Jõulusõnum 2021 (6)

jõulusõnum 2021 6

Jõulusõnum 2021 – osa 6

Inglite sõnumid aasta 2021 jõuluperioodiks

MÄRKSÕNA – Kahetsused toovad kingitusi koju

Ja siit tuleb selle aasta kuues jõuluüllatus ehk kuues jõulusõnum.

Jõulusõnumite seeria saatsid inglid meile jõulukingituseks ka eelmisel aastal. Ja ka sel aastal on lugu sama – need sõnumid kehtivad tervikuna 2021 a. jõuluperioodiks ehk need sõnumid kehtivad teie jaoks täpselt selle aja vältel, mil teie tähistate jõuluaega.

Kui palju jõulusõnumeid veel ilmub? Seda inglid meile ette ei ütle. 

Kuidas kõigi sõnumitega kiirelt kursis olla? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite Facebooki lehel Like-Meeldib ja/või Jälgi-Follow nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. (Minu inglisõnumite Facebooki lehe leiate siit – https://www.facebook.com/inglivestlused)

Jätkame seega käesoleva jõulusõnumiga.

Mida soovivad inglid meile kuuenda jõulusõnumi raames rääkida?

Inglid alustavad – mõni päev teie elus toob teie ette asju, mida hiljem kahetsete.

Mõni päev lihtsalt on selline.

Mõni päev lihtsalt ei saa teisiti.

Aga miks see nii on?

Inglid ütlevad – mõni päev ei saa teisiti, sest mõne päeva kahetsused on loodud justkui bumerangiks.

Ehk mõned kahetsused on loodud teile hiljem kingitusi tooma.

Ehk mõnel kahetsusel on kohe päris suured eesmärgid.

Väga head eesmärgid.

Väga kasulikud eesmärgid.

Väga suured ja kasulikud eesmärgid.

Aga miks räägime me sellest siin – kuuendas jõulusõnumis?

Sest nüüd toovadki teie isiklikud kahetsused teile koju kätte uusi võimalusi.

Uusi võimalusi, uusi alguseid ja ka muid kingitusi.

Ja kõik need kingitused tulevad justkui tühjast kohast.

Kuidas nii?

Need tulevad tühjast kohast, sest te olete harjunud vaatlema oma kahetsusi kui tühje nähtuseid.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad lõpetuseks – see tähendab seda, et te näete nüüd üht elu järjekordset tahku.

Ehk te näete nüüd üht järjekordset momenti, mis tõestab teile, et elul on teile nii mõndagi pakkuda.

Ka siis kui te arvate, et olete juba kõike näinud.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva sõnumi otsad kokku tõmmata.

Käesoleva sõnumi juurde soovisid inglid lisada ka mõned muusikalised sillaviited.

Nendeks sildadeks on lood – “Thievery Corporation – Forgotten People” ja “BehrEllips feat. Crazy White Boy – The Forgotten People”

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


NB! UUED LUGEJAD – mina personaalse nõustamise teenust ei paku. See tähendab, et ka personaalseid sõnumeid te minult tellida ei saa. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile ilusat jõuluaega!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"