Jõulusõnum 2021 (5)

jõulusõnum 2021 5

Jõulusõnum 2021 – osa 5

Inglite sõnumid aasta 2021 jõuluperioodiks

MÄRKSÕNA – Kuula oma otseteed

Ja siit tuleb selle aasta viies jõuluüllatus ehk viies jõulusõnum.

Jõulusõnumite seeria saatsid inglid meile jõulukingituseks ka eelmisel aastal. Ja ka sel aastal on lugu sama – need sõnumid kehtivad tervikuna 2021 a. jõuluperioodiks ehk need sõnumid kehtivad teie jaoks täpselt selle aja vältel, mil teie tähistate jõuluaega.

Kui palju jõulusõnumeid veel ilmub? Seda inglid meile ette ei ütle. 

Kuidas kõigi sõnumitega kiirelt kursis olla? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite Facebooki lehel Like-Meeldib ja/või Jälgi-Follow nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. (Minu inglisõnumite Facebooki lehe leiate siit – https://www.facebook.com/inglivestlused)

Jätkame seega käesoleva jõulusõnumiga.

Mida soovivad inglid meile viienda jõulusõnumi raames rääkida?

Inglid alustavad – viienda jõulusõnumi raames suuname me teid esmalt üle lugema nädala nr 50, 2017 sõnumit.

Selle sõnumi leiate siit – https://evatenter.com/2017/12/08/nadala-horoskoop-11-12-17-12-2017/

Aga miks suunavad inglid meid praegu selle sõnumi juurde?

Inglid ütlevad – sest teie ette ilmuvad nüüd mitmed otseteed.

Need on mugavad otseteed.

Need on selged otseteed.

Need on siledad otseteed.

Need on rikkumata otseteed.

Ja selle protsessi juures pole teil vaja teha muud kui vaid märgata neid otseteid.

Ja seejärel muidugi ka kasutada neid otseteid.

Ehk need teed tekivad nüüd teie ette.

Aga kus on siis probleem kui need teed lihtsalt tekivad meie ette?

Inglid selgitavad – selle pildi juures on oluline igaühe sisetunne.

Ehk just teie sisetunne on nüüd see nüanss, mis saab neid otseteid märgata.

Ja seetõttu saadame me teile ka selle jõulusõnumite seeria – et te leiaksite oma otseteed nüüd üles.

Nimelt on teil neid teid väga kasulik kasutada.

Need teed on teie jaoks loodud.

Ja need teed on sellise iseloomuga, et need saavad teid viia oluliste probleemide lahenemisteni.

Selleks kõigeks peate te aga oma teid ise hoomama.

Ehk te peate oma sisetundelt saabuvaid signaale märkama.

Seega – lugege nüüd ülaltoodud sõnum uuesti üle ja hoidke tähelepanu oma sisetundel.

Ehk ärge laske nüüd välistel nüanssidel tähelepanu kõrvale tõmmata.

Kõige olulisem juhendaja on selles protsessis teie sisetunne.

See tähendab, et järgida tasub nüüd just oma sisetunde juhiseid.

Aga miks inglid seda nii palju rõhutavad?

Inglid ütlevad – sest selle protsessi raames võivad ilmuda ja kindlasti ka ilmuvad erinevad välised ärritajad ja muud nüansid, mis tahavad teie tähelepanu õigest kohast eemale juhtida. Ärge laske nüüd neil segajatel end üldse kuidagi häirida. 

Jätkake ikka liikumist vastavalt oma sisetundele.

Ja inglid ütlevad lõpetuseks – kui võtate need otseteed nüüd oma jalge alla, siis leiate te end üsna pea juba täiesti teistsugusest ümbrusest. Ehk need otseteed saavad muuta väga ulatuslikul määral kogu maiset tervikpilti, mis teid praegu ümbritseb.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva sõnumi otsad kokku tõmmata.

Omalt poolt lisan veel lõpetuseks, et märgake selle sõnumi pilti – nimelt soovisid inglid selle sõnumi pildiks panna neljanda jõulusõnumiga sama pildi, aga tagurpidi.

Mida loen ma sellest välja?

Kuna inglid rõhutavad siin sõnumis ka väga sisetunnet, siis tundub mulle nii, et kõnealuste otseteede puhul on maises mõttes midagi tagurpidi.

Ja see ongi tõenäoliselt ka tolleks nüansiks, mis võibki meid neist otseteedest nüüd eemale juhtida. Need ilmuvad meie ette maises mõttes tagurpidi. Ehk midagi on neis otseteedes tagurpidi.

Ja seetõttu ongi äärmiselt oluline, et me kuulaks nüüd oma sisetunnet ja läheks õigetest teeotstest edasi just sisetunde juhendusel.

Käesoleva sõnumi juurde soovisid inglid lisada ka mõned muusikalised sillaviited.

Nendeks sildadeks on lood – “The Chemical Brothers – The Salmon Dance”, “Fatboy Slim – Weapon Of Choice” ja “Fatboy Slim – Praise You”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


NB! UUED LUGEJAD – mina personaalse nõustamise teenust ei paku. See tähendab, et ka personaalseid sõnumeid te minult tellida ei saa. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile ilusat jõuluaega!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"