Lisasõnum – märtsi täiskuu

lisasõnum märtsi täiskuu

Lisasõnum – märtsi täiskuu 28.03.2021

Erisõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Mälestuste poolt ehitatud tõkked

Täna soovivad inglid saata märtsi täiskuu energiate kirjeldamiseks veel ühe lisasõnumi.

Ja täpsemalt tuleb sel korral sõnum jälle suunamisega ehk käesolev sõnum on suunatud nendele lugejatele, kes on minu Facebooki kontol vajutanud sinna follow ehk jälgi nupule.

Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Follow” ehk “Jälgi” nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud Follow ehk Jälgi nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter/. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva, kui inglid soovivad.

Niisiis – mida soovivad inglid öelda Facebooki jälgijatele veel lisaks märtsi täiskuu energiate kohta?

Inglid alustavad – eilses sõnumis rääkisime me teile sellest, et on olemas asju, mis ei aegu.

Täpsemalt on need asjad, mille üheks komponendiks ei ole aeg.

Nii me teile ütlesime.

Millest soovime rääkida täna?

Täna soovime me teile rääkida mälestustest, mis ei aegu.

Nimelt leiab kindlasti igaüks oma energiast mõne sellise mälestuse, mis ei ole üldse aegunud. Ehk tegu on mälestusega, mis on kirkalt ja värvikalt meeles ka täna, kuigi vastavast momendist/ sündmusest on möödas pikk aeg.

Aga millest soovime nende mälestuste puhul täpsemalt rääkida?

Me soovime rääkida sellest, et ka säärased mälestused näitavad teile kätte asjaolu, et aeg ei liigu lineaarselt.

Aja liikumisel on muster. See on tõsi, kuid aeg ei liigu mööda pikka ja lõpmatut sirgjoont pidi.

Seetõttu on õige öelda, et kõik toimub siin ja praegu.

Ja seetõttu on ka õige öelda, et te saate oma elu igal ajahetkel muuta. Sealjuures saate te seda muuta just nimelt siin ja praegu ehk teil ei ole vaja selleks rännata kilomeetrite kaugusele ega ka aastate kaugusele.

Veelgi täpsemalt võib öelda nii, et kõik, mida teil oma elu muutmiseks vaja on, asub teie juures siin ja praegu.

Aga mis on mälestustel pistmist elu muutmisega?

Inglid ütlevad – te olete siiani lasknud end häirida mõnel säärasel mälestusel, mis ei taha kuidagi ära aeguda.

Täpsemalt – te olete lasknud säärastel mälestustel takistada oma elu muutmist.

Seda ei ole vaja teha.

Kuna inglid ütlevad, et siin on fookuses sellised mälestused, mis on olnud takistuseks, siis saame sellest ka järeldada, et nad ei räägi praegu positiivsetest mälestustest.

Inglid jätkavad – kui me räägime energeetilistest tõketest, siis on üheks sääraste tõkete liigiks kindlasti negatiivsed mälestused.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et need ongi tõkked, mis iseenesest ära ei aegu. Ehk nende tõkete lahustamiseks on vaja teha energeetilist tööd.

Ja just täpselt sellise tööga tulebki teile nüüd appi märtsi täiskuu.

Eilses sõnumis rääkisime teile juba, et 2021 a. märtsi täiskuu toob endaga kaasa nähtuse, mida võib nimetada pipratormiks.

Täna ehk siin suunatud sõnumis soovime teile veel täpsustada, mis sorti mürgiga too torm tegelema hakkab.

Ja üheks sääraseks mürgiks ongi kõnealused negatiivsed mälestused.

Ja me rõhutame veelkord – need mälestused ei tiksu teie energias niisama. Tegu on energeetilise mürgiga, mis on teie energiasse kunagi sisendatud põhjusega. Milline on see põhjus? Sellest oleme teile juba palju kõnelenud – põhjuseks on alati inimese eluenergia varastamine ehk inimese eluteel sisalduva sisu varastamine. See tähendab vägagi reaalset vargust, kuigi teid on koolitatud energias toimuvat maisest pildist eraldama.

Need pildid on tegelikult alati seotud. Sellest ei saa üle ega ümber, sest selline ongi teie maailm.

Mida see kõik tähendab?

See tähendab seda, et märtsi täiskuu tuleb teie maisest maailmast välja lükkama vägagi reaalseid varguseid ja muidugi ka vargaid.

Kuidas see välja lükkamine (võib ka öelda – välja viskamine) toimub?

See toimubki läbi tolle pipratormi, millest kõnelesime eilses sõnumis.

Ja siin soovivad inglid lõpetada käesoleva lisasõnumi.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Aastanumber 1993

Kalad 2020 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/08/23/horoskoop-2020-kalad/)

Aastanumber 1971

Kuupäev 02.02 (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 03.02 (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 04.02 (ilma aastanumbrita)

Aastanumber 1995

Aastanumber 1984

Nädala nr 31, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/07/27/nadala-horoskoop-30-07-05-08-2018/)

Nädalate nr 32-33, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/08/06/nadala-horoskoop-06-08-19-08-2018/)

Nädala nr 41, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/10/05/nadala-horoskoop-08-10-14-10-2018/)

Kalad 2019 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/10/26/horoskoop-2019-kalad/)

Neitsi 2019 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/10/29/horoskoop-2019-neitsi/)

Ja selle lisasõnumi raames soovivad inglid välja tuua ka järgmised muusikalised energeetilised sillad – “Sting – Shape of My Heart”, “Eric Clapton – Layla”, “Bill Withers – Ain’t No Sunshine”, “Chris Isaak – Wicked Game”, “Sade – Smooth Operator” ja “Simply Red – Sunrise”.


MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile suurepärast täiskuu energiates kümblemist!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"