Mai noorkuu kaugseanss 2021

mai noorkuu 2021

Kaugseanss – mai noorkuu (11.05.2021)

Inglite sõnumid 2021 a. mai noorkuu perioodiks

11. mai – 09. juuni 2021

MÄRKSÕNA – Küllus tuleb teiselt sillalt

NB! Käesolev kaugseanss sisaldab jälle pikemaid päevasõnumeid! Millised need pikemad päevasõnumid on ja mis selles kaugseansis veel sisaldub? Sellest kõigest räägime alljärgnevalt.

Käesolevad sõnumid on pühendatud 11. mai noorkuu energiate analüüsimisele.

Ja täpsemalt toimub läbi nende sõnumite ka vastava noorkuu kaugseanss.

Selle kaugseansi AJALISEST KESTUSEST

Räägime veel täpsemalt selle kaugseansi ajalisest kestusest.

See kaugseanss kestab ajaperioodil 11. mai – 09. juuni 2021 

St. see seanss kestab mai noorkuust kuni juuni noorkuuni (juuni noorkuu on 10.06.2021 – seega alates 10. juunist kehtib juba juuni noorkuu energia, mis tähendab ka uue kaugeansi ilmumist – kui inglid nii soovivad).

UUTELE LUGEJATELE – minu kaugseansside üldreeglitest

Kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda.

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on ka too horoskoop tasuline – hinnaks on 10 eurot.

Täpsustan veel – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

PS! Samuti ei ole teil tarvis minule põhjendada oma tellimissoovi. Ehk kui te soovite mõnda kaugseanssi tellida, siis piisab sellest, kui saadate mulle e-maili (allpool näidatud e-maili aadressil), milles ütletegi lihtsalt, millist kaugseanssi soovite parasjagu tellida. Ehk te ei pea minule kirjeldama, kuidas minu sõnumid on teie jaoks resoneerunud jne. Muidugi võite soovi korral sellist infot mulle edastada, kuid see ei ole kaugseansi tellimise eeltingimuseks.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

NB! Selles kaugseansis sisalduvad jälle pikemad päevasõnumid, mis tähendab ka seda, et tähemärkide lisasõnumeid ma sel korral ei kanaldanud.

Juhin veelkord tähelepanu asjaolule, et mai noorkuu sõnumite hinnaks on 10 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 50 lk.

Sellest 8 lk on üldised sõnumid ehk esimesed 8 lk sisaldavad samasuguse ülesehitusega horoskoopi, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt, nagu minu sõnumite puhul ikka.

Täpsemalt polegi ma sel korral üldse tähemärkide sõnumeid kanaldanud.

Miks? Sest mai noorkuu kaugseanss sisaldab jälle pikemaid päevasõnumeid.

Selliseid päevasõnumeid on varem sisaldanud ainult üks kaugseanss – jaanuari täiskuu kaugseanss.

Seega on nüüd teist korda võimalik minu kaugseansiga kaasa töötada pikemate päevasõnumite abil.

Mida tähendavad pikemad päevasõnumid?

Need tähendavad seda, et igaks päevasõnumiks ei ole ainult üks minu inglikaartidest, nagu olete minu kaugseanssides varem näinud.

Siin kaugseansis on igaks päevasõnumiks eraldiseisvalt kanaldatud sõnum.

Ja täpsemalt – kaarte pole ma nende sõnumite puhul üldse kasutanud. Päevasõnumite all lasin ma inglitel lihtsalt kõneleda sellest, millest nad parasjagu soovisid kõneleda. Ilma kaarte määratlemata. Ehk igas päevasõnumis räägivadki inglid meile nüüd vastava päeva energiast pikemalt.

See tähendab omakorda seda, et igal kaugseansis osalejal on nüüd võimalik võtta neist sõnumitest üks korralik igapäevane amps.

Enamik päevasõnumeid on pikkusega 1-2 lk. (Päevasõnumite pikkused näete ära sisukorrast, mida näete mõned tekstiread allpool.)

Seega on päevasõnumeid väga mugav lugeda – nad ei võta teie päevakavast just väga suurt tükki endale, kuid samas annavad nad kindlasti alati olulise võtme, mis teeb vastava päeva sündmuste analüüsi hõlpsamaks (ja/või huvitavamaks). 

Nimelt on ju nende kaugseansside puhul isiklik analüüs alati esmatähtis – seda muidugi nende jaoks, kes soovivad läbi nende sõnumite osaleda ka energeetilises kaugseansis. (Kordan ikka üle, et muidugi pole keelatud neid sõnumeid kasutada lihtsalt lugemismaterjalina.)

Milline on siin kaugseansis üks päevasõnum täpsemalt – seda näete 17. mai päevasõnumi näitel.

Ehk 17. mai päevasõnumi toon ma siin avalikult välja (tasuta eelvaate ühe osana).

Ja seda näetegi te siin alljärgnevalt:

Lisaks soovivad inglid sel korral avalikustada (tasuta eelvaate raames) ka käesoleva horoskoobi muusikalised energeetilised sillad:

Mai noorkuu kaugseansi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “deadmau5 & Kaskade – I Remember”, “Bob Marley – Three Little Birds”, “Lana Del Rey – Summertime Sadness”, “Adele – Skyfall”, “Adele – Set Fire to the Rain” ja “Beyoncé – Halo”.

Milline on mai noorkuu sõnumite ülesehitus täpsemalt? Selle näete ära sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

Täpselt nii palju soovivad inglid käesolevate sõnumite kohta avalikustada.

.

Niisiis, kordame – Mai noorkuu horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 10 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2021 a. mai noorkuu horoskoopi. Fail/ horoskoop on sel korral kokku 50 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – mai noorkuu – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Koos horoskoobiga saadan teile ka pangakonto andmed, kuhu selle eest tasuda.

PS! Kui te ei ole kahe päeva jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.

.

Kõnealust horoskoopi saab tellida

09. maist kuni 09. juunini

(Uutele lugejatele – minu kaugseansid on alati müügis nende “kehtivusajal”. Kui vastav kaugseanss on lõppenud, siis enam ka neid sõnumeid soetada ei saa. Millised kaugseansid parasjagu toimetavad? Selle kohta leiate alati info minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT)

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"