Nädala inglisõnum 29.03-11.04.2021

nädalate 13 14 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum

29.03 – 11.04.2021

Inglite sõnumid aasta 13-14. nädalaks

MÄRKSÕNA – Pisarate kuivamise aeg

Kristall – Oliviin (e. peridoot)

Värv – Oranž

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Mõnikord on otsetee üsna järsk, kuid see ei tähenda, et ta poleks sile. Nr 122

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Mitte kuskile ei ole kiiret. Võta aega otsuse tegemiseks. Nr 2

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Mõni lill õitseb kevadel ja mõni sügisel. On asju, mida ei saa tagant kiirustada. Nad toimuvad siis kui on nende aeg. Nr 126

Kahe eelmise nädala vältel mõjutas meid peamiselt kevadise pööripäeva energia.

Mis saab nüüd – kahe eeoleva nädala jooksul?

Siin pildis mõjutab meid kõige tugevamalt märtsi täiskuu energia.

Märtsi täiskuu puhul valmistasin ma juba ka mitu erisõnumit, mille sisus mängis kõige suuremat osa pipratorm. Ehk nähtus, mida inglid nimetasid seal sõnumites pipratormiks.

Niisiis – see on meil juba selge, et kahe eeloleva nädala jooksul mõjutab meie maiseid sündmuseid üks kummaline pipratorm.

Aga millest soovivad inglid rääkida veel siin – kõnealuste nädalate sõnumis?

Inglid alustavad – nüüd viiakse teie fookus väga tugevalt pisaratele.

Aga see fookus ei ole päris selline nagu võiks arvata.

Täpsemalt on nüüd fookus just pisarate kuivamisel.

Ja veelgi täpsemalt on nüüd fookus sellistel pisaratel, mille puhul te olete arvanud, et need ei kuivagi kunagi ära.

Mida see tähendab?

Mulle näib, et siin ajaperioodis lahkub midagi sellist, mis on põhjustanud inimestele väga sügavat meelehärmi.

Samas on tegu millegagi, mida te oma meelehärmi taga kunagi näha ei oskaks.

Ehk siin on jälle tegu olukorraga, mille tegelikud tõkked on nähtamatud. Ehk tegu on olukorraga, mille tegelik algpõhjus asub energias. 

Ja võib ka öelda niipidi, et tegu on algpõhjusega, mis on teie energias väga hästi ära peidetud.

Täpselt sel teemal rääkisid inglid juba ka märtsi täiskuu erisõnumites. (Mida nad seal täpsemalt rääkisid? Seda saab igaüks ise üle lugeda, sest sel korral ei ilmunud täiskuu puhul kaugseanssi, vaid ilmusid avalikud sõnumid.)

Aga mida see kõik ikkagi tähendab?

See tähendab seda, et üks sügavale peidetud mürk kaob ja selle tulemusel lõppeb ka väga paljude inimeste jaoks teatud emotsionaalne raskus. 

Ehk võibki öelda ka nii, et kuivavadki pisarad, mille puhul te ei oleks osanud enam üldse oodata, et need võiksid kuivada. St. tegu on mingisuguse raskusega, mille puhul te pigem arvasite, et see jääb teiega elu lõpuni. Ehk ka vastava raskusega seotud pisaratest ei lootnudki te enam vabaneda.

Ja täpselt niipidi soovivadki inglid siin sõnumis seda olukorda kirjeldada – ehk just läbi pisarate märksõna soovivad nad siin seda pilti kirjeldada, mis meie ette nüüd saabub.

Kindlasti lugege eelolevate nädalate vältel üle märtsi täiskuu erisõnumeid, sest need kuuluvad vägagi kokku käesoleva sõnumiga.

(Uutele lugejatele – kuidas leida üles märtsi täiskuu erisõnumid ehk kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT)

All, energeetiliste sildade juures, viitavad inglid aga muudele sõnumitele. St. märtsi täiskuu sõnumid ei moodusta meile praegu energeetilist silda, sest need sõnumid kuuluvadki pigem järjejutuna käesoleva sõnumiga kokku.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Aastanumber 1984

Nädala nr 36, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/09/01/nadala-horoskoop-04-09-10-09-2017/)

Nädalate nr 34-36, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/08/20/nadala-horoskoop-20-08-09-09-2018/)

Nädala nr 53, 2020 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/12/22/nadala-horoskoop-28-12-2020-03-01-2021/)

Nädala nr 49, 2019 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/11/27/nadala-horoskoop-02-12-08-12-2019/)

Nädalate nr 13-14 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Roni Size, Reprazent – Brown Paper Bag”, “Origin Unknown – Valley Of The Shadows”, “Ed Rush & Optical – Satellites” ja “Omni Trio – Rogue Satellite (Silent Storm Mix)”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle sõnumi juures kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”).

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"