Lisasõnum 2 – märtsi täiskuu

lisasõnum 2 märtsi täiskuu

Lisasõnum 2 – märtsi täiskuu 28.03.2021

Erisõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Kahetsuste muundumine

Eile saatsid inglid Facebooki jälgijatele ühe märtsi täiskuu lisasõnumi.

Täna soovivad nad saata teile ka teise lisasõnumi – ikka märtsi täiskuu raames.

Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Follow” ehk “Jälgi” nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud Follow ehk Jälgi nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter/. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva, kui inglid soovivad.

Niisiis – mida soovivad inglid öelda Facebooki jälgijatele veel lisaks märtsi täiskuu energiate kohta?

Inglid alustavad – eilses sõnumis rääkisime me teile negatiivsetest mälestustest, mis ei taha kuidagi aeguda. Ja me rääkisime teile ka sellest, miks see nii on. Lisaks ütlesime juba, et märtsi täiskuu tuleb muuhulgas säärast liiki tõkkeid eemaldama.

Aga mida teeb märtsi täiskuu veel?

Täna ehk siin teises lisasõnumis soovime me rääkida sellest, kuidas neid negatiivseid mälestusi pole tegelikult vaja kahetseda. St. nende mälestuste sisu pole tegelikult vaja kahetseda.

Aga miks pole neid vaja kahetseda?

Täpselt seda märtsi täiskuu teile näitabki.

Ehk täpselt nii lükkab märtsi täiskuu ka tolle mürgi õige laua tagant minema.

Ta lükkabki selle minema läbi selguse saabumise.

Ehk märtsi täiskuu toob teile kohale selguse mõne negatiivse mälestuse sisu osas. St. teieni jõuavad tõendid, mis näitavad, miks pidite just sellise olukorra läbi tegema.

Niipea kui neid tõendeid näete, kaob ka kahetsus vastavate sündmuste osas.

Ehk kaob ka vastav tõke, mis teie energiasse oli nende sündmuste tõttu tekkinud.

Aga mida soovime täna teile veel rääkida?

Me soovime rääkida sellest, kuidas teie elujõud ei aegu.

St. too elujõud, mis on teilt erinevate energeetiliste varaste poolt ära võetud, ei aegu.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et niipea kui kõnealused tõkked on eemaldatud, tuleb ka vastavates olukordades kaotsi läinud elujõud teie juurde tagasi.

Mida see kõik kokkuvõttes tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab seda, et üsna peatselt julgete te teha oma elus ühe säärase muudatuse, mida te olete ammu soovinud teha. See on muudatus, milleks teil siiani pole jätkunud julgust.

Või vähemalt nii te arvate.

St. te olete arvanud, et põhjus on julguse puudumises.

Tegelik põhjus on olnud tolles varastatud elujõus.

Ehk vastavat muudatust pole te siiani saanud teha just kõnealuste tõkete tõttu.

Ja inglid rõhutavad – kõik algab energias. Ehk energeetilised tõkked tähendavad vägagi reaalsete maisete takistuste tekkimist.

Sealjuures ei teki maises plaanis teie ette samasugust tõkkepuud, nagu tekitatakse teie energiasse.

Seetõttu ei märka te ka kõnealuseid tõkkeid.

Ja seetõttu ei näe te ka vastavate maisete takistuste tegelikku põhjust – te ei näegi seda, kuniks vaatate ainult maiset pilti.

Inglid kinnitavad – märtsi täiskuu poolt laiali paisatud pipratorm liigub just nimelt sääraste energeetiliste tõketeni. Ja see torm ka paiskab need tõkked minema.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et maises plaanis võib see endaga kaasa tuua ka vägagi kummalisi sündmusi.

Nagu öeldud – kõnealused tõkked ei loo maises pildis samasuguseid tõkkepuid. Jah, maises pildis takistavad nad alati midagi, kuid need takistused ei ole tavaliselt tõkkepuu kujuga.

Need maised takistused ei ole sellise kujuga põhjusega. Ja põhjuseks ongi nende tõkete peitmine. 

Kuidas nii?

Inglid selgitavad – kuni te tõkkepuud ei näe, ei saa te ka aru, et teid takistatakse. Ehk te ei saa aru, et keegi on ilma loata tunginud teie ellu. Ja seda ongi vastavatel elujõu varastel vaja. Selliselt püsivad nende tõkked kaua. Ja mida rohkem sääraseid tõkkeid inimese energias on, seda lihtsam on temalt ka edaspidi elujõudu varastada.

Ja inglid kinnitavad uuesti – märtsi täiskuu paiskab minema just sääraseid tõkkeid.

Miks nad seda nii palju kinnitavad ja rõhutavad?

Inglid selgitavad – sest osad lahkuvatest nüanssidest on ka säärased, mille puhul te iialgi mürki ei eeldaks. Ehk nende nüansside sisust te iialgi mürki ei ootaks. Ehk te ei näe nende nüansside sisus ega vormis ühtki mürki kuni lõpuni.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et nüüd lahkuvad muuhulgas sellised elemendid, milles te negatiivsust otseselt ei näegi ja te ei näe seda kuni lõpuni.

Kuna igasuguseid nüansse võib inimeste eludest lahkuda ju iga päev, siis küsime veel inglitelt – kuidas saame nüüd aru, et tegu on just sääraste nüanssidega, milles tegelikult peitusid tõkked?

Inglid ütlevad – need nüansid, millest meie praegu räägime, lahkuvadki pipra märksõna saatel.

Ehk nende nüansside lahkumisel mängivad olulist rolli erinevad piprad.

Mida see tähendab?

Mulle tundub, et nad viitavad siin sellele, et meie maises maailmas eksisteerivad erinevate nimetustega piprad. Ja nad viitavad ka sellele, et neid nimetusi kasutatakse ka muude maisete elementide puhul.

Ehk kõnealuste olukordade tagant ei tasu otsida otseselt söögikõlbulikku pipart, vaid nüüd tasub jälgida just märksõnade liikumisi.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kuupäev 10. aprill 1985

Kuupäev 16. august (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 19. august (ilma aastanumbrita)

Nädala nr 8, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/02/19/nadala-inglisonum-22-02-28-02-2021/)

Nädalate nr 47-48, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/11/16/nadala-horoskoop-19-11-02-12-2018/)

Kaduneljapäeva erisõnum 04.02.2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/02/02/kaduneljapaeva-04-veebruar-2021-erisonum-nadala-nr-5-lisasonum/)

Kuupäev 21.04 (ilma aastanumbrita)

Ja lõpetuseks soovivad inglid selle lisasõnumi juures välja tuua järgmised muusikalised energeetilised sillad – “Ten Sharp – You”, “Christina Perri – A Thousand Years”, “Katy Perry – Dark Horse ft. Juicy J”, “Katy Perry – Chained To The Rhythm ft. Skip Marley”, “Lily Allen – LDN”, “Amy Winehouse – Tears Dry On Their Own”.


MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"