Lisasõnum – nädalad 13-14, 2021

nädal 13-14 lisasõnum

Nädalate nr 13-14 lisasõnum

Täna soovivad inglid avaldada nädalateks nr 13-14 ka ühe lisasõnumi. Tõsi, nädal nr 13 on meil juba peaaegu läbi, kuid järelikult kehtibki siis kõnealune lisasõnum just selleks ajaperioodiks, mis nädalast nr 13 veel järel on ja muidugi kehtib see ka nädalaks nr 14.

Millest soovivad inglid rääkida siin lisasõnumis?

Selle lisasõnumi raames sooovivad inglid, et ma avaldaksin ühe lõigu 2020 a. sügisese pööripäeva kaugseansi sõnumitest.

Ja see tähendab omakorda seda, et neil, kes osalesid kõnealuses kaugseansis, tasub nüüd need sõnumid läbi lugeda tervikuna. 

Täpsemalt on tegu selle kaugseansiga – https://evatenter.com/2020/09/05/nadala-horoskoop-07-09-27-09-2020/

Selgitan veel – tellida seda kaugseanssi enam ei saa, seega on vastav sõnum tervikuna üle lugemiseks mõeldud hetkel ainult neile, kes vastavas kaugseansis osalesid. 

Teiste lugejate jaoks jääb käesoleva lisasõnumi sisuks just täpselt see lõik, mille avaldamist inglid praegu soovivad.

Seega – siin on see lõik 2020 a. sügisese pööripäeva kaugseansi sõnumitest, mille avaldamist inglid praegu soovivad:

“Aga miks teie laev kiirendas? 

Inglid ütlevad – seetõttu, et teie tagasituleku tähtaeg oli alati paigas. Sealjuures oli see aeg paigas väga täpselt, mis tähendaski seda, et te pidite jõudma tagasi väga konkreetseks ajaks. 

Kuna teie kodusadama lähistel aga ongi üks ala, mis on terve teie elu olnud tormine, siis tuli tagasiteel tegeleda veel ka tolle tormiga. Kuna tormid keerutavad ise kiirelt, siis tuli ka lisada laevale kiirust, et töö õigeks ajaks tehtud saaks. St. tuligi võtta sama kiirus, mis sellel tormil. Ja see kõik oli vajalik selleks, et te õigeks ajaks koju jõuaks. 

Aga miks see torm veel seal toimetas? 

Inglid selgitavad – seetõttu, et tolle tormiga tegelemine oligi määratud olema kõnealusel teekonnal viimane töölõik. St. teil oli vaja teha tiir ümber maailma ja koguda erinevaid kogemusi/ infot, et suudaksite ka tollele tormile kiirelt lõpu peale teha. 

Kuna tegu oli tormiga, mis oli terve teie elu vältel ringi keerutanud teie kodusadama lähedal – ehk see oligi teie kodusadamale kõige lähemal olev torm – siis oli see ka kõige sügavamate juurtega torm, mis teie elus oli eksisteerinud. See aga tähendaski seda, et pidite koguma nii julgust kui ka erinevat infot, enne kui oskasite seda tormi lõpetada. 

Nüüd aga ongi selle konkreetse teekonna raames kõik ülesanded teostatud.”

Aga miks soovisid inglid praegu selle kaugseansi osa avaldamist?

Inglid selgitavad – sest osade jaoks ei lõppenud vastav teekond veel sügisese pööripäevaga.

Nende isikute jaoks lõppeb see teekond nüüd.

Ehk osade jaoks saabub kõnealuse tormi lõpp siin ajajärgus ehk lähipäevil.

Aga miks saatsid inglid vastava sõnumi juba sügiseseks pööripäevaks, kui osade jaoks lõppeb seal kirjeldatud torm alles nüüd? 

Inglid ütlevad – seetõttu, et osade puhul asus selle tormi lõpp just sügiseses pööripäevas. Nagu oleme teile korduvalt selgitanud – me räägime teile alati energiatest. Ehk me informeerime teid alati sellest, missugune torm või energeetiline laine parasjagu üldises energias liikvele läheb. Kõnealused lained jõuavadki erinevate inimeste juurde kohale erineval ajal. Miks? Sest inimesed on oma eludega erinevates asupaikades. See on nii ja see peabki nii olema, sest inimesed on erinevad.

Seetõttu on üks meie igal ajal kehtivatest soovitustest selline – kui olete juba pikemat aega meie sõnumeid lugenud, siis hakake ka iseseisvalt erinevaid sõnumeid üle lugema. 

Sealjuures valige ülelugemiseks alati täpselt selline sõnum, mille poole teid parasjagu tõmbab. 

Ehk valige selline sõnum, mis teile järsku meenub. 

Võib-olla meenub midagi selle sõnumi sisust ja võib-olla meenub hoopis pilt või märksõna.

Inglid rõhutavad – sellised meenumised ei ole kunagi niisama. Võtke säärastest meenumistest kinni ja vaadake, kuhu nad teid viivad.

Ja lõpetuseks soovivad inglid avaldada ka kõnealuse kaugseansi muusikalised energeetilised sillad, mida nad tookord vastava seansi tutvustuse all ei avalikustanud.

“Nädala nr 37-39 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “The Weeknd – I Feel It Coming ft. Daft Punk”, “DJ Khaled – No Brainer ft. Justin Bieber, Chance the Rapper, Quavo”, “Silentó – Watch Me (Whip/Nae Nae)” ja “Soulja Boy Tell’em – Crank That (Soulja Boy)”.”


LISASÕNUMITEST – kõik lisasõnumid ja erisõnumid ilmuvad täpselt sellise ajastusega, nagu inglid soovivad neid avaldada. St. need sõnumite liigid ilmuvad täpselt nii tihti või harva, kui inglid soovivad. Selgitan veelgi – mõnikord võib lisasõnumeid ilmuda sageli ja mõnikord võib nende ilmumises olla ka sees pikk paus. Kui te ei soovi iga päev käia minu kodulehel kontrollimas, kas midagi uut on ilmunud, siis saate oma elu teha hulganisti hõlpsamaks Facebooki abil. Nimelt postitan ma iga kord ka Facebooki otselingi, kui ma olen oma kodulehele mõne uue sõnumi lisanud. See tähendab, et kui vajutate minu Facebooki kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord Facebooki-siseselt teavituse, kui ma olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"