Hetkesõnum – kuupäeva 22.02.2022 erisõnum

hetkesõnum 22.02.2022

HETKESÕNUM – kuupäeva 22.02.2022 erisõnum

Täna soovivad inglid saata meile ühe erisõnumi, mis on pühendatud tänase erilise kuupäeva energiate analüüsimisele. 

Ja nad soovivad vormistada selle sõnumi just hetkesõnumina. 

(Milliseid sõnumite liike minu kodulehelt leiab ja mida minu koduleht veel sisaldab? Vt. ESILEHT)

Seega alustame seda sõnumit küsimusega – mida sisaldab kuupäeva 22.02.2022 energia? Mida see meie jaoks tähendab? Ehk mida see meile toob?

Inglid ütlevad – see kuupäev justkui joondab teie jaoks erinevatel riiulitel sisalduvaid esemeid. Ehk see kuupäev lükkab neid esemeid joonde. Ehk selle kuupäeva energia korrastab justkui riiuleid.

Aga mida see maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab mitmete erinevate teemade korrastumisi.

Ehk see tähendab seda, et tänase päeva energiad lükkavad paika küsimusi, mis puudutavad mitmeid erinevaid temaatikaid.

Aga mida need siiski täpsemalt paika lükkavad?

Inglid vastavad – näiteks kurjategijaid.

Kurjategijatel muutub tänasest alates oma kuritegude varjamine keerulisemaks.

Kuidas nii?

Inglid selgitavad – kui teatud riiulitel on asjad korras, siis pääseb neil riiulitel õhk liikuma. Ja kui õhk liigub looduslikul viisil, siis pole neil riiulitel enam võimalik kuritegevust viljeleda.

Ehk neis asupaikades pole enam siis võimalik kuritegevusega tegeleda.

Ja seda ongi teil vaja.

Teil on vaja väga kindlates kohtades saada õhk puhtaks ja sellega puhastate te tegelikult kogu maailma õhu.

Kuidas nii?

Inglid ütlevad – teatud riiulid juhivad ka teisi riiuleid. Ja see tähendabki seda, et kui õiged riiulid teha puhtaks, siis lükkab see puhtus minema kuritegevuse ka kõigilt muudelt riiulitelt.

Aga mida see ikkagi tähendab, et inglid kasutavad just riiuli mõistet?

Mis on riiul? Üldjuhul ripub riiul seinal ehk see on seinale kinnitatud ese, millele paigutatakse järgmiseid esemeid.

Ehk tegu on õhus rippuva esemega, mis korraldab järgnevate esemete paigutumist. Ehk tegu on õhus rippuva esemega, mille abil on võimalik panna õhku rippuma ka hulgaliselt teisi esemeid.

Sellest järeldan mina, et nüüd puhastuvad teatud õhus olevad elemendid, mis on võimaldanud ka teiste teemade õhus rippumist. Ehk omakorda järeldan ma sellest seda, et miski saab nüüd õhus puhtaks. Ehk meie õhu koostises saab nüüd miski joondatud ja see teeb omakorda selgeks teatud teemasid, mis asuvad maal. Miks teeb see neid asju selgeks? Sest too miski, mis on asunud õhus, ongi juhtinud neid teemasid, mis asuvad maal.

Ehk omakorda saame me sellest järeldada ka seda, et nüüd tulevad välja teatud varjus püsinud kurjategijad. Ehk selguvad järjekordselt teatud tegelikud kurjategijad, kes/mis on seni saanud varjus püsida, sest need riiulid on olnud sassis.

Aga kes joondab neid riiuleid?

Inglid ütlevad – selle joonduse tagame meie ja selle joonduse teebki suures osas ära tänane kuupäev ehk selle numbri energia.

Nagu me rääkisime teile ka 2022 aastasõnumites – selles aastanumbris sisaldub ka üleüldiselt õigluse magneti energia. Ehk terve see aasta on pühendatud väga tugevalt õigluse taastamisele.

Tänane kuupäev sisaldab seda energiat veel mitmekordselt.

Me võime öelda tänase kuupäeva kohta ka sellised sõnad – siin sisaldub miljard õigluse magnetit.

Ehk siin pole neid magneteid isegi mitte ainult miljon.

Seda jõudu, mis tänaseid sündmuseid korraldab, võib võrrelda tõesti miljardi magneti jõuga. Ja kõik need magnetid töötavad tõepoolest õigluse taastamise nimel.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka selle sõnumi lõpetada.

Ja siia ei soovi nad lisada juurde ühtki energeetilise silla viidet. Nad ei soovi siia neid lisada, sest neid pole selle sõnumi juurde võimalik lisada – nii ütlevad inglid. Ja nad ka selgitavad – neid sillaviiteid pole siia võimalik lisada, sest samasugust ega ka sarnast energiat ei olegi kunagi siin maailmas eksisteerinud nagu me näeme tänasel päeval.

Seega saame me sellest järeldada, et täna heljub ringi tõesti midagi väga ainulaadset. 

Ja see tähendab juba seda, et meil tasub tänaseid sündmuseid täie tunnetusega hoomata. Me teeme seeläbi enda jaoks võimalikuks tõenäoliselt vägagi mitmeid uusi uksi. Ehk meil on täna võimalik oma tunnetusega avada vägagi mitmeid uusi uksi.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma postitan alates 2020 a. märtsist. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid, kuigi mõnikord on neil ka üsnagi päevasõnumi-laadne ülesehitus. Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab. 

Hetkesõnumid ilmuvad täpselt nii tihti või harva, kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu on samuti alati täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad. Sealjuures võivad need sõnumid mõnikord ka võtta justkui päevasõnumi formaadi. Samas on nad siiski midagi muud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"