Lisasõnum – nädal 14, 2022

lisasõnum nädal 14 2022

Lisasõnum – nädal 14, 2022

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Tuttav kuju, uudne sisu

Nädalaks nr 14 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud. Millest soovivad nad rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis?

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid alustavad – kui värviline on teie elu? Kui rahulik on teie elu? Kui hästi te end oma nahas tunnete?

Sel nädalal tulevad (muuhulgas) fookusesse just sellised küsimused.

Ja edasi küsime me teilt nii – kas sooviksite oma ellu värve juurde?

Kui jah, siis olge nüüd teraselt ootel.

Miks?

Sest sel nädalal ilmuvad välja uued värvid.

Ja kui te neid värve ootate, siis tulevad need ka teie ellu.

Ehk kui te olete praegu uute värvide ootel, siis te neid nüüd ka näete.

Ja mitte ainult – need värvid on midagi sellist, mida te saate ka oma maisete kätega katsuda ja enda elu hüvanguks rakendada.

Ehk need värvid on midagi täiesti maiset.

Aga mis need värvid täpsemalt on?

Inglid ütlevad nende värvide kohta nii – need värvid lõhnavad uudselt. Need värvid sisaldavad uudset sisu, kuid samas on nende kujus ka midagi väga tuttavat. Ehk nende värvide kuju olete te tegelikult juba varem näinud. Nende sisus on aga midagi väga uudset.

Ja just seda tasubki teil sel nädalal meeles pidada – nende värvide sisus on midagi väga uudset.

Miks inglid sellist asja rõhutavad?

Inglid ütlevad – sest tegu on värvidega, mida teil tasub oma ellu lubada. Ehk need värvid saavad teie elu täiendada vägagi reaalsel moel. Ehk kohe päris maisel viisil.

Selleks aga peategi te nüüd meeles pidama, et nende värvide sisus on midagi väga uudset, kuigi nende kuju on teile juba varasemast tuttav.

Ja täpselt nii soovivad inglid selle lisasõnumi lõpetada.

Ja muusikaliste sildadena lisavad nad selle sõnumi juurde järgnevate lugude viited – “Frank Sinatra – My Way”, “Adam F – Circles (Album Edit)”, “The Blaze – Territory” ja “Eminem – Without Me”.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki lehel, vajutades seal tollele Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud end sellesse nimistusse lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki lehte ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki lehe otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest – Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki lehel Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"