Nädala horoskoop 20.08-09.09.2018

nädal 34-36 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

20.08 – 09.09.2018

2018. aasta nädal nr 34-36

Inglite sõnumid aasta 34-36. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Asjad, mida ei pea ENAM kartma

UUDIS

23. augustil ilmub 2019 a. horoskoobiraamat, kuid nagu inglitega ikka – neile meeldib pöörata sündmuseid ringi ja saata ootamatuid nüansse meie teele.

Nii on ka lugu 2019 a. horoskoobiraamatuga – see on küll ülesehituselt sarnane eelmise aasta raamatuga, kuid erineb siiski tollest raamatust ühe väga olulise nüansi võrra. Täpsemalt – 2019 a. raamat saab ilmuma kahes osas ehk poolaastate kaupa. 

23. augustil ilmubki esimese poolaasta raamat. Teise poolaasta raamat ilmub tõenäoliselt kuskil 2019 a. keskel. Ja nende raamatutega toimub protsess samamoodi nagu praegu ilmuva ja 2018 a. raamatuga ehk kui üks ilmub, siis teise müük läheb lukku. Miks see nii peab olema, ei oska ka mina täpsemalt selgitada. Nagu olen ikka ja jälle pidanud tõdema – inglid saadavad neid sõnumeid nii nagu meile parasjagu vaja on ja minu ülesanne ongi neid just täpselt nii edastada nagu nad soovivad.

Veel mõni nädal tagasi ei teadnud ma ka seda, miks 2019 a. raamat (ehk esimene osa sellest) peab ilmuma juba augustikuus, kuid käesoleva horoskoobi viidete (ehk energeetiliste sildade) sektor annabki meile juba tollele küsimusele vastuse. Seega võime nentida, et küllap tuleb ühel päeval ka vastus kõigile muudele lahtistele küsimustele.

Kogu lisainfo leiate 2019 a. esimese poolaasta raamatu kohta siit alalehelt – “Horoskoop 2019 (tasuline)

Nädala kristall – Lasuriit

Nädala värv – Sinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 34-36.nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Meeskonnatöö toob edu. Nr 47

Inglite taro kaart – Ärkamine. Nr 12 ja Seitsmes tulekaart

Lillekaart – Uus idee. Metsik õunapuu

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmises nädala horoskoobis saatsid inglid väga spetsiifilise sõnumi kõigile neile, kes suhtlevad oma unenägudega ja jälgivad sõnumeid, mis just läbi tolle kanali saabuvad.

Kolme eeloleva nädala jooksul lähevad asjalood ekstra-põnevaks. Täpsemalt hakkavad nüüd esile kerkima suured hirmud, kuid mitte selleks, et meid hirmutada. Need hirmud, mis nüüd välja ilmuvad, on väga spetsiifilised. Igaühele näidatakse nüüd just seda hirmu (või neid hirme), mis on teda kõige enam ahelais hoidnud. Sügavais ahelais emotsionaalses võtmes ja tugevais ahelais füüsilises mõttes. Ehk nende hirmudega seonduvad sündmused/ kogemused on inimest sügavalt haavanud, mille järel on too inimene loonud enda ümber kaitseks barjääri. Too barjäär aga hoiab seda inimest tegelikult eemal erinevatest nähtustest, mis oleks talle kasulikud/ teeks teda rõõmsaks. St. too barjäär ei tööta tegelikult vastava isiku kasuks. 

Mis veelgi huvitavam – näib, et siin võivad esile kerkida just taolised hirmud, mille vastu oleme barjääre loonud lapsepõlves. Ehk siin tulevad järjekordselt fookusesse asjalood, mida me enam hästi ei mäletagi.

Inglid kordavad veelkord – need hirmud ei ilmu nüüd selleks, et meid hirmutada. Need ilmuvad meie ette selleks, et me hakkaksime uuesti vaatlema olukordi ja erinevaid tegureid, mis vastavaid hirme tekitasid. Inglid ütlevad – need olukorrad ja tegurid ei olnud tegelikult hirmutavad. Me vaid tõlgendasime need nähtused hirmutavaks, sest me ei osanud tol momendil veel laiemaid seoseid luua. Nagu öeldud, siin kerkivad esile nüansid, mis tekkisid lapsepõlves. 

Vägagi tõenäoliselt on siin tegu olukordadega, mis tekitasid hirme teatud inimeste suhtes – näiteks teatud ametiliigi esindajate suhtes või muudele spetsiifilistele tunnustele vastavate isikute suhtes. Inglid kinnitavad, et see konkreetne olukord, mis teile kunagi ammu hirmu tekitas, polnud päris selline nagu te tol momendil mõistsite. Seal mängisid oma osa hoopis muud asjaolud, mis ei olnud teie jaoks nähtaval. Võis ka juhtuda, et hirmu tekitas teie jaoks hoopis kellegi kolmanda isiku selgitus tolle olukorra kohta. Tõenäoliselt oli tegu teist vanema isikuga, mistõttu te ka usaldasite tema arvamust/ nägemust tollest olukorrast.

Nagu juba öeldud – igaühe jaoks ilmub välja nüüd just see hirm, mis takistab tollel isikul elus sujuvat edasiliikumist. Ehk just see hirm, mis antud momendil ei lase edasi liikuda. Osade puhul võivad end korraga ilmutada ka mitmed hirmud. Kõik oleneb inimesest ja sellest, kuhu ta praegu ise edasi liikuda tahab. Siinkohal rõhutavad inglid – kuna me oleme nüüd üleni uues ajastus, siis on siin fookuses ainult sellised edasiliikumise soovid, mis on juba vastaval isikul hinges tekkinud. Ehk ilmub see hirm, mis just neil aktuaalsetel soovidel ees seisab.

Aga mis tuleb teha kui see hirm meie ette tuleb?

Inglid ütlevad – esimene juhis on säilitada rahu. Kui hakkate selles hirmus veel emotsioone tugevamaks ketrama, siis mässite te end tollesse hirmu veelgi sügavamalt sisse. Ehk mingisugust vabanemist pole sellise käitumise puhul oodata. See ongi nüüd üks käitumismuster, mida tuleb muuta. Kui vaatate hirmuga tõtt – jääge täiesti rahulikuks. Iga kord ja igas olukorras. See kehtib nii praegu toimuva protsessi kohta kui ka tulevikus kogetava kohta.

Seejärel võtke see hirm visuaalselt enda ette ja hakake analüüsima – kust ta pärit on ehk millal ta tekkis? Kas mäletate ehk midagi tolle momendi kohta? Kui te tema tekkeaega üldse ei mäleta, siis hakake meenutama, millal olete varem samasugust või sarnast hirmu kogenud? Mis olukorrad need on olnud? Mis on neil ühist? Mis tegurid seal korduvad? Kas korduvad äkki teatud isikud? Või korduvad teatud asukohad või asukohtade tunnusmärgid? Analüüsige seda hirmu täpselt nii põhjalikult kui oskate. Inglid ütlevad, et too analüüs saab teile nüüd tuua vabaduse. Vabaduse, mis viib teid koheselt ka ühe ammuse unistuse täitumiseni. See unistus pärineb tõenäoliselt samuti juba lapsepõlvest ehk selle täitumine toob teile väga suurt rõõmu.

Inglid lisavad – kõnealused hirmud võivad nüüd välja hüpata erinevatest kohtadest. Sealjuures on võimalik, et te ei saagi koheselt aru, kust see hirm jälle tuli ehk välist ärritajat ei pruugigi esineda. Sellistel juhtudel ongi väga oluline analüüsida just seda momenti, mil too hirm end ilmutas. Vaadelge, mis ja kes olid sel momendil teie ümber. Kas seal oli ka miskit, mis omabki otsest seost teie lapsepõlvega?

Kuna me tegeleme kolme eeloleva nädala vältel jälle personaalsetele ja vägagi spetsiifilistele tunnusmärkidele vastavate asjaoludega, pole inglitel hetkel rohkem võimalik meid üldises plaanis juhendada. Küll aga annavad nad eelolevaks ajaperioodiks mitmeid energeetiliste sildade viiteid. Minu hinnangul kinnitabki see omakorda, et isiklik analüüs on siinkohal absoluutselt määrava tähtsusega element. Sellest ei saa üle ega ümber. Neid hirme ei saa mitte keegi teine ära kustutama tulla. Miks? Sest mitte keegi teine ei ela teie elu. Teie elu on teie oma.

Meile on liiga palju õpetatud teiste inimeste kuulamist ja nende juhiste järgimist. Oma personaalse sisetunde kuulamine ja järgimine on seetõttu tagaplaanile jäänud ja see ongi igasuguste hädade algpõhjuseks. Kui inimene asetab teiste inimeste arvamused oma isiklikust sisetundest kõrgemale, siis ütleb ta tegelikult iseendale “ei”. Selline eitamine aga söövitab enesekindlust. Sisetunne on tegelikult alati teie parim sõber. See kanal ei jäta teid mitte kunagi hätta. Küll aga jätate te iseend hätta kui te teda ei kuula ehk kui te iseendaga ei arvesta. Sellised nüansid tuleb nüüd selgeks saada, sest uues ajastus enam muudmoodi edasiliikumist ei toimu. Igaüks liigub nüüd sujuvalt edasi vaid oma isikliku taevase juhenduse kanali toel. Inglid täpsustavad – teiste inimestega võite loomulikult ka suhelda, kuid nende arvamusi ei ole vaja enda sisetundest ettepoole seada.

Jätkame nüüd energeetiliste sildadega, mida on seekord tõesti üsna mitu, nagu mainisin ka ülalpool.

Toon energeetilised sillad välja aastate kaupa – aastast 2016 viitavad nad nädala nr 46 horoskoobile; aastast 2017 viitavad nad nädalate nr 34 ja 49 horoskoopidele ja aastast 2018 viitavad nad nädalate nr 1, 12 ja 23-24 horoskoopidele.

Nagu energeetiliste sildade puhul ikka – need on väljatoodud selleks, et teha eeloleva ajaperioodi analüüse hõlpsamaks. Ehk just neist viidatud horoskoopidest võite leida olulisi elemente või nüansse, mis aitavad teil just nüüd jõuda teie jaoks oluliste järeldusteni/ mõistmisteni.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga, on seekord lisaviiteks kõik 2018 a. septembrikuu juhised.

Ja kuna meil on kohe ilmumas uus – 2019 a. esimese poolaasta – raamat, toovad inglid juba välja ka lisaviite, milleks on 2019 a. märtsikuu juhised. Ehk need, kes soetavad esimeste hulgas endale ka uue raamatu, saavad nüüd juba hakata energeetiliste sildade lisa-viiteid lugema uuest allikast.

Ja siit tulebki too põhjus, miks too raamat pidi ilmuma just nüüd, augusti lõpupoole – mainisin mõni nädal tagasi, et see raamat on määratud ilmuma just augustis, kuid tõdesin, et ka mina ei tea, miks. Nüüd on selge, et me liigumegi järelikult just tollest ilmumise kuupäevast alates teatud määral uue aasta energeetilisele lainele ehk me hakkame juba häälestuma mingisuguste uute teemaliinide järgi. Ma loen sellest nüansist veel välja ka seda, et need unistused, mis nüüd täituvad pärast hirmude ületamist, on seotud teemadega, mis on ka järgmisel aastal fookuses. St. me liigumegi siit nüüd järgmise aasta teemade juurde. Kuna inglid on ka varem maininud, et praegu kasutusel olev aja liigitamise süsteem ei pruugi olla just kõige parem, siis võime sellest omakorda järeldada, et tegelik (looduslik/ energeetiline) aastavahetus võibki toimuda hoopis millagi lähinädalate jooksul.

Energeetiliste sildade teema lõpetuseks lisan, et käesoleva nädala horoskoobi foto on tehtud 28. juulil 2018, mil oli ajalooline kuuvarjutus. Võib-olla on osadel lugejatel ka sellest kuupäevast leida mõni lisavihje.

Nädala nr 34-36 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “N.E.R.D, Rihanna – Lemon (Drake Remix – Audio) ft. Drake” ja “Disciples – They Don’t Know”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 34-36. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Meeskonnatöö toob edu. Nr 47

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Enesekindlust ei saa teiste inimeste pealt õppida. Sinu enesekindlus on Sinu oma. Seda saad luua ainult Sina ise. Nr 134

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. (Selle raamatu müük läks lukku 31. juulil 2018. St. 2018 a. kollektiivse kaugseansiga ei ole enam võimalik liituda. 23. augustil ilmub juba uus, 2019 a. inglisõnumitega raamat ehk horoskoobiraamat.)

Kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 26.08 – täiskuu
  • 06.09 – kaduneljapäev
  • 09.09 – noorkuu

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Täiskuu

Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

23. augustil ilmub 2019 a. esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

(PS! Kordan ka siin, et 2018 a. horoskoobiraamatut enam soetada ei saa. Selle müük läks lukku 31. juulil.)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"