Aretha Franklin – I Say a Little Prayer”, “Harry Styles – Golden”, “Nancy Sinatra – These Boots Are Made For Walkin’”, “Nancy Sinatra & Lee Hazlewood – Summer Wine”, “deadmau5 & Kaskade – I Remember”, “Faithless – Insomnia” ja “Right Here, Right Now – Fatboy Slim”.”

.

Niisiis, kordame – Aprilli noorkuu horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 10 eurot.

Antud hind sisaldab e-raamatu ehk pdf faili kujul 2021 a. aprilli noorkuu horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 26 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – aprilli noorkuu – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Koos horoskoobiga saadan teile ka pangakonto andmed, kuhu selle eest tasuda.

PS! Kui te ei ole kahe päeva jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.

.

Kõnealust horoskoopi saab tellida

05. aprillist kuni 10. maini

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"