Horoskoop 2020 – Kalad

horoskoop 2020 kalad

KALAD

(Sünniaeg 20. veebruar – 20. märts)

Inglite sõnumid 2020. aastaks – kõigile Kaladele

MÄRKSÕNA – Puhkus toob õnne

Aasta kristall – Lasuriit

Aasta värv – Sinine

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sinu elus paistab Päike. Aeg rõõmustamiseks! Nr 5

Inglite taro kaart – Neljas maakaart

Lillekaart – Naerata. Päevalill

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel aastal oli Kaladel fookuses üks südamesoov, mille täitumiseks oli teil vaja midagi juurde õppida. Inglid ütlesid aga, et seekordne õpperada ei kulge teil tavapärases rütmis. Teile asetati nimelt ette üks kummaline õppetükk, mis tuli ära õppida isiklikult ja iseseisvalt. Isegi kui kuskil olid olemas vastava õppetüki õpetajad, ei saanud te miskipärast nende poole pöörduda. Kõnealune õppetükk tuli teie ette selleks, et te läbiksite selle päris omal käel.

Mida toob teile aasta 2020?

Inglid ütlesid juba eelmise aasta horoskoobis, et fookuses olev südamesoov on seotud enamiku puhul töövaldkonnaga.

Näib, et te ületasitegi tolle tõkke ehk õppetüki, mis teie ette ületamiseks toodi. Ja näib, et te ületasite selle väga edukalt.

Osad pidid selle ületamiseks võtma ka puhkuse – mõned vabatahtlikult ja mõned ka sunniviisiliselt. Need, kes päris vabatahtlikult ei puhanud, võisid kogeda näiteks mõnda haigusepuhangut, mis teid pikemaks ajaks tavapärasest elurütmist välja tõstis.

Miks inglid praegu tollele puhkuse nüansile tähelepanu pööravad? 

Nad ütlevad, et päris kõik Kalad veel ei saa aru, et säärased puhkusemomendid (olgu need siis vabatahtlikud või mitte) toodi nende ellu heal eesmärgil. Ju põhjuseks ongi asjaolu, et osadel juhtudel tuli kiiret elurütmi peatama haigus. See aga võib arusaadavalt olla tekitanud vastakaid tundeid. Pikem haiguse põdemise protsess ei meeldi ju kellelegi.

Inglid aga tulidki praegu ütlema – need, kes õppisid oma õppetükki puhkuse taustal (nii vabatahtliku kui ka mitte-nii-väga-vabatahtliku puhkuse taustal), näevad nüüd oma töö vilju. Ja te näete ka, miks see puhkuse periood teile niivõrd kasulik oli. Isegi kui see möödus haiguste kõrvalt, oli sellel perioodil ikkagi väga oluline eesmärk.

Seega näeme, et puhkuse element saab 2020. aastal väga olulise tähtsuse.

Jah, ühest küljest tähistab see juba möödunud puhkuseid, kuid teisest küljest loen siit ka välja, et sel aastal toovadki igasugused puhkused õnne. Need võivad ka olla lausa ühepäevased puhkused. 

Igat pidi joonistub siit välja juhis – sel aastal tasub Kaladel puhata, sest puhkus toob teile nüüd õnne.

Millist õnne võib neilt puhkustelt oodata?

Siinkohal viitavad inglid uuesti töövaldkonnale ehk näib, et te nüüd jõuategi oma südamesoovideni, mis teil olid juba eelmisel aastal paika seatud. Kuid mulle tundub, et see pole päris kõik. 

Nimelt, vaadates teie aasta energiat, on seal näha igasuguste õnnestumiste heljumist. Ehk teil lihtsalt tulebki üks õnnelik aasta, sarnaselt Amburitele. Õnn tulebki nüüd ka teile külla ja nii lihtsalt ongi. Sealjuures ka säärastes asjades, mida te pole otseselt soovinudki. Ja seda õnne ei saa keegi kuskilt takistama tulla. 

Jah, tolle õnne saabumisel mängib loomulikult oma osa inglite sekkumine, kuid ärge alahinnake oma isikliku töö osa. Teie õnn saabub väga suures osas just teie personaalse töö tõttu. 

Need tõkked, mida eelmisel aastal ületasite, kustutasid nimelt ära ka erinevaid vanu mustreid. Mõnel juhul võis ületatav tõke tunduda küll laiemas plaanis tühisena, kuid tegelikult olid kõik need tõkked väga suure tähtsusega. St. kõik kõnealused tõkked omasid vastavatele ületajatele küll koheselt suurt tähtsust, kuid tõenäoliselt ei olnud nende tõkete ulatuslikum tähtsus nähtav.

Inglid selgitavad veel – kõik need tõkked omasid juuri väga ammu tekkinud probleemkohtades. Need juured ja seosed olid füüsilise maailma reeglite kohaselt nähtamatud, mistõttu võisidki vastavad tõkked tunduda üldplaanis tühised.

Mida saame seega kokkuvõttes öelda Kalade aasta kohta?

Õnn jõuab teie juurde nüüd igal juhul. Selles pole kahtlustki.

Ja tollel õnnel on eriline seos märksõnaga “puhkus”. Ka selles pole kahtlustki.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Teie isiklikult tunnete seda, mitte teie ema, vend või sugulane. Teie ema, venna ja sugulase jaoks võib resoneeruda hoopis mõni teine viide, mis jällegi teid ei pruugi üldse kõnetada.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Kaladele saadetakse 2020. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

 • Ambur 2020 aastahoroskoop
 • Nädala nr 49, 2016 horoskoop
 • Aastanumber 2000
 • Aastanumber 1985
 • Aastanumber 1963
 • Aastanumber 2013
 • Nädala nr 12, 2018 horoskoop
 • Nädala nr 34, 2017 horoskoop
 • Nädala nr 34-36, 2018 horoskoop
 • Nädala nr 5, 2017 horoskoop

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (alates 2019 juulikuust ilmuvad tasulised lisasõnumid igakuiselt – vt alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”), toovad inglid lisasildadena välja 2018 maikuu finants & karjääri teemasektori juhised ja 2019 juuni finants & karjääri teemasektori juhised.

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2020 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Kalade tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2020 energiat muusikamaailmast lugu – “St Germain – Sure Thing”

UUTELE LUGEJATELE

Kuna minu kodulehele lisandub järjepidevalt uusi lugejaid ja kuna uusi lugejaid lisandub eriti palju just aastavahetuse perioodil, mil tutvutakse möödunud aasta ja uue aasta horoskoopidega, lisan siia alljärgnevalt ka mõned pikemad selgitused selle kohta, mis on energeetiline sild ja mismoodi töötavad lisaviited, mis tuuakse välja neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega.

Niisiis, mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Ja mida tähendavad lisaviited neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega?

2018 a. algusest on inglid toonud välja (siiani nädala horoskoopides) ka lisaviiteid neile, kes töötavad kaasa minu poolt kanaldatud inglisõnumite raamatutega. Säärased raamatud ilmusid 2018 a. tarbeks ja 2019 esimese poolaasta tarbeks. Alates 2019 juulikuust hakkasid tasulised lisasõnumid ilmuma igakuiselt (ikka e-raamatu kujul). Tegu on sõnumitega, läbi mille toimetavad inglid ka kollektiivse kaugseansiga. Seetõttu on tegu tekstidega, milles sisalduvaid sõnumeid ma kunagi oma kodulehele üles ei postita. NB! Kuna tegu pole tavapäraste raamatutega, kehtib nende levitamisel ka teistmoodi reeglistik. Sellega seoses läheb alati lukku eelmise raamatu müük kui ilmub järgmine raamat. Sama reegel kehtib edasi ka kuuhoroskoopide puhul. St. ühtki varasema perioodi raamatut enam soetada pole võimalik. Tasuliste lisasõnumite kohta leiate kogu lisainfo alalehelt – Kuuhoroskoop (tasuline)

Aga miks ma toon üldse välja selliseid viiteid?

Seetõttu, et minu poolt kanaldatud horoskoopides ei kõnele inglid alati kõigest otse. Tihtilugu edastatakse sõnumeid läbi vihjete ja sümbolite. Sealjuures võivad ja peavadki need sümbolid tähendama erinevate inimeste jaoks erinevaid asju.

Mida need täpselt tähendavad? Täpse tähenduse tuvastamine ongi alati igaühe personaalne ülesanne. Täpsustan – siin võidakse välja tuua üldisemaid juhendusi, mis puudutavad üldisemaid teemasid ehk siit võite leida juhiseid selle kohta, mis meie maailmas üleüldiselt parasjagu teoksil on (energeetilises mõttes). Samal ajal võidakse edastada just nimelt läbi taoliste lisaviidete ka juhiseid, mis abistavad inimesi nende personaalsel teekonnal.

Nagu olen tihti ka rõhutanud – need analüüsid, mida mina teen, põhinevadki minu kogemustel ja tundmustel. See ei tähenda, et teie ei saaks samast inglisõnumist teha hoopis teisi järeldusi, mis kehtivad teie jaoks. Täpsustan veelgi – kui kanaldan neid inglisõnumeid, siis tuuakse minuni teatud elemente infoga või piltidega. See kirjatükk, mis siia tervikuna valmib, sisaldab juba ka teatavat minupoolset analüüsi. Muudmoodi polegi mul võimalik neid sõnumeid edastada, sest nende edastajaks olen maises plaanis mina ehk mina tervikuna, koos oma nägemuste, kogemuste ja tundmustega. See tähendabki kokkuvõttes seda, et kui võtate mõne sõnumi elementideks lahti, võite te leida sealt enda tarbeks ka teistlaadi juhiseid kui mina kirjeldasin.

Pikemaid kirjeldusi kanaldatud ehk tervendava horoskoobi olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Sealt leiate ka kirjelduse selle kohta, kuidas saavad tekstid üldse tervendada.

ei.ole.astroloogiline.horoskoop

Astroloogilistest tähemärkidest – ma kasutan siin aastahoroskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Kasutan nende tähemärkide nimetusi ja ka nimetust “horoskoop” vaid seetõttu, et need terminid on inimestele tuttavad, mis tähendab omakorda, et neid kirjatükke on ka lihtsam internetiavarustest üles leida. (PS! Tähemärke olen kasutanud ainult aastahoroskoopide puhul. Kõik muud horoskoobid, mida ma valmistan (nädala horoskoobid, tasulised kuuhoroskoobid jne), on kanaldatud üldises plaanis kõigile ehk sealt te tähemärkide kaupa lahterdamist ei leia.)

Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinjuures on abiks näiteks Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate te alati FB siseselt teavituse kui olen postitanud mõne uue horoskoobi. Minu Facebooki konto lingi leiate kodulehe ülaservast.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP
(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan ma igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. 

NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

NB! Ka tasuline kuuhoroskoop EI OLE astroloogiline horoskoop. See tähendab, et ka seal ei lahterda ma sõnumeid tähemärkide kaupa. Nagu ütlesin juba ülalpool – tähemärke kasutan ma oma töös AINULT nende lühikeste aastahoroskoopide puhul, mida te praegu lugesite.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

 • Üldised sõnumid
 • Suhted
 • Finants & karjäär
 • Kinnisvara
 • Sisetunde tuunimise juhised
 • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)

Soovin kõigile võrratut 2020. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"