Lisasõnum – nädal 19, 2021

nädal 19 2021 lisasõnum

Lisasõnum – nädal 19, 2021

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Kivi langeb südamelt

Selleks nädalaks on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud.

Millest soovivad nad rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis? (Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid alustavad – nädala peamises sõnumis rääkisime me teile juba sellest, et sel nädalal vabanevad kolm külluse allikat. Ja me ütlesime juba ka seda, et need vabanevad läbi ülestunnistuste.

Siin sõnumis soovime me täpsustada seda, mida see üldse tähendab, kui kõnealused külluse allikad saavad vabaks. 

Täpsemalt soovime me kirjeldada tunnet, mida selline nähe teie jaoks tekitab.

Kui need allikad saavad vabaks, siis tunnete te “kivi langes südamelt” tunnet.

See tähendab omakorda seda, et kui need allikad on saanud vabaks, siis saate te sellest kohe aru just tunnetuse kaudu.

Teil tekibki seejärel kergem tunne.

Miks me sellest räägime?

Sest siin pildis on tegu infoga, mis ei pruugi koheselt teieni jõuda. Ehk te ei pruugi kõnealustest ülestunnistustest koheselt kuulda.

Külluse allikad aga vabanevad küll koheselt.

Ehk niipea kui need ülestunnistused on kõlanud, saavad ka kõnealused allikad vabaks.

Ja see sündmus tekitabki teie jaoks koheselt ka kergema enesetunde.

Kokkuvõttes ütlevad inglid meile siin seda, et kui me tunneme sel nädalal kergemat enesetunnet, mille küljes justkui pole ühtki maiset põhjust, siis on sellel enesetundel tegelikult väga olulised põhjused olemas.  

Ehk selle enesetunde tõttu tasub nüüd kindlasti rõõmustada ja seda just nimelt koheselt

Ehk oma rõõmu ei pea küll keegi kauemaks ootama jääma. St. me ei pea jääma ootama seda, et vastavate maisete sündmuste info jõuaks meieni.

Rõõmu võime me tunda nende sündmuste tõttu koheselt, sest meie enesetunne kinnitab meile vastavate sündmuste toimumist ja seda just nimelt koheselt.

Ehk omakorda võib käesoleva nädala pilti kirjeldada ka nii, et meie tunnetus on sel nädalal justkui otseses seoses teatud valede paljastumisega. Ehk meie tunnetus justkui valvabki praegu täpselt õigeid maiseid sündmuseid ja annab meile ka koheselt märku, kui õige moment on käes. Ja seda kõike just sellisel kujul, et me ise ei ole füüsiliselt vastavate maisete sündmuste juures.

Täpselt sellised lisakirjeldused soovisid inglid veel käesolevaks nädalaks saata.

Ja selle lisasõnumi lõpetuseks soovivad inglid avaldada ka ühe päevasõnumi äsja ilmunud mai noorkuu kaugseansist. Selles kaugseansis saatsid inglid meile nimelt jälle pikemaid päevasõnumeid. Sellist asja on nad varem teinud ainult 2021 a. jaanuari täiskuu kaugseansi puhul, mistõttu võime me juba ainuüksi selle nüansi tõttu eeldada, et mai noorkuu kaugseanss on oma olemuselt eriline. Ehk see ajaperiood toob meile kohale just erilisi ja tõenäoliselt ka eriskummalisi sündmuseid.

Niisiis – alljärgnevalt näete te mai noorkuu kaugseansis sisalduvat 13. mai päevasõnumit:

Kui soovite lugeda mai noorkuu kaugseansi sõnumeid tervikuna, siis leiate nende sõnumite tellimiseks kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2021/05/09/mai-noorkuu-kaugseanss-2021/


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Follow” ehk “Jälgi” nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud Follow ehk Jälgi nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest – lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu Facebooki kontol Follow ehk Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"